تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

5/5 - (3 امتیاز)

در عصر حاضر که پیشرفته ترین وسایل الکترونیکی د رحال تولید است.و روزانه هزاران مدل از سیستم های حرارتی تولید و د رخدمت مردم قرار میگیرد. به همین دلیل هر خانواده ای دوست دارد سیستم حرارتی مجزا و مخصوص خود را داشته باشد، و شاید دیگر نتواند هزینه های بالا و زمانبر سیستم های مرکزی آپارتمان و یا شوفاژ خانه ها را تحمل کند.

اما همانطور که می دانید پکیج ها یک کالای مصرفی به شمار می آید که امروزه تمام مردم از آن استفاده به عمل میآورند به همین دلیل نیازمند سرویس و یا تعمیر می باشد. شما می توانید جهت تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  با نمایندگی تعمیر قاصدک سرویس رسان تماس بگیرید. 09121541062

 

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

 

بیش از سی‌سال از حضور گلدیران در خانه ایرانیان می‌گذرد. در این سال‌ها با برندهای برتر ملی و بین‌المللی همراه بیش از ۵ میلیون خانوار ایرانی بوده‌ایم و امروز در نقطه‌ای که ایستاده‌ایم؛ موفقیت‌مان را مرهون خانواده ارزشمند گلدیران هستیم.

خانواده‌ای که در چندسال اخیر برندی متمایز به‌نام جی‌پلاس را خلق کردند. تولیدات داخلی در بازار لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال، افق دیگری از دستاوردهای گلدیران را به‌‌معرض نمایش  گذاشت. ما در گلدیران بسیار مفتخریم که به‌واسطه عرضه محصولات جی‌پلاس، توانسته‌ایم بر قول و قرارمان مبنی بر ارتقا سطح کیفی زندگی مشتریانمان پایبند باشیم.

از مزیت‌های اصلی گلدیران و برند انحصاری جی‌پلاس، می‌توان به عرضه محصولات متنوع و روز دنیا با قیمت مناسب، شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور و خدمات پس از فروش فعال در ۳۶۵ روزسال اشاره کرد. علاوه برآن هلدینگ گلدیران به عنوان یک برند کارآفرین ملی توانسته تا به امروز حدود ۲۸۰۰ نفر همکار را در خانه خود پذیرا باشد و انتخاب اول نیروهای جوان و نخبه کشور در جهت رشد و توسعه فردی در مسیر حرفه‌ای زندگی باشد.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

 

تعمیر پکیج گلدیران رباط کریم

تعمیر پکیج گلدیران

کد خطا های پکیج گلدیران تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

 

تعمیر پکیج گلدیران رباط کریم

خطای E1 : مشکل عدم تشکیل شعله‌ی پکیج
خطای HE : مشکل آنتی فریز
خطای E7: مشکل سنسور تشخیص دمای آب مدار گرمایشی پکیج
برای مشاهده علل بروز این خطاها در پکیج گلدیران، کافیست در قسمت خطاهای متداول دستگاه علل آن را چک کنید.

 

چرا پکیج گلدیران آب را گرم نمیکند؟ تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

گرم نشدن آب مصرفی یکی از مشکلات اساسی است که ما را در انجام بسیاری از کارها لنگ می‌گذارد. در ادامه چند نمونه علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج گلدیران در پکیج را بیان خواهیم کرد:

 1. دودکش نامناسب
 2. کم بودن ارتفاع شعله
 3. فشار نامناسب آب سرد ورودی به پکیج
 4. اشکال در لوله کشی آب مصرفی ساختمان
 5. نامناسب بودن قطر شلنگ گاز ورودی به پکیج
 6. تنظیمات نامناسب درجه حرارت آب گرم مصرفی
 7. فشار نامناسب گاز ورودی به پکیج که ممکن است فشار کم یا زیاد باشد
 8. عدم تنظیم فشار سیکل گرمایشی پکیج، فشار می‌بایست روی 1.5 بار تنظیم گردد.
 9. کیپ شدن فیلتر صافی شیر اهرمی یا شیر پیسوار. اگر یکی از شیرهای آب منزل این مشکل را داشته باشد و نوع شیر اهرمی باشد، این امکان وجود دارد که ایراد از شیر آب منزل باشد.
 10. نصب جا به جای شلنگ آب سرد و گرم مصرفی با یکدیگر.البته این مورد در بدو نصب می‌تواند رخ دهد و در صورتی که مدتی از نصب دستگاه گذشته باشد نمی‌تواند از این ایراد باشد.

