تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج (البرز)

5/5 - (2 امتیاز)

تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج

تیم مجرب قاصدک سرویس، کارشناسان  نصب تهویه مطبوع سامسونگ شما هستند که راه حل های سیستم اسپلیت و تهویه مطبوع کانالی را برای خانه ها و مشاغل در سراسر تهران و حومه تهران ارائه می دهند. ایجاد سیستم کنترل آب و هوای عالی برای ساختمان شما اولویت اصلی ما است. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج، می‌توانند مشاوره تخصصی در مورد کولرگازی ایده آل فقط خنک کننده یا چرخه معکوس برای خانه یا محل کار شما ارائه دهند.

جهت دریافت خدماتی از قبیل نصب کولرگازی سامسونگ در کرج، تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج، سرویس کولرگازی سامسونگ در کرج و… با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا درخواست شما ثبت گردد و کارشناسان ما طی کوتاه ترین زمان ممکن برای نصب کولرگازی سامسونگ در کرج و تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج شما، اقدام نمایند.

 

نصب و تعمیر کولرگازی و اسپیلت سامسونگ در البرز

کولرگازی سامسونگ، یک دستگاه خنک کننده و پرطرفدار در سراسر کشور می‌باشد. این کولرگازی مانند بسیاری از کولرگازی های نام دار، از فناوری و ویژگی‌های خاصی نسبت به کولرهای گازی معمولی، برخوردار  است که ممکن است پس از استفاده از آن، شما به وضوح متوجه این تفاوت‌ها شوید و پرمیوم بودن این کولرگازی را حس نمایید.

قاصدک سرویس با بیش از 15 سال سابه‌ی درخشان و موفق در زمینه‌ی نصب کولرگازی و تعمیر کولرگازی، وظیفه‌ی نصب کولرگازی سامسونگ در کرج | نصب کولرگازی سامسونگ در البرز و تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج | تعمیر کولرگازی سامسونگ در البرز را بر عهده گرفته است تا مشتریان سامسونگ در این منطقه، بتوانند به راحتی با نمایندگی کولرگازی خود تماس بگیرند و در کمترین زمان، مشکلشان حل گردد.

کادر فنی قاصدک سرویس، متشکل از تعداد زیادی از کارشناسان حرفه‌ای با سوابق شغلی عالی و آموزش دیده برای ارائه خدمات نصب و تعمیر کولرگازی سامسونگ می‌باشد. کارشناسان قاصدک سرویس، همگی دوره‌های تعمیر کولرگازی سامسونگ و نصب کولرگازی سامسونگ را با متودهای بروز دنیا را گذرانده اند و حال، آماده‌ی ارائه خدمات به شما می‌باشد.

شما می‌توانید جهت نصب کولرگازی سامسونگ در البرز یا تعمیر کولرگازی سامسونگ در البرز با شماره تماس 09121541062 – نمایندگی کولرگازی سامسونگ در البرز – تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات نمایندگی سامسونگ، ثبت فرمایید.

 

 

 

نصب کولرگازی سامسونگ در کرج

مجموعه تهویه مطبوع خانگی (RAC) و تجاری (CAC) سامسونگ تلاش می‌کند تا راه‌حل‌های گرمایش و سرمایش کم‌صدا و کم‌هزینه را برای هر برنامه‌ای ارائه کند. این محدوده شامل سیستم‌های تقسیم کانالی و خنک‌کننده یا چرخه معکوس می‌شود:

 • سیستم های اسپلیت دیواری
 • سیستم های تقسیم کاست
 • واحدهای مجرای کل خانه
 • یونیت های تقسیم شده روی زمین

 

ویژگی های کولرگازی سامسونگ که به آن، نسبت به باقی مراکز، برتری می‌دهد. 

