طراحی غرفه نمایشگاهی

امتیاز شما به این صفحه

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

 

ساخت و طراحی غرفه نمایشگاه

 

آیا تا به حال از نمایشگاه بازدید کرده اید؟

اگر بله، پس چه چیزی شما را جذب یک موضع خاص کرد؟ آیا این محصولات یا خدماتی بود که ارائه کردند؟ یا نمایشگاه نوآورانه ایده های طراحی را نشان می دهد؟ یا طراحی گرافیک منحصر به فرد نمایشگاهی که آنها را متمایز کرده است؟

پاسخ شما هر چه باشد، چیزی که همه اینها را ممکن کرد، طراحی خلاقانه در آن غرفه نمایشگاهی بود. قبل از درک دقیق ایده های طراحی در غرفه نمایشگاهی، اجازه دهید با اصول اولیه شروع کنیم.

هنگام صحبت از نمایشگاه، اولین چیزی که احتمالاً به ذهن ما می رسد غرفه نمایشگاه است. بنابراین، بیایید بفهمیم که غرفه نمایشگاهی دقیقاً برای چیست؟

 

عناصر بصری ضروری که به عنوان بلوک های سازنده برای یک غرفه نمایشگاهی خوب برای ایده های طراحی عمل می کنند.

ترکیبی از واحدهای متعدد و متمایز به صورت هماهنگ برای ایجاد یک ترکیب جذاب کار می کند. غرفه نمایشگاهی شما هنگام ساخت از قوانین جهانی مشابه طراحی و ترکیب پیروی می کند. هر یک از عناصر طراحی بصری را که در ایجاد طراحی خلاقانه غرفه شما نقش دارد، درک کنید.

به این ترتیب شما قادر خواهید بود سرمایه خود را بهتر مدیریت کنید و درگیر ترفندهای طراحی نباشید که به ندرت به ظاهر و احساس نهایی کمک می کنند.

بنابراین اجازه دهید تمام عناصر بصری مرتبطی را که ظاهر غرفه نمایشگاهی شما را مشخص می کند، تجزیه کنیم.

 

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

فضای ایستاده

فضای غرفه می تواند طول و عرض طراحی نمایشگاه شما را محدود کند، اما فقط به میزان کمی. در پایان، این بودجه و هدف نمایشگاه شما است که اندازه کف فضای غرفه شما را تعیین می کند.

فضای غرفه می تواند طول و عرض طراحی نمایشگاه شما را محدود کند، اما فقط به میزان کمی. در پایان، این بودجه و هدف نمایشگاه شما است که اندازه کف فضای غرفه شما را تعیین می کند.

ابتدا باید از خود بپرسید که چرا در یک نمایشگاه به فضای کف و دیوار خاصی نیاز دارید. متداول ترین فضاهایی که غرفه داران برای برپایی غرفه نیاز به توضیحات مشخصی برای آن دارند، اتاق های جلسه، مکان های ذخیره سازی، قسمت های استراحت، قفسه هایی برای نمایش محصولات و پیشخوان های پذیرایی است.

مطمئن شوید که می دانید یک صفحه نمایش محصول به فضای کمتری نیاز دارد. رزرو فضای غرفه خود از یک سال قبل یا بلافاصله پس از پایان نمایشگاه فعلی می تواند معجزه کند، زیرا گزینه های متعدد و فرصتی برای رزرو فضای خود با نرخ ارزان تری به شما می دهد.

 

 

نگاهی به برخی از کارهای ما بیندازید

از 6 متر مربع تا 100 متر مربع (100 فوت مربع – 1000 فوت مربع) سفارشی غرفه های اجاره ای، ما همه این کارها را انجام می دهیم.

 

 

 

ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

موقعیت

موقعیت مکانی مهم ترین عامل در راه اندازی غرفه نمایشگاهی است. الگوی ترافیک در سالن نمایشگاه عامل تعیین کننده مکان غرفه شما خواهد بود. جریان ترافیک از مبادی ورودی و خروجی، مسیرهای کنفرانس، دستشویی ها و کافه تریا را در نظر بگیرید.