زمانیکه که مشکل ناشی از هرکدام از این موارد باشد نیاز است که برای رفع ایراد آن و اینکه دستگاه با مشکلات جدی‌ تر رو به رو نشود حتما به تکنسین‌های متخصص گلدیران اطلاع دهید تا در محل مراجعه کنند و مشکل پکیج گلدیران شما را رفع کنند.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

 

علت سرد و گرم شدن آب مصرفی در پکیج گلدیران چیست؟

عواملی ممکن است باعث سرد و گرم شدن آب مصرفی در پکیج باشد که ما به تعدادی از آن‌ها در ادامه اشاره می‌کنیم. علت این ایراد می‌تواند مشابه علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران باشد.

کم بودن فشار گاز منزل و یا بالا بودن فشار گاز

تنظیم نامناسب درجه حرارت آب بهداشتی و آب سیستم گرمایشی

استفاده از پمپ فشار در ساختمان منزل که دراین حالت بدلیل نوسان پمپاژ آب توسط پمپ، آب مصرفی مدام سرد و گرم می‌شود

کیپ شدن فیلتر صافی شیر اهرمی یا شیر پیسوار. اگر یکی از شیرهای آب منزل این مشکل را داشته باشد و نوع شیر اهرمی باشد، این امکان وجود دارد که ایراد از شیر آب منزل باشد.

نوسان فشار اب منزل، به عبارتی هر عاملی می‌تواند سبب کاهش فشار آب ورودی به پکیج جهت روشن شدن شعله گردد و اگر فشار آب ورودی پایین باشد ممکن است شعله مناسبی تشکیل نگردد.

برای اینکه از رفع ایراد و عدم بروز مشکل جدی خیالتان راحت شود، به تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص گلدیران برای چک و تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  خود اطلاع دهید.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

 

تعمیر پکیج گلدیران رباط کریم

 

آیا تغییر رنگ و بو گرفتن آب مصرفی مربوط به پکیج گلدیران است؟

گاهی از ما سوال می‌شود که اگر آب منزل رنگ و بوی آن تغییر کند مربوط به پکیج است؟ ما در ادامه به این سوال شما پاسخ می‌دهیم. در صورتی که آب سرد منزل نیز بوی نامطبوع می دهد، ایراد از پکیج نیست. در صورتی که فقط آب گرم خروجی از پکیج بوی نامطبوع می‌دهد دستگاه از سوی تکنسین متخصص ما باید چک شود.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

عملکرد پمپ در پکیج های گلدیران چیست ؟ تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

عملکرد پمپ در پکیج تک مبدله :

مادامی که پکیج در حالت تابستانه باشد، پمپ همواره خاموش می‌باشد و درحالت زمستانه نیز زمان استفاده از آب گرم مصرفی پمپ خاموش می‌باشد و زمان استفاده از سیستم گرمایشی پمپ روشن می‌شود.

در پکیج دو مبدله :

پمپ همواره در مدار بوده و روشن می‌باشد. در حالت تابستانی با باز کردن شیر آب پمپ شروع به کار می‌کند. توجه داشته باشید که برای مجموعه مواردی که ذکر شد اگر دستگاه و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی‌شود بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را برای پکیج شما به همراه خواهد داشت.

پکیج‌ها چه از نوع تک مبدله و چه از نوع دو مبدله چه از نظر حجم و چه از نظر اندازه به دلایل زیر ممکن است دچار آبریزی شود. نحوه برطرف کردن نشتی پکیج‌ها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