 1. حالت خواب خوب – به طور خودکار در طول شب برای یک خواب راحت در شب تنظیم می شود
 2. خنک کننده توربو – برای خنک کننده فوق العاده سریع
 3. تمیز کردن خودکار – برای از بین بردن رشد قالب و بوی مرطوب
 4. حالت آرام – برای استفاده در اتاق خواب یا دفاتر
 5. حالت خودکار – به طور خودکار حالت کار را بر اساس دمای محیط انتخاب می کند
 6.  DRED فعال – برای مدیریت تقاضای برق دوره اوج شبکه برق
 7. پشتیبانی از فناوری اینورتر جهت افزایش طول عمر کولرگازی و کمپرسور آن

 

 

ریموت کنترل وای فای سامسونگ:

سامسونگ علاوه بر مجموعه‌ای از سیستم‌های کنترل خانگی، یک گزینه کنترل واقعی از راه دور را نیز ارائه می‌کند. با استفاده از کیت Wi-Fi اختیاری و برنامه تهویه مطبوع هوشمند سامسونگ در تلفن یا دستگاه تلفن همراه خود، سیستم سامسونگ خود را از هر کجا کنترل کنید.

قبل از اینکه از محل کار به خانه برگردید، دستگاه را از راه دور روشن کنید تا روزهای گرم خانه خود را خنک کنید، عملکرد انرژی دستگاه را کنترل کنید یا فقط دما را از روی مبل تنظیم کنید. برنامه سامسونگ آزادی و کنترل کامل را فراهم می کند.

 

چه ظرفیتی از کولرگازی سامسونگ، مناسب چه مساحتی است؟

تیم ما می‌تواند توصیه‌های خاصی را در مورد واحد اندازه مناسب برای اتاق یا منطقه‌ای که می‌خواهید گرم یا خنک کنید، ارائه دهد. برای انتخاب یک کولرگازی، مساحت مهم است اما عوامل دیگری مانند میزان عایق، تعداد پنجره ها، نوع کفپوش (فرش / کاشی / موکت / پارکت و…) و همچنین ارتفاع سقف همگی در انتخاب تهویه مطبوع مناسب نقش دارند.

لیست زیر، ظرفیت‌های مناسب کولرگازی سامسونگ مطابق با مساحت (و با در نظر گرفتن فاکتورهای دیگر) لیست شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا دقیق تر می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان نمایندگی کولرگازی سامسونگ در کرج، بهره مند شوید.

راهنمای اندازه کلی برای واحدهای سیستم اسپلیت سامسونگ:

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

 

نصب و راه اندازی کولرگازی سامسونگ در کرج

آیا به یک راه حل قابل اعتماد برای کنترل آب و هوا نیاز دارید؟کولرگازی بهترین راه برای راحت نگه داشتن شما، خانواده و خانه یا محل کارتان در تمام طول سال است! این سیستم با نصب یک واحد فن‌کویل داخلی در فضای پشت بام کار می‌کند، که سپس کانال‌هایی را که به اتاق‌های زیادی در سرتاسر خانه متصل می‌شوند، متصل می‌کند.

مناطق مختلف دمایی را می توان با استفاده از یک ترموستات روی دیوار تنظیم کرد – امکان گرم کردن یا خنک کردن آسان در چندین منطقه به طور همزمان. با بهره وری، سهولت استفاده و قیمت های رقابتی – اگر در حال برنامه ریزی یک پروژه نوسازی یا ساختمان از ابتدا هستید، امروز این گزینه تهویه مطبوع مدرن را در برنامه های خود بگنجانید!

نصب کولرگازی سامسونگ، یک عملیاتی مهم است و نیازمند یک کارشناس حرفه‌ای جهت نصب می‌باشد تا نصاب بتواند علاوه بر نصب کولرگازی، آن را تنظیم کند و مواردی مانند گاز، کمپرسور و… را چک کند همچنین این نصاب علاوه بر حرفه‌ای بودن باید از یک نمایندگی مجاز باشد تا بتواند علاوه بر نصب استاندارد کولرگازی سامسونگ در البرز، آن را گارانتی کند.

