تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شهریار و اندیشه

4.4/5 - (7 امتیاز)

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شهریار و اندیشه

تیم مجرب قاصدک سرویس، کارشناسان  نصب تهویه مطبوع جنرال مکس شما هستند که راه حل های سیستم اسپلیت و تهویه مطبوع کانالی را برای خانه ها و مشاغل در سراسر تهران و حومه تهران ارائه می دهند. ایجاد سیستم کنترل آب و هوای عالی برای ساختمان شما اولویت اصلی ما است. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شهریار و تعمیر کولرگازی در اندیشه، می توانند مشاوره تخصصی در مورد کولرگازی ایده آل فقط خنک کننده یا چرخه معکوس برای خانه یا محل کار شما ارائه دهند.

جهت دریافت خدماتی از قبیل نصب کولرگازی جنرال مکس در شهریار، نصب کولرگازی جنرال در اندیشه، تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شهریار، تعمیر کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، سرویس کولرگازی جنرال مکس در شهریار، سرویس کولرگازی جنرال مکس در اندیشه و… با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا درخواست شما ثبت گردد و کارشناسان ما طی کوتاه ترین زمان ممکن برای نصب کولرگازی جنرال مکس و تعمیر کولرگازی جنرال مکس شما، اقدام نمایند.

 

نصب کولرگازی جنرال مکس

 

– آشنایی با برند جنرال مکس و نمایندگی رسمی جنرال مکس در شهریار و اندیشه

 

کولرگازی جنرال مکس یکی از محصولات شرکت جنرال، یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده تجهیزات خانگی و صنعتی است. این کولر گازی با توجه به توان و مشخصات فنی مختلفی که دارد، می‌تواند مناسب برای مصارف مختلفی باشد. برای مثال، برخی مدل‌های کولر گازی جنرال مکس مناسب برای اتاق‌های کوچک و متوسط ​​هستند، در حالی که برخی دیگر از مدل‌ها برای اتاق‌های بزرگ و فضاهای باز مثل سالن‌ها و اتاق‌های کنفرانس مناسب هستند همچنین خوب است بدانید جنرال مکس، یک محصول ساخت چین است که مونتاژ آن نیز برای کشور چین می‌باشد.

علاوه بر این، کولر گازی جنرال مکس دارای ویژگی‌هایی مانند کم صدا بودن، کارایی بالا، مصرف انرژی کم و طراحی زیباست. البته هزینه این کولر گازی نیز بسته به مدل و ویژگی‌های آن متفاوت است. کولر گازی جنرال مکس با توجه به مشخصات فنی آن، قابلیت‌های مختلفی دارد که می‌تواند برای مصارف مختلف استفاده شود. برای مثال، برخی مدل‌های کولر گازی جنرال مکس دارای فیلترهای هوای قابل شستشو هستند که باعث پاک‌کردن هوای ورودی و جلوگیری از ورود ذرات خارجی و آلودگی به داخل اتاق می‌شود.

همچنین، برخی مدل‌های کولر گازی جنرال مکس با فناوری Inverter عرضه می‌شوند که می‌توانند به طور مداوم فشار بر روی کمپرسور را تنظیم کنند و مصرف انرژی را کاهش دهند. همچنین، برخی از مدل‌های این کولر گازی دارای کنترل از راه دور و قابلیت تنظیم دما و رطوبت هستند که امکاناتی مفید برای کاربران هستند. در ضمن، کولر گازی جنرال مکس با طراحی زیبا و جذابی همراه است که می‌تواند به زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق کمک کند. البته هزینه این کولر گازی نیز بسته به مدل و ویژگی‌های آن متفاوت است و باید با توجه به نیاز و بودجه شما انتخاب شود.

