بازسازی منزل

5/5 - (1 امتیاز)

چگونه یک خانه را بازسازی کنیم؟

 

باز سازی صفر تا 100 منزل  پروژه بازسازی خانه خود را با دقت برنامه ریزی کنید و سطح مهارت خود را با بودجه خود در نظر بگیرید.

این احتمال وجود دارد که در آینده نزدیک برنامه‌های بهبود خانه داشته باشید، چه به تازگی رویه را بسته‌اید یا بخواهید خانه‌ای را که 20 سال در آن زندگی کرده‌اید به روز کنید.

یک برنامه سنجیده شما را برای موفقیت آماده می‌کند، هم برای پروژه‌های بازسازی کوچک که ظاهر و عملکرد یک فضا را تغییر می‌دهند یا به روز می‌کنند یا برای بازسازی‌های بزرگ‌تر، که ممکن است شامل خراب کردن دیوارها باشد. حتی یک کار کوچک تعمیر یا بهبود خانه، مانند تعمیر و نگهداری سالانه سیستم تهویه مطبوع شما، از برنامه ریزی و در نظر گرفتن محدوده و هزینه پروژه سود می برد.

بازسازی منزل در تهران

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

 

در اینجا یک چک لیست برای بازسازی خانه شما آمده است:

 1. از خود بپرسید: چرا بازسازی می کنید؟
 2. تصمیم بگیرید که چه چیزی را بازسازی می کنید.
 3. برای مجوزها اقدام کنید.
 4. از سبک ها و روندهایی که برای شما جذاب هستند الهام بگیرید.
 5. بودجه خود را مشخص کنید.
 6. محدوده پروژه خود را مشخص کنید.
 7. استخدام پیمانکار یا DIY را انتخاب کنید.
 8. مواد را انتخاب کنید
 9. فضا را خراب کنید.
 10. بازسازی را شروع کنید.
 11. بازرسی های مورد نیاز تکمیل شده باشد.
 12. کارهای پایانی را اضافه کنید.

 

 

از خودتان بپرسید: چرا بازسازی می کنید؟

قبل از اینکه شروع به ترسیم طرح هایی برای اضافه کردن خانه یا تغییر آشپزخانه اصلی خود کنید، دلیل پروژه بهبود خانه خود را مشخص کنید:

آیا لوله کشی شما نیاز به به روز رسانی دارد؟

آیا به دنبال تبدیل یک اتاق به فضای قابل استفاده تر هستید؟

آیا به سادگی برای تغییر آماده هستید؟

درک انگیزه شما در پشت پروژه به شما ایده بهتری در مورد نحوه اعمال بودجه و اولویت بندی وظایف و همچنین اینکه آیا باید از کمک حرفه ای استفاده کنید، می دهد.

در اینجا پنج دلیل اصلی وجود دارد که ممکن است بخواهید خانه خود را بازسازی کنید:

 • نگهداری.
 • اتاق ها را به روز کنید
 • سبک های جدید را امتحان کنید
 • برای فروش آماده شوید.
 • بهبود کارایی.

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

 

بازسازی خانه( منزل ) تهران

 

با توجه به وضعیت اقتصادی و درآمدی کنونی موجود در کشور، خرید یا عوض کردن خانه و رفتن به محلی جدید هزینه بسیار بالایی دارد. شما می توانید به جای خرید یک واحد نو به بازسازی خانه یا نوسازی خانه خود بپردازید؛ و آن را به سبک دلخواه خود بازسازی یا نوسازی کرده و از آن لذت ببرید.

در این صورت شما با صرف هزینه هایی به مراتب پائین تر، صاحب یک واحد شیک و جدید خواهید شد که با توجه به سلیقه خودتان آن را طراحی و بازسازی می کنید. با انجام بازسازی خانه، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید؛ دستیابی به خانه ای کاملا منطبق بر سلیقه با هزینه ای معقول و منطقی.

خانه هایی که در آن زندگی می کنیم، غیر قابل تغییر نیستند. این خانه ها در گذر سال ها، فرسوده و کهنه می شوند و در خواص عملکردی و زیبایی آنها مشکلاتی بوجود می آید که در آن زمان احتیاج به تعمیر پیدا می کنند (گروه های بازسازی خانه و نوسازی به همین دلیل شکل گرفته اند).