 

مزایای سیستم های کولرگازی سامسونگ عبارتند از:

 1. دمای فضای فردی را با کنترل منطقه کانالی کنترل کنید
 2. انرژی کارآمد
 3. ایده آل برای خانه های مسکونی بزرگ یا ساختمان های اداری زیرا می توانند کل فضا را خنک کنند.
 4. فضا را از نظر زیبایی شناختی زیبا می کند – از آنجایی که واحد تهویه مطبوع به نمایش در نمی آید، مانعی برای طراحی ملک شما نمی کند.
 5. کانال ها و دریچه های براق فضای داخلی را زیبا کرده است
 6. کنترل منطقه کانالی
 7. با سیستم های کانالی، کنترل بیشتری بر تنظیمات دمایی خود خواهید داشت. مناطق دما را می توان به راحتی ایجاد کرد تا سرمایش یا گرمایش را فقط در مناطق خاصی که به آن نیاز دارند، فراهم کند و راحتی و راحتی بیشتری را نسبت به قبل به شما بدهد!

 

 

هزینه نصب کولرگازی سامسونگ در کرج، چگونه است؟

 • هزینه واحد کولرگازی
 • هزینه قطعات کولرگازی کانالی مانند دریچه ها، کانال ها و غیره
 • هزینه نصب کولرگازی
 • و….

هنگام در نظر گرفتن سیستم کولرگازی  مطمئن شوید که هزینه واحدهای داخلی و خارجی، ترموستات ها، کانال کشی و اتصالات و همچنین کار را در نظر بگیرید. که همه عناصر ضروری برای تضمین قابلیت اطمینان و طول عمر هستند.

نصاب های کولرگازی ما همیشه از استانداردها، مقررات و قوانین ساختمانی ایران مربوط به نصب سیستم های تهویه مطبوع پیروی می کنند. تکنسین های تهویه مطبوع ما در نصب کولرگازی در یک خانه جدید، ارتقاء سیستم موجود یا مقاوم سازی یک سیستم جدید بسیار با تجربه هستند.

با این حال، برای برخی از خانه‌های قدیمی، همیشه نمی‌توان یک سیستم کاملاً کانالی را بهینه سازی کرد، زیرا این خانه‌ها با فضای سقف کمتری نسبت به طرح‌های مدرن ساخته شده‌اند.

 

اسپلیت کولرگازی سامسونگ

سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت می توانند خنک کننده را در یک اتاق یک نفره یا چند اتاق فراهم کنند. آنها انرژی کارآمد، بی صدا هستند. همچنین، با هر دو عملکرد گرمایش و سرمایش، راحتی در تمام طول سال را ارائه می دهند. تکنسین های متخصص ما می توانند برای نیاز شما کولرگازی اسپلیت را به شما کمک کنند.

سیستم اسپلیت سامسونگ دارای مزایای زیادی هستند از جمله:

 • نصب آسان در اکثر اتاق ها
 • هزینه کم برای واحد و نصب
 • ساده در نگهداری
 • ساده برای تعمیر

 

دیگر خدمات ی که قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج، ارائه می‌کند:

 • لوله‌کشی توکار برای کولرگازی سامسونگ
 • جابجایی کولرگازی و اسپیلت سامسونگ
 • نصب کولرگازی اسپیلت سامسونگ
 • تعمیر کولرگازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر شیر برقی کولرگازی سامسونگ (تعویض شیربرقی کولرگازی سامسونگ)
 • تعمیر موتور فن کولرگازی سامسونگ (تعویض موتور برقی کولرگازی سامسونگ)
 • تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج تعمیر کولرگازی سامسونگ در البرز
 • نشت‌یابی و شارژ گاز اسپیلت سامسونگ
 • تعمیر برد اسپیلت معمولی و اسپیلت اینورتر سامسونگ
 • تعویض کمپرسور کولرگازی اینورتر و معمولی سامسونگ
 • سرویس و تعمیر اسپلیت سامسونگ در محل
 • تأمین تمام قطعات کولرگازی (اینورتر ومعمولی) سامسونگ
 • تعمیر و تعویض کمپرسور کولرگازی سامسونگ در کرج
 • تعمیر تخصصی کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر کولرگازی اینورتر سامسونگ در کرج
 • تعمیر و تعویض برد اسپیلت سامسونگ
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب اسپیلت سامسونگ
 • ارائه ی خدمات مشاوره پیش از تعمیرات اسپلیت سامسونگ

 

تعمیر اسپلیت و کولرگازی سامسونگ در کرج

تعمیرات اسپلیت سامسونگ، در نمایندگی قاصدک سرویس و با به کارگیری راهکارهای اصولی و علمی انجام می شود. این مرکز، به ارائه ی تمامی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه فوق مبادرت می ورزد. لازم به ذکر است، تمامی خدمات در این مرکز به همراه گارانتی ارائه می گردد.

