نصب و تعمیر کولرگازی جنرال گلد

4/5 - (14 امتیاز)

نصب و تعمیر کولرگازی جنرال گلد

 

یکی از پر فروش ترین برند های کولر گازی در بازار کولر گازی جنرال گلد است. این برند تحت لیسانس کشور تایلند و تحت مونتاژ کشور چین تولید شده است .

کمپانی جنرال گلد در تولید انواع کولر های گازی و هوشمند فعالیت می کند. شاید برایتان جالب باشد بدانید برند جنرال گلد متعلق به  Fujitsu General Limited است . این کمپانی از سال ۱۹۷۴ میلادی فعالیت خود را با کشور های چین و تایلند شروع کرده است . ولی اکنون شما می توانید تولید کولر های گازی جنرال گلد را نه تنها در کشور های چین و تایلند بلکه در کشور های دیگر همچون ژاپن، آمریکا، ایران و… مشاهده کنید.

 

نمایندگی جنرال گلد در تهران، کیست؟

شرکت جنرال گلد، تنوع زیادی در تولید محصولات برودتی دارد که از انواع مختلف این محصولات، می‌توان به داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دو تیکه، کولرگازی پنجره‌ای، پرتابل و… اشاره نمود. تمامی این محصولات، نیازمند یک سرویس خدماتی مجرب و با سابقه‌ی کاری مفید می‌باشد که این سرویس خدماتی، می‌بایست توسط شرکت جنرال گلد، تائید شده باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی جنرال گلد که در سال 1387 به عنوان نماینده‌ی رسمی و مورد تائید شرکت جنرال گلد در تهران انتخاب گردید، موظف به ارائه‌ی تمامی خدمات محصولات برودتی جنرال گلد می‌باشد و آنهارا به صورت گارانتی و غیر گارانتی انجام می‌دهد پس در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از سمت نمایندگی کولرگازی جنرال گلد و یا تعمیر کولرگازی جنرال گلد در تهران شدید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت کنید.

 

 

سرویس کولرگازی جنرال گلد:

سرویس کولرگازی، یکی از مهمترین خدماتی است که باید هر کولرگازی، آن را به طور میانگین، سالی یک الی دو بار، دریافت کند و این سرویس، حتما باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد. سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث افزایش طول عمر کولرگازی می‌شود و احتمال بروز خرابی در کولرگازی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات سرویس کولرگازی جنرال گلد، عموما شامل شستشوی فیلترها، شارژگاز کولرگازی جنرال گلد، بررسی قطعات مکانیکی کولرگازی، بررسی اتصالات الکتریکی کولرگازی و… می‌شود. همچنین سرویس کولرگازی، شامل یک سری خدمات ویژه توسط قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت می‌شود که از این خدمات می‌توان به مواردی مانند باز کردن پنل داخلی کولرگازی، شستشوی یونیت خارجی کولرگازی (کندانسور)، وکیوم لوله‌های کولرگازی، شستشوی یونیت داخلی کولرگازی جنرال گلد، تعویض فیلتر کولرگازی و…. می‌شود.

 

نصب کولرگازی جنرال گلد:

نصب کولرگازی جنرال گلد، یکی از مهمترین خدماتی است که قاصدک سرویس، به مشتریان جنرال گلد، ارائه می‌دهد. نصب کولرگازی به طور کلی، بسیار مهم می‌باشد و باید به صورت صحیح، توسط نمایندگی رسمی آن، نصب گردد.

نصب توسط یک فردی که ممکن است تجربه‌ی کافی را نداشته باشد، ممکن است باعث مواردی مانند نصب غیر تراز کولرگازی، نصب کندانسور کولرگازی در مکان نامناسب، نصب کولرگازی در ارتفاع اشتباه و… شود که پیامدهایی از قبیل سر و صدای کولرگازی، ساطع شدن باد گرم از کولرگازی، سرد نکردن کولرگازی، نشتی آب در کولرگازی و… شود.

همچنین خدمات نصب باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا نمایندگان غیر مجاز ممکن است کولرگازی را به درستی نصب نمایند ولی امکان ارائه‌ی خدمات گارانتی به محصولات شمارا ندارند و تنها نمایندگان مجاز هستند که می‌توانند گارانتی محصول شمارا فعال نمایند.

