نصب و تعمیر کولرگازی گرنیه

4.4/5 - (19 امتیاز)

تعمیر کولرگازی گرنیه

برند گرنیه یک برند اسلوونیایی معتبر در تولید لوازم خانگی است که رویکردی نوآورانه همراه با طراحی، تکامل و رشد را در تولید لوازم الکترونیک مصرفی دارد. و محصولاتش را با امکانات متنوع و مطابق انتظار مصرف کنندگان تولید و به بازار عرضه می کند. برند و علامت تجاری گرنیه یکی از برند های جدید و خوب لوازم خانگی به ویژه کولر گازی می باشد، این نام تجاری توانسته با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در رقابت با سایر رقبا کم نیاورد، محصولات کولر گرنیه توانسته بخش مهمی از بازار را از آن خود کند. این شرکت بیش از 7 دهه (از سال 1950 میلادی) مشغول فعالیت در این زمینه است.

گرنیه که اخیرا با عرضه محصولات مقرون به صرفه و با کیفیت ، بخش قابل توجه‌ای از بازار یخچال، ظرفشویی و کولرگازی اسپلیت را از آن خود کرده، تا جایی که مطلع هستیم به شما عزیزان معرفی کنیم!

یکی از مهمترین دلایل راه یافتن این برند به بازار ایران قیمت خوب محصولات گرنیه نسبت به سایر برند های شناخته شده است، البته دلیل اصلی این امر کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان است که سبب شده مشتریان برای رفع  نیاز های ضروری خود ، بدون تحقیق و اطلاع کافی از کیفیت و اصالت کالا محصولات این برند که تولید و مونتاژ آن در کشور چین انجام میگیرد را خریداری نمایند! البته این مطلب به معنای بی کیفیت بودن محصولات گرنیه نیست چرا که قطعا سال ها زمان نیاز است تا یک برند بتواند خود و محصولاتش را به مشتریان و بازار هدف خود ثابت کند!

 

نمایندگی گرنیه در تهران، کیست؟

شرکت گرنیه، تنوع زیادی در تولید محصولات برودتی دارد که از انواع مختلف این محصولات، می‌توان به داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دو تیکه، کولرگازی پنجره‌ای، پرتابل و… اشاره نمود. تمامی این محصولات، نیازمند یک سرویس خدماتی مجرب و با سابقه‌ی کاری مفید می‌باشد که این سرویس خدماتی، می‌بایست توسط شرکت گرنیه، تائید شده باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی گرنیه که در سال 1387 به عنوان نماینده‌ی رسمی و مورد تائید شرکت گرنیه در تهران انتخاب گردید، موظف به ارائه‌ی تمامی خدمات محصولات برودتی گرنیه می‌باشد و آنهارا به صورت گارانتی و غیر گارانتی انجام می‌دهد پس در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از سمت نمایندگی کولرگازی گرنیه و یا تعمیر کولرگازی گرنیه در تهران شدید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت کنید.

 

 

سرویس کولرگازی گرنیه:

سرویس کولرگازی، یکی از مهمترین خدماتی است که باید هر کولرگازی، آن را به طور میانگین، سالی یک الی دو بار، دریافت کند و این سرویس، حتما باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد. سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث افزایش طول عمر کولرگازی می‌شود و احتمال بروز خرابی در کولرگازی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات سرویس کولرگازی گرنیه، عموما شامل شستشوی فیلترها، شارژگاز کولرگازی گرنیه، بررسی قطعات مکانیکی کولرگازی، بررسی اتصالات الکتریکی کولرگازی و… می‌شود. همچنین سرویس کولرگازی، شامل یک سری خدمات ویژه توسط قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت می‌شود که از این خدمات می‌توان به مواردی مانند باز کردن پنل داخلی کولرگازی، شستشوی یونیت خارجی کولرگازی (کندانسور)، وکیوم لوله‌های کولرگازی، شستشوی یونیت داخلی کولرگازی گرنیه، تعویض فیلتر کولرگازی و…. می‌شود.