قاصدک سرویس نمایندگی سامسونگ با به کارگیری مهندسین و تکنسین های مجرب و با سابقه و حرفه ای که از سوی مراکز معتبر علمی مورد تایید قرار گرفته اند، به تعمیر دستگاه معیوب شما عزیزان می پردازند. مدیریت این مرکز پرسنل خود را ملزم به حضور در کلاس های آموزشی معتبر می نماید.

به این ترتیب از دانش روز بهره مند خواهند بود. شایان ذکر است ، تعمیرات اسپلیت سامسونگ در این مرکز از دو طریق انجام می شود : سرویس در محل و سرویس در مرکز.

چنانچه مشتریان محترم مایل باشند دستگاه خود را در مرکز تعمیر نمایند (سرویس در مرکز) ، باید به واحد مرتبط با تعمیرات اسپلیت سامسونگ مراجعه نمایند. در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات سرویس در محل می توانید درخواست خود را مطرح نموده و منتظر اعزام کارشناسان به محل مورد نظر خود باشید.

 

تعمیر کولرگازی سامسونگ در محل  

همانگونه که می‌دانید به دلیل ابعاد بالای کولرهای گازی اسپلیت و عدم امکان جابجایی آنها، عموم خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه‌ها، به صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. کارشناسان تعمیرات اسپلیت سامسونگ، پس از تماس صاحب دستگاه و دریافت اطلاعات مورد نیاز، در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر را بر روی اسپلیت معیوب پیاده می‌سازند.

کارشناسان اعزامی از سوی نمایندگی تعمیرات سامسونگ، علاوه بر آرشیوی جامع از ابزارآلات تعمیر، آرشیوی کامل نیز از قطعات جانبی دستگاه اسپلیت را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض هر یک از قطعات دستگاه اقدام نمایند. برخی از قطعات قابل تعویض مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت تعویض می‌گردند عبارتند از: برد اسپلیت، ریموت کنترل اسپلیت، دمپر، بلوور، پروانه، موتور سوئینگ، موتور فن، یونیت های داخلی و خارجی، خازن، کمپرسور و …. .

 

خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج

دارندگان کولرهای گازی سامسونگ می‌توانند در صورت مشاهده‌ی هر گونه اشکال و نارکارآمدی در دستگاه خویش با نمایندگی رسمی تعمیرات اسپلیت سامسونگ تماس گرفته و سرویس های مرتبط با تعمیر دستگاه خویش را دریافت نمایند. تمامی اقدامات مورد نیاز جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیرات تخصصی کولرهای سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد‌.

دستگاه های تعمیر شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت سامسونگ، به دلیل استفاده از جدیدترین متدهای تعمیر و دستگاه های پیشرفته بهسازی، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می گردند. در بخش های آتی با برخی از سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز بیشتر آشنا می‌شویم.

 

تعمیر و تعویض کمپرسور کولرگازی سامسونگ در کرج

تعویض ترموستات کولرگازی زمانی در دستور کار کارشناسان تعمیرات اسپلیت سامسونگ قرار می‌گیرد که عیب‌یابی‌‌ها نشان از وجود اشکال در عملکرد ترموستات داشته باشند. برای مثال در صورتی که کولرگازی یکسره کار کند و سرمای بیش از اندازه تولید کند احتمالاً نیاز به است تا ترموستات کولرگازی تعویض شود.

