نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند | خدمات فقط در 24 ساعت

4.8/5 - (5 امتیاز)

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پرند

 

در این بخش از مقاله، به بررسی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و تعمیر پکیج بوتان در پرند میپردازیم. نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند، پیشرو در ارائه خدمات تعمیر پکیج و سرویس پکیج در رباط کریم و پرند از سال 1387 می باشد. در صورت نیاز به خدماتی از شرکت بوتان، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 یا 02128427994 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما طی 24 ساعت، مشکل شمارا برطرف کند.

 

خدمات نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند، به طور 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز رباط کریمی و پرندی میباشد. همچنین شایان ذکر است که اولویت اول ما، رضایت شما مشتریان و ارائه بهترین خدمات در تهران و حومه آن میباشد. ما افتخار داریم که به حیث نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند در خدمت شما قرار داریم .

 

نمایندگی  تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند،  با ارائه پیشنهادی در رابطه با تعمیرات پکیج بوتان آماده ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد. چنانچه شما بعد از خرابی دستگاه خود نیاز به تعمیر کار پکیج بوتان در رباط کریم و یا پرند را داشته باشید، می‌توانید با تنها نمایندگی مجاز بوتان در رباط کریم و پرند تماس حاصل نمایید تا بتوانید از خدمات این مجموعه نهایت بهره را ببرید.

 

بعد از توضیحاتی که در رابطه با نمایندگی آبگرمکن و پکیج بوتان در رباط کریم و پرند برای شما عزیزان ارائه خواهید گردید، می‌خواهیم به یک سری از خرابی های پکیج بوتان در مدل های مختلف بپردازیم.

 

قاصدک سرویس با داشتن بیشتر از 15 سال تجربه در عرصه تعمیر پکیج و آبگرمکن ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیرات پکیج و آبگرمکن در رباط کریم و پرند میباشد. برای تعمیر آبگرمکن، در قدم نخست دانستن مدل دستگاه بسیار حائز اهمیت میباشد و باید مدل دستگاه تشخیص داده شود زیرا که دانستن مدل دستگاه شما را در بسیاری از مشکلات یاری میکند و از طرفی هم این مضوع به کارشناس تعمیر، فضا و اطلاعات بیشتری جهت تعمیر دستگاه شما، میدهد.

همچنین لازم به ذکر است در صورت نیاز به شماره تماس نمایندگی یا آدرس الکترونیکی به سایت قاصدک سرویس ghasedakservice.com مراجعه کرده و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید و یا با شماره تلفن 09121541062 یا 02128427994 تماس حاصل فرمایید.

 

 

تعمیرکار مجاز پکیج بوتان در رباط کریم و پرند:

پکیج بوتان، از سال 1402 به عنوان مرغوب ترین پکیج در ایران شناخته میشود و این پکیج، جایگاه مهمی را در صنعت گرمایش ایران، به خود اختصاص میدهد. در این بخش، اطلاعاتی درمورد نگهداری و استفاده درست از پکیجج به علاوه یکسری نکات ایمنی درمورد پکیج به شما عزیزان ارائه خواهد گردید تا در اولین اقدام، شما بتوانید پکیج را خودتان تعمیر کنید و اگر مشکلتان همچنان برطرف نشد، میتوانید با تنها نمایندگی رسمی و مجاز در پرند و رباط کریم، تماس حاصل فرمایید و از خدمات ناچیز ما، بهره مند شوید.

همچنین اگر در حین تعمیر پکیج خود در رباط کریم و یا پرند، نیازمند قطعه شدید، میتوانید با شماره تماس ما 09121541062، تماس حاصل فرمایید تا ما قطعه را از شرکت رسمی بوتان برای شما تامین کنیم تا شما بتوانید بدون استفاده از کارشناس پکیج و آبگرمکن در رباط کریم و پرند و یا سرویسکار پکیج و آبگرمکن در رباط کریم و پرند، خرید کنید.