 

نصب کولرگازی گرنیه:

نصب کولرگازی گرنیه، یکی از مهمترین خدماتی است که قاصدک سرویس، به مشتریان گرنیه، ارائه می‌دهد. نصب کولرگازی به طور کلی، بسیار مهم می‌باشد و باید به صورت صحیح، توسط نمایندگی رسمی آن، نصب گردد.

نصب توسط یک فردی که ممکن است تجربه‌ی کافی را نداشته باشد، ممکن است باعث مواردی مانند نصب غیر تراز کولرگازی، نصب کندانسور کولرگازی در مکان نامناسب، نصب کولرگازی در ارتفاع اشتباه و… شود که پیامدهایی از قبیل سر و صدای کولرگازی، ساطع شدن باد گرم از کولرگازی، سرد نکردن کولرگازی، نشتی آب در کولرگازی و… شود.

همچنین خدمات نصب باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا نمایندگان غیر مجاز ممکن است کولرگازی را به درستی نصب نمایند ولی امکان ارائه‌ی خدمات گارانتی به محصولات شمارا ندارند و تنها نمایندگان مجاز هستند که می‌توانند گارانتی محصول شمارا فعال نمایند.

در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی گرنیه در سراسر تهران دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با تجربه و مجاز ما، برای نصب کولرگازی گرنیه شما در سراسر تهران، اقدام نمایند.

خدمات نصب کولرگازی گرنیه، علاوه بر نصب کولرگازی گرنیه به همراه گارانتی، شامل خدماتی دیگر نیز می‌شود که از این خدمات، می‌توان بهه مواردی مانند لوله کشی استاندارد کل مسیر کولرگازی، تست فشار قبل از نصب برای لوله کشی توکار، وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور، رعایت استاندارد نصب با توجه به شرایط مکان و…

 

 

تعمیر کولرگازی گرنیه:

بخش تعمیر کولرگازی گرنیه، پرتقاضاترین خدمات کولرگازی گرنیه می‌باشد. این خدمات، تمامی مشکلات کولرگازی را پوشش می‌دهد و قاصدک سرویس، این خدمات را در سراسر تهران، ارائه می‌دهد. کولرگازی‌ها معمولا به دلیل سرویس نشدن دوره‌ای و به موقع، دچار بروز خرابی می‌شود پس حتما برای جلوگیری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آن را سرویس نمایید همچنین به طور کلی، خدمات تعمیر کولرگازی گرنیه، به دو دسته‌ی تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شوند که قاصدک سرویس، ارائه‌ی خدمات تعمیر را برای هر دو مورد را برعهده دارد.

در ادامه به بررسی چندین سوال متداول در رابطه با تعمیر کولرگازی گرنیه و بررسی ایرادات رایج کولرگازی گرنیه پرداخته ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند در وهله‌ی اول برای رفع عیب کولرگازی خود اقدام نمایید و یا حداقل بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

 

چرا کولرگازی گرنیه، خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟

 1. بهتر است ابتدا جریان‌های الکتریکی و مباحث مربوط به آن را چک نمایید. فیوز بررق کولرگازی، برق ساختمان، پریز برق کولرگازی، جعبه‌ی تقسیم و… را بررسی نمایید.
 2. فیوز مینیاتوری را چک نمایید. فیوز مینیاتوری معمولا غعال نیست و پس از بالا رفتن جریان برق، فعال می‌شود که باعث خاموش شدن کولرگازی گرنیه، می‌گردد.
 3. سیم کشی را به طور کامل بررسی کنید زیرا ممکن است سیم کشی کولرگازی، سوخته باشد. در صورت سوختگی سیم کشی، حتما برای تعویض آن، اقدام نمایید.
 4. ممکن است فیلتر کولرگازی، کثیف یا آلوده شده باشد. کثیفی یا آلودگی فیلتر کولرگازی باعث قطع شدن جریان هوا می‌شود در نتیجه، کولرگازی در برخی از شرایط، خاموش می‌َشود.
 5. ممکن است برد الکترونیکی کولرگازی، توسط عواملی مانند جریان برق، دو فاز شدن برق و… آسیب دیده باشد. برای عیب یابی برد خود، ولتاژ داخل پنل را اندازه گیری کنید و در صورتی که ولتاژ بیش از 220 ولت بود، یعنی احتمال اینکه کولرگازی خاموش شده است، خرابی برد کولرگازی است. برای جلوگیری از این مورد، از محافظ برق استفاده نمایید.