در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی جنرال گلد در سراسر تهران دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با تجربه و مجاز ما، برای نصب کولرگازی جنرال گلد شما در سراسر تهران، اقدام نمایند.

خدمات نصب کولرگازی جنرال گلد، علاوه بر نصب کولرگازی جنرال گلد به همراه گارانتی، شامل خدماتی دیگر نیز می‌شود که از این خدمات، می‌توان بهه مواردی مانند لوله کشی استاندارد کل مسیر کولرگازی، تست فشار قبل از نصب برای لوله کشی توکار، وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور، رعایت استاندارد نصب با توجه به شرایط مکان و…

 

 

تعمیر کولرگازی جنرال گلد:

بخش تعمیر کولرگازی جنرال گلد، پرتقاضاترین خدمات کولرگازی جنرال گلد می‌باشد. این خدمات، تمامی مشکلات کولرگازی را پوشش می‌دهد و قاصدک سرویس، این خدمات را در سراسر تهران، ارائه می‌دهد. کولرگازی‌ها معمولا به دلیل سرویس نشدن دوره‌ای و به موقع، دچار بروز خرابی می‌شود پس حتما برای جلوگیری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آن را سرویس نمایید همچنین به طور کلی، خدمات تعمیر کولرگازی جنرال گلد، به دو دسته‌ی تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شوند که قاصدک سرویس، ارائه‌ی خدمات تعمیر را برای هر دو مورد را برعهده دارد.

در ادامه به بررسی چندین سوال متداول در رابطه با تعمیر کولرگازی جنرال گلد و بررسی ایرادات رایج کولرگازی جنرال گلد پرداخته ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند در وهله‌ی اول برای رفع عیب کولرگازی خود اقدام نمایید و یا حداقل بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

 

چرا کولرگازی جنرال گلد، خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟

 1. بهتر است ابتدا جریان‌های الکتریکی و مباحث مربوط به آن را چک نمایید. فیوز بررق کولرگازی، برق ساختمان، پریز برق کولرگازی، جعبه‌ی تقسیم و… را بررسی نمایید.
 2. فیوز مینیاتوری را چک نمایید. فیوز مینیاتوری معمولا غعال نیست و پس از بالا رفتن جریان برق، فعال می‌شود که باعث خاموش شدن کولرگازی جنرال گلد، می‌گردد.
 3. سیم کشی را به طور کامل بررسی کنید زیرا ممکن است سیم کشی کولرگازی، سوخته باشد. در صورت سوختگی سیم کشی، حتما برای تعویض آن، اقدام نمایید.
 4. ممکن است فیلتر کولرگازی، کثیف یا آلوده شده باشد. کثیفی یا آلودگی فیلتر کولرگازی باعث قطع شدن جریان هوا می‌شود در نتیجه، کولرگازی در برخی از شرایط، خاموش می‌َشود.
 5. ممکن است برد الکترونیکی کولرگازی، توسط عواملی مانند جریان برق، دو فاز شدن برق و… آسیب دیده باشد. برای عیب یابی برد خود، ولتاژ داخل پنل را اندازه گیری کنید و در صورتی که ولتاژ بیش از 220 ولت بود، یعنی احتمال اینکه کولرگازی خاموش شده است، خرابی برد کولرگازی است. برای جلوگیری از این مورد، از محافظ برق استفاده نمایید.

 

 

چرا کولرگازی جنرال گلد سرما ندارد؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، فیلترها سبب جریان هوا در کولرگازی می‌شود و کثیف بودن آن، در برخی از شرایط ممکن است باعث سرما نداشتن کولرگازی شود.
 2. ممکن است سطح گاز در کولرگازی کاهش یافت باشد زیرا گاز موجود در کولرگازی، باد گرم محیط را می‌گیرد و پس از تبخیر، باعث به وجود آمدن هوای سرد می‌شود.
 3. عدم وکیوم کولرگازی در نصب نیز می‌تواند باعث این مورد شود و تنها راه از بین بردن این مشکل، تخلیه گاز دستگاه، وکیوم کردن دستگاه و سپس شارژ مجدد کولرگازی است.
 4. ممکن است قطعاتی مانند خازن کولرگازی و یا کمپرسور آن، دچار مشکل شده باشد.