 

سرویسکار مجاز پکیج بوتان و ایران رادیاتور در رباط کریم و پرند:

مجموعه قاصدک سرویس، شامل یک کادر بزرگ، مجرب و فنی از سرویسکاران، نصابان، تعمیرکاران و کارشناسان پکیج بوتان و همچنین آبگرمکن بوتان میباشد که در تمام زمینه های پکیج و آبگرمکن بوتان، بسیار با تجربه و حرفه ای هستند که میتوانند به شما کمک کنند تا تمام ایرادات آبگرمکن و پکیج خود را حل کنید. در صورت نیاز به یکی از ایرادات زیر، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

سرویس فن پکیج
تعویض بلبرینگ فن پکیج
تعویض پرشر فن پکیج
تعویض برنر پکیج
تعویض مفصل احتراق پکیج
تعویض مبدل پکیج
تعمویض بای پاس پکیج
تعویض هوزینگ
تعویض صفحه کفی پکیج
تعویض مبدل ثانویه و سرویس مکمل پکیج

 

 

تعمیر برد پکیج بوتان – خدمات پرند در رباط کریم:

این سوالی است که ممکن است برای هرفردی پیش بیاید ولی اگر کمی تخصصی تر فکر کنید، متوجه میشوید که وظیفه برد در پکیج، مانند وظیفه مغز برای انسان است به عبارت دیگر، برد، مغز پکیج است و تمام عملیات پکیج را نظارت میکند از کوچکتری اتفاقات تا بزرگترین آنها. تعمیر برد آبگرمکن و پکیج، یک مسئله ای گسترده است که یادگیری آن، به راحتی یک سرچ در گوگل نیست به علاوه این مضوع که برد پکیج و آّگرمکن، بسیار حساس می باشد.

اگر شما میخواهید برد دستگاهتان را خودتان تعمیر کنید، باید بدانید کاری که میخواهید انجام بدهید بسیار پر ریسک است و نود درصد افرادی که دست به تعمیر برد، برده اند، با شکست مواه شده اند و هزینه تعمیرات خود را به شکل قابل توجهی، افزایش داده اند پس بهتر است قبل از اینکه منجر به هزینه های زیادی شوید، با شماره تلفن یک نمایندگی تعمیر مجاز پکیج بوتان در رباط کریم و پرند، تماس بگیرید تا برای رفع مشکلتان اقدام شود.

از آنجایی که ما نیز یک نمایندگی موثق تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان در پرند و رباط کریم هستیم، شما نیز میتوانید با شماره تلفن 09121541062 نیز تماس حاصل فرمایید تا کادر مجرب ما برای تعمیر دستگاه شما، اقدام کند.

 

 

 

تعمیر فن پکیج بوتان چیست – خدمات بوتان در پرند:

ایرادات فن پکیج بوتان، یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های بوتان رخ میدهد. تعمیرات فن پکیج بسیار حساس میباشد ئلی نه به حساسی تعمیرات برد. برای تعمیر فن پکیج بوتان خود، محصولات احتراق را از داخل محفظه احتراق به خارج هدایت کنید و با توجه به عایق بندی محفظه نسبت به محیط خارج، هوای الزم جهت احتراق بداخل محفظه مکش می شود. چند ثانیه قبل از هنگامی که سیستم احتراق یعنی برنر و جرقه زن اتوماتیک فرمان شروع کار را از برد دریافت نمایند، فن، عمل خارج کردن گازهای انباشته شده احتمالی در محفظه احتراق را شروع می کند.

به طور اتوماتیک 15 ثانیه پس از خاموش شدن برنر فن به کار خود ادامه می دهد وسپس قطع خواهد شد.این امر باعث تخلیه کامل محفظه احتراق از محصوالت احتراق می شود. برد دستگاه قابلیت برنامه ریزی برای فعالیت فن پس از خاموش شدن برنر را از صفر تا 99 ثانیه دارا میباشد. تکیه گاه محورفن دستگاه بوتان  از نوع بلبرینگی است و باتوجه به اینکه توان آن 52 وات می باشد و از قدرت مکش و دهش باالئی برخوردار است، کم صدا خواهد بود.

 

 

تعمیر ونتوری فن پکیج بوتان – نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پرند:

اصطلاح ونتوری، یکی از قوانین فیزیک است. به صورت باز، این قانوان زمانی رخ میدهد که با عبور محصوالات احتراق از زیر این قطعه در داخل آن مکش ایجاد میشود و این مکش یا فشار منفی بوسیله شیلنگ به پرشرسوئیچ هوا انتقال داده می شود و باعملکرد این پرشر و گزارش به برد، خروج صحیح محصوالت احتراق تایید و دستگاه به کار خود ادامه میدهد.
البته در پکیج های بوتان ، به جای ونتوری از لوله پیتوت بهره گرفته شده است که باعبور جریان محصوالت احتراق از قسمت پایین آن فشار منفی ایجاد می گردد.