 

چرا کولرگازی گرنیه سرما ندارد؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، فیلترها سبب جریان هوا در کولرگازی می‌شود و کثیف بودن آن، در برخی از شرایط ممکن است باعث سرما نداشتن کولرگازی شود.
 2. ممکن است سطح گاز در کولرگازی کاهش یافت باشد زیرا گاز موجود در کولرگازی، باد گرم محیط را می‌گیرد و پس از تبخیر، باعث به وجود آمدن هوای سرد می‌شود.
 3. عدم وکیوم کولرگازی در نصب نیز می‌تواند باعث این مورد شود و تنها راه از بین بردن این مشکل، تخلیه گاز دستگاه، وکیوم کردن دستگاه و سپس شارژ مجدد کولرگازی است.
 4. ممکن است قطعاتی مانند خازن کولرگازی و یا کمپرسور آن، دچار مشکل شده باشد.

 

چرا کولرگازی گرنیه، نشتی آب دارد؟

 1. یخ زدگی پنل کولرگازی، معمولا باعث بروز نشتی آب در کولرگازی می‌شود و یخ زدگی پنل معمولا به دلیل کاهش سطح گاز کولرگازی، نشت گاز در سیکل سرمایش و سرویس نکردن آن، رخ می‌دهد.
 2. ممکن است لوله‌ی تخلیه‌ی آب کولرگازی، شکسته باشد. در چنین شرایطی معمولا نشتی به صورت چکه‌ی آب از پشت بلوور فن است.
 3. اگر یونیت کولرگازی گرنیه پس از نصب اولیه یا نصب مجدد به صورت تراز نصب نشده باشد، احتمالا نشتی آب در پنل خارجی کولرگازی، قابل مشاهده خواهد بود.

 

چرا کولرگازی گرنیه، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

 1. ممکن است قاب یا فریم کولرگازی شما شکسته باشد و باعث به وجود آمدن سر و صدای آزار دهنده شود.
 2. ممکن است کولرگازی تراز نصب نشده باشد و این باعث سر و صدا می‌گردد.
 3. ممکن است پیچ‌های یونیت داخلی کولرگازی یا پایه‌ی یونیت خارجی کولرگازی شل شده باشد.
 4. در یکی از بدترین حالت‌ها ممکن است موتور فن خراب شده باشد یا نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 5. ممکن است برخی از قطعات فرسوده شده باشند یا زنگ زده باشند.

 

 

هزینه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی به چه صورت است؟

هزینه‎ی خدمات تعمیر کولرگازی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و اعلام یک قیمت واحد و دقیق قبل از کارشناسی و بازدید، عملا غیر ممکن است. از مواردی که رروی قیمت تعمیر کولرگازی موثرند، می‌توان به نوع خرابی کولرگازی، هزینه‌ی اتحادیه، لوازم مورد نیاز هنگام تعمیر و… اشاره نمود. جدول زیر، یک قیمت کلی بدون در نظر گرفتن برخی از هزینه‌ها مانند قطعات هنگام تعمیر و… می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید هزینه‌ی تعمیر کولرگازی گرنیه خود را، تخمین بزنید.