این همچنین نقطه ورود و خروج (در صورت داشتن غرفه گوشه/جزیره) را برای طراحی غرفه نمایشگاهی و نقطه فروش بنر شما تعیین می کند. اگر نقشه دقیقی از زمین را از سازمان‌دهندگان نمایشگاه دریافت کنید، می‌توانید به این موضوع پی ببرید.

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

 

نکات مهم در مورد ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی

 

اگر برگزارکنندگان محل ستون های نگهدارنده و کانال های تهویه مطبوع را مشخص نکرده اند، بهتر است از قبل سوال کنید. این می تواند طراحی خلاقانه غرفه نمایشگاهی شما را مختل کند. درک همه اینها به شما کمک می کند تا تصمیمی آگاهانه برای انتخاب مناسب ترین مکان برای غرفه خود بگیرید.

 

نوع استند طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه‌های ترکیبی و سفارشی زیادی وجود دارد که طراحان و سازندگان غرفه‌های نمایشگاهی به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنند، اما ما سه نوع غرفه اصلی را که اغلب غرفه‌داران اغلب استفاده می‌کنند، توضیح می‌دهیم.

 

طرح استند طراحی غرفه نمایشگاهی

 

اگر به دنبال ایده‌هایی برای غرفه‌های نمایشگاهی کوچک هستید، این غرفه‌های دو یا سه جداره هستند که برگزارکنندگان نمایشگاه، پانل‌های دیواری، فرش کف و معمولاً نماهایی را که نام شرکت را در بالای آن نشان می‌دهد، در اختیار شما قرار می‌دهند.

سپس می توان این استند را با برند شرکت تزئین کرد. اگر بودجه کمی دارید، استند Shell Scheme یک گزینه عالی برای شما است. اینها معمولا فقط پوسته های 3×3 متری هستند، اما برای داشتن فضای 6X3 می توانید بیش از یکی را رزرو کنید.

 

 

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

 

 

پایه های فضایی خام

 

همچنین به عنوان “فضای خام” شناخته می شود، به سادگی به معنای اجاره فضای طبقه برای ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی/مدولار است. با Raw Space، گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری خواهید داشت که به شما امکان می‌دهد یک غرفه نمایشگاهی سفارشی یا مدولار ایجاد کنید که مختص تصویر برند شما است.

برای اطلاع از هزینه چنین راه اندازی می توانید از یک پیمانکار غرفه نمایشگاهی کمک بگیرید، اما یک پیمانکار خدمات کامل برای مراقبت از همه چیز مربوط به طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شما این روند را به میزان قابل توجهی آسان می کند.

 

استند ردیفی

پایه ردیفی بخشی از یک ردیف است که فضای دیوار را بین دو پایه به اشتراک می گذارد. معمولاً یک طرف باز در امتداد سرسرا دارد. غرفه های ردیفی نیز از نظر بسیاری از غرفه داران مقرون به صرفه هستند.

اما اگر اجاره فضا کمتر است، Row Stand حداقل ساخت دیوار 3 طرفه را الزامی می کند که می تواند اندازه غرفه شما را به همراه هزینه چاپ و ساختمان افزایش دهد. بنابراین، این یک مبادله بین آنچه برای تجربه بازدیدکننده شما ترجیح می دهد است. فضای ایستاده و جهت یا عناصر ساخت غرفه.

آنها همچنین به کار “خلاقانه” بیشتری در طراحی و ارائه نیاز دارند تا از همسایگان خود متمایز شوند. سه دیوار آن فضای کافی را برای نمایش محصولات، پیشخوان پذیرایی، صفحه نمایش LCD و پایه های نمایش ارائه می دهد.

