نصب و تعمیر کولرگازی جنرال مکس

4.4/5 - (7 امتیاز)

نصب و تعمیر کولرگازی جنرال مکس

شرکت کولرگازی جنرال مکس، در مقایسه با باقی شرکت‌های تولیدی کولرگازی، در صنعت تولید کولرگازی، جدید هستند. شرکت کولرگازی جنرال مکس، یک شرکت چینی می‌باشد که علاوه بر کولرگازی، انواع سیستم‌های تهویه مطبوع را تولید می‌کند و توانسته اند در مدت زمان کوتاهی، بخش اعظیمی از خرید و فروش بازار کولرگازی را به خود، اختصاص دهد.

کولر ها و اسپیلت های این شرکت با دو نوع گاز R22 و R410 عرضه می شود. کولر هایی که دارای گاز R410 می‌باشند طرفداران بیشتر و همچنین قیمت بیشتری نیز دارند ولی گاز R22 قدرت خنک کنندگی بیشتری نسبت به گاز R410  دارد.

کولر گازی جنرال مکس در ظرفیت های مختلفی از جمله کولر گازی 12000، کولر گازی 18000، کولر گازی 24000 و کولر گازی 30000 در بازار وجود است. این کولر گازی ها دارای قابلیت سرمایش و گرمایش با راندمان بالا دارند  همچنین برخی از کولرگازی های این برند، از فناوری اینورتر برخوردارند که طبق این فناوری، فشار کمتری بر کولرگازی و موتور آن خواهد بود در نتیجه طول عمر کولرگازی، بیشتر خواهد بود.

 

نمایندگی جنرال مکس در تهران، کیست؟

شرکت جنرال مکس، تنوع زیادی در تولید محصولات برودتی دارد که از انواع مختلف این محصولات، می‌توان به داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دو تیکه، کولرگازی پنجره‌ای، پرتابل و… اشاره نمود. تمامی این محصولات، نیازمند یک سرویس خدماتی مجرب و با سابقه‌ی کاری مفید می‌باشد که این سرویس خدماتی، می‌بایست توسط شرکت جنرال مکس، تائید شده باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی جنرال مکس که در سال 1387 به عنوان نماینده‌ی رسمی و مورد تائید شرکت جنرال مکس در تهران انتخاب گردید، موظف به ارائه‌ی تمامی خدمات محصولات برودتی جنرال مکس می‌باشد و آنهارا به صورت گارانتی و غیر گارانتی انجام می‌دهد پس در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از سمت نمایندگی کولرگازی جنرال مکس و تعمیر کولرگازی جنرال مکس در تهران شدید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت کنید.

 

 

سرویس کولرگازی جنرال مکس:

سرویس کولرگازی، یکی از مهمترین خدماتی است که باید هر کولرگازی، آن را به طور میانگین، سالی یک الی دو بار، دریافت کند و این سرویس، حتما باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد. سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث افزایش طول عمر کولرگازی می‌شود و احتمال بروز خرابی در کولرگازی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات سرویس کولرگازی جنرال مکس، عموما شامل شستشوی فیلترها، شارژگاز کولرگازی جنرال مکس، بررسی قطعات مکانیکی کولرگازی، بررسی اتصالات الکتریکی کولرگازی و… می‌شود. همچنین سرویس کولرگازی، شامل یک سری خدمات ویژه توسط قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت می‌شود که از این خدمات می‌توان به مواردی مانند باز کردن پنل داخلی کولرگازی، شستشوی یونیت خارجی کولرگازی (کندانسور)، وکیوم لوله‌های کولرگازی، شستشوی یونیت داخلی کولرگازی جنرال مکس، تعویض فیلتر کولرگازی و…. می‌شود.

 

نصب کولرگازی جنرال مکس:

نصب کولرگازی جنرال مکس، یکی از مهمترین خدماتی است که قاصدک سرویس، به مشتریان جنرال مکس، ارائه می‌دهد. نصب کولرگازی به طور کلی، بسیار مهم می‌باشد و باید به صورت صحیح، توسط نمایندگی رسمی آن، نصب گردد.

نصب توسط یک فردی که ممکن است تجربه‌ی کافی را نداشته باشد، ممکن است باعث مواردی مانند نصب غیر تراز کولرگازی، نصب کندانسور کولرگازی در مکان نامناسب، نصب کولرگازی در ارتفاع اشتباه و… شود که پیامدهایی از قبیل سر و صدای کولرگازی، ساطع شدن باد گرم از کولرگازی، سرد نکردن کولرگازی، نشتی آب در کولرگازی و… شود.