خدمات کولرگازی گرنیه
هزینه خدمات کولرگازی گرنیه
نصب کولرگازی گرنیه
 • پایه دیواری یونیت خارجی: 290/000 الی 490/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 6 سانتیمتر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 9 سانتی متر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • نصب پنل: 195/000 الی 330/000 تومان
 • هر متر لوله مسی: محاسبه با قیمت روز بازار می باشد
شارژگاز کولرگازی گرنیه
 • گاز به علت نشتی: 740/000 الی 1/430/000 تومان
 • رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل: 150/000 الی 340/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 140/000 الی 230/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 85/000 لی 140/000 تومان
خدمات خازن کولرگازی گرنیه
 • خازن: 145/000 الی 290/000 تومان
 • تعویض خازن: 130/000 الی 185/000 تومان
برد الکترونیکی کولرگازی گرنیه
 • تعویض برد: 230/000 الی 380/000 تومان
بلوور یونیت داخلی کولرگازی گرنیه
 • تعویض بلوور: 230/000 الی 380/000 تومان
ترانس برد کولرگازی گرنیه
 • تعویض ترانس برد: 230/000 الی 380/000 تومان
سنسور یونیت داخلی کولرگازی گرنیه
 • سنسور یونیت داخلی: 145/000 الی 270/000 تومان
 • تعویض سنسور: 230/000 الی 380/000 تومان
شیربرقی کولرگازی گرنیه
 • شیربرقی از 9000 الی 30000: 270/000 الی 390/000 تومان
 • تعویض شیربرقی: 230/000 الی 380/000 تومان
کمپرسور کولرگازی گرنیه
 • کمپرسور:با قیمت روز بازار محاسبه می گردد.
 • تعویض کمپرسور با شارژگاز: 230/000 الی 380/000 تومان
بلبرینگ فن کولرگازی گرنیه
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ: 690/000 الی 1/120/000 تومان

 

چرا باید قاصدک سرویس را انتخاب کرد؟

 1. قاصدک سرویس، نمایندگی رسمی گرنیه در سراسر تهران می‌باشد و خدماتی از قبیل نصب کولرگازی گرنیه، سرویس کولرگازی گرنیه، تعمیر کولرگازی گرنیه و… را برعهده دارد.
 2. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی گرنیه، پس از نصب کولرگازی گرنیه، آن را به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی شرکتی توسط شرکت گرنیه، می‌کند و پس از تعمیر، قطعه و یا دستگاه را به مدت 6 الی 36 ماه نیز گارانتی شرکتی می‌کند.
 3. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی گرنیه، موظف به ارائه‌ی خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، به مشتریان گرنیه در سرار تهران می‌باشد و تمام مراحل خدمات را طی 24 ساعت به مشتری ارائه می‌کند.
 4. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی کولرگازی گرنیه، تعمیر قطعات کولرگازی گرنیه را بر تعویض آن اولوییت قرار داده است و در صورت تعمیر نشدن قطعات کولرگازی‌تان، برای تامین و تعویض قطعه اقدام می‌شود.
 5. تمام قطعاتی که توسط قاصدک سرویس، تامین می‌گردند، از شرکت رسمی گرنیه، تهیه می‌شوند و برای شما ارائه می‌گردد.
 6. کادری مجرب و آموزش دیده با بیش از چندین سال سابقه‌ی درخشان در ارائه‌ی خدمات به کولرگازی‌های مختلف
 7. آموزش کامل به مشتری توسط کارشناس پس از خدمات نصب، تعمیر، سرویس و…

 

تعمیر کولرگازی گرنیه

 

قاصدک سرویس، چه خدماتی را برای کولرگازی گرنیه، به عنوان نمایندگی کولرگازی گرنیه، ارائه می‌کند؟

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی گرنیه، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای کولرگازی گرنیه می‌باشد پس در صورتی که نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی گرنیه دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات موردنظر خود، ثبت نمایید. برخی از خدماتی که قاصدک سرویس برای کولرگازی گرنیه ارائه می‌کند، به شرح زیر می‌باشد.

 1. نصب کولرگازی گرنیه در سرار تهران
 2. سرویس کولرگازی گرنیه در سراسر تهران
 3. تعمیر کولرگازی گرنیه در سراسر تهران
 4. جابجایی کولرگازی گرنیه در سراسر تهران (جابجایی یونیت داخلی و خارجی)
 5. شارژ کولرگازی گرنیه در سراسر تهران
 6. و…

 

چرا کولرگازی گرنیه بوی بدی می‌دهد؟

بوی کولرگازی، معمولا نشانه‌ای از خراب شدن کولرگازی نمی‌باشد ولی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این بو (بوی کپک یا قارچ) معمولا به دلیل عدم سرویس کولرگازی، رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آ«، حتما سرویس دوره‌ای کولرگازی را فراموش نکنید.