 

چرا کولرگازی جنرال گلد، نشتی آب دارد؟

 1. یخ زدگی پنل کولرگازی، معمولا باعث بروز نشتی آب در کولرگازی می‌شود و یخ زدگی پنل معمولا به دلیل کاهش سطح گاز کولرگازی، نشت گاز در سیکل سرمایش و سرویس نکردن آن، رخ می‌دهد.
 2. ممکن است لوله‌ی تخلیه‌ی آب کولرگازی، شکسته باشد. در چنین شرایطی معمولا نشتی به صورت چکه‌ی آب از پشت بلوور فن است.
 3. اگر یونیت کولرگازی جنرال گلد پس از نصب اولیه یا نصب مجدد به صورت تراز نصب نشده باشد، احتمالا نشتی آب در پنل خارجی کولرگازی، قابل مشاهده خواهد بود.

 

چرا کولرگازی جنرال گلد، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

 1. ممکن است قاب یا فریم کولرگازی شما شکسته باشد و باعث به وجود آمدن سر و صدای آزار دهنده شود.
 2. ممکن است کولرگازی تراز نصب نشده باشد و این باعث سر و صدا می‌گردد.
 3. ممکن است پیچ‌های یونیت داخلی کولرگازی یا پایه‌ی یونیت خارجی کولرگازی شل شده باشد.
 4. در یکی از بدترین حالت‌ها ممکن است موتور فن خراب شده باشد یا نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 5. ممکن است برخی از قطعات فرسوده شده باشند یا زنگ زده باشند.

 

 

هزینه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی به چه صورت است؟

هزینه‎ی خدمات تعمیر کولرگازی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و اعلام یک قیمت واحد و دقیق قبل از کارشناسی و بازدید، عملا غیر ممکن است. از مواردی که رروی قیمت تعمیر کولرگازی موثرند، می‌توان به نوع خرابی کولرگازی، هزینه‌ی اتحادیه، لوازم مورد نیاز هنگام تعمیر و… اشاره نمود. جدول زیر، یک قیمت کلی بدون در نظر گرفتن برخی از هزینه‌ها مانند قطعات هنگام تعمیر و… می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید هزینه‌ی تعمیر کولرگازی جنرال گلد خود را، تخمین بزنید.

خدمات کولرگازی جنرال گلد هزینه خدمات کولرگازی جنرال گلد
نصب کولرگازی جنرال گلد
 • پایه دیواری یونیت خارجی: 290/000 الی 490/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 6 سانتیمتر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 9 سانتی متر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • نصب پنل: 195/000 الی 330/000 تومان
 • هر متر لوله مسی: محاسبه با قیمت روز بازار می باشد
شارژگاز کولرگازی جنرال گلد
 • گاز به علت نشتی: 740/000 الی 1/430/000 تومان
 • رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل: 150/000 الی 340/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 140/000 الی 230/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 85/000 لی 140/000 تومان
خدمات خازن کولرگازی جنرال گلد
 • خازن: 145/000 الی 290/000 تومان
 • تعویض خازن: 130/000 الی 185/000 تومان
برد الکترونیکی کولرگازی جنرال گلد
 • تعویض برد: 230/000 الی 380/000 تومان
بلوور یونیت داخلی کولرگازی جنرال گلد
 • تعویض بلوور: 230/000 الی 380/000 تومان
ترانس برد کولرگازی جنرال گلد
 • تعویض ترانس برد: 230/000 الی 380/000 تومان
سنسور یونیت داخلی کولرگازی جنرال گلد
 • سنسور یونیت داخلی: 145/000 الی 270/000 تومان
 • تعویض سنسور: 230/000 الی 380/000 تومان
شیربرقی کولرگازی جنرال گلد
 • شیربرقی از 9000 الی 30000: 270/000 الی 390/000 تومان
 • تعویض شیربرقی: 230/000 الی 380/000 تومان
کمپرسور کولرگازی جنرال گلد
 • کمپرسور:با قیمت روز بازار محاسبه می گردد.
 • تعویض کمپرسور با شارژگاز: 230/000 الی 380/000 تومان
بلبرینگ فن کولرگازی جنرال گلد
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ: 690/000 الی 1/120/000 تومان

 

