خدمات گرمایشی

5/5 - (1 امتیاز)

📞 برای ثبت سفارش و یا استعلام هزینه خدمات و محصولات قاصدک سرویس با ما تماس بگیرید

شماره های تماس شرکت : 09121541062      56887829-021

تیم بزرگ قاصدک سرویس

تیم قاصدک سرویس

پکیج

پکیج

پکیج

پکیج ها نوعی سیستم گرمایشی پرطرفدار هستند که با ورودشان باعث حذف آبگرمکن ها و موتورخانه ها شدند. سوخت اصلی پکیج ها برق و گاز است که با دریافت این سوخت آب گرم تولید شده را وارد رادیاتورها و لوله های آب مصرفی می کنند.

پکیج های جدید با وجود مصرف دو نوع سوخت بسیار کم مصرف هستند و این کم مصرف بودن در واقع در مقایسه با کاری است که انجام می دهند.

 خدمات گرمایشی

موتورخانه ها در گذشته یکی از تجهیزات مهم منازل بودند که با استفاده از رادیاتور و شوفاژ وظیفه گرم کردن محیط را بر عهده داشتند. اما معایب زیاد موتورخانه ها باعث شد تا سیستمی جدید و بدون معایب موتورخانه ها طراحی شود.

پکیج ها، جدیدترین نسل آبگرمکن ها و موتورخانه ها هستند که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

خدمات تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم
نمایندگی پکیج بوتان در پرند

خدمات تعمیر پکیج در حد قابل توجهی وابسته به مدل و برند پکیج مورد استفاده می باشد. در واقع لازم است در صورت بروز هر مشکل برای پکیج، فقط به سراغ تعمیرکاران حرفه ای و متخصص مربوط به برند پکیج بروید.

تعمیرکاران قاصدک سرویس با چندین سال تجربه و گذراندن دوره های مختلف آموزشی در زمینه های مختلف آماده تعمیر و سرویس دوره انواع پکیج ها با توجه به ساختار و مکانیسم سیستم مربوطه هستند.

چه نیازی به سرویس دوره ای پکیج های لورچ وجود دارد؟

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه پکیج برای مدتی طولانی قابل استفاده است و بهترین کارایی را دارد، لازم است که در دوره های مشخص توسط متخصصین سرویس شود.

 

مزایای پکیج‌ لورچ

 1.  تنظیم دمای پکیج به میزان دلخواه
 2.  امکان نصب یک پکیج به طور مستقل فقط برای یک واحد
 3.  نصب سریع و آسان
 4.  کار کردن آرام و بدون تولید صدا و آلودگی
 5.  کاهش انرژی مصرفی گاز، برق و …
 6.  اشغال حداقل فضای مورد نیاز
 7.  ایمنی بالا
 8.  و ….

فروش و نصب انواع پکیج ایران رادیاتور و بوتان

یکی از پر درخواست ترین خدمات در فصول سرد، درخواست نصب پکیج های ایران رادیاتور و بوتان است. از طرفی بالا رفتن استانداردهای ساختمان سازی باعث شده تا بیشتر سیستم گرمایشی مورد استفاده پکیج ها باشند و درخواست برای خرید و نصب آنها بالا برود.
نصب پکیج یک مهارت حرفه ای و تخصصی است که کارشناسان قاصدک سرویس به آن مسلط هستند و با خیال راحت می توانید به آنها اعتماد کنید.
می توانید در هر نقطه از شهر تهران و پرند، رباط کریم و نسیم شهر و گلستان و اسلامشهر درخواست خود را به ثبت برسانید و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

 

تعمیر پکیج بوتان ، تعمیر پکبج ایران رادیاتور

از دیگر خدماتی که قاصدک سرویس ارائه می دهد می توان به تعمیر انواع مدل ها و برندهای مختلف پکیج های دیواری و زمینی اشاره کرد.

پکیج ها مانند هر وسیله گرمایشی دیگری پس از مدتی استفاده، ممکن است دچار مشکلاتی شوند. این مشکلات و خرابی های پیش آمده به راحتی می توانند قابل حل باشند، اگر یک متخصص، تعمیر دستگاه را بر عهده بگیرد.

مناطق تحت پوشش شرکت قاصدک سرویس 

 • تهران

شهرستان های اطراف

 • اسلامشهر
 • شهریار
 • پرند
 • رباط کریم

آبگرمکن

آبگرمکن

آبگرمکن

آبگرمکن ها وظیفه تامین آب گرم مصرفی منازل، ساختمان ها و حتی در برخی موارد مکان های صنعتی را بر عهده دارند. نحوه عملکرد آبگرمکن ها تا حد زیادی به نوع و نحوه کارکرد آنها بستگی دارد.

