نصب و تعمیر کولرگازی تراست

4.5/5 - (14 امتیاز)

تعمیر کولرگازی تراست

برند تراست یک برند ایتالیایی معتبر در تولید لوازم خانگی است که رویکردی نوآورانه همراه با طراحی، تکامل و رشد را در تولید لوازم الکترونیک مصرفی دارد. و محصولاتش را با امکانات متنوع و مطابق انتظار مصرف کنندگان تولید و به بازار عرضه می کند. برند و علامت تجاری تراست یکی از برند های جدید و خوب لوازم خانگی به ویژه کولر گازی می باشد، این نام تجاری توانسته با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در رقابت با سایر رقبا کم نیاورد، محصولات کولر تراست توانسته بخش مهمی از بازار را از آن خود کند.

تراست که اخیرا با عرضه محصولات مقرون به صرفه و با کیفیت ، بخش قابل توجه‌ای از بازار تلویزیون و کولر گازی اسپلیت را از آن خود کرده ، تا جایی که مطلع هستیم به شما عزیزان معرفی کنیم!

یکی از مهمترین دلایل راه یافتن این برند به بازار ایران قیمت ارزان محصولات  تراست نسبت به سایر برند های شناخته شده است، البته دلیل اصلی این امر کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان است که سبب شده مشتریان برای رفع  نیاز های ضروری خود ، بدون تحقیق و اطلاع کافی از کیفیت و اصالت کالا محصولات این برند که تولید و مونتاژ آن در کشور چین انجام میگیرد را خریداری نمایند! البته این مطلب به معنای بی کیفیت بودن محصولات تراست نیست چرا که قطعا سال ها زمان نیاز است تا یک برند بتواند خود و محصولاتش را به مشتریان و بازار هدف خود ثابت کند!

 

نمایندگی تراست در تهران، کیست؟

شرکت تراست، تنوع زیادی در تولید محصولات برودتی دارد که از انواع مختلف این محصولات، می‌توان به داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دو تیکه، کولرگازی پنجره‌ای، پرتابل و… اشاره نمود. تمامی این محصولات، نیازمند یک سرویس خدماتی مجرب و با سابقه‌ی کاری مفید می‌باشد که این سرویس خدماتی، می‌بایست توسط شرکت تراست، تائید شده باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی تراست که در سال 1387 به عنوان نماینده‌ی رسمی و مورد تائید شرکت تراست در تهران انتخاب گردید، موظف به ارائه‌ی تمامی خدمات محصولات برودتی تراست می‌باشد و آنهارا به صورت گارانتی و غیر گارانتی انجام می‌دهد پس در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از سمت نمایندگی کولرگازی تراست و یا تعمیر کولرگازی تراست در تهران شدید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت کنید.

 

 

سرویس کولرگازی تراست:

سرویس کولرگازی، یکی از مهمترین خدماتی است که باید هر کولرگازی، آن را به طور میانگین، سالی یک الی دو بار، دریافت کند و این سرویس، حتما باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد. سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث افزایش طول عمر کولرگازی می‌شود و احتمال بروز خرابی در کولرگازی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات سرویس کولرگازی تراست، عموما شامل شستشوی فیلترها، شارژگاز کولرگازی تراست، بررسی قطعات مکانیکی کولرگازی، بررسی اتصالات الکتریکی کولرگازی و… می‌شود. همچنین سرویس کولرگازی، شامل یک سری خدمات ویژه توسط قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت می‌شود که از این خدمات می‌توان به مواردی مانند باز کردن پنل داخلی کولرگازی، شستشوی یونیت خارجی کولرگازی (کندانسور)، وکیوم لوله‌های کولرگازی، شستشوی یونیت داخلی کولرگازی تراست، تعویض فیلتر کولرگازی و…. می‌شود.

 

نصب کولرگازی تراست:

نصب کولرگازی تراست، یکی از مهمترین خدماتی است که قاصدک سرویس، به مشتریان تراست، ارائه می‌دهد. نصب کولرگازی به طور کلی، بسیار مهم می‌باشد و باید به صورت صحیح، توسط نمایندگی رسمی آن، نصب گردد.

نصب توسط یک فردی که ممکن است تجربه‌ی کافی را نداشته باشد، ممکن است باعث مواردی مانند نصب غیر تراز کولرگازی، نصب کندانسور کولرگازی در مکان نامناسب، نصب کولرگازی در ارتفاع اشتباه و… شود که پیامدهایی از قبیل سر و صدای کولرگازی، ساطع شدن باد گرم از کولرگازی، سرد نکردن کولرگازی، نشتی آب در کولرگازی و… شود.