منظور از تعمیر کمپرسور کولرگازی، تنظیماتی است که با توجه به برخی موارد خاص، بر روی این قطعه اعمال می‌شود. ترموستات کولرگازی نیز، همانند تمامی کنترل‌کننده‌های شناور، برخوردار از دو نقطه قطع و وصل دقیق است.

 

تعمیر ترموستات کولرگازی سامسونگ

در حال حاضر ترموستات‌های بکاررفته در کولرهای گازی یا الکترومکانیکی هستند و یا الکترونیکی که این مسئله می‌بایست در حین تعمیرات اسپلیت سامسونگ مدنظر قرار گیرد. ترموستات کولرگازی، از آن دست قطعاتی است که امکان بروز خرابی و اشکال در آن بالاست. در صورت بروز اشکال در این قطعه، فرآیند قطع و وصل شدن جریان برق به کمپرسور، به خوبی انجام نشده و تعادل دمای کولرگازی برهم‌می‌خورد.

 

 

تعمیر فن کولرگازی سامسونگ در کرج

یکی دیگر از خدمات مرتبط با انواع کولرگازی سامسونگ که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ ارائه می‌گردد خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض فن کولر است. فن کولرگازی پ یکی از حیاتی‌ترین قطعات بکاررفته در این دستگاه است که بروز خرابی در آن، اختلال در عملکرد کولرگازی را در پی خواهد داشت.

همانگونه که می‌دانید کولرهای گازی دارای دو فن خارجی و داخلی می‌باشند که کارکرد هر یک از این دو با دیگری متفاوت است. بروز خرابی در هر یک از این دو در نهایت منجر به این می‌شود که کولرگازی به درستی خنک نکند و توانایی تهویه هوای محیط را نداشته باشد.

 

تعمیر و تعویض برد کولرگازی سامسونگ در کرج

شایع‌ترین و رایج‌ترین علت خرابی برد اسپلیت سامسونگ -و البته برد سایر کولرهای گازی-، نوسانات برق شهری است. این نوسانات، هم می‌تواند ناشی از افت ولتاژ برق شهر و هم می‌تواند ناشی از افزایش ولتاژ برق شهر باشد که باصطلاح دو فاز شدن برق نامیده می‌شود. علت دیگری که گاه سبب خرابی برد کولرگازی سامسونگ شده است بی‌احتیاطی کارشناسان تعمیرات اسپلیت سامسونگ است.

(عدم رعایت استانداردهای لازم در حین تعمیر، گاه سبب سوختن برد کولرگازی سامسونگ می‌شود). اتصال سیم‌های کولرگازی بدلیل داغ شدن بیش از حد سیم‌ها نیز دلیل دیگری است که سوختن برد کولرگازی سامسونگ را سبب می‌گردد.

 

تعمیر و رفع نشتی کویل های کندانسور اسپلیت سامسونگ

در میان علل متعددی که سبب یخ زدن کویل های کندانسور کولرگازی می‌گردند، معمولاً دو علت شایع‌تر و رایج‌ترند. کثیفی کولرگازی و وجود نشتی در لوله‌ها و مبرد دو علت رایجی هستند که معمولاً سبب یخ زدن کویل های کندانسور کولرگازی می‌گردند. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال در عملکرد کولرگازی خود، از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ، تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و بهسازی مرتبط با کولرگازی خود را دریافت نمایید.

 

رفع صدای ناهنجار کولرگازی سامسونگ

بدیهی است که بروز صداهای مداوم و گوش خراش از اسپلیت برای کاربران ناخوشایند و آزاردهنده می باشد. برای مقابله با این مساله، قطعات داخلی زیادی از جمله موتور، فن و ترموستات دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرند. دقت کنید که هرگونه چشم پوشی از تداوم صدای بلند اسپلیت به هنگام کار عواقب زیادی را به دنبال داشته و حتی می تواند خطرناک باشد. نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ با به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود و انجام مراحل عیب یابی ریزبینانه، کلیه ی اختلالات مرتبط با ایجاد صدا در اسپلیت را در سطح کیفی بالایی برطرف می سازند.