البته تعمیرات و بازسازی منزل فقط برای کسانی که می خواهند خانه ی خود را نو (جدید) کنند نیست، بلکه خیلی از افراد خانه ای را با قیمت مناسب خریداری می کنند، خانه ای که امکان دارد چند سال خالی و بدون سکنه بوده باشند و حتما نیاز به بازسازی خانه دارند تا قابل سکونت شوند. پس از انجام کار بازسازی خانه، قیمت ملک مورد نظر به مراتب افزایش می یابد که می توانید سود خوبی را نسیب صاحب ملک کند.

 

 

بازسازی منزل در پردیس

 

نگهداری. فرقی نمی کند خانه پنج ساله باشد یا 105 ساله، تعمیر و نگهداری لازم است تا همه چیز به خوبی کار کند. به خصوص اگر خانه شما ده‌ها سال قدمت دارد، احتمالاً برق، لوله‌کشی و حتی فونداسیون ممکن است برای حفظ یک ساختار امن و پایدار برای شما و خانواده‌تان به کمی عشق نیاز داشته باشد.

یک پروژه نوسازی که عمدتاً به دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری انجام می شود، احتمالاً به این معنی است که اکثر بودجه صرف استخدام متخصصان دارای مجوز و جایگزینی مواد قدیمی می شود. بسته به محل زندگی شما، کار گسترده روی سازه یا سیستم های الکتریکی یا لوله کشی ممکن است نیاز به مجوز و بازرسی داشته باشد.

اتاق ها را به روز کنید لوله کشی ممکن است هنوز خوب باشد، اما آشپزخانه دهه 1360 ممکن است یک چشم درد باشد. بسیاری از صاحبان خانه‌ها را بازسازی می‌کنند تا فضایی را از دهه‌های گذشته و به زمان کنونی بیاورند.

برای یک آشپزخانه یا حمام، بیشتر بودجه بازسازی ممکن است صرف وسایل جدید شود. این به‌روزرسانی‌ها ممکن است شامل مواد پرهزینه مانند سنگ مرمر، کاشی‌های جدید و کابینت‌های سفارشی نیز باشد.

در نتیجه، بودجه خود را بین به‌روزرسانی عملکرد و ظاهر اتاق تقسیم کنید.

سبک های جدید را امتحان کنید ممکن است 10 سال پیش اتاق نشیمن را بازسازی کرده باشید، اما آن دیوارهای بژ اکنون شکم شما را تکان می دهد. بنابراین پروژه بازسازی شما ممکن است صرفاً هدفش این باشد که خانه شما را با روندهای فعلی طراحی داخلی مطابقت دهد. در بسیاری از موارد، این ممکن است یک کار بازسازی کوچک باشد، بنابراین بودجه را می توان به رنگ، مبلمان یا سایر مواد تزئینی اختصاص داد.

از آنجایی که روندها، طبق تعریف، نسبتاً کوتاه مدت هستند، صرفاً به خاطر پذیرش یک روند جدید، از انجام یک نوسازی اساسی اجتناب کنید.

استفن پالاند، مالک و رئیس Home Front Build، یک شرکت طراحی و ساخت و بازسازی مستقر در لس آنجلس، توصیه می کند که سبک اصلی معماری خانه را در ذهن داشته باشید.

او می‌گوید: «اشتباهی که بسیاری از مردم مرتکب می‌شوند این است که شما وارد یک خانه مستعمره‌ای اسپانیایی یا حتی صنعتگران می‌شوید و سپس یک آشپزخانه هوم دپوی دهه 1990 یا یک آشپزخانه مدرن را می‌بینید.

برای فروش آماده شوید. صاحبان خانه هایی که خانه خود را برای بازار آماده می کنند ممکن است نیاز به تعمیرات جزئی داشته باشند، به اتاق ها رنگ تازه ای ببخشند یا یک بک اسپلش مد روز نصب کنند تا خریداران هنگام گشت و گذار در ملک مورد توجه قرار گیرند.

وقتی هدف فروش است، بهبود خانه با هدف به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه انجام می شود. هنگامی که بسیاری از خریداران خانه می خواهند آن را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنند، نیازی به نصب آشپزخانه پیشرفته نیست. کابینت های مقاوم و یک کانتر جدید ممکن است برای تازه کردن فضای فروش کافی باشد.