همچنین خدمات نصب باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا نمایندگان غیر مجاز ممکن است کولرگازی را به درستی نصب نمایند ولی امکان ارائه‌ی خدمات گارانتی به محصولات شمارا ندارند و تنها نمایندگان مجاز هستند که می‌توانند گارانتی محصول شمارا فعال نمایند.

در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی تراست در سراسر تهران دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با تجربه و مجاز ما، برای نصب کولرگازی تراست شما در سراسر تهران، اقدام نمایند.

خدمات نصب کولرگازی تراست، علاوه بر نصب کولرگازی تراست به همراه گارانتی، شامل خدماتی دیگر نیز می‌شود که از این خدمات، می‌توان بهه مواردی مانند لوله کشی استاندارد کل مسیر کولرگازی، تست فشار قبل از نصب برای لوله کشی توکار، وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور، رعایت استاندارد نصب با توجه به شرایط مکان و…

 

 

تعمیر کولرگازی تراست:

بخش تعمیر کولرگازی تراست، پرتقاضاترین خدمات کولرگازی تراست می‌باشد. این خدمات، تمامی مشکلات کولرگازی را پوشش می‌دهد و قاصدک سرویس، این خدمات را در سراسر تهران، ارائه می‌دهد. کولرگازی‌ها معمولا به دلیل سرویس نشدن دوره‌ای و به موقع، دچار بروز خرابی می‌شود پس حتما برای جلوگیری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آن را سرویس نمایید همچنین به طور کلی، خدمات تعمیر کولرگازی تراست، به دو دسته‌ی تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شوند که قاصدک سرویس، ارائه‌ی خدمات تعمیر را برای هر دو مورد را برعهده دارد.

در ادامه به بررسی چندین سوال متداول در رابطه با تعمیر کولرگازی تراست و بررسی ایرادات رایج کولرگازی تراست پرداخته ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند در وهله‌ی اول برای رفع عیب کولرگازی خود اقدام نمایید و یا حداقل بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

 

چرا کولرگازی تراست، خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟

 1. بهتر است ابتدا جریان‌های الکتریکی و مباحث مربوط به آن را چک نمایید. فیوز بررق کولرگازی، برق ساختمان، پریز برق کولرگازی، جعبه‌ی تقسیم و… را بررسی نمایید.
 2. فیوز مینیاتوری را چک نمایید. فیوز مینیاتوری معمولا غعال نیست و پس از بالا رفتن جریان برق، فعال می‌شود که باعث خاموش شدن کولرگازی تراست، می‌گردد.
 3. سیم کشی را به طور کامل بررسی کنید زیرا ممکن است سیم کشی کولرگازی، سوخته باشد. در صورت سوختگی سیم کشی، حتما برای تعویض آن، اقدام نمایید.
 4. ممکن است فیلتر کولرگازی، کثیف یا آلوده شده باشد. کثیفی یا آلودگی فیلتر کولرگازی باعث قطع شدن جریان هوا می‌شود در نتیجه، کولرگازی در برخی از شرایط، خاموش می‌َشود.
 5. ممکن است برد الکترونیکی کولرگازی، توسط عواملی مانند جریان برق، دو فاز شدن برق و… آسیب دیده باشد. برای عیب یابی برد خود، ولتاژ داخل پنل را اندازه گیری کنید و در صورتی که ولتاژ بیش از 220 ولت بود، یعنی احتمال اینکه کولرگازی خاموش شده است، خرابی برد کولرگازی است. برای جلوگیری از این مورد، از محافظ برق استفاده نمایید.

 

چرا کولرگازی تراست سرما ندارد؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، فیلترها سبب جریان هوا در کولرگازی می‌شود و کثیف بودن آن، در برخی از شرایط ممکن است باعث سرما نداشتن کولرگازی شود.
 2. ممکن است سطح گاز در کولرگازی کاهش یافت باشد زیرا گاز موجود در کولرگازی، باد گرم محیط را می‌گیرد و پس از تبخیر، باعث به وجود آمدن هوای سرد می‌شود.
 3. عدم وکیوم کولرگازی در نصب نیز می‌تواند باعث این مورد شود و تنها راه از بین بردن این مشکل، تخلیه گاز دستگاه، وکیوم کردن دستگاه و سپس شارژ مجدد کولرگازی است.
 4. ممکن است قطعاتی مانند خازن کولرگازی و یا کمپرسور آن، دچار مشکل شده باشد.

