نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند | ارائه خدمات طی 24 ساعت

امتیاز شما به این صفحه

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند

 

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پرند

 

در این بخش از مقاله، به بررسی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پرند میپردازیم. نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، پیشرو در ارائه خدمات تعمیر پکیج و سرویس پکیج در رباط کریم و پرند از سال 1387 می باشد. در صورت نیاز به خدماتی از شرکت ایران رادیاتور، میتوانید با شماره تلفن09121541062  یا 02128427994  تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما طی 24 ساعت، مشکل شمارا برطرف کند.

 

خدمات نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، به طور 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز رباط کریمی و پرندی میباشد. همچنین شایان ذکر است که اولویت اول ما، رضایت شما مشتریان و ارائه بهترین خدمات در تهران و حومه آن میباشد. ما افتخار داریم که به حیث نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند در خدمت شما قرار داریم.

 

نمایندگی  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، با ارائه پیشنهادی در رابطه با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد. چنانچه شما بعد از خرابی دستگاه خود نیاز به تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور در تهران را داشته باشید، می‌توانید با تنها نمایندگی مجاز ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند تماس حاصل نمایید تا بتوانید از خدمات این مجموعه نهایت بهره را ببرید.

 

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و یا پرند با ارائه پیشنهادی در رابطه با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد. چنانچه شما بعد از خرابی دستگاه خود نیاز به تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و یا پرند داشته باشید، می‌توانید با نمایندگی مجاز ایران رادیاتور رباط کریم و یا پرند تماس (09121541062) حاصل نمایید تا بتوانید از خدمات این مجموعه نهایت بهره را ببرید.

 

بعد از توضیحاتی که در رابطه با نمایندگی آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند برای شما عزیزان ارائه خواهید گردید، می‌خواهیم به یک سری از خرابی های پکیج ایران رادیاتور در مدل های مختلف بپردازیم.

 

قاصدک سرویس با داشتن بیشتر از 15 سال تجربه در عرصه تعمیر پکیج و آبگرمکن ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیرات پکیج و آبگرمکن در رباط کریم و پرند میباشد. برای تعمیر آبگرمکن، در قدم نخست دانستن مدل دستگاه بسیار حائز اهمیت میباشد و باید مدل دستگاه تشخیص داده شود زیرا که دانستن مدل دستگاه شما را در بسیاری از مشکلات یاری میکند و از طرفی هم این مضوع به کارشناس تعمیر، فضا و اطلاعات بیشتری جهت تعمیر دستگاه شما، میدهد.

همچنین لازم به ذکر است در صورت نیاز به شماره تماس نمایندگی یا آدرس الکترونیکی به سایت قاصدک سرویس ghasedakservice.com  مراجعه کرده و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید و یا با شماره تلفن 09121541062  یا 02128427994  تماس حاصل فرمایید.

 

 

تعمیرکار مجاز پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند:

پکیج ایران رادیاتور، از سال 1402 به عنوان مرغوب ترین پکیج در ایران شناخته میشود و این پکیج، جایگاه مهمی را در صنعت گرمایش ایران، به خود اختصاص میدهد. در این بخش، اطلاعاتی درمورد نگهداری و استفاده درست از پکیج به علاوه یکسری نکات ایمنی درمورد پکیج به شما عزیزان ارائه خواهد گردید تا در اولین اقدام، شما بتوانید پکیج را خودتان تعمیر کنید و اگر مشکلتان همچنان برطرف نشد، میتوانید با تنها نمایندگی رسمی و مجاز در پرند و رباط کریم، تماس حاصل فرمایید و از خدمات ناچیز ما، بهره مند شوید.

همچنین اگر در حین تعمیر پکیج خود در رباط کریم و یا پرند، نیازمند قطعه شدید، میتوانید با شماره تماس ما 09121541062، تماس حاصل فرمایید تا ما قطعه را از شرکت رسمی ایران رادیاتور برای شما تامین کنیم تا شما بتوانید بدون استفاده از کارشناس پکیج و آبگرمکن در رباط کریم و پرند و یا سرویسکار پکیج و آبگرمکن در رباط کریم و پرند، خرید کنید.

 

سرویسکار مجاز پکیج ایران رادیاتور و ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند:

مجموعه قاصدک سرویس، شامل یک کادر بزرگ، مجرب و فنی از سرویسکاران، نصابان، تعمیرکاران و کارشناسان پکیج ایران رادیاتور و همچنین آبگرمکن ایران رادیاتور میباشد که در تمام زمینه های پکیج و آبگرمکن ایران رادیاتور، بسیار با تجربه و حرفه ای هستند که میتوانند به شما کمک کنند تا تمام ایرادات آبگرمکن و پکیج خود را حل کنید. در صورت نیاز به یکی از ایرادات زیر، میتوانید با شماره تلفن 09121541062  تماس حاصل فرمایید.