 1. سوراخ شدن مبدل
 2. خرابی اتصالات داخلی پکیج
 3. شکستگی دستگاه سختی گیر
 4. پمپ پکیج دچار نشتی شده است
 5. شیرپرکن دستگاه دچار نشتی شده است
 6. سوراخ شدن یا ترک خوردن یکی از مبدل‌ها
 7. ترکیدن لوله یا هر کدام از اتصالات درون دستگاه
 8. اتصالات زیر پکیج به درستی آب بندی نشده است
 9. از مهم‌ترین عوامل نشتی آب در پکیج عدم آب بندی صحیح اتصالات زیر پکیج می‌باشد
 10. خراب بودن شیلنگ‌های آبی که به دستگاه متصل هستند و یا شیلنگ‌هایی که به شیرآلات و اتصالات مورد استفاده قرار می‌گیرد
  نصب نامناسب.
 11. در هنگام نصب پکیج باید علاوه بر شیلنگ‌های پیسواری که به خود پکیج نصب می‌شوند، اتصالات دیگر از قبیل سختی گیر، زانو، چپقی و… را هم در قسمت زیر دستگاه به درستی متصل کنند و همه اتصالات را عایق بندی کنند، تا بعد از نصب دچار نشتی آب نشود.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

در صورتی کهنشتی آب در پکیج بر اثر نشتی از قسمت اتصالات دستگاه باشد، باید کلیه اتصالات را بررسی کرده و با بستن شیر ورودی و خروجی، می‌توانید محل نشتی را تعمیر کنید. در مواقعی که نشتی زیاد است لازم است تا شیر ورودی ساختمان نیز بسته شود و قطعه معیوب تعمیر گردد. لازم بذکر است در مواردی که ایراد از اتصالات باشد می‌توانید ایراد را برطرف نمایید .

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  مراجعه کنندچگونه فشار آب پکیج گلدیران را بالا ببریم؟

برای بالا بردن فشار آب پکیج مواردی را در ادامه بیان می‌کنیم را انجام دهید. لازم به ذکر است که پکیج باید فشاری در حد 1 تا 1.5 بار در مدار آب شوفاژ داشته باشد تا دستگاه بتواند عملکرد درستی داشته باشد. اگر درجه یا گیج روی پکیج از 0.6 بار کمتر شود پرشر سوییج آب مدار را باز می‌کند.

که در این صورت پکیج خطای کمبود آب در مدار را می‌دهد. در صورت نوسان دائمی فشار آب پکیج نیاز به تعمیر پکیج است و بهتر است برای تعمیر پکیج گلدیران از نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  کمک بگیرید.

برای بالا بردن فشار آب پکیج چه کاری باید انجام شود؟

ابتدا شیر پر کن که در زیر پکیج قرار دارد را باز می‌کنیم.

اجازه می‌دهیم گیج شروع به حرکت کند و تا رسیدن عقربه گیج به روی عدد 1.5 بار صبر می‌کنیم.

زمانی که فشار به 1.5 بار رسید شیر پرکن را می‌بندیم.

پکیج را ری استارت می‌کنیم و پکیج شروع به کار می‌کند. در این مرحله پکیج به فشار آب بالاتر می‌رسد.

دقت داشته باشید که اگر شیر پرکن را دیر تر ببندید یا باز بگذارید به محض اینکه فشار به 3 بار برسد شیر اطمینان یا شیر سه بار عمل کرده و آب از زیر پکیج خالی می‌شود. شیر پر کن در زیر پکیج قرار دارد و معمولا به رنگ سیاه یا آبی می‌باشد که در جهت عقربه‌های ساعت بسته می‌شود و خلاف آن باز می‌شود.

در نهایت اگر موفق به انجام این اقدامات نشدید یا مشکل دستگاه شما برطرف نشد، می‌توانید از متخصص گلدیران کمک بگیرید و تعمیرات پکیج گلدیران یا همان پکیج ال جی را به کارشناس بسپارید .

 

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

 تعمیر علت صدای زیاد در پکیج گلدیران تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

گاهی امکان دارد صدا‌های غیر عادی و زیادی از پکیج خود بشنوید که این موضوع می‌تواند ناشی از عوامل زیر باشد.

