نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

5/5 - (11 امتیاز)

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
در این بخش از سایت، در مورد تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اندیشه خواهیم پرداخت. نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه پیشرو در خدمات تعمیر و سرویس انواع پکیج های ایران رادیاتور، ایران رادیاتور و.. با 15 سال سابقه در این زمینه در شهرهای مختلفی اعم از رباط کریم، پرند، اسلامشهر، شهریار، پردیس، ورامین و حتی مناطق شمال تهران و.. میباشد که این بار، قصد ارائه خدمات به شهر اندیشه را دارد.

 

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در اندیشه با کد مجاز نمایندگی 12241 و خدماتی 24 ساعته در 7 روز هفته، حتی در ایام تعطیل اینجاست تا شمارا به سمت زمستانی گرم، سوق دهد. شما میتوانید جهت ثبت سفارش، با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از 2 ساعت، دستگاهتان عیب یابی و در کمتر از 24 ساعت، دستگاهتان تعمیر شود و سپس یک گارانتی 6 ماهه برای دستگاهتان، از سمت نمایندگی مرکزی ایران رادیاتور در اندیشه، دریافت خواهید کرد.

 

ما افتخار داریم که به حیث نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اندیشه در خدمت شما قرار داریم.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اندیشه با ارائه پیشنهادی در رابطه با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد. چنانچه شما بعد از خرابی دستگاه خود نیاز به تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور در اندیشه داشته باشید، می‌توانید با نمایندگی مجاز ایران رادیاتور اندیشه تماس (09121541062) حاصل نمایید تا بتوانید از خدمات این مجموعه نهایت بهره را ببرید.

 

در ادامه مقاله، به بررسی برخی از مشکلات پکیج ایران رادیاتور میپردازیم و سعی میکنم شمارا تا حد امکان به گونه ای راهنمایی کنیم که در وهله اول، خودتان برای رفع مشکل خودتان، اقدام کنید ولی درصورتی که نتوانسته اید مشکل را حل کنید، با ما تماس بگیرید تا برای رفع مشکلتان اقدام شود و به بار آوردن هزینه های گزاف، خودداری شود.

ما با داشتن بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور، سرویس آبگرمکن ایران رادیاتور، تعمیر رادیاتور ایران رادیاتور، سرویس رادیاتور ایران رادیاتور و ارائه خدمات تمامی محصولات ایران رادیاتور، درکنار شما هستیم.

در مجموعه قاصدک سرویس کلیه تعمیر کاران پکیج دارای مدرک بالای فنی حرفه ای و تجربه چندین ساله بوده که در انجام تمامی عملیات تعمیر، حرفه ای هستند مانند سرویس فن پکیج، تعویض بلبرینگ فن پکیج، تعویض پرشر فن پکیج، تعویض برنر پکیج، تعویض مفصل احتراق پکیج تعویض مبدل پکیج و…

نمایندگی ایران رادیاتور در شهر قدس

ارورهای رایج پکیج ایران رادیاتور:

ارورهای آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتور علت ارورها
چراغهای 40 و 30 اشکال در برد کنترل
چراغ 70 افزایش حرارت مبدل اولیه (به علت رسوب)
چراغ 80 عمل نمودن ترموستات حد
چراغهای 40 و 70 کمبود آب در مدار گرمایش
چراغهای 40 و 80 ترموستات دود فعال شده
چراغهای 40 و 60 و 70 فن خاموش است ولی پرشر دود وصل است
چراغهای 40 و 60 و 80 فن روشن است ولی پرشر دود قطع است
چراغهای 40 و 70 و 80 ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است
چراغهای 50 و 60 NTC گرمایش اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70 NTC آب کرم اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70 و 80 NTC گرمایش قطع است
چراغهای 60 و 70 سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
چراغهای 60 و 80 سیستم آنتی فریز با پمپ

محل نصب پکیج:

پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج دیواری، به طور کلی، مواردی است که در زیر نام برده شده است.

 • دودکش هر واحد
 • مساحت هر واحد
 • مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی هر واحد
 • امکان تامین اکسیژن موردنیاز دستگاه

 

پس باید از لحاظ ایمنی، دستگاه خود را جایی نصب کنید که دستگاه با هوای آزاد  بیرون ارتباط داشته باشد تا اکسیژن مورد نیاز خود را از بیرون تامین کند. در این صورت احتمال نشتی و تجمع گازهای نشت شده کمتر میشود و ایمنی شما تامین میشود ولی قبل از خرید، بهتر است به یک سری نکات که در زیر ذکر شده است، دقت کنید.