 1. بوی نم زدگی یا بوی کپک و قارچ و… معمولا نشان دهنده‌ی کپک زدن کولرگازی می‌باشد. برای بررسی این مورد حتما دو یونیت خارجی و داخلی را بررسی نمایید و هردو را تمیز و ضد عفونی کنید.
 2. رطوبت زیاد در کولرگازی نیز منجر به کپک زدن در قسمت یونیت خارجی و کندانسور می‌شود پس حتما یونیت خارجی را به صورت دوره‌ای، تمیز نمایید.
 3. فیلترهای سیستم تهویه را مرتبا تمیز کنید زیرا کثیفی فیلتر علاوه بر روشن نشدن کولرگازی، دمای نامتناسب کولرگازی و… باعث ایجاد بوی بد در یونیت داخلی ئو در نتیجه محیط کولرگازی، می‌شود.
 4. اگر بو به صورت نم یا قارچ و کپک نبود، بهتر است مواردی مانند موتور کولرگازی، برد کولرگازی، کمپرسور کولرگازی، کندانسور کولرگازی، سیستم الکتریکی کولرگازی و… را چک نمایید زیرا ممکن است سوختگی در این قسمت‌ها رخ داده باشد.

 

ظرفیت مناسب کولرگازی گرنیه برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

نکاتی که باید جهت نصب کولرگازی گرنیه رعایت گردد

 1. نصب دقیق یونیت داخلی کولرگازی روی دیوار با رعایت ارتفاع از جانب‌ها
 2. نصب کندانسور کولرگازی با شرایط مناسب و زیر سایه
 3. بررسی لوله‌های کولرگازی و سیکل لوله کشی
 4. رعایت شیب پنل و لوله کشی صحیح کولرگازی گرنیه
 5. حتما باید وکیوم کولرگازی انجام شود در غیر اینصورت، بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.
 6. بررسی محیط و انتخاب بهترین مسیر برای لوله کشی توکار

 

چرا پنل داخلی کولرگازی گرنیه، برفک زده است؟

 1. ممکن است مسیر لوله‌های دستگاه با هرچیزی بخصوص پرز و مو، کیپ شده باشد.
 2. سطح گاز مبرد در کولرگازی به طرز چشمگیری کاهش یافته است. باید برای شارژگاز کولرگازی گرنیه خود، اقدام نمایید.
 3. کثیفی پنل داخلی نیز موجب برفک زدن کولرگازی می‌شود. حتما کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

جهت عیب یابی کولرگازی گرنیه، سرویس کولرگازی گرنیه، تعمیر کولرگازی گرنیه و… در سراسر تهران، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا سوالات خود را بپرسید، مشاوره‌ی رایگان بگیرید، درخواست خود را ثبت نمایید و…

 

 

 

سوالات متداول:

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی گرنیه شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی گرنیه قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی گرنیه آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی گرنیه شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی گرنیه، نصب کولرگازی گرنیه و سرویس کولرگازی گرنیه را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی گرنیه چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نصب کولرگازی گرنیه در شمال تهران: نصب کولر گازی گرنیه در ونک، نصب کولر گازی گرنیه در الهیه، نصب کولر گازی گرنیه در زعفرانیه، نصب کولر گازی گرنیه در تجریش، نصب کولر گازی گرنیه در قلهک، نصب کولر گازی گرنیه در دروس، نصب کولر گازی گرنیه در ظفر، نصب کولر گازی گرنیه در ولنجک، نصب کولر گازی گرنیه در قیطریه، نصب کولر گازی گرنیه در دربند، نصب کولر گازی گرنیه در فرشته، نصب کولر گازی گرنیه در فرمانیه، نصب کولر گازی گرنیه در نیاوران، نصب کولر گازی گرنیه در شریعتی، نصب کولر گازی گرنیه در آجودانیه، نصب کولر گازی گرنیه در کامرانیه، نصب کولر گازی گرنیه در میرداماد، نصب کولر گازی گرنیه در جردن، نصب کولر گازی گرنیه در اندرزگو