 

 

تعمیر مشعل پکیج بوتان چیست – تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم:

مشعل، قطعه ای است که در پکیج نصب می گردد و با مخلوط کردن گاز و هوا ، یک اشتعال مناسب را برای گرم کردن آب داخل مبدل، به وجود می آورد. مشعل شامل تعدادی پره می باشد که با فاصله معین از یکدیگر قرار می گیرند. جریان گاز وارد چند راهه می گردد که اصطالحا به آن مانیفولد می گویند.

از آنجا توسط نازل (ژیگلور) وارد لوله ونتوری پره مشعل می شود و در حین ورود به آن با هوای اولیه مخلوط می گردد. گاز و هوا پس از مخلوط شدن به سر مشعل می رسد و آنگاه توسط الکترود جرقه زن، شعله تشکیل می گردد و با کمک هوای ثانویه که به داخل ومحفظه احتراق مکیده می شود، عمل احتراق تقریبا بطور کامل انجام می پذیرد.

هرچه قدرت حرارت پکیج بالاتر باشد، تعداد نازل مشعل آن نیز، بیشتر می باشد. به عنوان مثال: تعداد نازل مشعل در آرتا و آریان 24، یازده عدد و در آریان22، دوازده عدد و در آریان22، پانزده عدد می باشد.

همچنین جنس این قطعه از استیل و سازنده آن کشور ایتالیا می باشد. توان ایجاد حرارتی معادل 1155 درجه را دارا است و به دلیل نوع سوراخکاری که برروی این قطعه وجود دارد از هرنوع گرفتگی ویا آلودگی برحذر میباشد.

 

 

تعمیرمجموعه چند راهه پکیج بوتان:

مجموعه چند راهه، گاز را به داخل برنر متصاعد نموده و گاز متصاعد شده ازطریق برنر به فضای داخل محفظه احتراق وارد و بوسیله دستگاه جرقه زن اتوماتیک، احتراق و شعله تشکیل می گردد. از خصوصیات بخش چند راهه تقسیم مساوی گاز در بین شیارهای موجود برروی برنر می باشد. این امرباعث میشود شعله گاز در تمام نقاط برنر یکسان شود و حرارت یکنواختی در تمام قسمتهای مبدل اولیه وجود داشته باشد.

 

 

تعمیر شیر کنترل گاز پکیج بوتان – تعمیر پکیج بوتان در پرند:

جهت کنترل روشن وخاموش شدن و تنظیم شعله از شیر کنترل گاز Sit845 استفاده می شود. این شیر از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. این دو قسمت اصلی، به نام های بوبین و بدنه شیر گاز، میباشد.

بوبین و شیرگاز از دو شیرسولونوئیدی تشکیل شده است که هر دو از برد الکترونیکی تغذیه می کنند. شیر سولونوئیدی اول که جهت باز یا بسته شدن شیرگاز عمل می کند بابرق 225 ولت تغذیه می شود. شیر سولونوئیدی دوم که جهت تنظیم مقدار گاز خروجی ازشیرگاز عمل می کند بابرق24 ولت تغذیه می شود. بروی بدنه اصلی شیرگاز یک پروپ مکانیکال وجود دارد که محدوده حداقل و حداکثرباز بودن شیرگاز راتعیین می نماید.

 

 

تعمیر ترموستات اتاقی پکیج بوتان – نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم:

پکیج های بوتان قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی را دارا می باشند. کابل اتصال به ترموستات بروی برد تعبیه شده است و با اتصال ترموستات به برد، در مود سیستم گرمایشی، برد ابتدا از ترموستات گزارش دریافت کرده و سپس باتوجه به گزارش ترمیستور سیستم گرمایشی، فرمان صادر می کند.

 

 

ارورهای پکیج بوتان به چه علت رخ میدهد؟ عیب یابی پکیج بوتان.