بهبود کارایی. بسیاری از صاحبان خانه به دنبال آن هستند که سهم خود را برای کاهش اتلاف انرژی و قبوض آب و برق خود با ارتقای کارآمد انرژی انجام دهند. اینها ممکن است شامل افزودن پنل های خورشیدی به سقف، عایق بندی داخل دیوارها یا ترموستات هوشمند باشد.

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

بهبود کارایی.

 

بسیاری از صاحبان خانه به دنبال آن هستند که سهم خود را برای کاهش اتلاف انرژی و قبوض آب و برق خود با ارتقای کارآمد انرژی انجام دهند. اینها ممکن است شامل افزودن پنل های خورشیدی به سقف، عایق بندی داخل دیوارها یا ترموستات هوشمند باشد.

 

 

تصمیم بگیرید که چه چیزی را بازسازی می کنید

 

برخی از اتاق‌ها هر چند سال یکبار تغییرات بیشتری می‌بینند، در حالی که سایر قسمت‌های خانه شما، مانند پشت بام، ممکن است تا 30 سال نیازی به تعویض نداشته باشند.

اگر به دنبال الهام گرفتن هستید یا کنجکاو هستید که بدانید آیا برنامه های شما برای بازسازی خارج از چارچوب در نظر گرفته شده است یا خیر، در اینجا خلاصه ای از برخی از محبوب ترین پروژه های بهبود خانه آورده شده است.

نگهداری.

 

پروژه های رایج مرتبط با تعمیر و نگهداری عبارتند از:

 • لوله کشی.
 • برقی.
 • اتوماسیون.
 • سقف.
 • گرمایش و سرمایش.
 • آبگرمکن.
 • تهویه.
 • عایق.
 • ارتقاء سازه یا فونداسیون.

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

 بازسازی منزل در پرند

 

به روز رسانی اتاق ها جای تعجب نیست که آشپزخانه و حمام محبوب ترین پروژه های بازسازی هستند. مطالعه Houzz گزارش می دهد که 27٪ از صاحبان خانه های مورد بررسی در سال 2020 آشپزخانه خود را بازسازی یا اضافه کردند، در حالی که 25٪ یک حمام ثانویه را بازسازی یا اضافه کردند و 21٪ یک حمام اصلی را بازسازی یا اضافه کردند.

صاحبان خانه فقط به دنبال ظاهری تازه و سفارشی در قسمت های مشترک خانه نیستند – آنها روی قسمت های شخصی تر نیز تمرکز می کنند. مارین سرکیسیان، اقتصاددان ارشد Houzz می گوید که به طور متوسط، صاحبان خانه ها هر بار سه اتاق را بازسازی می کنند.

به‌روزرسانی‌های محبوب اتاق عبارتند از:

 • آشپزخانه.
 • حمام مهمان.
 • حمام اصلی.
 • اتاق نشیمن یا اتاق خانواده.
 • اتاق خواب اصلی.
 • زندگی در فضای باز.
 • ناهارخوری.
 • دفتر خانه.
 • کمد اصلی.

 

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

بازسازی منزل در رباط کریم

 

بسته به محل زندگی و محدوده کارتان، ممکن است لازم باشد برای هر کاری که از طریق شهر، شهرستان یا شهرستان خود انجام می دهید، درخواست مجوز دهید. مجوزها اغلب برای اطمینان از انجام صحیح کار برای جلوگیری از تهدید شما و همسایگانتان در آینده مورد نیاز است.

کارهای سازه ای در خانه، مانند کارهای اضافی، کارهای الکتریکی قابل توجه و تغییرات عمده لوله کشی، نمونه هایی از رایج ترین کارهای مورد نیاز مجوز هستند.

بسیاری از شهرها درخواست‌های مجوز را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند، اگرچه در سایر شهرها افراد به صورت حضوری از تالار شهر یا دفتر برنامه‌ریزی محلی بازدید می‌کنند.

هنگامی که برای مجوز درخواست می کنید، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه کمی نیز داشته باشید. بسته به پروژه، ممکن است برای دریافت مجوز خود به نقشه ها یا سایر برنامه های رسمی نیاز داشته باشید.

بسیاری از پیمانکاران عمومی از طرف مشتریان خود بر فرآیند صدور مجوز نظارت می کنند، اما شما باید قبل از امضای قرارداد این جزئیات را روشن کنید – یک اشتباه در مورد اینکه چه کسی مسئول مجوزها است می تواند روند نوسازی را به میزان قابل توجهی کند کند.