قاصدک سرویس نیز به عنوان نمایندگی مجاز جنرال مکس در شهریار و اندیشه، موظف به ارائه‌ی خدماتی از قبیل نصب کولرگازی جنرال مکس در اندیشه و شهریار، سرویس کولرگازی جنرال مکس در شهریار و اندیشه، تعمیر کولرگازی جنرال مکس در اندیشه و شهریار و… می‌باشد پس در صورت نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی جنرال مکس اعم از نصب، تعمیر، سرویس و… در شهریار و اندیشه، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

 

– نصب کولرگازی جنرال مکس در شهریار و نصب کولرگازی جنرال مکس در اندیشه

 

لوازم موردنیاز جهت نصب کولرگازی جنرال مکس چیست؟

جهت نصب کولرگازی جنرال مکس، شما یا کارشناسان نصب شما به یک سری ابزار آلات خاص نیاز دارند که خوب است بدانید همچنین این مقاله به شما کمک می‌کند تا در صورتی که می‌خواهید تبدیل به یک تکنسین ماهر شوید، لوازم مورد نیاز خود را پیدا کنید. لوازم مورد نیاز جهت نصب کولرگازی جنرال مکس، به شرح زیر است.

1.      منیفولد گیج یا گیج فشار: برای اندازه گیری سطح و فشار گاز مبرد در کولرگازی، کاربرد دارد.

2.      مولتی متر دیجیتال: برای اندازه گیری ولتاژ، مقاومت، جریان و… کاربرد دارد.

3.      پمپ خلاء: این دستگاه، برای ایجاد خلاء جهت بیرون کشیدن مایعات و… کاربرد بسزایی دارد.

4.      سطح: این قطعه، برای تراز نمودن دستگاه‌ها کاربرد دارد.

5.      آچار فرانسه، پیچ گوشتی، انبردست و…

6.      لوله بر مسی: این ابزار، برای بریدن لوله‌های مسی اسپیلت و برقراری اتصالات در یونیت داخلی اسپیلت، کاربرد دارد.

7.      پمپ وکیوم: این قطعه برای هوا گیری و زودن رطوبت از لوله‌های تبرید کاربرد دارد.

8.      و ….

 

محل نصب مناسب برای نصب کولرگازی جنرال مکس، چگونه است؟

محل نصب مناسب برای کولرگازی جنرال گلد، مکانی است که کولرگازی می‌بایست در آنجا نصب شود. این مکان استاندارد، معمولا در همه نوع خانه‌ای می‌باشد و سبب افزایش طول عمر کولرگازی، افزایش طول عمر قطعات کولرگازی، دیر خراب شدن کولرگازی، عدم بروز مشکلاتی از قبیل نشتی آب، باد گرم و… می‌شود. برای مشاهده‌ی بیشتر در رابطه با محل نصب مناسب کولرگازی، ادامه‌ی مقاله را مطالعه نمایید.

1.      کمپرسور کولرگازی، باید در قسمتی نصب گردد که در مققابل کمترین پرتوی نور خورشید قرار گیرد زیرا داغ شدن کمپرسور کولرگازی، سبب بروز مشکلاتی از قبیل باد گرم کولرگازی جنرال مکس، سرد نکردن کولرگازی جنرال مکس و… می‌شود.

2.      سعی کنید حداکثر فاصله‌ی ممکن بین دو یونیت داخلی و خارجی کولرگازی (کندانسور و اواپراتور) را رعایت نمایید زیرا فاصله‌ی بیش از حد این دو یونیت، سبب کاهش دمای کولرگازی می‌شود و در غیر اینصورت، باید برای تهیه‌ی لوله‌ی مسی اقدام فرمایید.

3.      سعی کنید کولرگازی‌ای مطابق با مساحت خانه‌ی خود، تهیه نمایید. کم بود یا بیش از حد بودن ظرفیت کولرگازی، سبب رخداد اتفاقاتی از قبیل سر شدن بیش از حد خانه، سر نشدن کامل خانه و… می‌شود.

4.      سعی کنید کولرگازی را در ارتفاع مناسب نصب نمایید زیرا هوای گرم به سمت بالا می‌آید و هوای سرد، به سمت پایین پس در نتیجه، فضای درستی از خانه‌تان خنک خواهد شد.