 

 • فشار آب شهر در محل نصب پکیچ باید حداقل 1 اتمسفر و حداکثر 3 الی 5 اتمسفر باشد.
 • درصورتی که بخشی از دودکش پکیج به صورت افقی و بیش از 30 سانتی متر باشد، استفاده از پکیج های فن دار الزامی است.
 • اگر محل نصب پکیج در حیاط، بالکن، فضای باز و.. باشد باید دستگاه از وزش شدید باد، محفوظ باشد.

 

علاوه بر 7 نکته بالا، چندین نکته دیگر نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید که در دسته بندی دیگری قرار میگیرد.

 • دستگاه نباید بالای دستگاه های گرمازا مانند اجاق گاز باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار مقابل، یک متر باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین، 10 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله از کف تمام شده تا زیر پکیج دیواری 120 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله عمودی کلاه تعدیل پکیج دیواری تا دریچه دودکش باید 30 سانتیمتر باشد.

نشت پکیج ایران رادیاتور به چه دلیل رخ میدهد؟

اگر پکیج شما مدل m24cf است، ممکن است با مشکل نشتی پکیج روبه‌رو شوید. قدم اول عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل m24cf در این مورد، بررسی علت نشتی آن است. نشتی پکیج معمولاً مشکل جزئی است که به‌دلیل سوراخ‌های سطحی در لوله‌‌کشی و شکستگی درزگیرها یا شیرها اتفاق می‌افتد.

بعضی اوقات نشتی ممکن است ناشی از فشار بیش از حد باشد که با تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور می‌توان این مشکل را به‌راحتی حل کرد.

اما در نظر داشته باشید که گاهی ممکن است خوردگی مبدل حرارتی یا سایر اجزای داخلی علت نشتی باشد که در این‌صورت باید به‌سرعت از یک متخصص بخواهید تا اقدامات لازم را انجام دهد. لازم به ذکر است که معمولا هزینه تعمیرات خوردگی مبدل حرارتی کمی بالاتر از سایر تعمیرات پکیج است.

در ادامه برخی از رایج‌ترین مشکلات پکیج ایران رادیاتور که منجر به نشتی می‌شوند را بررسی می‌کنیم:

 • نصب لوله‌کشی ضعیف
 • مشکل فشار بیش از حد
 • نشتی یا خرابی مبدل حرارتی
 • نشتی درزگیرها یا قطعات داخلی

 

شمعک پکیج ایران رادیاتور مرتب خاموش می‌شود

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور که باید هرچه زودتر تعمیر شود، خرابی شمعک آن است. اگر شمعک مدام خاموش می‌شود، ممکن است مربوط به خرابی ترموکوپل باشد. قطع شدن شیر گاز هم می‌تواند به خاموشی شمعک منجر شود.

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور، رسوب کربن روی شمعک است که معمولا با تمیز کردن رفع خواهد شد. در نهایت از آنجایی که شمعک با گاز مرتبط است توصیه می‌‌کنیم برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور منزل خود و حل مشکل آن با تکنسین تعمیرات تماس بگیرید.

 

پکیج صدای بلند می‌دهد

تولید صداهای بلند پکیج ایران رادیاتور ممکن است نشانه یک مشکل اساسی باشد. این مشکل ممکن است در مدل m24ff پکیج ایران رادیاتور هم دیده شود؛ بنابراین عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff به حل این مشکل کمک خواهد کرد.

ایجاد رسوب آهک یکی از دلایل شایع صداهای پکیج باشد. زمانی که رسوبات آهکی روی مبدل حرارتی ایجاد می‌شوند سیستم بیش از حد گرم می‌شود. این گرما می‌تواند به تولید بخار و حباب منجر شود. همین اتفاقات باعث ایجاد صدای سوت می‌شوند.

خوشبختانه این مشکلات را می‌توان با تعمیر و نگهداری منظم پکیج به‌راحتی برطرف کرد. در طول سرویس سالانه، تکنسین تعمیرات می‌تواند سیستم را با مواد شیمیایی و فشار بالا تمیز کند تا کیفیت آب بهتر شود.