نصب کولرگازی گرنیه در شرق تهران: نصب کولر گازی گرنیه در پیروزی، نصب کولر گازی گرنیه در مطهری، نصب کولر گازی گرنیه در دزاشیب، نصب کولر گازی گرنیه در تهرانپارس، نصب کولر گازی گرنیه در پاسداران، نصب کولر گازی گرنیه در هروی، نصب کولر گازی گرنیه در حشمتیه، نصب کولر گازی گرنیه در سهروردی

نصب کولرگازی گرنیه در غرب تهران: نصب کولر گازی گرنیه در چیذر، نصب کولر گازی گرنیه در مرزداران، نصب کولر گازی گرنیه در گیشا، نصب کولر گازی گرنیه در جنت آباد، نصب کولر گازی گرنیه در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی گرنیه در سعادت آباد، نصب کولر گازی گرنیه در صادقیه، نصب کولر گازی گرنیه در شهرک غرب، نصب کولر گازی گرنیه در چیتگر، نصب کولر گازی گرنیه در اوین، نصب کولر گازی گرنیه در شهر زیبا، نصب کولر گازی گرنیه در اکباتان، نصب کولر گازی گرنیه در ستارخان

نصب کولرگازی گرنیه در جنوب تهران: نصب کولر گازی گرنیه در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی گرنیه در منیریه، نصب کولر گازی گرنیه در ولیعصر، نصب کولر گازی گرنیه در نواب

نصب کولرگازی گرنیه در حومه تهران: نصب کولر گازی گرنیه در رباط کریم، نصب کولر گازی گرنیه در پرند، نصب کولر گازی گرنیه در شهریار، نصب کولر گازی گرنیه در اندیشه، نصب کولر گازی گرنیه در اسلامشهر، نصب کولر گازی گرنیه در کرج، نصب کولر گازی گرنیه در البرز، نصب کولر گازی گرنیه در پردیس، نصب کولر گازی گرنیه در شهر قدس

سرویس کولرگازی گرنیه در شمال تهران: سرویس کولر گازی گرنیه در ونک، سرویس کولر گازی گرنیه در الهیه، سرویس کولر گازی گرنیه در زعفرانیه، سرویس کولر گازی گرنیه در تجریش، سرویس کولر گازی گرنیه در قلهک، سرویس کولر گازی گرنیه در دروس، سرویس کولر گازی گرنیه در ظفر، سرویس کولر گازی گرنیه در ولنجک، سرویس کولر گازی گرنیه در قیطریه، سرویس کولر گازی گرنیه در دربند، سرویس کولر گازی گرنیه در فرشته، سرویس کولر گازی گرنیه در فرمانیه، سرویس کولر گازی گرنیه در نیاوران، سرویس کولر گازی گرنیه در شریعتی، سرویس کولر گازی گرنیه در آجودانیه، سرویس کولر گازی گرنیه در کامرانیه، سرویس کولر گازی گرنیه در میرداماد، سرویس کولر گازی گرنیه در جردن، سرویس کولر گازی گرنیه در اندرزگو

سرویس کولرگازی گرنیه در شرق تهران: سرویس کولر گازی گرنیه در پیروزی، سرویس کولر گازی گرنیه در مطهری، سرویس کولر گازی گرنیه در دزاشیب، سرویس کولر گازی گرنیه در تهرانپارس، سرویس کولر گازی گرنیه در پاسداران، سرویس کولر گازی گرنیه در هروی، سرویس کولر گازی گرنیه در حشمتیه، سرویس کولر گازی گرنیه در سهروردی