 

تعمیر کولرگازی جنرال مکس

 

توان مناسب کولرگازی برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

سرویس کولرگازی جنرال مکس

 

– تعمیر کولرگازی جنرال مکس – سوالات متداول در تعمیر کولرگازی جنرال مکس

 

چرا کولرگازی جنرال مکس سرد نمی‌کند؟

اگر با مشکل خنک نکردن کولر گازی جنرال مکس رو به رو هستید، باید در قدم اول، دمای انتخابی خود را چک کنید. اگر بر روی دمایی پایین تنظیم بود؛ فیلتر هوای اسپلیت جنرال مکس را بررسی کنید زیرا ممکن است توسط گرد و خاک مسدود شده باشد. در خاطر داشته باشید که فیلتر هوا را هر دو هفته یکبار باید تمیز کنید زیرا همانطور که پیشتر گفته شد، تمیزی فیلتر کولرگازی، بسیار در عملکرد آن، تاثیر گذار است.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، آب می‌دهد؟

علت آب دادن کولر گازی وابسته به عواملی مانند میزان گاز، برفک زدن اواپراتور، سوراخ بودن شلنگ یا حوضچه، شکستگی حوضچه و گرفتگی شلنگ درین می باشد. برای رفع کردن نشتی کولرگازی جنرال مکس، بهتر است مواردی که در بالا ذکر گردیده شد را قبل از تماس گرفتن با کارشناس تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شهریار و اندیشه، حتما فرمایید. همچنین نشتی آب کولرگازی جنرال مکس، می‌تواند از مواردی مانند شکستن پمپ کندانسور، پوسیدگی شیرهای خروجی و یا ورودی آب به کولرگازی، کثیفی فیلتر هوا و… نیز رخ دهد که بهتر است توسط کارشناس مورد بررسی قرار گیرد و سرویس شود.

 

چرا سرمای کولرگازی جنرال مکس، کاهش یافته است؟

گرم شدن باد خروجی کولرگازی یا کاهش یافتن دمای کولرگازی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از این عوامل، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود البته در نظر داشته باشید که دمای کولرگازی و تنظیمات را حتما چک کنید که سهوا باعث کاهش دادن سرمای کولرگازی نشده باشید. در غیر اینصورت، ادامه‌ی مقاله را بخوانید.

  1. گرم شدن کمپرسور: زمانی که کمپرسور به هر دلیلی افزایش دمای فیزیکی داشته باشد، هوای خروجی در خانه سرد می‌شود. دلایلی از قبیل نصب کردن یونیت خارجی کولرگازی در معرض نور خورشید و… باعث گرم شدن کمپرسور کولرگازی می‌شود همچنین این اتفاق معمولا تا زمانی که دمای محیط به 50 درجه‌ی سانتی گراد نرسیده باشد، رخ نمی‌دهد.
  2. کثیف بودن فیلتر هوای اسپیلت جنرال مکس: فیلتر پنل داخلی، مسیر خروجی باد کولر کولرگازی است. زمانی که مسیر باد خروجی کولرگازی مسدود گردد، به کولرگازی فشار می‌آبید و دیگر جریان هوا وجود نخواهد داشت پس باید فیلتر کولرگازی را چک نمایید و آن را تعویض و یا تمیز کنید.
  3. خرابی ترموستات: ترموستات‌ها در تمامی وسایل الکترونیکی، وظیفه‌ی وظیفه‌ی تنظیم دمای دلخواه را برعهده دارد پس زمانی که باد کولرگازی شما گرم می‌باشد، پس ممکن است ترموستات کولرگازی جنرال مکس شما نیاز به بررسی و تعمیر داشته باشد.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، باد گرم می‌دهد؟

باد گرم کولرگازی و کم شدن سرمای کولرگازی، دو مسئله‌ی متفاوت است که معمولا باهم اشتباه گرفته می‌شود. باد گرم کولرگازی معمولا به دلیل کاهش سطح گاز مبرد در کولرگازی رخ می‌دهد که برای رفع این مشکل باید برای شارژ گاز کولرگازی جنرال مکس خود اقدام نمایید. گاز مبرد، گاز-مایعی با نقطه جوش بسیار پایین است و به راحتی با دمای محیط به نقطه ذوب و جوش خود می‌رسد و به راحتی می‌تواند با گرفتن دمای گرم محیط، آن را تبدیل به بخار و هوای خنک کند و در شرایطی که سطح مبرد کاهش یافته باشد، کولرگازی دیگر قادر به تولید باد خنک نخواهد بود و باد گرم خواهد داد.

جهت شارژ گاز کولرگازی جنرال مکس و یا سرویس کولرگازی جنرال مکس در شهریار و اندیشه، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر و یا سرویس  کولرگازی جنرال مکس شما، اقدام نمایند.