 

 

پکیج آب گرم دارد اما بدون گرمایش

یکی دیگر از مشکلات پکیج ایران رادیاتور نبود گرمایش شوفاژها است. در این شرایط آب گرم دارید؛ اما گرمایش مرکزی کار نمی‌کند یعنی شوفاژها گرم نمی‌شوند. احتمالاً این مشکل به تنظیمات پکیج یا خرابی شیر برقی مربوط می‌شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تنظیمات شوفاژ را بررسی کنید. چک کنید که دریچه‌های ترموستاتیک بسته نباشند. در مرحله بعدی تنظیمات پکیج را بررسی کنید و مطمئن شوید که گرمایش مرکزی روشن است یا خیر.

اگر این راه‌حل‌ها اثر نکرد، برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود باید خرابی یا شکستگی قطعات داخلی پکیج را بررسی کنید. به احتمال زیاد شیر برقی خراب شده است. بهتر است عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تعویض شیر برقی را به تعمیرکار با تجربه بسپارید.

 

پکیج آب گرم کن ندارد اما سیستم گرمایش کار می‌کند

این مشکل در پکیج‌های قدیمی ایران رادیاتور که زیاد استفاده شده‌اند و فرسودگی دارند رایج است. نبود آب گرم معمولاً به‌دلیل خرابی شیر برقی پکیج اتفاق می‌افتد. برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور باید شیر برقی آن را چک کنید.

شیر برقی، آب گرم را بین خروجی‌های آب مانند شیرآلات و دوش و گرمایش مرکزی هدایت می‌کند. برای مثال زمانی که شیرهای آب گرم را باز می‌کنید، شیر برقی جریان آب برای گرمایش را می‌بندد. وقتی شیرها را ببندید، شیر برقی باز می‌شود و آب به سمت شوفاژها جریان پیدا می‌کند.

شیرهای برقی قدیمی مستعد خرابی هستند. به این معنی که شیر ممکن است گیر کند و در نتیجه آب ولرم یا سرد شود. برای تعویض شیر برقی باید از متخصص تعمیرات کمک بگیرید.

 

فضای مناسب حوله خشک کن ها با ابعاد متفاوت:

در سرویس های بهداشتی تا ۴ متر مربع از حوله خشک کن های ۱۲ لول با ارتفاع ۶۰ سانتی متر استفاده میشود.

برای حمام های کوچک معمولا اندازه ۸ لوله ای کافیست و برای حمام های بزرگ ۱۴ لوله می تواند گزینه ای مناسب باشد.

گرمایشی حوله خشک کن آلومینیومی 12 لول ایران رادیاتور 330 کیلوکالری در ساعت میباشد. لوازم مورد نیاز برای نصب این محصول تنها شیر

و زانو بوده و مابقی آن در بسته بندی محصول یافت میشود.

 

 

سوالات متداول

 

سوال: جهت ثبت سفارش، باید با چه شماره تلفنی، تماس بگیرم؟

پاسخ: درصورتی که شما، نیاز به یک تکنسین چیره دست جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اندیشه و یا سرویس پکیج ایران رادیاتور در شهر اندیشه نیاز دارید، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 سوال: علت داغ بودن بیش از حد آب پکیج چیست؟

پاسخ: اگر آب خروجی از پکیج خیلی داغ می‌شود، این مشکل به ترموستات دستگاه مربوط است. معمولا تعویض ترموستات می‌تواند مشکل را برطرف کند.

 سوال: علت بوی گاز از پکیج چیست؟

پاسخ: اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد.

سوال: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان چیست؟

پاسخ: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان، چرخش آب به صورت طبیعی (نیروی ترموسیفون) در رادیاتورها است.

 

زمینه های فعالیت قاصدک سرویس – نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اندیشه، سرویس پکیج ایران رادیاتور در اندیشه، تعمیرکار پکیج در اندیشه، سرویس آبگرمکن ایران رادیاتور در اندیشه، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در اندیشه، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اندیشه، خدمات ایران رادیاتور در اندیشه، تعمیر حوله خشک کن ایران رادیاتور در اندیشه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور، نمایندگی مجاز ایران رادیاتور در اندیشه، نمایندگی مرکزی ایران رادیاتور در اندیشه

09121541062

error: Content is protected !!