آبگرمکن ها از لحاظ سوخت مصرفی انواع مختلفی دارند از جمله آبگرمکن‌های زغالی، نفتی، گازی، خورشیدی و برقی که رایج ترین آنها آبگرمکن های دیواری برقی و گازی است. آبگرمکن های گازی به دلیل هزینه کم سوخت، استفاده، نصب و تعمیر آسان از پر طرفدارترین ها هستند.

آبگرمکن نسل قدیمی پکیج است که فقط یک کار و آن هم تامین آب گرم مصرفی منزل و محیط های مختلف را بر عهده دارد. البته با وجود گستردگی پکیج ها، هنوز هم از آبگرمکن استفاده می شود، اما در چه محیط هایی؟

منبع سوختی این آبگرمکن ها، گاز شهری یا کپسول است. ترموستات مهم ترین بخش این آبگرمکن هاست که اگر به طور درست کار نکند باعث افزایش دما و فشار خواهد شد.

شیر اطمینان جز دیگر این آبگرمکن هاست که در صورت درست کار نکردن ترموستات، وظیفه دارد فشار دستگاه را متعادل کند.

شیر پیلوت در آبگرمکن گازی باعث روشن ماندن شعله کوچک شده و اگر این شیر نباشد فضای داخل آبگرمکن با گاز پر می شود و احتمال انفجار داخل آن وجود خواهد داشت.

 

تعمیر و نصب آبگرمکن های بوتان

شاید تعمیر و نصب آبگرمکن در نگاه اول کار ساده ای به نظر بیاید اما حقیقت این است که وجود قطعات پیچیده و عیب یابی آبگرمکن در کنار استفاده همزمان این دستگاه از آب و گاز کار را دشوار می کند، بنا بر این فقط افراد متخصص می توانند به تعمیر آبگرمکن ها بپردازند.

متخصصان قاصدک سنتر با بهره مندی از تجربه و تخصص های لازم، هر روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه از شهر بزرگ تهران و البته شهرستان های اطراف مانند پرند، شهریار، ورامین، رباط کریم، جاده ساوه و … می باشند.

تعمیر آبگرمکن های ایران رادیاتور در تهران بزرگ

آبگرمکن های گازی قدیمی ترین وسیله گرمایشی هستند که از زمان های قدیم مورد استفاده قرار می گرفته اند. هنوز هم هستند خانواده هایی که از این آبگرمکن ها استفاده می کنند و آن را به پکیج و شوفاژها ترجیح می دهند.
در واقع هزینه تعمیر آبگرمکن ها در مقایسه با سایر سیستم های گرمایشی بسیار کمتر است.

سرویس دوره ای انواع آبگرمکن در غرب تهران

هدف از سرویس دوره ای آبگرمکن ها این است که کارایی آنها بیشتر شود و طول عمر قطعات افزایش یابد. سرویس دوره ای روشی خوب برای پیشگیری از خرابی و مشکلات جدی در آبگرمکن هاست.

از جمله فرآیندهایی که در این مرحله روی آبگرمکن ها با برندهای مختلف انجام می شود عبارت است از:

 1. بررسی سلامت قطعات داخلی و اطمینان از سلامت آنها
 2. تعویض رسوب گیرهای آبگرمکن
 3. کنترل سیستم دودکش آبگرمکن
 4. کنترل و بازدید مشعل آبگرمکن
 5. بررسی پمپ و فشار آب و گاز
 6. بررسی حرارت تولید شده در آبگرمکن

 

مزایای استفاده از آبگرمکن ها

آبگرمکن ها به دلیل سادگی در طراحی و قطعات استفاده شده، احتمال کمترین خرابی را دارند و عمر مفید طولانی دارند، ضمن اینکه وجود مدل های دیواری و مخزن دار امکان این را فراهم کرده تا مشتریان با توجه به محیطی که قرار است از آن استفاده کنند، انتخابی مناسب داشته باشند.

مدل های مخزن دار به دلیل ذخیره آب در مخزن تعبیه شده، در ساختمان هایی که با قطعی و یا افت فشار آب مواجه هستند گزینه بسیار مناسبی می باشند.

مناطق تحت پوشش شرکت قاصدک سرویس 

 • تهران

شهرستان های اطراف

 • پرند
 • شهریار
 • ورامین
 • رباط کریم
 • جاده ساوه

آخرین مقالات آموزشی

09121541062