 

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در اسلامشهر

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، ناگهانی خاموش می‌شود؟

خاموش شدن کولرگازی، بسیار مهم است و پیامدهای مختلفی را دربر دارد، پس حتما باید آن را چک نمایید. مواردی که در زیر لیست شده است حتما باید مورد بررسی جدی قرار گیرد تا کولرگازی جنرال مکس شما، عیب یابی گردد.

  1. مشکل در اتصالات و سیم کشی کولرگازی: بهتر است فیوز، جعبه تقسیم، محافظ برق، پریز برق، دوشاخه برق و… را مورد بررسی قرار دهید.
  2. وجود خرابی در رله اورلود و یا رله استارت کولرگازی جنرال مکس
  3. نیم سوز شدن کمپرسور کولرگازی یا نیم سوز شدن سنسور کولرگازی جنرال مکس
  4. خرابی برد الکترونیکی

 

چرا سیستم مرکزی کولرگازی جنرال مکس، روشن نمی‌شود؟

اگر سیستم مرکزی کولر گازی اصلا روشن نمی شود، احتمالا تنظیمات ترموستات به هم ریخته است. برای عیب یابی کولر گازی در این شرایط ، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید. تکنسین فن و ترموستات را بررسی کرده و فیلترهای هوا را هم چک می کند. همچنین ممکن است سیستم مرکزی به دلیل یخ زدگی کویل اواپراتور و مسیر خنک کننده روشن نشود. حتی احتمال پارگی یا خرابی اجزای داخلی فن مانند تسمه هم وجود دارد.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، خاموش نمی‌شود؟

یکی از مشکلات کولر گازی که برخی از کاربران با آن مواجه می شوند، خاموش نشدن دستگاه است. یعنی ممکن است کولر گازی به دمای تنظیم شده برسد اما باز خاموش نشود. معمولا این مشکل به دلیل معیوب شدن ترموستات یا سنسور ایجاد می شود. تعمیرکار پس از عیب یابی کولر گازی و شناسایی قطعه آسیب دیده، آن را بر حسب نیاز ترمیم یا تعویض می کند. به این ترتیب مشکل حل شده و کولر به حالت عادی خاموش می شود.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، با تاخیر خاموش می شود؟

اگر پس از خاموش کردن کولر گازی مدت زمان زیادی طول می کشد تا دستگاه به طور کامل خاموش شده و عملکرد آن متوقف شود، احتمالا فیلترها آلوده هستند. البته این احتمال هم وجود دارد که قدرت کولر گازی متناسب با اندازه منزلتان نبوده و یا دستگاه خیلی قدیمی باشد. گیر کردن فن کولر گازی، کوتاه بودن کابل ترموستات و درست کار نکردن دستگاه تنظیم حرارت هم دلایل دیگر دیر خاموش شدن کولر گازی هستند. برای عیب کولر گازی که با تاخیر خاموش می شود، بیشتر ترموستات و فیلترها بررسی می شوند.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، صدا می‌دهد؟

گاهی کاربران مشاهده می کنند که کولرگازی جنرال مکس آنها صداهای غیر عادی از خود تولید می کند. منشأ این مشکل معمولا فن، پروانه فن و یا بلیور فن می باشد. برای رفع صداهای بعضا آزار دهنده این دستگاه، باید قطعات ذکر شده به صورت تخصصی تعمیر و یا تعویض گردند.

 

چرا کولرگازی جنرال مکس، کار نمی‌کند؟

دیگر اختلالی که در عیب یابی کولر گازی جنرال مکس مورد بررسی قرار می گیرد، کار نکردن این دستگاه است. در این حالت احتمالا یا محل مورد استفاده برق ندارد یا سه شاخه معیوب است. همچنین ممکن است سیم های برق ورودی کولرگازی معیوب شده باشند. به ندرت نیز پیش می آید که کولر گازی سوخته باشد و کار نکند. کاربران می توانند با بررسی جریان برق و تعویض کابل های برق این مشکل را برطرف نمایند.