 1. فن دستگاه
 2. ایراد از پمپ
 3. خراب بودن شیر ماژوله
 4. برد (صدای سوت کوتاه بدهد)
 5. محیط نامناسب نصب پکیج
 6. استفاده از رادیاتور‌های نا مرغوب
 7. خراب بودن برخی از اورینگ‌ها و واشرها
 8. وجود هوا در مدار گرمایش که می‌بایست رادیاتورها و پکیج هواگیری شود
 9. فشار نا مناسب گاز، که در این حالت اگر صدای انفجاری در لحظه تشکیل شعله می‌دهد فشار گاز کم گردد.
 10. شیلنگ های خرطومی استفاده شده زیر پکیج، بیشترین صدا مربوط به اولین لوله که در مسیر پمپ دستگاه قرار گرفته است می باشد که دراین حالت می‌توان با بست‌های کمری شلنگ‌ها را ثابت کرد.
 11. در صورتی که نگرانِ علت صدای زیاد پکیج خود هستید و مشکل برطرف نشد، نیاز است که برای تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  اقدام نموده و درخواست تعمیرات پکیج خود را ثبت کنید تا در نزدیک‌ترین زمان تکنسین‌های متخصص گلدیران مراجعه کنند.

آیا پکیج شما نیاز به تعمیرات دارد؟ از تکنسین‌های متخصص گلدیران راهنمایی بگیرید.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

تعمیر روشن نشدن پکیج گلدیران تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

روشن نشدن پکیج علل زیادی می‌تواند داشته باشد. اولین قدم برای بررسی علت روشن نشدن پکیج گلدیران این است که پکیج را مجددا راه اندازی کنید. یعنی پکیج را خاموش نموده و دو شاخه آن را از پریز جدا نموده و مجددا وصل و روشن نمایید. اما اگر با راه اندازی مجدد پکیج درست نشد، ما تمام عللی که منجر به روشن نشدن پکیج می‌شود را دراین‌جا توضیح خواهیم داد. اگر مشکل پکیج جدی باشد، ممکن است نیاز به یک متخصص هم پیدا کنید.

اما اکثر مشکلات مربوط به پکیج توسط خودتان و با کارهای ساده‌ای نظیر هواگیری حل خواهد شد. همچنین نسل جدید پکیج‌ها مجهز به نمایشگر خطا هستند و می‌توانید با خواندن خطایی که روی صفحه ظاهر شده مشکل آن را بفهمید.
مواردی که ممکن است سبب روشن نشدن پکیج گردد بصورت زیر می‌باشد:

 • خرابی سنسور دود
 • خراب بودن دوشاخه و یا پریز برق
 • لوله‌ها و رادیاتورها هوا گرفته است
 • لوله‌ها و مبدل‌های حرارتی پکیج رسوب گرفته است که می‌بایست اقدام سرویس پکیج گلدیران انجام شود.
 • در صورتی که از محافظ برق استفاده می‌شود، ممکن است محافظ دچار ایراد شده باشد که می‌بایست دستگاه بدون محافظ تست شود
 • عدم وجود آب کافی در مدار گرمایشی که می‌بایست توسط شیر پرکن اقدام به پر کردن سیستم از آب نموده تا به فشار 1.5 بار برسد
 • گرم شدن بیش از حد پکیج. بنا به دلایل بسیاری ممکن است پکیج بیش از اندازه گرم شود. در این حالت دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود. گرم شدن پکیج یک مشکل پیچیده است ودلایل متعددی می‌تواند داشته باشد.
 • دودکش پکیج ایراد دارد، اگر به هر علتی گازهای حاصل از محصولات احتراق نتوانند به راحتی به خارج هدایت شوند، ممکن است به علت سایز و یا ارتفاع نامناسب و یا گرفتگی مسیر دودکش باشد.

پکیج‌ها مجهز به سنسورهایی هستند که در صورت تجمع دود، دستگاه را فورا خاموش می‌کنند و چنانچه دستگاه را روشن کنید، پس از مدتی کار کردن مجدد به صورت خودکار خاموش می‌شوند.

دیگرعلت روشن نشدن پکیج دیواری گلدیران، هوا گرفتن پکیج است که ممکن است مقدار هوای موجود در لوله‌ها و شوفاژهای شما آنقدر زیاد شده باشد که امکان انتقال آب گرم از پکیج به شوفاژها برای دستگاه مقدور نباشد.

در این حالت، پکیج به صورت خودکار خاموش می‌شود و با ریست کردن پکیج و تنظیم فشار آب مخزن هم مشکل حل نمی‌شود. ابتدا همه‌ی شوفاژها را هواگیری نماید، اگر مشکل بازهم باقی بود، احتمالا پمپ دستگاه دچار ایراد شده است و به جای آب، هوا را به لوله‌های پکیج پمپاژ می‌کند.