چرا باید قاصدک سرویس را انتخاب کرد؟

 1. قاصدک سرویس، نمایندگی رسمی جنرال گلد در سراسر تهران می‌باشد و خدماتی از قبیل نصب کولرگازی جنرال گلد، سرویس کولرگازی جنرال گلد، تعمیر کولرگازی جنرال گلد و… را برعهده دارد.
 2. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی جنرال گلد، پس از نصب کولرگازی جنرال گلد، آن را به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی شرکتی توسط شرکت جنرال گلد، می‌کند و پس از تعمیر، قطعه و یا دستگاه را به مدت 6 الی 36 ماه نیز گارانتی شرکتی می‌کند.
 3. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی جنرال گلد، موظف به ارائه‌ی خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، به مشتریان جنرال گلد در سرار تهران می‌باشد و تمام مراحل خدمات را طی 24 ساعت به مشتری ارائه می‌کند.
 4. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال گلد، تعمیر قطعات کولرگازی جنرال گلد را بر تعویض آن اولوییت قرار داده است و در صورت تعمیر نشدن قطعات کولرگازی‌تان، برای تامین و تعویض قطعه اقدام می‌شود.
 5. تمام قطعاتی که توسط قاصدک سرویس، تامین می‌گردند، از شرکت رسمی جنرال گلد، تهیه می‌شوند و برای شما ارائه می‌گردد.
 6. کادری مجرب و آموزش دیده با بیش از چندین سال سابقه‌ی درخشان در ارائه‌ی خدمات به کولرگازی‌های مختلف
 7. آموزش کامل به مشتری توسط کارشناس پس از خدمات نصب، تعمیر، سرویس و…

 

 

قاصدک سرویس، چه خدماتی را برای کولرگازی جنرال گلد، به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال گلد، ارائه می‌کند؟

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال گلد، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای کولرگازی جنرال گلد می‌باشد پس در صورتی که نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی جنرال گلد دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات موردنظر خود، ثبت نمایید. برخی از خدماتی که قاصدک سرویس برای کولرگازی جنرال گلد ارائه می‌کند، به شرح زیر می‌باشد.

 1. نصب کولرگازی جنرال گلد در سرار تهران
 2. سرویس کولرگازی جنرال گلد در سراسر تهران
 3. تعمیر کولرگازی جنرال گلد در سراسر تهران
 4. جابجایی کولرگازی جنرال گلد در سراسر تهران (جابجایی یونیت داخلی و خارجی)
 5. شارژ کولرگازی جنرال گلد در سراسر تهران
 6. و…

 

چرا کولرگازی جنرال گلد بوی بدی می‌دهد؟

بوی کولرگازی، معمولا نشانه‌ای از خراب شدن کولرگازی نمی‌باشد ولی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این بو (بوی کپک یا قارچ) معمولا به دلیل عدم سرویس کولرگازی، رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آ«، حتما سرویس دوره‌ای کولرگازی را فراموش نکنید.

 1. بوی نم زدگی یا بوی کپک و قارچ و… معمولا نشان دهنده‌ی کپک زدن کولرگازی می‌باشد. برای بررسی این مورد حتما دو یونیت خارجی و داخلی را بررسی نمایید و هردو را تمیز و ضد عفونی کنید.
 2. رطوبت زیاد در کولرگازی نیز منجر به کپک زدن در قسمت یونیت خارجی و کندانسور می‌شود پس حتما یونیت خارجی را به صورت دوره‌ای، تمیز نمایید.
 3. فیلترهای سیستم تهویه را مرتبا تمیز کنید زیرا کثیفی فیلتر علاوه بر روشن نشدن کولرگازی، دمای نامتناسب کولرگازی و… باعث ایجاد بوی بد در یونیت داخلی ئو در نتیجه محیط کولرگازی، می‌شود.
 4. اگر بو به صورت نم یا قارچ و کپک نبود، بهتر است مواردی مانند موتور کولرگازی، برد کولرگازی، کمپرسور کولرگازی، کندانسور کولرگازی، سیستم الکتریکی کولرگازی و… را چک نمایید زیرا ممکن است سوختگی در این قسمت‌ها رخ داده باشد.