 

چرا کولرگازی تراست، نشتی آب دارد؟

 1. یخ زدگی پنل کولرگازی، معمولا باعث بروز نشتی آب در کولرگازی می‌شود و یخ زدگی پنل معمولا به دلیل کاهش سطح گاز کولرگازی، نشت گاز در سیکل سرمایش و سرویس نکردن آن، رخ می‌دهد.
 2. ممکن است لوله‌ی تخلیه‌ی آب کولرگازی، شکسته باشد. در چنین شرایطی معمولا نشتی به صورت چکه‌ی آب از پشت بلوور فن است.
 3. اگر یونیت کولرگازی تراست پس از نصب اولیه یا نصب مجدد به صورت تراز نصب نشده باشد، احتمالا نشتی آب در پنل خارجی کولرگازی، قابل مشاهده خواهد بود.

 

چرا کولرگازی تراست، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

 1. ممکن است قاب یا فریم کولرگازی شما شکسته باشد و باعث به وجود آمدن سر و صدای آزار دهنده شود.
 2. ممکن است کولرگازی تراز نصب نشده باشد و این باعث سر و صدا می‌گردد.
 3. ممکن است پیچ‌های یونیت داخلی کولرگازی یا پایه‌ی یونیت خارجی کولرگازی شل شده باشد.
 4. در یکی از بدترین حالت‌ها ممکن است موتور فن خراب شده باشد یا نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 5. ممکن است برخی از قطعات فرسوده شده باشند یا زنگ زده باشند.

 

 

هزینه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی به چه صورت است؟

هزینه‎ی خدمات تعمیر کولرگازی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و اعلام یک قیمت واحد و دقیق قبل از کارشناسی و بازدید، عملا غیر ممکن است. از مواردی که رروی قیمت تعمیر کولرگازی موثرند، می‌توان به نوع خرابی کولرگازی، هزینه‌ی اتحادیه، لوازم مورد نیاز هنگام تعمیر و… اشاره نمود. جدول زیر، یک قیمت کلی بدون در نظر گرفتن برخی از هزینه‌ها مانند قطعات هنگام تعمیر و… می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید هزینه‌ی تعمیر کولرگازی تراست خود را، تخمین بزنید.

خدمات کولرگازی تراست
هزینه خدمات کولرگازی تراست
نصب کولرگازی تراست
 • پایه دیواری یونیت خارجی: 290/000 الی 490/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 6 سانتیمتر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 9 سانتی متر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • نصب پنل: 195/000 الی 330/000 تومان
 • هر متر لوله مسی: محاسبه با قیمت روز بازار می باشد
شارژگاز کولرگازی تراست
 • گاز به علت نشتی: 740/000 الی 1/430/000 تومان
 • رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل: 150/000 الی 340/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 140/000 الی 230/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 85/000 لی 140/000 تومان
خدمات خازن کولرگازی تراست
 • خازن: 145/000 الی 290/000 تومان
 • تعویض خازن: 130/000 الی 185/000 تومان
برد الکترونیکی کولرگازی تراست
 • تعویض برد: 230/000 الی 380/000 تومان
بلوور یونیت داخلی کولرگازی تراست
 • تعویض بلوور: 230/000 الی 380/000 تومان
ترانس برد کولرگازی تراست
 • تعویض ترانس برد: 230/000 الی 380/000 تومان
سنسور یونیت داخلی کولرگازی تراست
 • سنسور یونیت داخلی: 145/000 الی 270/000 تومان
 • تعویض سنسور: 230/000 الی 380/000 تومان
شیربرقی کولرگازی تراست
 • شیربرقی از 9000 الی 30000: 270/000 الی 390/000 تومان
 • تعویض شیربرقی: 230/000 الی 380/000 تومان
کمپرسور کولرگازی تراست
 • کمپرسور:با قیمت روز بازار محاسبه می گردد.
 • تعویض کمپرسور با شارژگاز: 230/000 الی 380/000 تومان
بلبرینگ فن کولرگازی تراست
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ: 690/000 الی 1/120/000 تومان

 