ارورهای پکیج بوتان، بهترین راهکار برای تعمیر و بهترین راه برای عیب یابی پکیج بوتان است. یکی دیگر از مشکلات رایجی که برای افراد که از پکیج استفاده میکنند، رخ میدهد، نمایش کد های خطا بروی صفحه نمایش پکیج میباشد. این کد های خطا معمولا نشان دهنده یک عیب در دستگاه پکیج میباشد که باید به آن توجه کرد و آن را برطرف نمود. در ادامه مطلب ما به بررسی این کدهای خطا و دلایل آنها میپردازیم ولی درصورتی که مشکلتان حل نشد، با قاصدک سرویس – نمایندگی بوتان در رباط کریم و پرند، تماس حاصل فرمایید تا مشکلتان سریع تر از آنچه که انتظار دارید، برطرف شود.

یادتان باشد که مدل دیجیتال، در صورت بروز مشکل، نمایشگر دستگاه کد خطای مربوطه را نمایش می دهد و در مدل آنالوگ، با استفاده از چراغ های LED روی پکیج و با استفاده از تعریف ارورها از جداول ذیل می توان به عیب دستگاه پی برد.

کد خطا دلیل
 E01 مشکل از شعله پکیج بوتان است در این حالت شما با مشکل روشن نشدن شعله پکیج بوتان مواجه می شوید
E02 کلید حرارتی مبدل پکیج دچار مشکل شده است
E03 پرشر سوئیچ دچار مشکل شده است
E04 فشار آب کم است
E06 قطع شدن ان تی سی (سنسوری که دمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد)
E07 ان تی سی پکیج قطع شده است
E11 برد دستگاه و یا مشعل آن با مشکل روبرو شده است

 

 

دلیل سردی رادیاتورهای پکیج بوتان چیست؟

اگر با سرد شدن رادیاتورهای پکیج مواجه شدید باید رادیاتور را بررسی کنید، زیرا ممکن است رادیاتور هوا گرفته باشد و این مشکل را به وجود آورده باشد. برای عیب‌یابی خرابی پکیج باید شیر ورودی گاز و بررسی کنید تا اندازه شیر با فشار گاز تناسب داشته باشد. البته خرابی در سنسورهای گرمایشی هم می‌تواند دلیل رخ‌داده این حادثه باشد. اگر سنسورهای گرمایشی نیاز به تعویض و تعمیر دارند در اسرع وقت این کار را انجام دهید.

اگر قطعه موردنظر را تعمیر کردید اما بازهم متوجه شدید عملکرد پمپ مشکل دارد، باید برد الکترونیک دستگاه را چک کنید تا اگر ایراد در برد الکترونیک دستگاه باشد آن را تعویض یا تعمیر کنید. اگر شما می‌خواهید از خدمات تکنسین‌های با تجربه و ماهر استفاده کنید.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در رباط کریم و پرند، تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند و سرویس پکیج بوتان در رباط کریم و پرند با نمایندگی پکیج بوتان در رباط کریم و پرند (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

فعال کردن حالت زمستانه پکیج بوتان:

در صفحۀ نمایش پکیج وضعیت کارایی سیستم را مشاهده می‌کنید. کلید زمستان، تابستان را فشار دهید تا صفحه نمایش گزینه‌هایی به نام ۲ و ۵ را بروز دهد، که در این حالت عملیات پکیج در وضعیت زمستانه قرار خواهد گرفت. برای تنظیم دمای گرمایش از مثبت و منفی استفاده کنید.

 

محل نصب پکیج:

پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج دیواری، به طور کلی، مواردی است که در زیر نام برده شده است.

 • دودکش هر واحد
 • مساحت هر واحد
 • مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی هر واحد
 • امکان تامین اکسیژن موردنیاز دستگاه

 

پس باید از لحاظ ایمنی، دستگاه خود را جایی نصب کنید که دستگاه با هوای آزاد  بیرون ارتباط داشته باشد تا اکسیژن مورد نیاز خود را از بیرون تامین کند. در این صورت احتمال نشتی و تجمع گازهای نشت شده کمتر میشود و ایمنی شما تامین میشود ولی قبل از خرید، بهتر است به یک سری نکات که در زیر ذکر شده است، دقت کنید.