همچنین خدمات نصب باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا نمایندگان غیر مجاز ممکن است کولرگازی را به درستی نصب نمایند ولی امکان ارائه‌ی خدمات گارانتی به محصولات شمارا ندارند و تنها نمایندگان مجاز هستند که می‌توانند گارانتی محصول شمارا فعال نمایند.

در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی جنرال مکس در سراسر تهران دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با تجربه و مجاز ما، برای نصب کولرگازی جنرال مکسی شما در سراسر تهران، اقدام نمایند.

خدمات نصب کولرگازی جنرال مکس، علاوه بر نصب کولرگازی جنرال مکس به همراه گارانتی، شامل خدماتی دیگر نیز می‌شود که از این خدمات، می‌توان بهه مواردی مانند لوله کشی استاندارد کل مسیر کولرگازی، تست فشار قبل از نصب برای لوله کشی توکار، وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور، رعایت استاندارد نصب با توجه به شرایط مکان و…

 

 

تعمیر کولرگازی جنرال مکس:

بخش تعمیر کولرگازی جنرال مکس، پرتقاضاترین خدمات کولرگازی جنرال مکس می‌باشد. این خدمات، تمامی مشکلات کولرگازی را پوشش می‌دهد و قاصدک سرویس، این خدمات را در سراسر تهران، ارائه می‌دهد. کولرگازی‌ها معمولا به دلیل سرویس نشدن دوره‌ای و به موقع، دچار بروز خرابی می‌شود پس حتما برای جلوگیری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آن را سرویس نمایید همچنین به طور کلی، خدمات تعمیر کولرگازی جنرال مکس، به دو دسته‌ی تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شوند که قاصدک سرویس، ارائه‌ی خدمات تعمیر را برای هر دو مورد را برعهده دارد.

در ادامه به بررسی چندین سوال متداول در رابطه با تعمیر کولرگازی جنرال مکس و بررسی ایرادات رایج کولرگازی جنرال مکس پرداخته ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند در وهله‌ی اول برای رفع عیب کولرگازی خود اقدام نمایید و یا حداقل بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟

 1. بهتر است ابتدا جریان‌های الکتریکی و مباحث مربوط به آن را چک نمایید. فیوز بررق کولرگازی، برق ساختمان، پریز برق کولرگازی، جعبه‌ی تقسیم و… را بررسی نمایید.
 2. فیوز مینیاتوری را چک نمایید. فیوز مینیاتوری معمولا غعال نیست و پس از بالا رفتن جریان برق، فعال می‌شود که باعث خاموش شدن کولرگازی جنرال مکس، می‌گردد.
 3. سیم کشی را به طور کامل بررسی کنید زیرا ممکن است سیم کشی کولرگازی، سوخته باشد. در صورت سوختگی سیم کشی، حتما برای تعویض آن، اقدام نمایید.
 4. ممکن است فیلتر کولرگازی، کثیف یا آلوده شده باشد. کثیفی یا آلودگی فیلتر کولرگازی باعث قطع شدن جریان هوا می‌شود در نتیجه، کولرگازی در برخی از شرایط، خاموش می‌َشود.
 5. ممکن است برد الکترونیکی کولرگازی، توسط عواملی مانند جریان برق، دو فاز شدن برق و… آسیب دیده باشد. برای عیب یابی برد خود، ولتاژ داخل پنل را اندازه گیری کنید و در صورتی که ولتاژ بیش از 220 ولت بود، یعنی احتمال اینکه کولرگازی خاموش شده است، خرابی برد کولرگازی است. برای جلوگیری از این مورد، از محافظ برق استفاده نمایید.