 

استند نبشی و دو گوشه

اگر غرفه شما در ورودی یا انتهای ست استندهای ردیفی قرار دارد، می توانید از استند گوشه ای استفاده کنید. از آنجایی که شما دو طرف باز دارید، به شما این امکان را می دهد که دو نقطه ورودی داشته باشید، که این طرح را باز و دعوت کننده می کند.

استندهای گوشه ای که در تقاطعی قرار دارند، جایی که جریان عظیمی از ترافیک وجود دارد، فضای زیادی را برای ساختن بخش های مختلف مانند یک صندلی سالن، یک اتاق ذخیره سازی، و یک اتاق جلسه ارائه می دهد. حتی می توانید یک بنر L شکل، چند پایه نمایشگر و انواع مختلف صندلی اضافه کنید.

 

غرفه های جزیره

غرفه های جزیره مطمئناً در مقایسه با سایر انواع غرفه قیمت بالاتری دارند، اما قیمت بالا نشان می دهد که برند شما در معرض دید زیادی قرار می گیرد. این نوع پایه چشم نوازترین و از نظر بصری جذاب است. فقدان دیوار در اینجا به این معنی است که شما کاملاً به کانترهای نمایش و تریبون های نمایش برای برندسازی وابسته هستید.

اما می‌توانید با چسباندن یک بنر جذاب به سقف یا نصب یک بیلبورد در بالای ستون مرکزی، به نوآوری و خلاقیتی که می‌خواهید دست پیدا کنید. شما می توانید با چندین شرکت کننده در هر طرف تماس بگیرید و چندین محصول را با تصاویر خلاقانه متمایز ارائه دهید.

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

 

ساخت استند مطابق به دستور العمل برند

 

دستورالعمل های برند و اهداف شرکت، موضوع و ظاهر نهایی غرفه نمایشگاهی شما را تعیین می کند. بنابراین هیچ قانون قطعی برای اجرای یک طراحی نمایشگاه خلاقانه که برنده نمایشگاه باشد وجود ندارد. ما دستورالعمل هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که به برآورده کردن انتظارات شما کمک می کند. موضوع و ظاهر به شدت بر عوامل زیر تأثیر می گذارد.

ترکیب بندی: ترکیب بندی به معنای قرار دادن اشیاء به شکلی صحیح و زیباست. همین اصل در مورد ایده های طراحی غرفه نمایشگاهی نیز صدق می کند. اشیاء را شلوغ نکنید و مطمئن شوید که فضای کافی بین آنها وجود دارد. دید آسان و دسترسی جادار را برای شرکت کنندگان در نظر داشته باشید. همچنین هدف هر پیشخوان، ویترین و قفسه را در نظر بگیرید.

آیا قرار دادن صندلی خود در نزدیکی ورودی به هدف آن بهتر عمل می کند؟ یا اینکه صندلی شما در پشت نزدیک انباری باز شما مناسب تر است؟

آیا بهتر است هدایایی را در پیشخوان پذیرش قرار دهید؟ یا یک اتاق جلسه کوچک در پشت؟

در نظر بگیرید که آیا اشیایی که قرار داده اید به هدف مورد نظر عمل می کنند؟ اگر نه، پس در نظر بگیرید که آنها را دور بیندازید.

 

نورپردازی استند :

 

هرگز تنها به نوری که برگزارکنندگان نمایش برای شما ارائه می دهند تکیه نکنید. همیشه تنظیمات نورپردازی سفارشی خود را در محل خود داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید خلق و خوی و فضایی را که می خواهید برای شرکت کنندگان در غرفه نمایشگاه خود ایجاد کنید، تعیین کنید. نورپردازی رنگی در انتقال موضوع متمایز طراحی نمایشگاه شما کار بسیار خوبی انجام می دهد.