 

 

از سبک ها و روندهایی که برای شما جذاب هستند الهام بگیرید

 

حتی اگر بازسازی شما با انگیزه تعمیر یا آماده سازی برای فروش خانه شما باشد، تصور کنید که فضای تکمیل شده چگونه خواهد بود و چه سبک یا روندی برای شما یا یک خریدار احتمالی جذاب خواهد بود.

چه به دنبال به روز رسانی یک اتاق یا ترکیب چند قطعه شیک باشید، برخی از زمینه ها وجود دارد که پذیرش یک روند آسان تر از سایرین است. در اینجا چند نمونه هستند:

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

بازسازی منزل در البرز

 

بسته به محل زندگی و محدوده کارتان، ممکن است لازم باشد برای هر کاری که از طریق شهر، شهرستان یا شهرستان خود انجام می دهید، درخواست مجوز دهید. مجوزها اغلب برای اطمینان از انجام صحیح کار برای جلوگیری از تهدید شما و همسایگانتان در آینده مورد نیاز است.

کارهای سازه ای در خانه، مانند کارهای اضافی، کارهای الکتریکی قابل توجه و تغییرات عمده لوله کشی، نمونه هایی از رایج ترین کارهای مورد نیاز مجوز هستند.

بسیاری از شهرها درخواست‌های مجوز را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند، اگرچه در سایر شهرها افراد به صورت حضوری از تالار شهر یا دفتر برنامه‌ریزی محلی بازدید می‌کنند.

هنگامی که برای مجوز درخواست می کنید، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه کمی نیز داشته باشید. بسته به پروژه، ممکن است برای دریافت مجوز خود به نقشه ها یا سایر برنامه های رسمی نیاز داشته باشید.

بسیاری از پیمانکاران عمومی از طرف مشتریان خود بر فرآیند صدور مجوز نظارت می کنند، اما شما باید قبل از امضای قرارداد این جزئیات را روشن کنید – یک اشتباه در مورد اینکه چه کسی مسئول مجوزها است می تواند روند نوسازی را به میزان قابل توجهی کند کند.

 

 

نورپردازی.

 

ما همیشه این امکان را دارید که تغییرات نور دائمی ایجاد کنید یا به سادگی لامپ ها را در سراسر اتاق اضافه کنید. نورپردازی توکار در حال حاضر محبوب است و به عنوان یک ظاهر کلاسیک و بادوام در نظر گرفته می شود، اگرچه نورپردازی مسیر که اکنون بسیاری آن را قدیمی می دانند، ممکن است زمانی همان جذابیت را داشته باشد.

 

 

رنگ.

 

با رنگ آمیزی دیوارهای اتاق نشیمن یا خرید یک بالش برجسته، داغ ترین رنگ های سال را در آغوش بگیرید – رنگ های پنتون در سال 2021 خاکستری نهایی و روشن کننده، سایه ای از زرد هستند. کفپوش‌های چوبی تیره‌رنگ دهه ۲۰۱۰ را با گزینه‌های رنگ‌آمیزی سبک‌تر یا متنوع‌تر معاوضه کنید.

درب ورودی خود را رنگ آمیزی کنید تا آن را به حالت پاپ در بیاورید. یک فرش چند رنگ به اتاق خواب مهمان خود بیاورید. روند رنگ ها سالانه و ماه به ماه تغییر می کند و خوشبختانه پیاده سازی و تغییر رنگ در یک اتاق نسبتاً آسان است.

 

اثاثیه.

 

ساده ترین و کم ماندگارترین راه برای به ارمغان آوردن یک سبک یا روند فعلی، مبلمان است. لامپ‌ها، کاناپه‌ها و میز قهوه‌خوری به سبک مدرن میانه‌قرن ممکن است دقیقاً همان ظاهری باشد که در حال حاضر به دنبال آن هستید، در حالی که کاغذ دیواری مدرن میانه قرن احتمالاً تغییری است که در چند سال آینده از آن پشیمان خواهید شد.

 

 

بازسازی خانه  و منزل کرج

 

با توجه به وضعیت اقتصادی و درآمدی کنونی موجود در کشور، خرید یا عوض کردن خانه و رفتن به محلی جدید هزینه بسیار بالایی دارد. شما می توانید به جای خرید یک واحد نو به بازسازی خانه یا نوسازی خانه خود بپردازید؛ و آن را به سبک دلخواه خود بازسازی یا نوسازی کرده و از آن لذت ببرید.