 

– سرویس کولرگازی جنرال مکس در شهریار و اندیشه

 

سرویس کولرگازی جنرال مکس چیست و شامل چه خدماتی می‌شود؟

سرویس کولرگازی جنرال مکس، شامل یک سری از خدمات می‌شود که به کولرگازی شما کمک می‌کند تا افزایش طول عمر بیشتری داشته باشد و کمترین خرابی‌هایی رخ دهد. سرویس کولرگازی شامل اقداماتی مانند باز کردن پنل کولرگازی جنرال مکس، شستشو و یا تعویض فیلترهای کولرگازی، پاکسازی و تمیز کردن لوله‌های کولرگازی، کویل‌ها، سنسورها و… می‌باشد. این اقدامات باعث می‌شود تا مشکلاتی از قبیل نشتی آب، باد گرم کولرگازی، مشکلات اتصالات در کولرگازی، به حداقل خود برسد. جهت سرویس کولرگازی جنرال مکس در شهریار و سرویس کولرگازی در اندیشه، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

شارژگاز کولرگازی چیست؟

گازهایی که در کولرگازی وجود دارد، هرگازی نمی‌باشد و یک گاز بخصوص می‌باشد. این گاز با نام گاز مبرد شناخته می‌شود که در ساختار خود، ترکیبات شیمیایی مانند کربن مونو اکسید، کربن دی اکسید و… ندارد که سبب آسیب به سلامتی افراد شود همچنین این گاز، ترکیبات سالمی دارد و به لایه‌ی اوزون، صدمه‌ای نمی‌رساند.

این گاز، نقطه‌ی ذوب و نقطه‌ی جوش بسیار پایینی دارد طوری که با دمای گرم خانه به نقطه‌ی جوش خود می‌رسد و تبدیل به بخار می‌شود که علاوه بر سازگاری با محیط زیست، نقطه‌ی ذوب و جوش پایین آن، باعث شده است تا برندهای سازنده‌ی کولرگازی، از این گاز در کولرگازی استفاده نمایند.

 

چرا تمیز نگه داشتن فیلتر کولرگازی جنرال مکس، مهم است؟

وظیفه‌ی فیلتر کولرگازی جنرال مکس، جذب گرد و غبار و ذرات موجود در هوا می‌باشد ئپس باید به صورت دوره‌ای تمیز، شسته و یا تعویض گردد. کثیف و آلوده ماندن فیلتر کولرگازی، پیامدهای منفی‌ای را با خود به همراه دارد که می‌توان از این پیامدها به روشن نشدن کولرگازی جنرال مکس، خنک نکردن کولرگازی جنرال مکس، نشتی آب در کولرگازی جنرال مکس، کاهش دمای کولرگازی جنرال مکس و… اشاره نمود.

تمیز کردن فیلتر کولرگازی جنرال مکس، پیامدهای مثبتی به همراه نیز دارد. برای مثال علاوه بر اینکه مشکلات بالا رخ نخواهد داد، هوای خروجی از کولرگازی تصفیه خواهد شد وهوای مطبوع‌تر و صد البته خنک‌تری را حس خواهید کرد.

 

– سوالات متداول

1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی جنرال مکس شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی در شهریار و اندیشه قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی جنرال مکس آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی جنرال مکس شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

2. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی در شهریار و اندیشه، نصب کولرگازی در شهریار و اندیشه و سرویس کولرگازی در شهریار و اندیشه خود را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

3. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

– کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر کولرگازی جنرال مکس در شهریار، نمایندگی کولرگازی جنرال مکس در شهریار، سرویس کولرگازی جنرال مکس در شهریار، نصب کولرگازی جنرال مکس در شهریار، شارژ گاز کولرگازی جنرال مکس در شهریار، نصب اسپیلت جنرال مکس در شهریار، تعمیر اسپیلت جنرال مکس در شهریار، سرویس اسپیلت جنرال مکس در شهریار، شارژگاز اسپیلت جنرال مکس در شهریار، تعمیر کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، نمایندگی کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، سرویس کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، نصب کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، شارژ گاز کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، نصب اسپیلت جنرال مکس در اندیشه، تعمیر اسپیلت جنرال مکس در اندیشه، سرویس اسپیلت جنرال مکس در اندیشه، شارژگاز اسپیلت جنرال مکس در اندیشه و…

09121541062

error: Content is protected !!