الکترود تشخیص شعله یا همان الکترودهای جرقه زن پکیج خوب عمل نمی‌کنند. پکیج برای آنکه بفهمد گاز ورودی به دستگاه به صورت صحیح در حال سوختن است، از یک الکترود استفاده می‌کند.

اگر این الکترود دچار مشکل شود یا فاصله‌ی الکترود با شعله‌ی آتش در اثر گرما زیاد شده باشد، پکیج به صورت خودکار خاموش می‌شود و دیگر روشن نمی‌شود. با یک انبر دست کمی الکترود را به آرامی به شعله نزدیک کنید، اگر مشکل حل نشد، یا الکترود خراب شده است و یا مشکل از آن نیست.

برد ویا IC پکیج دچار مشکل شده است. چنان چه همه‌ی حالت‌های فوق را بررسی کردید و علت روشن نشدن پکیج را نیافتید و دستگاه پکیج شما همچنان کار نمی‌کند، احتمال دارد سیستم مرکزی و برد دستگاه دچار ایراد شده باشد .

درصوتیکه ایراد برطرف نشد و ناشی از هر یک موارد بالا باشد احتیاج است کار را به کاردان آن بسپارید و پکیج گلدیران توسط متخصص ما چک شود. نمایندگی قطعات پکیج گلدیران نیز قطعات مورد نیاز برای تعمیر را تامین خواهد کرد.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

 

تعمیر پکیج گلدیران رباط کریم

 

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

مزایایی پکیج گلدیران در رباط کریم تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

 

✔ راندمان حرارتی بالای پکیج

راندمان حرارتی بالای پکیج های موجود در بازار، به دلیل عدم لوله کشی از محل انرژی تا محل مصرف آن است و همچنین عدم وجود منبع ذخیره آب در آن ها می باشد. در سیستم های پکیج گلدایران تا قبل از باز شدن شیرآب، مصرف آب گرم و یا فعالیت پمپ گردش آب گرم، مشعل خاموش است.

در نتیجه هیچ سوختی مصرف نمی شود، درست برعکس موتورخانه های مرکزی که علاوه بر وجود مخزن ذخیره آب مصرفی، فاصله زیاد تا محل مصرف، موجب اتلاف انرژی می شود. و به همین جهت راندمان کلی سیستم حرارتی بسیار کمتر می شود.

 

✔ استفاده اختصاصی از سامانه گرمایشی و مولد آب گرم

شما با اختصاصی بودن سامانه گرمایشی و مولد آب گرم می توانید کنترل بیشتری روی این سامانه در منزل خود داشته باشید، کاری که در موتور خانه های قدیمی نمی توانستید انجام دهید. در سیستم های قدیمی هزینه گاز در آن ها باتوجه به متراژ ساختمان ها تقسیم می شد که برای اشخاصی که انرژی کمتری مصرف می کردند، عادلانه نبود.

سیستم های پکیج گلدایران برای فرد یا افرادی که انرژی حرارتی کمتری مصرف می کنند، بسیار مناسب است.

تعمیر کار پکیج گلدیران در جنوب تهران

اما داشتن این همه مزیت در کنار پکیج های دیواری گلدایران نیاز به خدمات توسط تعمیرکاران حرفه ای دارد. تعمیر و نگهداری هر وسیله ای یکی از الزامات ویژه هر خانه ای است. شما می توانید تعمیرات این سیستم گرمایشی و راحت را به کارشناسان و تعمیرکاران دیجی امدادرسان بسپارید،

تا باخدمات بی نظیر خود طعم یک زندگی سالم و محیطی گرم و بدون دغدغه به همراه پکیج های دیواری گلدایران را به شما هدیه کنند.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

از مزایای تعمیر پکیج دیواری گلدیران توسط قاصدک سرویس

✔ تعمیر پکیج گلدایران به صورت فوری در تمام نقاط تهران

✔ مرکز مجاز سرویس گلدایران توسط دیجی امداد رسان.

✔ سرویس کامل پکیج شما شامل: اسید شویی، تعمیر قطعات، اعزام سرویس کار به محل.

✔ تمام مراحل در حضور مشتری و بدون جابه جایی پکیج شما انجام می شود.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

 

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

قاصدک سرویس به عنوان یکی از بهترین نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  می باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد. گروه قاصدک سرویس با استخدام بهترین تکنسین ها و سرویس کاران خدمات را به بهترین نحوه انجام می دهند.