 

ظرفیت مناسب کولرگازی جنرال گلد برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

نکاتی که باید جهت نصب کولرگازی جنرال گلد رعایت گردد

 1. نصب دقیق یونیت داخلی کولرگازی روی دیوار با رعایت ارتفاع از جانب‌ها
 2. نصب کندانسور کولرگازی با شرایط مناسب و زیر سایه
 3. بررسی لوله‌های کولرگازی و سیکل لوله کشی
 4. رعایت شیب پنل و لوله کشی صحیح کولرگازی جنرال گلد
 5. حتما باید وکیوم کولرگازی انجام شود در غیر اینصورت، بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.
 6. بررسی محیط و انتخاب بهترین مسیر برای لوله کشی توکار

 

چرا پنل داخلی کولرگازی جنرال گلد، برفک زده است؟

 1. ممکن است مسیر لوله‌های دستگاه با هرچیزی بخصوص پرز و مو، کیپ شده باشد.
 2. سطح گاز مبرد در کولرگازی به طرز چشمگیری کاهش یافته است. باید برای شارژگاز کولرگازی جنرال گلد خود، اقدام نمایید.
 3. کثیفی پنل داخلی نیز موجب برفک زدن کولرگازی می‌شود. حتما کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

جهت عیب یابی کولرگازی جنرال گلد، سرویس کولرگازی جنرال گلد، تعمیر کولرگازی جنرال گلد و… در سراسر تهران، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا سوالات خود را بپرسید، مشاوره‌ی رایگان بگیرید، درخواست خود را ثبت نمایید و…

 

 

 

سوالات متداول:

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی جنرال گلد شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی جنرال گلد قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی جنرال گلد آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی جنرال گلد شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی جنرال گلد، نصب کولرگازی جنرال گلد و سرویس کولرگازی جنرال گلد را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی جنرال گلد چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نصب کولرگازی جنرال گلد در شمال تهران: نصب کولر گازی جنرال گلد در ونک، نصب کولر گازی جنرال گلد در الهیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در زعفرانیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در تجریش، نصب کولر گازی جنرال گلد در قلهک، نصب کولر گازی جنرال گلد در دروس، نصب کولر گازی جنرال گلد در ظفر، نصب کولر گازی جنرال گلد در ولنجک، نصب کولر گازی جنرال گلد در قیطریه، نصب کولر گازی جنرال گلد در دربند، نصب کولر گازی جنرال گلد در فرشته، نصب کولر گازی جنرال گلد در فرمانیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در نیاوران، نصب کولر گازی جنرال گلد در شریعتی، نصب کولر گازی جنرال گلد در آجودانیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در کامرانیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در میرداماد، نصب کولر گازی جنرال گلد در جردن، نصب کولر گازی جنرال گلد در اندرزگو

نصب کولرگازی جنرال گلد در شرق تهران: نصب کولر گازی جنرال گلد در پیروزی، نصب کولر گازی جنرال گلد در مطهری، نصب کولر گازی جنرال گلد در دزاشیب، نصب کولر گازی جنرال گلد در تهرانپارس، نصب کولر گازی جنرال گلد در پاسداران، نصب کولر گازی جنرال گلد در هروی، نصب کولر گازی جنرال گلد در حشمتیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در سهروردی

نصب کولرگازی جنرال گلد در غرب تهران: نصب کولر گازی جنرال گلد در چیذر، نصب کولر گازی جنرال گلد در مرزداران، نصب کولر گازی جنرال گلد در گیشا، نصب کولر گازی جنرال گلد در جنت آباد، نصب کولر گازی جنرال گلد در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی جنرال گلد در سعادت آباد، نصب کولر گازی جنرال گلد در صادقیه، نصب کولر گازی جنرال گلد در شهرک غرب، نصب کولر گازی جنرال گلد در چیتگر، نصب کولر گازی جنرال گلد در اوین، نصب کولر گازی جنرال گلد در شهر زیبا، نصب کولر گازی جنرال گلد در اکباتان، نصب کولر گازی جنرال گلد در ستارخان

نصب کولرگازی جنرال گلد در جنوب تهران: نصب کولر گازی جنرال گلد در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی جنرال گلد در منیریه، نصب کولر گازی جنرال گلد در ولیعصر، نصب کولر گازی جنرال گلد در نواب

نصب کولرگازی جنرال گلد در حومه تهران: نصب کولر گازی جنرال گلد در رباط کریم، نصب کولر گازی جنرال گلد در پرند، نصب کولر گازی جنرال گلد در شهریار، نصب کولر گازی جنرال گلد در اندیشه، نصب کولر گازی جنرال گلد در اسلامشهر، نصب کولر گازی جنرال گلد در کرج، نصب کولر گازی جنرال گلد در البرز، نصب کولر گازی جنرال گلد در پردیس، نصب کولر گازی جنرال گلد در شهر قدس