چرا باید قاصدک سرویس را انتخاب کرد؟

 1. قاصدک سرویس، نمایندگی رسمی تراست در سراسر تهران می‌باشد و خدماتی از قبیل نصب کولرگازی تراست، سرویس کولرگازی تراست، تعمیر کولرگازی تراست و… را برعهده دارد.
 2. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی تراست، پس از نصب کولرگازی تراست، آن را به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی شرکتی توسط شرکت تراست، می‌کند و پس از تعمیر، قطعه و یا دستگاه را به مدت 6 الی 36 ماه نیز گارانتی شرکتی می‌کند.
 3. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی تراست، موظف به ارائه‌ی خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، به مشتریان تراست در سرار تهران می‌باشد و تمام مراحل خدمات را طی 24 ساعت به مشتری ارائه می‌کند.
 4. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی کولرگازی تراست، تعمیر قطعات کولرگازی تراست را بر تعویض آن اولوییت قرار داده است و در صورت تعمیر نشدن قطعات کولرگازی‌تان، برای تامین و تعویض قطعه اقدام می‌شود.
 5. تمام قطعاتی که توسط قاصدک سرویس، تامین می‌گردند، از شرکت رسمی تراست، تهیه می‌شوند و برای شما ارائه می‌گردد.
 6. کادری مجرب و آموزش دیده با بیش از چندین سال سابقه‌ی درخشان در ارائه‌ی خدمات به کولرگازی‌های مختلف
 7. آموزش کامل به مشتری توسط کارشناس پس از خدمات نصب، تعمیر، سرویس و…

 

Air Conditioning Repair

 

قاصدک سرویس، چه خدماتی را برای کولرگازی تراست، به عنوان نمایندگی کولرگازی تراست، ارائه می‌کند؟

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی تراست، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای کولرگازی تراست می‌باشد پس در صورتی که نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی تراست دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات موردنظر خود، ثبت نمایید. برخی از خدماتی که قاصدک سرویس برای کولرگازی تراست ارائه می‌کند، به شرح زیر می‌باشد.

 1. نصب کولرگازی تراست در سرار تهران
 2. سرویس کولرگازی تراست در سراسر تهران
 3. تعمیر کولرگازی تراست در سراسر تهران
 4. جابجایی کولرگازی تراست در سراسر تهران (جابجایی یونیت داخلی و خارجی)
 5. شارژ کولرگازی تراست در سراسر تهران
 6. و…

 

چرا کولرگازی تراست بوی بدی می‌دهد؟

بوی کولرگازی، معمولا نشانه‌ای از خراب شدن کولرگازی نمی‌باشد ولی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این بو (بوی کپک یا قارچ) معمولا به دلیل عدم سرویس کولرگازی، رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آ«، حتما سرویس دوره‌ای کولرگازی را فراموش نکنید.

 1. بوی نم زدگی یا بوی کپک و قارچ و… معمولا نشان دهنده‌ی کپک زدن کولرگازی می‌باشد. برای بررسی این مورد حتما دو یونیت خارجی و داخلی را بررسی نمایید و هردو را تمیز و ضد عفونی کنید.
 2. رطوبت زیاد در کولرگازی نیز منجر به کپک زدن در قسمت یونیت خارجی و کندانسور می‌شود پس حتما یونیت خارجی را به صورت دوره‌ای، تمیز نمایید.
 3. فیلترهای سیستم تهویه را مرتبا تمیز کنید زیرا کثیفی فیلتر علاوه بر روشن نشدن کولرگازی، دمای نامتناسب کولرگازی و… باعث ایجاد بوی بد در یونیت داخلی ئو در نتیجه محیط کولرگازی، می‌شود.
 4. اگر بو به صورت نم یا قارچ و کپک نبود، بهتر است مواردی مانند موتور کولرگازی، برد کولرگازی، کمپرسور کولرگازی، کندانسور کولرگازی، سیستم الکتریکی کولرگازی و… را چک نمایید زیرا ممکن است سوختگی در این قسمت‌ها رخ داده باشد.

 

ظرفیت مناسب کولرگازی تراست برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

نکاتی که باید جهت نصب کولرگازی تراست رعایت گردد

 1. نصب دقیق یونیت داخلی کولرگازی روی دیوار با رعایت ارتفاع از جانب‌ها
 2. نصب کندانسور کولرگازی با شرایط مناسب و زیر سایه
 3. بررسی لوله‌های کولرگازی و سیکل لوله کشی
 4. رعایت شیب پنل و لوله کشی صحیح کولرگازی تراست
 5. حتما باید وکیوم کولرگازی انجام شود در غیر اینصورت، بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.
 6. بررسی محیط و انتخاب بهترین مسیر برای لوله کشی توکار

 