جهت اطلاع از نحوه سرویس پکیج های دیواری گادیران و همچنین تعمیر دستگاه در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس حاصل بفرمایید. تعمیر پیکج گلدیران با سرویس کاران پکیج گلدیران قاصدک سرویس.

✔ رفع عیوب اولیه در منزل:

✔از وجود برق در پریزی که پکیج به آن متصل است، مطمئن باشید.
اگر شوفاژها در یک قسمت داغ و در قسمت دیگر سرد هستند، شوفاژ ها را هواگیری کنید. هوا گیری را می توانید به ترتیب گفته شده در زیر انجام دهید:
✔ در سمت مخالف شیر رادیاتور، شیر کوچکی وجود دارد که می توانید آن را با پیچ گوشتی دو سو یا آچار مخصوص هواگیری باز کنید، تا جایی که آب بدون هوا از رادیاتور خارج شود. این عمل را درمورد تمام شوفاژ های خانه انجام دهید. (فراموش نکنید برای کثیف نشدن سطح زیر شوفاژ یک سطل کوچک زیر آن قرار دهید)

✔بعد از هواگیری فشار پکیج پایین می یابد، پس شیر پرکن را باز کنید تا فشار بین 1 تا 1.5 برسد، سپس شیر پرکن را دوباره ببندید.
فشار مانومتر روی پکیج را بررسی کنید که باید بین 1 تا 1.5 باشد.

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم

سوال: چرا فشار پکیج بالا می رود؟تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

فشار پکیج دیواری گلدیران می تواند به یکی از دلایل زیر بالا برود:

 • اگر فشار دستگاه در زمان خاموش بودن بالا می رود، یعنی زمانی که نه آب گرم باز است و نه دستگاه در حالت زمستانی قرار دارد، حتما اب لوله کشی با آب ثابت مدار شوفاژ از دو طریق شیر پرکن یا مبدل اصلی در پکیج های تک مبدله راه پیدا کرده است

یکی از دلایل بالا رفتن فشار در حالت انجام کار پکیج، خراب بودن و یا کم بودن منبع انبساط است. در قسمت بالا و پشت دودکش پکیج یک والف وجود دارد، با فشار دادن سوزن والف اگر همراه با آن هوا بیرون آید، منبع انبساط خراب است و باید عوض شود و اگر هوا خارج نشود، منبع انبساط نیاز به باد کردن با تلمبه دارد.

 • به عنوان بخش دوم دلیل دیگر، پکیج نیاز به اسیدشویی مبدل اصلی یا ثانویه دارد.
 • دلیل سوم هم این است که در برخی موارد سوراخ بودن مبدل اصلی در پکیج های تک مبدله و مبدل ثانویه در پکیج ها دو مبدله یا معیوب بودن شیر پرکن، باعث بالا رفتن فشار آب پکیج می شود.
 • فراموش نکنید که آب ثابت پکیج با آب شهری در این بخش ها همجوار یکدیگر قرار دارند و اگر فشار آب ساختمان قوی باشد، آب شهری از طریق مجرای به وجود آمده وارد آب ثابت پکیج می شود.
 • دلیل چهار که در رابطه با خرابی پمپ است، گریپاژ یا نیم سوز بودن پمپ پکیج می باشد.
 • مورد پنجم مربوط به خرابی شیر سه طرفه یا شیربرقی پکیج است که موجب بالا رفتن فشار پکیج می شود.

باید توجه داشت که شیر سه طرفه برای هدایت آب پکیج به سمت شوفاژها یا به سمت مبدل ثانویه به کار می رود. مسدود شدن مسیر آب ثابت پکیج و حرکت آب به سمت داخل دستگاه توسط لوله بای پس و نرسیدن آب به مبدل ثانویه برای منتلق کردن گرما از طریق گرمایش ارتماسی به آب شهری است.

 

تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

عیب یابی پکیج گلدیران در رباط کریم تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

اولین نکته در رابطه با عیب یابی پکیج گلدیران این است که کار خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای و با مهارت قاصدک سرویس بسپارید و از کار های عجولانه مانند مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج گلدیران و تعمیر آن، نکنید و البته به خاطر داشته باشید تعمیر پکیج دیواری را به دست افراد ناوارد نسپارید، چرا که آن ها فقط با تعویض قطعات مشکل پکیج شما را حل می کنند.