 

 • فشار آب شهر در محل نصب پکیچ باید حداقل 1 اتمسفر و حداکثر 3 الی 5 اتمسفر باشد.
 • درصورتی که بخشی از دودکش پکیج به صورت افقی و بیش از 30 سانتی متر باشد، استفاده از پکیج های فن دار الزامی است.
 • اگر محل نصب پکیج در حیاط، بالکن، فضای باز و.. باشد باید دستگاه از وزش شدید باد، محفوظ باشد.

 

علاوه بر 7 نکته بالا، چندین نکته دیگر نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید که در دسته بندی دیگری قرار میگیرد.

 • دستگاه نباید بالای دستگاه های گرمازا مانند اجاق گاز باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار مقابل، یک متر باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین، 10 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله از کف تمام شده تا زیر پکیج دیواری 120 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله عمودی کلاه تعدیل پکیج دیواری تا دریچه دودکش باید 30 سانتیمتر باشد.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در رباط کریم و پرند، تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند و سرویس پکیج بوتان در رباط کریم و پرند با نمایندگی پکیج بوتان در رباط کریم و پرند (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

مشکلات متداول و رایج پکیج:

مشکلات متداول پکیج نحوه رفع مشکل
خاموش شدن ناگهانی پکیج بررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز
روشن نشدن پکیج بررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج
کاهش یا افزایش فشار پکیج هواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن
نشت آب از پکیج بررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی
صدای زیاد پکیج رسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب
بوی دود و سوختگی از پکیج بررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج
سرد و گرم شدن آب پکیج رسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج
داغ شدن بیش از حد آب پکیج هواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن
سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورها هواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج
گرم شدن رادیاتورها در تابستان بستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان
کار نکردن دکمه‌های پکیج برای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.
روشن ماندن فن پکیج رفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

 

جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی پکیج بوتان مانند نصب پکیج بوتان، عیب یابی پکیج بوتان، تعمیر پکیج بوتان، سرویس پکیج بوتان، تعمیر برد پکیج بوتان و…. میتوانید به وبسایت ghasedakcenter.com مراجعه فرمایید تا خودتان، تبدیل به یک کارشناس پکیج شوید.

 

 

سوالات متداول:

 

سوال: جهت ثبت سفارش، باید با چه شماره تلفنی، تماس بگیرم؟

پاسخ: درصورتی که شما، نیاز به یک تکنسین چیره دست جهت تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند و یا سرویس پکیج بوتان در رباط کریم و پرند نیاز دارید، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 سوال: علت داغ بودن بیش از حد آب پکیج چیست؟

پاسخ: اگر آب خروجی از پکیج خیلی داغ می‌شود، این مشکل به ترموستات دستگاه مربوط است. معمولا تعویض ترموستات می‌تواند مشکل را برطرف کند.

 سوال: علت بوی گاز از پکیج چیست؟

پاسخ: اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد.

سوال: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان چیست؟

پاسخ: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان، چرخش آب به صورت طبیعی (نیروی ترموسیفون) در رادیاتورها است.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم، سرویس پکیج بوتان در رباط کریم، تعمیرکار پکیج در رباط کریم، سرویس آبگرمکن بوتان در رباط کریم، تعمیر آبگرمکن بوتان در رباط کریم، نمایندگی پکیج بوتان در رباط کریم، نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم، خدمات بوتان در رباط کریم، تعمیر حوله خشک کن بوتان در رباط کریم، تعمیر پکیج بوتان، سرویس پکیج بوتان، نمایندگی مجاز بوتان در رباط کریم، نمایندگی مرکزی بوتان در رباط کریم، تعمیر پکیج بوتان در پرند، سرویس پکیج بوتان در پرند

تعمیرکار پکیج در پرند، سرویس آبگرمکن بوتان در پرند، تعمیر آبگرمکن بوتان در پرند، نمایندگی پکیج بوتان در پرند، نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پرند، خدمات بوتان در پرند، تعمیر حوله خشک کن بوتان در پرند، تعمیر پکیج بوتان، سرویس پکیج بوتان، نمایندگی مجاز بوتان در پرند، نمایندگی مرکزی بوتان در پرند، خدمات پکیج بوتان

09121541062