سرویس کولرگازی جنرال گلد در شمال تهران: سرویس کولر گازی جنرال گلد در ونک، سرویس کولر گازی جنرال گلد در الهیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در زعفرانیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در تجریش، سرویس کولر گازی جنرال گلد در قلهک، سرویس کولر گازی جنرال گلد در دروس، سرویس کولر گازی جنرال گلد در ظفر، سرویس کولر گازی جنرال گلد در ولنجک، سرویس کولر گازی جنرال گلد در قیطریه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در دربند، سرویس کولر گازی جنرال گلد در فرشته، سرویس کولر گازی جنرال گلد در فرمانیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در نیاوران، سرویس کولر گازی جنرال گلد در شریعتی، سرویس کولر گازی جنرال گلد در آجودانیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در کامرانیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در میرداماد، سرویس کولر گازی جنرال گلد در جردن، سرویس کولر گازی جنرال گلد در اندرزگو

سرویس کولرگازی جنرال گلد در شرق تهران: سرویس کولر گازی جنرال گلد در پیروزی، سرویس کولر گازی جنرال گلد در مطهری، سرویس کولر گازی جنرال گلد در دزاشیب، سرویس کولر گازی جنرال گلد در تهرانپارس، سرویس کولر گازی جنرال گلد در پاسداران، سرویس کولر گازی جنرال گلد در هروی، سرویس کولر گازی جنرال گلد در حشمتیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در سهروردی

سرویس کولرگازی جنرال گلد در غرب تهران: سرویس کولر گازی جنرال گلد در چیذر، سرویس کولر گازی جنرال گلد در مرزداران، سرویس کولر گازی جنرال گلد در گیشا، سرویس کولر گازی جنرال گلد در جنت آباد، سرویس کولر گازی جنرال گلد در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی جنرال گلد در سعادت آباد، سرویس کولر گازی جنرال گلد در صادقیه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در شهرک غرب، سرویس کولر گازی جنرال گلد در چیتگر، سرویس کولر گازی جنرال گلد در اوین، سرویس کولر گازی جنرال گلد در شهر زیبا، سرویس کولر گازی جنرال گلد در اکباتان، سرویس کولر گازی جنرال گلد در ستارخان

سرویس کولرگازی جنرال گلد در جنوب تهران: سرویس کولر گازی جنرال گلد در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی جنرال گلد در منیریه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در ولیعصر، سرویس کولر گازی جنرال گلد در نواب

سرویس کولرگازی جنرال گلد در حومه تهران: سرویس کولر گازی جنرال گلد در رباط کریم، سرویس کولر گازی جنرال گلد در پرند، سرویس کولر گازی جنرال گلد در شهریار، سرویس کولر گازی جنرال گلد در اندیشه، سرویس کولر گازی جنرال گلد در اسلامشهر، سرویس کولر گازی جنرال گلد در کرج، سرویس کولر گازی جنرال گلد در البرز، سرویس کولر گازی جنرال گلد در پردیس، سرویس کولر گازی جنرال گلد در شهر قدس

تعمیر کولرگازی جنرال گلد در شمال تهران: تعمیر کولر گازی جنرال گلد در ونک، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در الهیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در تجریش، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در قلهک، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در دروس، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در ظفر، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در ولنجک، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در قیطریه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در دربند، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در فرشته، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در فرمانیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در نیاوران، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در شریعتی، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در آجودانیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در کامرانیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در میرداماد، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در جردن، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اندرزگو

تعمیر کولرگازی جنرال گلد در شرق تهران: تعمیر کولر گازی جنرال گلد در پیروزی، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مطهری، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در دزاشیب، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در پاسداران، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در هروی، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در حشمتیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در سهروردی

تعمیر کولرگازی جنرال گلد در غرب تهران: تعمیر کولر گازی جنرال گلد در چیذر، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مرزداران، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در گیشا، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در جنت آباد، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در صادقیه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در چیتگر، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اوین، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اکباتان، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در ستارخان

تعمیر کولرگازی جنرال گلد در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در منیریه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در ولیعصر، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در نواب

تعمیر کولرگازی جنرال گلد در حومه تهران: تعمیر کولر گازی جنرال گلد در رباط کریم، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در پرند، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در شهریار، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اندیشه، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در کرج، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در البرز، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در پردیس، تعمیر کولر گازی جنرال گلد در شهر قدس

 

09121541062