 

 

چرا کولرگازی جنرال مکس سرما ندارد؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، فیلترها سبب جریان هوا در کولرگازی می‌شود و کثیف بودن آن، در برخی از شرایط ممکن است باعث سرما نداشتن کولرگازی شود.
 2. ممکن است سطح گاز در کولرگازی کاهش یافت باشد زیرا گاز موجود در کولرگازی، باد گرم محیط را می‌گیرد و پس از تبخیر، باعث به وجود آمدن هوای سرد می‌شود.
 3. عدم وکیوم کولرگازی در نصب نیز می‌تواند باعث این مورد شود و تنها راه از بین بردن این مشکل، تخلیه گاز دستگاه، وکیوم کردن دستگاه و سپس شارژ مجدد کولرگازی است.
 4. ممکن است قطعاتی مانند خازن کولرگازی و یا کمپرسور آن، دچار مشکل شده باشد.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، نشتی آب دارد؟

 1. یخ زدگی پنل کولرگازی، معمولا باعث بروز نشتی آب در کولرگازی می‌شود و یخ زدگی پنل معمولا به دلیل کاهش سطح گاز کولرگازی، نشت گاز در سیکل سرمایش و سرویس نکردن آن، رخ می‌دهد.
 2. ممکن است لوله‌ی تخلیه‌ی آب کولرگازی، شکسته باشد. در چنین شرایطی معمولا نشتی به صورت چکه‌ی آب از پشت بلوور فن است.
 3. اگر یونیت کولرگازی جنرال مکس پس از نصب اولیه یا نصب مجدد به صورت تراز نصب نشده باشد، احتمالا نشتی آب در پنل خارجی کولرگازی، قابل مشاهده خواهد بود.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

 1. ممکن است قاب یا فریم کولرگازی شما شکسته باشد و باعث به وجود آمدن سر و صدای آزار دهنده شود.
 2. ممکن است کولرگازی تراز نصب نشده باشد و این باعث سر و صدا می‌گردد.
 3. ممکن است پیچ‌های یونیت داخلی کولرگازی یا پایه‌ی یونیت خارجی کولرگازی شل شده باشد.
 4. در یکی از بدترین حالت‌ها ممکن است موتور فن خراب شده باشد یا نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 5. ممکن است برخی از قطعات فرسوده شده باشند یا زنگ زده باشند.

 

 

هزینه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی به چه صورت است؟

هزینه‎ی خدمات تعمیر کولرگازی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و اعلام یک قیمت واحد و دقیق قبل از کارشناسی و بازدید، عملا غیر ممکن است. از مواردی که رروی قیمت تعمیر کولرگازی موثرند، می‌توان به نوع خرابی کولرگازی، هزینه‌ی اتحادیه، لوازم مورد نیاز هنگام تعمیر و… اشاره نمود. جدول زیر، یک قیمت کلی بدون در نظر گرفتن برخی از هزینه‌ها مانند قطعات هنگام تعمیر و… می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید هزینه‌ی تعمیر کولرگازی جنرال مکسی خود را، تخمین بزنید.

خدمات کولرگازی جنرال مکس هزینه خدمات کولرگازی جنرال مکس
نصب کولرگازی جنرال مکس
 • پایه دیواری یونیت خارجی: 290/000 الی 490/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 6 سانتیمتر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 9 سانتی متر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • نصب پنل: 195/000 الی 330/000 تومان
 • هر متر لوله مسی: محاسبه با قیمت روز بازار می باشد
شارژگاز کولرگازی جنرال مکس
 • گاز به علت نشتی: 740/000 الی 1/430/000 تومان
 • رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل: 150/000 الی 340/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 140/000 الی 230/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 85/000 لی 140/000 تومان
خدمات خازن کولرگازی جنرال مکس
 • خازن: 145/000 الی 290/000 تومان
 • تعویض خازن: 130/000 الی 185/000 تومان
برد الکترونیکی کولرگازی جنرال مکس
 • تعویض برد: 230/000 الی 380/000 تومان
بلوور یونیت داخلی کولرگازی جنرال مکس
 • تعویض بلوور: 230/000 الی 380/000 تومان
ترانس برد کولرگازی جنرال مکس
 • تعویض ترانس برد: 230/000 الی 380/000 تومان
سنسور یونیت داخلی کولرگازی جنرال مکس
 • سنسور یونیت داخلی: 145/000 الی 270/000 تومان
 • تعویض سنسور: 230/000 الی 380/000 تومان
شیربرقی کولرگازی جنرال مکس
 • شیربرقی از 9000 الی 30000: 270/000 الی 390/000 تومان
 • تعویض شیربرقی: 230/000 الی 380/000 تومان
کمپرسور کولرگازی جنرال مکس
 • کمپرسور:با قیمت روز بازار محاسبه می گردد.
 • تعویض کمپرسور با شارژگاز: 230/000 الی 380/000 تومان
بلبرینگ فن کولرگازی جنرال مکس
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ: 690/000 الی 1/120/000 تومان

 

 