در این صورت شما با صرف هزینه هایی به مراتب پائین تر، صاحب یک واحد شیک و جدید خواهید شد که با توجه به سلیقه خودتان آن را طراحی و بازسازی می کنید. با انجام بازسازی خانه، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید؛ دستیابی به خانه ای کاملا منطبق بر سلیقه با هزینه ای معقول و منطقی.

خانه هایی که در آن زندگی می کنیم، غیر قابل تغییر نیستند. این خانه ها در گذر سال ها، فرسوده و کهنه می شوند و در خواص عملکردی و زیبایی آنها مشکلاتی بوجود می آید که در آن زمان احتیاج به تعمیر پیدا می کنند (گروه های بازسازی خانه و نوسازی به همین دلیل شکل گرفته اند).

البته تعمیرات و بازسازی منزل فقط برای کسانی که می خواهند خانه ی خود را نو (جدید) کنند نیست، بلکه خیلی از افراد خانه ای را با قیمت مناسب خریداری می کنند، خانه ای که امکان دارد چند سال خالی و بدون سکنه بوده باشند و حتما نیاز به بازسازی خانه دارند تا قابل سکونت شوند. پس از انجام کار بازسازی خانه، قیمت ملک مورد نظر به مراتب افزایش می یابد که می توانید سود خوبی را نسیب صاحب ملک کند.

 

 

 

 

بازسازی منزل

 

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

برای بازسازی منزل باید از  کجا شروع کنیم؟

 

قبل از این که در مورد مراحل شروع کار صحبت کنیم دو نکته رو می گوییم، ابتدا باید گچ کار های منزلتان را تمام کنید و سپس به سرامیک داری بپردازید. باید بگوییم این دو فرایند را نمی توانید با هم انجام دهید. زیرا ممکن است در هنگام گچ کاری گچ ها به سرامیک ریخته شود یا سرامیک ها به دلیل محکم نشدن جابه جا گردد.

کاشی کاری سرویس ها را نمی توانید با سرامیک کاری همزمان انجام دهید. ولی در مورد کابینت ها و نصب شیرآلات و اتصالات آنان می توانید با هم انجام دهید.

 1. برای بازسازی باید ابتدا بودجه که می خواید برای بازسازی هزینه نمایید را مشخص کنید. این هزینه باید به صورت دوره ای یا ترکیبی به پروژه تزریق گردد.
 2. بازه زمانی رو که می توانید برای بازسازی بذارید را مشخص کنید، روند بازسازی به بودجه و بازه زمان بستگی دارد.
 3. چه قسمت هایی از منزلمان را باید بازسازی کنیم؟ چه قسمت هایی نیاز به بازسازی دارند.
 4. پیدا کردن شرکت بازسازی منزل حرفه و کاربلد
 5. مجوز های بازسازی را دریافت نمایید

 

 

 

بازسازی منزل چقدر طول می کشد؟

 

بازسازی منزل به یکسری عوامل بستگی دارد. مهم ترین عامل بازسازی بودجه است. که در زمان معین به پروژه وارد شود، تا خرید و … صورت بگیرد. میزان حجم بازسازی و متراژ خانه نیز بی تاثیر نمی باشد. بازه زمانی برای نوسازی خانه ها توسط کارشناس مجرب تعیین می گردد.

 

 

چه قسمت هایی از خانه مان را بازسازی نماییم؟

 

خانه دارای مکان هایی متفاوت است. سرویس بهداشتی، حمام، اتاق خواب، آشپزخانه و … می باشد. که هر کدام طرح و ایده مربوط به خود را برای بازسازی دارند.

 

 

 • بازسازی و نوسازی دیوارهای منزل

یکی از اجزای خانه شما که اهمیت بسیاری در زیبایی منزلتان دارد، دیوارها می باشند. دیزاین و طراحی دیوارها می توان به نوسازی و بازسازی منزلتان کمک بسیاری کند. شما اگر دیوارهای خانه تان را رنگ آمیزی نمایید در ایجاد فضایی جدید و روحیه اعضای خانواده قدم بسزایی برداشته اید.