 

 

چرا کولرگازی سامسونگ آب می دهد؟

این سوال یکی از سوالات متداول تعمیر کولرگازی است. آب دادن کولرگازی می تواند در بخش های مختلف کولر ریشه داشته باشد. ابتدا باید عیب یابی شود و بعد به کمک ابزار و تجهیزات مناسب رفع ایراد صورت گیرد. مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولرگازی ، عایق نبودن لوله کولرگازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.

 

چرا کولرگازی سامسونگ یخ می زند؟

این سوال نیز نمونه ای دیگر از سوالات متداول تعمیر کولرگازی است. برای این اختلال دلایلی نظیر عدم وجود گاز کافی در کولرگازی، گرفتگی در لوله های ارتباطی اسپلیت، یکسره کار کردن کمپرسور اسپلیت، خرابی اواپراتور، استفاده از کولرگازی در هوای نسبتا سرد و خرابی بورد الکترونیک مطرح است. تنها یک تعمیرکار ماهر و با تجربه می تواند علت را ریشه یابی و برطرف کند.

 

چرا کولرگازی سامسونگ ناگهان خاموش می شود؟

یکی دیگر از سوالات متداول تعمیر کولرگازی این است که ، وقتی کولرگازی به طور ناگهانی خاموش می شود، به این معنی است که مشکلی در سیستم وجود دارد. مشکل در برد کولرگازی ، ایرادی در کمپرسور کولرگازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولرگازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید.

گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود. در این شرایط باید به قدرت برقی که کولر برای روشن بودن نیاز دارد، توجه کنید. برای اطلاع از این موضوع به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید.

 

 

چرا کولرگازی سامسونگ باد گرم می‌دهد؟

دیگر سوالات متداول تعمیر کولرگازی ، نداشتن گاز کافی و لازم در اغلب موارد علت این اختلال است، اما با این حال ممکن است کولر با وجود داشتن گاز کافی باز هم خنک نکند و باد گرم بزند. به همین دلیل است که باید بخش هایی نظیر کندانسور، کمپرسور، برد، خازن، ایراد الکترونیکی در فرمان کولرگازی، فن کندانسور را بررسی کنیم. حتما باید کندانسور و لوله ها و فین های کندانسور را تمیز نگه داریم. از نشتی ندادن گاز کولر و اورلود نکردن کمپرسور مطمئن باشیم. هر یک از این مواردی را که نام بردیم باید به صورت دقیق بررسی شوند.

 

چرا کولرگازی سامسونگ، روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن اسپلیت سامسونگ، علت های مختلفی دارد؛ از جمله این علل می توان به اشکال در دوشاخه برق، آسیب به قطع کننده مدار و یا قطعی برق اشاره کرد. علاوه بر سیستم برق کشی کولرگازی، بهتر است موارد دیگری را نیز مورد بررسی قرار دهید برای مثال، فیلتر کولرگازی. شایع ترین دلیل برای روشن نشدن کولرگازی، کثیفی فیلتر آن است که شما می‌توانید جهت عیب یابی کولرگازی سامسونگ، فیلتر کولرگازی را تعویض کنید و یا درصورت امکان بشویید و پس از خشک شدن، از آن دوباره استفاده نمایید.

 

 

ارورهای کولرگازی سامسونگ

ارور CH: اگر کمپرسور شروع تاخیری داشته باشد، این ارور ظاهر می شود. بنابراین باید مجدداً گرمکن را راه اندازی کنید.

ارور P0: سیستم در این ارور به علت دمای بالا، عملکرد سنسور تخلیه را کاهش می دهد.

ارور P1: در صورتی که به خاطر بالا بودن دمای خازن دستگاه، عملکرد کل سیستم مختل شود، ارور P1 دیده می شود.

ارور P3: چنانچه سیستم به دلیل تعویض سوئیچ درجه حرارت، عملکرد پایینی داشته باشد، ارور P3 رخ می دهد.

ارور P4: وجود اختلال در مرحله معکوس 3 فاز سبب بروز کد خطای P4 در کولر سامسونگ می شود.