سرویس کولرگازی گرنیه در غرب تهران: سرویس کولر گازی گرنیه در چیذر، سرویس کولر گازی گرنیه در مرزداران، سرویس کولر گازی گرنیه در گیشا، سرویس کولر گازی گرنیه در جنت آباد، سرویس کولر گازی گرنیه در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی گرنیه در سعادت آباد، سرویس کولر گازی گرنیه در صادقیه، سرویس کولر گازی گرنیه در شهرک غرب، سرویس کولر گازی گرنیه در چیتگر، سرویس کولر گازی گرنیه در اوین، سرویس کولر گازی گرنیه در شهر زیبا، سرویس کولر گازی گرنیه در اکباتان، سرویس کولر گازی گرنیه در ستارخان

سرویس کولرگازی گرنیه در جنوب تهران: سرویس کولر گازی گرنیه در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی گرنیه در منیریه، سرویس کولر گازی گرنیه در ولیعصر، سرویس کولر گازی گرنیه در نواب

سرویس کولرگازی گرنیه در حومه تهران: سرویس کولر گازی گرنیه در رباط کریم، سرویس کولر گازی گرنیه در پرند، سرویس کولر گازی گرنیه در شهریار، سرویس کولر گازی گرنیه در اندیشه، سرویس کولر گازی گرنیه در اسلامشهر، سرویس کولر گازی گرنیه در کرج، سرویس کولر گازی گرنیه در البرز، سرویس کولر گازی گرنیه در پردیس، سرویس کولر گازی گرنیه در شهر قدس

تعمیر کولرگازی گرنیه در شمال تهران: تعمیر کولر گازی گرنیه در ونک، تعمیر کولر گازی گرنیه در الهیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در تجریش، تعمیر کولر گازی گرنیه در قلهک، تعمیر کولر گازی گرنیه در دروس، تعمیر کولر گازی گرنیه در ظفر، تعمیر کولر گازی گرنیه در ولنجک، تعمیر کولر گازی گرنیه در قیطریه، تعمیر کولر گازی گرنیه در دربند، تعمیر کولر گازی گرنیه در فرشته، تعمیر کولر گازی گرنیه در فرمانیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در نیاوران، تعمیر کولر گازی گرنیه در شریعتی، تعمیر کولر گازی گرنیه در آجودانیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در کامرانیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در میرداماد، تعمیر کولر گازی گرنیه در جردن، تعمیر کولر گازی گرنیه در اندرزگو

تعمیر کولرگازی گرنیه در شرق تهران: تعمیر کولر گازی گرنیه در پیروزی، تعمیر کولر گازی گرنیه در مطهری، تعمیر کولر گازی گرنیه در دزاشیب، تعمیر کولر گازی گرنیه در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی گرنیه در پاسداران، تعمیر کولر گازی گرنیه در هروی، تعمیر کولر گازی گرنیه در حشمتیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در سهروردی

تعمیر کولرگازی گرنیه در غرب تهران: تعمیر کولر گازی گرنیه در چیذر، تعمیر کولر گازی گرنیه در مرزداران، تعمیر کولر گازی گرنیه در گیشا، تعمیر کولر گازی گرنیه در جنت آباد، تعمیر کولر گازی گرنیه در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی گرنیه در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی گرنیه در صادقیه، تعمیر کولر گازی گرنیه در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی گرنیه در چیتگر، تعمیر کولر گازی گرنیه در اوین، تعمیر کولر گازی گرنیه در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی گرنیه در اکباتان، تعمیر کولر گازی گرنیه در ستارخان

تعمیر کولرگازی گرنیه در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی گرنیه در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی گرنیه در منیریه، تعمیر کولر گازی گرنیه در ولیعصر، تعمیر کولر گازی گرنیه در نواب

تعمیر کولرگازی گرنیه در حومه تهران: تعمیر کولر گازی گرنیه در رباط کریم، تعمیر کولر گازی گرنیه در پرند، تعمیر کولر گازی گرنیه در شهریار، تعمیر کولر گازی گرنیه در اندیشه، تعمیر کولر گازی گرنیه در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی گرنیه در کرج، تعمیر کولر گازی گرنیه در البرز، تعمیر کولر گازی گرنیه در پردیس، تعمیر کولر گازی گرنیه در شهر قدس

09121541062