حالا اگر بخایم شما را برای تغییر اساسی در دیوارهایتان راهنمایی نماییم به شما پیشنهاد می دهیم علاوه بر رنگ آمیزی و کاغذ دیواری از سنگ دکوراتیو، شیشه تزئینی، تایل آلومینیومی و … نیز استفاده نمایید. البته تمام این جزئیات را می توانید از تیم دکوراسیون داخلی سفید دریافت نمایید.

 

 • بازسازی و نوسازی کف خانه

گفتیم یکی از اجزای مهم خانه شما دیوار هاست. دومین اجزای خانه شما که در هنگام ورود به منزلتان مورد توجه قرار می گیرد، کف خانه تان می باشد. زمانی که در مورد کف خانه ها صحبت می شود. ذهن ها به سمت پارکت، سنگ، سرامیک، لمینت، اپوکسی و … می رود. هر کدام از این موارد در زیبایی نقش خاصی را ایفا می کنند. اولین نکته ای که باید توجه نمایید. کدام یک از این موارد نیاز خانه شما می باشد. سلیقه شما چیست و از نظر اقتصادی کدوم موارد مقرون به صرفه می باشد.

 

 • بازسازی و نوسازی آشپزخانه در خانه ها

همیشه و در تمام مقالات گفتیم آشپزخانه قلب خانه می باشد. هر چقدر این مکان را زیبا سازید. آرامشتان بیشتر خواهد شد. اکثر بانوان ایرانی این مکان را مطلق به خود می دانند و روی این مکان حساس می باشند. باید بگوییم عشق در خانه از آشپزخانه شروع می شود. پس به این مکان بسیار اهمیت دهید. نورپردازی درست، نحوه چیدمان دکوراسیون آشپزخانه با وسایل و ابزار های ساده، کابینت ها و… می تواند در بازسازی و نوسازی آشپزخانه منزلتان نقش  مهمی داشته باشد.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی سفید شما را در بازسازی آشپزخانه و نوسازی آن شما را همراهی می نماید.

 

 • بازسازی سرویس بهداشتی منزل

برای بازسازی سرویس بهداشتی و حمام باید به این نکته توجه نمایید، که چه کارهایی در اولویتتان قرار دارد. تغییرات مورد نطرتان چه قسمت هایی هستند. آیا می خواهید تخریب کنید تا تعمیر باید این نکات را مشخص نمایید.

 

 • بازسازی اتاق خواب خانه

اتاق خواب ها همیشه هزینه کمتری را نسبت به بقیه مکان های خانه دارند. اگر فضا اتاق خوابتان کوچک است. بهتر است با استفاده از کمد دیواری های ام دی اف یا استفاده از زیر و بالای تخت می توانید فضای اتاق را بزرگ تر نمایید.

 

 • بازسازی حیاط خانه

در خانه هایی که حیاط دارند. حیاط ورودی منزلتان باشد و به چشم همه افراد می آید.  برای بازسازی دیوارها، کاشت گل و گیاه، باغچه، رنگ آمیزی پنجره و درب ورودی و… می توانید زیبایی را به حیاطتان تقدیم نمایید. البته هزینه تعمیر و دکوراسیون حیاط منزل ارزان تر از بقیه قسمت های خانه می باشد.

 

 

مراحل بازسازی خانه و منزل

 

در بازسازی خانه گفتار هدف ما ارائه مطالبی سودمند و کلی در رابطه با بازسازی و همچنین در اختیار گذاشتن مباحثی به صورت جزئیاتی تر در مورد بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی، خانه های ویلایی، خانه های اکباتان، خانه های کوچک، هزینه بازسازی منزل و ارائه ی راهنمایی های جهت بازسازی ساختمان با کمترین هزینه می باشد.

همچنین در لابه لای مباحث تصاویری از قبل و بعد بازسازی خانه های مختلف ارائه می شود تا اهمیت خانه های فرسوده به عینه نشان داده شده و تاثیر ملموس تری داشته باشد.

 

 

بازسازی خانه های قدیمی

 

یکی از مهم ترین نکات در بازسازی و نوسازی خانه قدیمی، انجام اصولی پروسه تخریب می باشد. از آنجایی بر انجام پروسه تخریب در بازسازی خانه قدیمی تاکید می شود که کمترین قصور و بی تجربگی در این مرحله احتمال مخاطرات جدی مالی و جانی را می تواند در پی داشته باشد.