چرا باید قاصدک سرویس را انتخاب کرد؟

 1. قاصدک سرویس، نمایندگی رسمی جنرال مکس در سراسر تهران می‌باشد و خدماتی از قبیل نصب کولرگازی جنرال مکس، سرویس کولرگازی جنرال مکس، تعمیر کولرگازی جنرال مکس و… را برعهده دارد.
 2. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی جنرال مکس، پس از نصب کولرگازی جنرال مکس، آن را به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی شرکتی توسط شرکت جنرال مکس، می‌کند و پس از تعمیر، قطعه و یا دستگاه را به مدت 6 الی 36 ماه نیز گارانتی شرکتی می‌کند.
 3. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی جنرال مکس، موظف به ارائه‌ی خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، به مشتریان جنرال مکس در سرار تهران می‌باشد و تمام مراحل خدمات را طی 24 ساعت به مشتری ارائه می‌کند.
 4. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال مکس، تعمیر قطعات کولرگازی جنرال مکس را بر تعویض آن اولوییت قرار داده است و در صورت تعمیر نشدن قطعات کولرگازی‌تان، برای تامین و تعویض قطعه اقدام می‌شود.
 5. تمام قطعاتی که توسط قاصدک سرویس، تامین می‌گردند، از شرکت رسمی جنرال مکس، تهیه می‌شوند و برای شما ارائه می‌گردد.
 6. کادری مجرب و آموزش دیده با بیش از چندین سال سابقه‌ی درخشان در ارائه‌ی خدمات به کولرگازی‌های مختلف
 7. آموزش کامل به مشتری توسط کارشناس پس از خدمات نصب، تعمیر، سرویس و…

 

قاصدک سرویس، چه خدماتی را برای کولرگازی جنرال مکس، به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال مکس، ارائه می‌کند؟

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال مکس، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای کولرگازی جنرال مکس می‌باشد پس در صورتی که نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی جنرال مکس دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات موردنظر خود، ثبت نمایید. برخی از خدماتی که قاصدک سرویس برای کولرگازی جنرال مکس ارائه می‌کند، به شرح زیر می‌باشد.

 1. نصب کولرگازی جنرال مکس در سرار تهران
 2. سرویس کولرگازی جنرال مکس در سراسر تهران
 3. تعمیر کولرگازی جنرال مکس در سراسر تهران
 4. جابجایی کولرگازی جنرال مکس در سراسر تهران (جابجایی یونیت داخلی و خارجی)
 5. شارژ کولرگازی جنرال مکس در سراسر تهران
 6. و…

 

 

چرا کولرگازی جنرال مکس بوی بدی می‌دهد؟

بوی کولرگازی، معمولا نشانه‌ای از خراب شدن کولرگازی نمی‌باشد ولی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این بو (بوی کپک یا قارچ) معمولا به دلیل عدم سرویس کولرگازی، رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آ«، حتما سرویس دوره‌ای کولرگازی را فراموش نکنید.

 1. بوی نم زدگی یا بوی کپک و قارچ و… معمولا نشان دهنده‌ی کپک زدن کولرگازی می‌باشد. برای بررسی این مورد حتما دو یونیت خارجی و داخلی را بررسی نمایید و هردو را تمیز و ضد عفونی کنید.
 2. رطوبت زیاد در کولرگازی نیز منجر به کپک زدن در قسمت یونیت خارجی و کندانسور می‌شود پس حتما یونیت خارجی را به صورت دوره‌ای، تمیز نمایید.
 3. فیلترهای سیستم تهویه را مرتبا تمیز کنید زیرا کثیفی فیلتر علاوه بر روشن نشدن کولرگازی، دمای نامتناسب کولرگازی و… باعث ایجاد بوی بد در یونیت داخلی ئو در نتیجه محیط کولرگازی، می‌شود.
 4. اگر بو به صورت نم یا قارچ و کپک نبود، بهتر است مواردی مانند موتور کولرگازی، برد کولرگازی، کمپرسور کولرگازی، کندانسور کولرگازی، سیستم الکتریکی کولرگازی و… را چک نمایید زیرا ممکن است سوختگی در این قسمت‌ها رخ داده باشد.