سرویس فن پکیج
تعویض بلبرینگ فن پکیج
تعویض پرشر فن پکیج
تعویض برنر پکیج
تعویض مفصل احتراق پکیج
تعویض مبدل پکیج
تعمویض بای پاس پکیج
تعویض هوزینگ
تعویض صفحه کفی پکیج
تعویض مبدل ثانویه و سرویس مکمل پکیج

 

ارورهای رایج پکیج ایران رادیاتور:

ارورهای آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتور علت ارورها
چراغهای 40 و 30 اشکال در برد کنترل
چراغ 70 افزایش حرارت مبدل اولیه (به علت رسوب)
چراغ 80 عمل نمودن ترموستات حد
چراغهای 40 و 70 کمبود آب در مدار گرمایش
چراغهای 40 و 80 ترموستات دود فعال شده
چراغهای 40 و 60 و 70 فن خاموش است ولی پرشر دود وصل است
چراغهای 40 و 60 و 80 فن روشن است ولی پرشر دود قطع است
چراغهای 40 و 70 و 80 ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است
چراغهای 50 و 60 NTC گرمایش اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70 NTC آب کرم اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70 و 80 NTC گرمایش قطع است
چراغهای 60 و 70 سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
چراغهای 60 و 80 سیستم آنتی فریز با پمپ

محل نصب پکیج:

پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج دیواری، به طور کلی، مواردی است که در زیر نام برده شده است.

 • دودکش هر واحد
 • مساحت هر واحد
 • مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی هر واحد
 • امکان تامین اکسیژن موردنیاز دستگاه

 

پس باید از لحاظ ایمنی، دستگاه خود را جایی نصب کنید که دستگاه با هوای آزاد  بیرون ارتباط داشته باشد تا اکسیژن مورد نیاز خود را از بیرون تامین کند. در این صورت احتمال نشتی و تجمع گازهای نشت شده کمتر میشود و ایمنی شما تامین میشود ولی قبل از خرید، بهتر است به یک سری نکات که در زیر ذکر شده است، دقت کنید.

 

 • فشار آب شهر در محل نصب پکیچ باید حداقل 1 اتمسفر و حداکثر 3 الی 5 اتمسفر باشد.
 • درصورتی که بخشی از دودکش پکیج به صورت افقی و بیش از 30 سانتی متر باشد، استفاده از پکیج های فن دار الزامی است.
 • اگر محل نصب پکیج در حیاط، بالکن، فضای باز و.. باشد باید دستگاه از وزش شدید باد، محفوظ باشد.

 

علاوه بر 7 نکته بالا، چندین نکته دیگر نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید که در دسته بندی دیگری قرار میگیرد.

 • دستگاه نباید بالای دستگاه های گرمازا مانند اجاق گاز باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار مقابل، یک متر باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین، 10 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله از کف تمام شده تا زیر پکیج دیواری 120 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله عمودی کلاه تعدیل پکیج دیواری تا دریچه دودکش باید 30 سانتیمتر باشد.

 

 

نشت پکیج ایران رادیاتور به چه دلیل رخ میدهد؟

اگر پکیج شما مدل m24cf است، ممکن است با مشکل نشتی پکیج روبه‌رو شوید. قدم اول عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل m24cf در این مورد، بررسی علت نشتی آن است. نشتی پکیج معمولاً مشکل جزئی است که به‌دلیل سوراخ‌های سطحی در لوله‌‌کشی و شکستگی درزگیرها یا شیرها اتفاق می‌افتد.

بعضی اوقات نشتی ممکن است ناشی از فشار بیش از حد باشد که با تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور می‌توان این مشکل را به‌راحتی حل کرد.

اما در نظر داشته باشید که گاهی ممکن است خوردگی مبدل حرارتی یا سایر اجزای داخلی علت نشتی باشد که در این‌صورت باید به‌سرعت از یک متخصص بخواهید تا اقدامات لازم را انجام دهد. لازم به ذکر است که معمولا هزینه تعمیرات خوردگی مبدل حرارتی کمی بالاتر از سایر تعمیرات پکیج است.

در ادامه برخی از رایج‌ترین مشکلات پکیج ایران رادیاتور که منجر به نشتی می‌شوند را بررسی می‌کنیم:

 • نصب لوله‌کشی ضعیف
 • مشکل فشار بیش از حد
 • نشتی یا خرابی مبدل حرارتی
 • نشتی درزگیرها یا قطعات داخلی

 

شمعک پکیج ایران رادیاتور مرتب خاموش می‌شود

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور که باید هرچه زودتر تعمیر شود، خرابی شمعک آن است. اگر شمعک مدام خاموش می‌شود، ممکن است مربوط به خرابی ترموکوپل باشد. قطع شدن شیر گاز هم می‌تواند به خاموشی شمعک منجر شود.

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور، رسوب کربن روی شمعک است که معمولا با تمیز کردن رفع خواهد شد. در نهایت از آنجایی که شمعک با گاز مرتبط است توصیه می‌‌کنیم برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور منزل خود و حل مشکل آن با تکنسین تعمیرات تماس بگیرید.

 

پکیج صدای بلند می‌دهد

تولید صداهای بلند پکیج ایران رادیاتور ممکن است نشانه یک مشکل اساسی باشد. این مشکل ممکن است در مدل m24ff پکیج ایران رادیاتور هم دیده شود؛ بنابراین عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff به حل این مشکل کمک خواهد کرد.