ارور P5: یخ زدگی سیستم باعث نمایش ارور P5 در دستگاه می شود.

ارور P6: قطع و وصل شدن برق دستگاه می تواند باعث ایجاد کد خطای P6 شود.

ارور P7: در صورتی که عملکرد کمپرسور به دلیل کنترل حفاظت از سنسور فشار بالا دچار اختلال شود، شما با ارور P7 مواجه می شوید.

ارور P8: حال اگر عملکرد کمپرسور به علت کنترل حفاظت از سنسور فشار پایین با اختلال مواجه شود، ارور P8 نمایان می شود.

ارور PA: این کد خطا زمانی رخ می دهد که کمپرسور به دلیل کنترل حفاظت از نسبت چگالش دچار مشکل شده است.

ارور T1: اگر خطای سنسور خارجی موقتی باشد، ارور T1 رخ می دهد.

ارور T2: خطای حسگر COND TEMP سبب بروز ارور T2 در دستگاه می شود.

ارور T3: در صورتی که سنسور تخلیه PWM به  طور موقتی خطا دهد، این ارور دیده می شود.

ارور T4: این ارور در صورتی رخ می دهد که شما با خطای لوله خنک کننده سیال مواجه شده باشید.

ارور T5:خطای سنسور دمای روغن سبب بروز ارور T5 می شود.

ارور T6: ایجاد خطای سنسور دمای مکش در کولر گازی سامسونگ سبب بروز این ارور می شود.

ارور T7: چنانچه سنسور فشار بالا دچار اختلال شود، ارور T7 بر روی دستگاه نمایان می شود.

ارور T8: وقوع اختلال در سنسور فشار پایین می تواند باعث ایجاد کد خطای T8 شود.

ارور T9: در صورتی این کد خطا دیده می شود که سنسور تخلیه کمپرسور ثابت دستگاه دچار مشکل شده باشد.

ارور AX: خطای سنسور فشار بالا در دستگاه کولر گازی سامسونگ سبب بروز ارور AX می شود. برای این که بتوانید این ارور را برطرف کنید، لازم است که از سلامت سنسور فشار کولر مطمئن شوید.

ارور BX: علت ایجاد کد خطای BX، وجود مشکل در سنسور فشار بالای دستگاه است.

ارور CX: این نوع از ارور اسپیلت سامسونگ نشان دهنده این است که دریچه گسترش الکتریکی باز کولر دچار خطا شده است.

ارور DX: اشتباه بستن سوپاپ های الکترونیکی کولر باعث بروز ارور DX می شود. پس باید سوپاپ ها را باز کنید و دوباره ببندید.

ارور FX: این ارور می تواند به علت جداسازی همزمان سنسور داخلی EVAP IN و EVAP OUT رخ دهد.

ارور RX: اگر مبرد دچار نشتی شود و شما با خطا در بارگذاری کولر یا یونیت بیرونی مواجه شوید، کد RX نمایان می شود.

 

سوالات متداول:

1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی سامسونگ شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی در کرج قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی سامسونگ آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی سامسونگ شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

2. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی در کرج، نصب کولرگازی در کرج و سرویس کولرگازی در کرج خود را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

3. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج، سرویس کولرگازی سامسونگ در کرج، نصب کولرگازی سامسونگ در کرج، شارژ گاز کولرگازی سامسونگ در کرج، نصب اسپیلت سامسونگ در کرج، تعمیر اسپیلت سامسونگ در کرج، سرویس اسپیلت سامسونگ در کرج، شارژگاز اسپیلت سامسونگ در کرج، نمایندگی کولرگازی سامسونگ، تعمیر کولرگازی سامسونگ در البرز، سرویس کولرگازی سامسونگ در البرز، نصب کولرگازی سامسونگ در البرز، شارژ گاز کولرگازی سامسونگ در البرز، نصب اسپیلت سامسونگ در البرز، تعمیر اسپیلت سامسونگ در البرز، سرویس اسپیلت سامسونگ در البرز، شارژگاز اسپیلت سامسونگ در البرز

09121541062

error: Content is protected !!