عملیات تخریب علاوه بر خود خانه مورد بازسازی، می تواند منجر به ایجاد خسارت در ساختمان های اطراف و همسایگان نیز شود؛ به خصوص در مورد خانه های آپارتمانی که علاوه بر همسایگان طرفین، طبقات فوقانی و تحتانی نیز در خطر آسیب های ناشی از تخریب غیر اصولی هستند.

پس در مرحله تخریب خانه های فرسوده و قدیمی به مواردی از جمله، استفاده با احتیاط از دریل مخصوص و متناسب با حد تخریب و شناسایی محل های عبور لوله های آب و برق از کف و دیوارهای خانه و مواردی از این دست را مدنظر قرار دهید.

 

 

بازسازی خانه های ویلایی قدیمی

 

نوسازی خانه های ویلایی قدیمی یکی از مواردی می باشد. که اکثر افراد علاقه مند به زندگی در این مکان را دارند. زیرا زندگی در اپارتمان ها باعث خستگی و افسرده شده است. ممکن است در شهرهای شلوغ یا شهر های ترویستی خانه ویلایی خریداری کنید، خانه های ویلایی نو قیمت بالایی دارند و شاید این امکان برای شما فراهم نباشد. اما خانه های قدیمی بهترین گزینه هستند، زیرا شما با بازسازی ویلا، آن ها را مشابه خانه های نوساز می نمایید.

 

 

 

 

باز سازی منزل

 

 

 

بازسازی منزل صفر تا 100  | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب 09121541062

 

 

 

بازسازی منزل در اسلام شهر

 

 

بسته به محل زندگی و محدوده کارتان، ممکن است لازم باشد برای هر کاری که از طریق شهر، شهرستان یا شهرستان خود انجام می دهید، درخواست مجوز دهید. مجوزها اغلب برای اطمینان از انجام صحیح کار برای جلوگیری از تهدید شما و همسایگانتان در آینده مورد نیاز است.

کارهای سازه ای در خانه، مانند کارهای اضافی، کارهای الکتریکی قابل توجه و تغییرات عمده لوله کشی، نمونه هایی از رایج ترین کارهای مورد نیاز مجوز هستند.

بسیاری از شهرها درخواست‌های مجوز را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند، اگرچه در سایر شهرها افراد به صورت حضوری از تالار شهر یا دفتر برنامه‌ریزی محلی بازدید می‌کنند.

هنگامی که برای مجوز درخواست می کنید، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه کمی نیز داشته باشید. بسته به پروژه، ممکن است برای دریافت مجوز خود به نقشه ها یا سایر برنامه های رسمی نیاز داشته باشید.

بسیاری از پیمانکاران عمومی از طرف مشتریان خود بر فرآیند صدور مجوز نظارت می کنند، اما شما باید قبل از امضای قرارداد این جزئیات را روشن کنید – یک اشتباه در مورد اینکه چه کسی مسئول مجوزها است می تواند روند نوسازی را به میزان قابل توجهی کند کند.

 

 

هزینه بازسازی خانه من چقدر می شود؟

احتمالا سؤالی که می تواند قبل از شروع بازسازی خانه ذهن همه شما را درگیر خود کند این است که بازسازی خانه من چقدر هزینه برمیدارد؟ اولین قدمی که بایستی شما در زمینه بازسازی خانه بردارید این است که یک قلم و کاغذ در دست بگیرین و به منزلتان نگاه کنید و ببینید که چه چیزهایی را می خواهید تغییر دهید. حتی کسانی که فقط بخشی از خانه خود را می خواهند تغییر دهند هم می توانند از این روش استفاده کنند.

مثلا اگر فقط می خواهید آشپزخانه خود را بازسازی کنید؛ کاشی ها، متریال کف (سنگ، سرامیک، لمینت و…)، کابینت، شیرآلات، لوله کشی ها و … را متر کرده و لیست کنید. این کار به شما کمک می کند که بتوانید نیازهای منزلتان را متوجه شوید و با توجه به آن اقدام به بازسازی خانه (نوسازی) کنید که در این زمینه شرکت کارویس با تیمی مجرب و حرفه ای به راحتی می تواند به شما کمک کند.