ایجاد رسوب آهک یکی از دلایل شایع صداهای پکیج باشد. زمانی که رسوبات آهکی روی مبدل حرارتی ایجاد می‌شوند سیستم بیش از حد گرم می‌شود. این گرما می‌تواند به تولید بخار و حباب منجر شود. همین اتفاقات باعث ایجاد صدای سوت می‌شوند.

خوشبختانه این مشکلات را می‌توان با تعمیر و نگهداری منظم پکیج به‌راحتی برطرف کرد. در طول سرویس سالانه، تکنسین تعمیرات می‌تواند سیستم را با مواد شیمیایی و فشار بالا تمیز کند تا کیفیت آب بهتر شود.

 

 

پکیج آب گرم دارد اما بدون گرمایش

یکی دیگر از مشکلات پکیج ایران رادیاتور نبود گرمایش شوفاژها است. در این شرایط آب گرم دارید؛ اما گرمایش مرکزی کار نمی‌کند یعنی شوفاژها گرم نمی‌شوند. احتمالاً این مشکل به تنظیمات پکیج یا خرابی شیر برقی مربوط می‌شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تنظیمات شوفاژ را بررسی کنید. چک کنید که دریچه‌های ترموستاتیک بسته نباشند. در مرحله بعدی تنظیمات پکیج را بررسی کنید و مطمئن شوید که گرمایش مرکزی روشن است یا خیر.

اگر این راه‌حل‌ها اثر نکرد، برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود باید خرابی یا شکستگی قطعات داخلی پکیج را بررسی کنید. به احتمال زیاد شیر برقی خراب شده است. بهتر است عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تعویض شیر برقی را به تعمیرکار با تجربه بسپارید.

 

پکیج آب گرم کن ندارد اما سیستم گرمایش کار می‌کند

این مشکل در پکیج‌های قدیمی ایران رادیاتور که زیاد استفاده شده‌اند و فرسودگی دارند رایج است. نبود آب گرم معمولاً به‌دلیل خرابی شیر برقی پکیج اتفاق می‌افتد. برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور باید شیر برقی آن را چک کنید.

شیر برقی، آب گرم را بین خروجی‌های آب مانند شیرآلات و دوش و گرمایش مرکزی هدایت می‌کند. برای مثال زمانی که شیرهای آب گرم را باز می‌کنید، شیر برقی جریان آب برای گرمایش را می‌بندد. وقتی شیرها را ببندید، شیر برقی باز می‌شود و آب به سمت شوفاژها جریان پیدا می‌کند.

شیرهای برقی قدیمی مستعد خرابی هستند. به این معنی که شیر ممکن است گیر کند و در نتیجه آب ولرم یا سرد شود. برای تعویض شیر برقی باید از متخصص تعمیرات کمک بگیرید.

 

فضای مناسب حوله خشک کن ها با ابعاد متفاوت:

در سرویس های بهداشتی تا ۴ متر مربع از حوله خشک کن های ۱۲ لول با ارتفاع ۶۰ سانتی متر استفاده میشود.

برای حمام های کوچک معمولا اندازه ۸ لوله ای کافیست و برای حمام های بزرگ ۱۴ لوله می تواند گزینه ای مناسب باشد.

گرمایشی حوله خشک کن آلومینیومی 12 لول ایران رادیاتور 330 کیلوکالری در ساعت میباشد. لوازم مورد نیاز برای نصب این محصول تنها شیر

و زانو بوده و مابقی آن در بسته بندی محصول یافت میشود.

 

جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی پکیج ایران رادیاتور مانند نصب پکیج ایران رادیاتور، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور، تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور و…. میتوانید به وبسایت ghasedakcenter.com مراجعه فرمایید تا خودتان، تبدیل به یک کارشناس پکیج شوید.

 

سوالات متداول

 

سوال: جهت ثبت سفارش، باید با چه شماره تلفنی، تماس بگیرم؟

پاسخ: درصورتی که شما، نیاز به یک تکنسین چیره دست جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند و یا سرویس پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند نیاز دارید، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 سوال: علت داغ بودن بیش از حد آب پکیج چیست؟

پاسخ: اگر آب خروجی از پکیج خیلی داغ می‌شود، این مشکل به ترموستات دستگاه مربوط است. معمولا تعویض ترموستات می‌تواند مشکل را برطرف کند.

 سوال: علت بوی گاز از پکیج چیست؟

پاسخ: اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد.

سوال: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان چیست؟

پاسخ: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان، چرخش آب به صورت طبیعی (نیروی ترموسیفون) در رادیاتورها است.

 

زمینه های فعالیت قاصدک سرویس – نمایندگی ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، سرویس پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، تعمیرکار پکیج در رباط کریم و پرند، سرویس آبگرمکن ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، خدمات ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، تعمیر حوله خشک کن ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور، نمایندگی مجاز ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند، نمایندگی مرکزی ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند

09121541062

error: Content is protected !!