چرا پنل داخلی کولرگازی تراست، برفک زده است؟

 1. ممکن است مسیر لوله‌های دستگاه با هرچیزی بخصوص پرز و مو، کیپ شده باشد.
 2. سطح گاز مبرد در کولرگازی به طرز چشمگیری کاهش یافته است. باید برای شارژگاز کولرگازی تراست خود، اقدام نمایید.
 3. کثیفی پنل داخلی نیز موجب برفک زدن کولرگازی می‌شود. حتما کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

جهت عیب یابی کولرگازی تراست، سرویس کولرگازی تراست، تعمیر کولرگازی تراست و… در سراسر تهران، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا سوالات خود را بپرسید، مشاوره‌ی رایگان بگیرید، درخواست خود را ثبت نمایید و…

 

 

 

سوالات متداول:

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی تراست شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی تراست قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی تراست آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی تراست شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی تراست، نصب کولرگازی تراست و سرویس کولرگازی تراست را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی تراست چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نصب کولرگازی تراست در شمال تهران: نصب کولر گازی تراست در ونک، نصب کولر گازی تراست در الهیه، نصب کولر گازی تراست در زعفرانیه، نصب کولر گازی تراست در تجریش، نصب کولر گازی تراست در قلهک، نصب کولر گازی تراست در دروس، نصب کولر گازی تراست در ظفر، نصب کولر گازی تراست در ولنجک، نصب کولر گازی تراست در قیطریه، نصب کولر گازی تراست در دربند، نصب کولر گازی تراست در فرشته، نصب کولر گازی تراست در فرمانیه، نصب کولر گازی تراست در نیاوران، نصب کولر گازی تراست در شریعتی، نصب کولر گازی تراست در آجودانیه، نصب کولر گازی تراست در کامرانیه، نصب کولر گازی تراست در میرداماد، نصب کولر گازی تراست در جردن، نصب کولر گازی تراست در اندرزگو

نصب کولرگازی تراست در شرق تهران: نصب کولر گازی تراست در پیروزی، نصب کولر گازی تراست در مطهری، نصب کولر گازی تراست در دزاشیب، نصب کولر گازی تراست در تهرانپارس، نصب کولر گازی تراست در پاسداران، نصب کولر گازی تراست در هروی، نصب کولر گازی تراست در حشمتیه، نصب کولر گازی تراست در سهروردی

نصب کولرگازی تراست در غرب تهران: نصب کولر گازی تراست در چیذر، نصب کولر گازی تراست در مرزداران، نصب کولر گازی تراست در گیشا، نصب کولر گازی تراست در جنت آباد، نصب کولر گازی تراست در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی تراست در سعادت آباد، نصب کولر گازی تراست در صادقیه، نصب کولر گازی تراست در شهرک غرب، نصب کولر گازی تراست در چیتگر، نصب کولر گازی تراست در اوین، نصب کولر گازی تراست در شهر زیبا، نصب کولر گازی تراست در اکباتان، نصب کولر گازی تراست در ستارخان

نصب کولرگازی تراست در جنوب تهران: نصب کولر گازی تراست در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی تراست در منیریه، نصب کولر گازی تراست در ولیعصر، نصب کولر گازی تراست در نواب

نصب کولرگازی تراست در حومه تهران: نصب کولر گازی تراست در رباط کریم، نصب کولر گازی تراست در پرند، نصب کولر گازی تراست در شهریار، نصب کولر گازی تراست در اندیشه، نصب کولر گازی تراست در اسلامشهر، نصب کولر گازی تراست در کرج، نصب کولر گازی تراست در البرز، نصب کولر گازی تراست در پردیس، نصب کولر گازی تراست در شهر قدس

سرویس کولرگازی تراست در شمال تهران: سرویس کولر گازی تراست در ونک، سرویس کولر گازی تراست در الهیه، سرویس کولر گازی تراست در زعفرانیه، سرویس کولر گازی تراست در تجریش، سرویس کولر گازی تراست در قلهک، سرویس کولر گازی تراست در دروس، سرویس کولر گازی تراست در ظفر، سرویس کولر گازی تراست در ولنجک، سرویس کولر گازی تراست در قیطریه، سرویس کولر گازی تراست در دربند، سرویس کولر گازی تراست در فرشته، سرویس کولر گازی تراست در فرمانیه، سرویس کولر گازی تراست در نیاوران، سرویس کولر گازی تراست در شریعتی، سرویس کولر گازی تراست در آجودانیه، سرویس کولر گازی تراست در کامرانیه، سرویس کولر گازی تراست در میرداماد، سرویس کولر گازی تراست در جردن، سرویس کولر گازی تراست در اندرزگو