 

ظرفیت مناسب کولرگازی جنرال مکس برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

نکاتی که باید جهت نصب کولرگازی جنرال مکس رعایت گردد

 1. نصب دقیق یونیت داخلی کولرگازی روی دیوار با رعایت ارتفاع از جانب‌ها
 2. نصب کندانسور کولرگازی با شرایط مناسب و زیر سایه
 3. بررسی لوله‌های کولرگازی و سیکل لوله کشی
 4. رعایت شیب پنل و لوله کشی صحیح کولرگازی جنرال مکس
 5. حتما باید وکیوم کولرگازی انجام شود در غیر اینصورت، بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.
 6. بررسی محیط و انتخاب بهترین مسیر برای لوله کشی توکار

 

چرا پنل داخلی کولرگازی جنرال مکس، برفک زده است؟

 1. ممکن است مسیر لوله‌های دستگاه با هرچیزی بخصوص پرز و مو، کیپ شده باشد.
 2. سطح گاز مبرد در کولرگازی به طرز چشمگیری کاهش یافته است. باید برای شارژگاز کولرگازی جنرال مکسی خود، اقدام نمایید.
 3. کثیفی پنل داخلی نیز موجب برفک زدن کولرگازی می‌شود. حتما کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

جهت عیب یابی کولرگازی جنرال مکس، سرویس کولرگازی جنرال مکس، تعمیر کولرگازی جنرال مکس و… در سراسر تهران، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا سوالات خود را بپرسید، مشاوره‌ی رایگان بگیرید، درخواست خود را ثبت نمایید و…

 

 

 

سوالات متداول:

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی جنرال مکس شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی جنرال مکس قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی جنرال مکس آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی جنرال مکس شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی جنرال مکس، نصب کولرگازی جنرال مکس و سرویس کولرگازی جنرال مکس را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی جنرال مکس چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نصب کولرگازی جنرال مکس در شمال تهران: نصب کولر گازی جنرال مکس در ونک، نصب کولر گازی جنرال مکس در الهیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در زعفرانیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در تجریش، نصب کولر گازی جنرال مکس در قلهک، نصب کولر گازی جنرال مکس در دروس، نصب کولر گازی جنرال مکس در ظفر، نصب کولر گازی جنرال مکس در ولنجک، نصب کولر گازی جنرال مکس در قیطریه، نصب کولر گازی جنرال مکس در دربند، نصب کولر گازی جنرال مکس در فرشته، نصب کولر گازی جنرال مکس در فرمانیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در نیاوران، نصب کولر گازی جنرال مکس در شریعتی، نصب کولر گازی جنرال مکس در آجودانیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در کامرانیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در میرداماد، نصب کولر گازی جنرال مکس در جردن، نصب کولر گازی جنرال مکس در اندرزگو

نصب کولرگازی جنرال مکس در شرق تهران: نصب کولر گازی جنرال مکس در پیروزی، نصب کولر گازی جنرال مکس در مطهری، نصب کولر گازی جنرال مکس در دزاشیب، نصب کولر گازی جنرال مکس در تهرانپارس، نصب کولر گازی جنرال مکس در پاسداران، نصب کولر گازی جنرال مکس در هروی، نصب کولر گازی جنرال مکس در حشمتیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در سهروردی

نصب کولرگازی جنرال مکس در غرب تهران: نصب کولر گازی جنرال مکس در چیذر، نصب کولر گازی جنرال مکس در مرزداران، نصب کولر گازی جنرال مکس در گیشا، نصب کولر گازی جنرال مکس در جنت آباد، نصب کولر گازی جنرال مکس در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی جنرال مکس در سعادت آباد، نصب کولر گازی جنرال مکس در صادقیه، نصب کولر گازی جنرال مکس در شهرک غرب، نصب کولر گازی جنرال مکس در چیتگر، نصب کولر گازی جنرال مکس در اوین، نصب کولر گازی جنرال مکس در شهر زیبا، نصب کولر گازی جنرال مکس در اکباتان، نصب کولر گازی جنرال مکس در ستارخان

نصب کولرگازی جنرال مکس در جنوب تهران: نصب کولر گازی جنرال مکس در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی جنرال مکس در منیریه، نصب کولر گازی جنرال مکس در ولیعصر، نصب کولر گازی جنرال مکس در نواب

نصب کولرگازی جنرال مکس در حومه تهران: نصب کولر گازی جنرال مکس در رباط کریم، نصب کولر گازی جنرال مکس در پرند، نصب کولر گازی جنرال مکس در شهریار، نصب کولر گازی جنرال مکس در اندیشه، نصب کولر گازی جنرال مکس در اسلامشهر، نصب کولر گازی جنرال مکس در کرج، نصب کولر گازی جنرال مکس در البرز، نصب کولر گازی جنرال مکس در پردیس، نصب کولر گازی جنرال مکس در شهر قدس