می توانید با تعمیر قطعه یا هواگیری پیکج به راحتی مشکل را برطرف کنید و شاید اصلا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید، پس کار خود را به نیروهای فعال دیجی امداد رسان بسپارید. نیروهای قاصدک سرویس تا زمانی که قطعه معیوب قابل استفاده باشد، به تعویض آن اقدام نمی کنند، در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران رباط کریم

 

سرویس پکیج گلدیران در رباط کریم  تعتعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم 

میر پکیج گلدیران در رباط کریم 

پکیج گلدیران یکی از بهترین و مشهورترین برند های پکیج در ایران محسوب می شود. میزان مصرف کنندگان به قدری بالا است که نیاز به یک مرکز تعمیر پکیج گلدایران بسیار ضروری به نظر می رسد. این پکیج دیواری با استفاده از تکنولوژی کشور انگلستان ساخته شده است و مدل های موجود در ایران شامل پکیج گلدایران پرستیژ و پایونیر هستند. شما می توانید با اطمینان خاطر سرویس پکیج دیواری گلدیران را به گروه حرفه ای قاصدک سرویس بسپارید.

از ویژگی های تعمیرکاران متخصص قاصدک سرویس

 1. استفاده از قطعات اصلی پکیج گلدایران برای تعمیر پکیج شما.
 2. تسلط کامل بر خطاهای پکیج و عیب یابی آن .
 3. رسیدن به موقع نیروهای تعمیرکار.
 4. محاسبه دقیق و برآورد قیمت دقیق عیب پکیج گلدایران پیش از مراجعه و ارائه قیمت ها براساس نرخ مصوب شده اتحادیه.
 5. تمامی این خدمات توسط تعمیرکاران حرفه ای دیجی امدادرسان برروی پکیج گلدیران شما انجام می شود و نیازی نیست تا دستگاه و پکیج خود را به نمایندگی ببرید.

تعمیر پکیج گلدیران

خطاهای پکیج گلدیران       علت یابی توسط تعمیرکاران قاصدک سرویس
کد خطای E1       الکترود تشخیص دهنده جرقه شکسته است
کد خطای E2    دمای مبدل بیش از بالا رفته است
کد خطایE3    لوله اب گرم خروجی مشکل دارد
کد خطایE4   فشار با دستگاه بسیار پایین است
کد خطا E6 و E7  حس گر دمای پکیج گلدایران شکسته است
کد خطای E9 سیستم گرمایشی دچار یخ زدگی شده است

هزینه تعمیر پکیج گلدیران در رباط کریم  تعمیر پکیج گلدیران

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه تعمیر پکیج گلدیران عبارتند از: دستمزد تکنسین، تعویض قطعه خراب با قطعه اصلی و ارجینال، هزینه وسیله ایاهاب ذهاب برای تکنسین، تعمیر قطعات خراب شد.برای کسب اطلاعات بیشتر با قاصدک سرویس تماس حاصل بفرمایید. و یا به ویب سایت https://ghasedakservice.com مراجعه نمایید

 

 

 سوالات متداول پکیج گلدیران

 

سوال:هزینه انجام تعمیر پکیج گلدیران چقدر است؟

پاسخ: هزینه تعمیر پکیج گلدیران به عوامل زیادی بستگی دارد، که بعد از ثبت خدمات مورد نیاز هزینه محاسبه شده و به شما اعلام می شود.

 

سوال: آیا بعد از تعمیر پکیج گلدیران شرکت قاصدک سرویس گارانتی قطعات هم به مشتری میدهد ؟

پاسخ: بله شرکت قاصدک سرویس تا شش ماه قطعات تعمیر شده و یک سال برای قطعات تعویض شده پکیج شما را گارانتی می کند.

 

سوال : سرویس پکیج گلدیران هر چند وقت یکبار بهتر از انجام گیرد؟

پاسخ: بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس پکیج گلدیران خود کنید، تا احتمال خرابی و یا از کار افتادن را کاهش دهید. بی توجهی به پکیج گلدیران می تواند موجب خرابی و از کار افتادن پکیج شود.

09121541062