سرویس کولرگازی تراست در شرق تهران: سرویس کولر گازی تراست در پیروزی، سرویس کولر گازی تراست در مطهری، سرویس کولر گازی تراست در دزاشیب، سرویس کولر گازی تراست در تهرانپارس، سرویس کولر گازی تراست در پاسداران، سرویس کولر گازی تراست در هروی، سرویس کولر گازی تراست در حشمتیه، سرویس کولر گازی تراست در سهروردی

سرویس کولرگازی تراست در غرب تهران: سرویس کولر گازی تراست در چیذر، سرویس کولر گازی تراست در مرزداران، سرویس کولر گازی تراست در گیشا، سرویس کولر گازی تراست در جنت آباد، سرویس کولر گازی تراست در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی تراست در سعادت آباد، سرویس کولر گازی تراست در صادقیه، سرویس کولر گازی تراست در شهرک غرب، سرویس کولر گازی تراست در چیتگر، سرویس کولر گازی تراست در اوین، سرویس کولر گازی تراست در شهر زیبا، سرویس کولر گازی تراست در اکباتان، سرویس کولر گازی تراست در ستارخان

سرویس کولرگازی تراست در جنوب تهران: سرویس کولر گازی تراست در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی تراست در منیریه، سرویس کولر گازی تراست در ولیعصر، سرویس کولر گازی تراست در نواب

سرویس کولرگازی تراست در حومه تهران: سرویس کولر گازی تراست در رباط کریم، سرویس کولر گازی تراست در پرند، سرویس کولر گازی تراست در شهریار، سرویس کولر گازی تراست در اندیشه، سرویس کولر گازی تراست در اسلامشهر، سرویس کولر گازی تراست در کرج، سرویس کولر گازی تراست در البرز، سرویس کولر گازی تراست در پردیس، سرویس کولر گازی تراست در شهر قدس

تعمیر کولرگازی تراست در شمال تهران: تعمیر کولر گازی تراست در ونک، تعمیر کولر گازی تراست در الهیه، تعمیر کولر گازی تراست در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی تراست در تجریش، تعمیر کولر گازی تراست در قلهک، تعمیر کولر گازی تراست در دروس، تعمیر کولر گازی تراست در ظفر، تعمیر کولر گازی تراست در ولنجک، تعمیر کولر گازی تراست در قیطریه، تعمیر کولر گازی تراست در دربند، تعمیر کولر گازی تراست در فرشته، تعمیر کولر گازی تراست در فرمانیه، تعمیر کولر گازی تراست در نیاوران، تعمیر کولر گازی تراست در شریعتی، تعمیر کولر گازی تراست در آجودانیه، تعمیر کولر گازی تراست در کامرانیه، تعمیر کولر گازی تراست در میرداماد، تعمیر کولر گازی تراست در جردن، تعمیر کولر گازی تراست در اندرزگو

تعمیر کولرگازی تراست در شرق تهران: تعمیر کولر گازی تراست در پیروزی، تعمیر کولر گازی تراست در مطهری، تعمیر کولر گازی تراست در دزاشیب، تعمیر کولر گازی تراست در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی تراست در پاسداران، تعمیر کولر گازی تراست در هروی، تعمیر کولر گازی تراست در حشمتیه، تعمیر کولر گازی تراست در سهروردی

تعمیر کولرگازی تراست در غرب تهران: تعمیر کولر گازی تراست در چیذر، تعمیر کولر گازی تراست در مرزداران، تعمیر کولر گازی تراست در گیشا، تعمیر کولر گازی تراست در جنت آباد، تعمیر کولر گازی تراست در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی تراست در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی تراست در صادقیه، تعمیر کولر گازی تراست در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی تراست در چیتگر، تعمیر کولر گازی تراست در اوین، تعمیر کولر گازی تراست در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی تراست در اکباتان، تعمیر کولر گازی تراست در ستارخان

تعمیر کولرگازی تراست در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی تراست در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی تراست در منیریه، تعمیر کولر گازی تراست در ولیعصر، تعمیر کولر گازی تراست در نواب

تعمیر کولرگازی تراست در حومه تهران: تعمیر کولر گازی تراست در رباط کریم، تعمیر کولر گازی تراست در پرند، تعمیر کولر گازی تراست در شهریار، تعمیر کولر گازی تراست در اندیشه، تعمیر کولر گازی تراست در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی تراست در کرج، تعمیر کولر گازی تراست در البرز، تعمیر کولر گازی تراست در پردیس، تعمیر کولر گازی تراست در شهر قدس

09121541062