شاید بازسازی یک آشپزخانه یا یک اتاق و محیط خاص از خانه و یا حتی بازسازی کل خانه در ظاهر امری بسیار پیچیده به نظر برسد زیرا شما برای بازسازی ساختمان و یا حتی بخشی از خانه به یک پلان دقیق و یک تیم اجرایی موفق احتیاج خواهید داشت.

اما اطمینان داشته باشید که با لیست تغییراتی که در دست خود دارید و مشاوره گرفتن از تیم بازسازی خانه کارویس این کار به بهترین و ساده ترین روش ممکن انجام خواهد گرفت. کارویس ابتدا از ملک شما به طور رایگان بازدید به عمل خواهد آورد و با توجه به تغییرات مد نظر شما، نظر کارشناسانه خود را در مورد بازسازی خانه به شما ارائه می دهد. در این میان حدود قیمتی که شما برای کارتان بایستی در نظر بگیرید را نیز با شما مطرح می کند.

 

 

باز سازی منزل

باز سازی منزل  در تهران 

 

باز سازی منزل  در شهرک صنعتی پرند 

 

باز سازی منزل  در شهرک صنعتی شمس آباد 

 

باز سازی منزل  در پرند 

 

باز سازی منزل  در رباط کریم 

 

باز سازی منزل در اسلام شهر 

 

باز سازی منزل  در کرج 

 

باز سازی منزل در شهریار 

 

باز سازی منزل  در اندیشه 

 

باز سازی منزل  در شهر قدس 

 

باز سازی منزل  در پردیس 

 

 

 

آموزش باز سازی منزل |بازسازی منزل  

بازسازی خانه های قدیمی ایرانی|بازسازی خانه های قدیمی|بازسازی خانه|آموزش بازسازی خانه|برای بازسازی منزل چه باید کرد|بازسازی آپارتمان|چگونه منزل خود را بازسازی کنیم|بازسازی خانه چقدر طول میکشد|بازسازی منزل متری چند|بازسازي خانه|تعمیر منزل| خدمات بازسازی منزل|هزینه بازسازی منزل|همه چیز در مورد بازسازی خانه های قدیمی|طراحی و بازسازی خانه به صورت اصولی  |طراحی منزل |قیمت بازسازی خانه|بازسازی منزل قدیمی |مراحل بازسازی خانه| بازسازی منزل با کمترین هزینه

 

باز سازی منزل  در غرب تهران 

باز سازی منزل آیت الله کاشانی،باز سازی منزل باغ فیض،باز سازی منزل بلوار فردوس،باز سازی منزل آریا شهر،باز سازی منزل  جنت آباد،باز سازی منزل  پونک،باز سازی منزل صادقیه، 

باز سازی منزل اکباتان،باز سازی منزل شهرک آپادانا،باز سازی منزل شهرزیبا،باز سازی منزل شهرک آزادی،باز سازی منزل  مرزداران،

باز سازی منزل  شهرک راه آهن،باز سازی منزل  میدان المپیک

021-56887829

021-28427994

09121541062

 

 

انواع کابینت آشپزخانه

 

 

 

باز سازی منزل  شمال تهران:

باز سازی منزل لواسانات،باز سازی منزل شمیرانات، باز سازی منزل نیاوران،باز سازی منزل ولنجک،باز سازی منزل  الهیه،باز سازی منزل تجریش،باز سازی منزل شریعتی، 

باز سازی منزل فرمانیه،باز سازی منزل کامرانیه- باز سازی منزل چیذر،باز سازی منزل زعفرانیه،باز سازی منزل منظریه، 

باز سازی منزل ازگل،باز سازی منزل دربند،باز سازی منزل دزاشیب،باز سازی منزل محمودیه،باز سازی منزل پل رومی،باز سازی منزل پاسداران،باز سازی منزل ظفر،باز سازی منزل میرداماد،باز سازی منزل جردن،باز سازی منزل دروس، 

021-56887829

021-28427994

09121541062

 

 

کابینت سازی

 

 

باز سازی منزل مرکز تهران:

باز سازی منزل ستارخان،باز سازی منزل توحید،باز سازی منزل جمهوری،باز سازی منزل رودکی،باز سازی منزل  مرتضوی،باز سازی منزل جیحون،

باز سازی منزل آذربایجان،باز سازی منزل انقلاب،باز سازی منزل مهرآباد،باز سازی منزل استاد معین،باز سازی منزل  جمالزاده،باز سازی منزل کارگر

021-56887829

021-28427994

09121541062

09121541062