سرویس کولرگازی جنرال مکس در شمال تهران: سرویس کولر گازی جنرال مکس در ونک، سرویس کولر گازی جنرال مکس در الهیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در زعفرانیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در تجریش، سرویس کولر گازی جنرال مکس در قلهک، سرویس کولر گازی جنرال مکس در دروس، سرویس کولر گازی جنرال مکس در ظفر، سرویس کولر گازی جنرال مکس در ولنجک، سرویس کولر گازی جنرال مکس در قیطریه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در دربند، سرویس کولر گازی جنرال مکس در فرشته، سرویس کولر گازی جنرال مکس در فرمانیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در نیاوران، سرویس کولر گازی جنرال مکس در شریعتی، سرویس کولر گازی جنرال مکس در آجودانیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در کامرانیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در میرداماد، سرویس کولر گازی جنرال مکس در جردن، سرویس کولر گازی جنرال مکس در اندرزگو

سرویس کولرگازی جنرال مکس در شرق تهران: سرویس کولر گازی جنرال مکس در پیروزی، سرویس کولر گازی جنرال مکس در مطهری، سرویس کولر گازی جنرال مکس در دزاشیب، سرویس کولر گازی جنرال مکس در تهرانپارس، سرویس کولر گازی جنرال مکس در پاسداران، سرویس کولر گازی جنرال مکس در هروی، سرویس کولر گازی جنرال مکس در حشمتیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در سهروردی

سرویس کولرگازی جنرال مکس در غرب تهران: سرویس کولر گازی جنرال مکس در چیذر، سرویس کولر گازی جنرال مکس در مرزداران، سرویس کولر گازی جنرال مکس در گیشا، سرویس کولر گازی جنرال مکس در جنت آباد، سرویس کولر گازی جنرال مکس در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی جنرال مکس در سعادت آباد، سرویس کولر گازی جنرال مکس در صادقیه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در شهرک غرب، سرویس کولر گازی جنرال مکس در چیتگر، سرویس کولر گازی جنرال مکس در اوین، سرویس کولر گازی جنرال مکس در شهر زیبا، سرویس کولر گازی جنرال مکس در اکباتان، سرویس کولر گازی جنرال مکس در ستارخان

سرویس کولرگازی جنرال مکس در جنوب تهران: سرویس کولر گازی جنرال مکس در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی جنرال مکس در منیریه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در ولیعصر، سرویس کولر گازی جنرال مکس در نواب

سرویس کولرگازی جنرال مکس در حومه تهران: سرویس کولر گازی جنرال مکس در رباط کریم، سرویس کولر گازی جنرال مکس در پرند، سرویس کولر گازی جنرال مکس در شهریار، سرویس کولر گازی جنرال مکس در اندیشه، سرویس کولر گازی جنرال مکس در اسلامشهر، سرویس کولر گازی جنرال مکس در کرج، سرویس کولر گازی جنرال مکس در البرز، سرویس کولر گازی جنرال مکس در پردیس، سرویس کولر گازی جنرال مکس در شهر قدس

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شمال تهران: تعمیر کولر گازی جنرال مکس در ونک، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در الهیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در تجریش، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در قلهک، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در دروس، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در ظفر، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در ولنجک، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در قیطریه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در دربند، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در فرشته، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در فرمانیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در نیاوران، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در شریعتی، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در آجودانیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در کامرانیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در میرداماد، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در جردن، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اندرزگو

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شرق تهران: تعمیر کولر گازی جنرال مکس در پیروزی، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در مطهری، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در دزاشیب، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در پاسداران، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در هروی، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در حشمتیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در سهروردی

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در غرب تهران: تعمیر کولر گازی جنرال مکس در چیذر، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در مرزداران، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در گیشا، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در جنت آباد، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در صادقیه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در چیتگر، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اوین، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اکباتان، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در ستارخان

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی جنرال مکس در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در منیریه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در ولیعصر، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در نواب

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در حومه تهران: تعمیر کولر گازی جنرال مکس در رباط کریم، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در پرند، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در شهریار، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اندیشه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در کرج، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در البرز، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در پردیس، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در شهر قدس

09121541062

error: Content is protected !!