 

رنگ استند:طراحی غرفه نمایشگاهی

دستورالعمل های برند شما، پالت رنگی طراحی غرفه نمایشگاهی شما را تعیین می کند. فضای زیادی برای نوآوری وجود ندارد و نیازی به انجام آن نیز نیست. ایده های ساده غرفه نمایشگاهی نیز می تواند بسیار موثر باشد. رنگ های بیشتر ممکن است منجر به درهم ریختگی بیشتر شود که یادآوری برند را کاهش می دهد. هدف این است که واضح ترین و سریع ترین تداعی برند ممکن را در ذهن شرکت کنندگان ایجاد کنید.

 

فونت و گرافیک طراحی غرفه نمایشگاهی

در نمایشگاه ها از فونت و گرافیک در سه نقطه کلیدی بصری استفاده می شود تا پیامی واضح به بیننده ارسال شود. این سه نقطه عبارتند از برندسازی بالا، برندسازی سطح چشم و برندسازی سطح پایین.

 

نام برند طراحی غرفه نمایشگاهی

جایی است که نام و لوگوی شرکت شما قرار می گیرد. این باید حتی برای بینندگان دور به راحتی قابل مشاهده باشد. بهترین راه برای انجام این کار، چاپ نام برند روی هدر فاسیا در بلندترین دیوار غرفه است. یک بنر آویزان شده از بالا نیز ایده خوبی برای جلب توجه از فاصله دور با مارک بالا است.

با این حال، می‌خواهید دستورالعمل‌های سازمان‌دهنده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مقررات رعایت شده‌اند و هزینه‌های مربوطه برای نصب بنر در نظر گرفته شده است.

برندسازی سطح چشم جایی است که گرافیک نمایشگاهی میان رده شما وارد عمل می شود. اینها برای متمایز کردن و متمایز کردن شرکت شما از همسایگان شما، زمانی که بازدیدکنندگان از سرسرا راه می روند، استفاده می شود. پیام های برند، برچسب ها، آرم های خط محصول، الگوهای طراحی، تصاویر برند برای متمایز کردن طراحی نمایشگاه گنجانده شده اند.

برندسازی سطح پایین برای زمانی است که شرکت کننده نزدیک غرفه نمایشگاه شما باشد. اینجا جایی است که می توانید حقایق جالب دیگری را در مورد شرکت خود قرار دهید و جزئیات بیشتری را در مورد اینکه کسب و کارتان در چه زمینه ای است به دست آورید. این معمولاً روی متن کمی سنگین است، اما گرافیک نمایشگاهی شما همچنان باید بر جلوه های بصری تسلط داشته باشد تا درگیری بیشتر را به دست آورید.

فونت شما باید در هر سه نقطه بصری ثابت بماند. اندازه آن می تواند متفاوت باشد، اما اکیداً توصیه می شود از بیش از دو فونت منحصر به فرد استفاده نکنید. همچنین، متن را حتی در برندسازی سطح پایین حداقل، واضح و دقیق نگه دارید.

از آنجایی که شرکت کنندگان در طول نمایشگاه باید از ده ها غرفه نمایشگاهی بازدید کنند، میزان علاقه اولیه آنها محدود خواهد بود. هرچه تلاش کمتری برای تعیین جایگاه شما انجام دهند، برای برند شما بهتر است. بیشتر به تصاویر و عکس های نمایشگاهی تکیه کنید تا متن

 

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

 

کفپوش غرفه نمایشگاه

این دوباره به موضوعی که می خواهید با طراحی غرفه نمایشگاهی خود به تصویر بکشید بستگی دارد. آیا سعی دارید ظاهری استریل، تاریک و حرفه ای ارائه دهید؟ در این صورت استفاده از کفپوش لمینت گزینه بهتری نسبت به فرش خواهد بود.

کفپوش می تواند عنصر لمسی غرفه نمایشگاهی شما را تقویت کند، به شرطی که از لحنی پیروی کند که می خواهید ملاقات کنید. همچنین می‌توانید از این پلت‌فرم‌ها برای مخفی کردن تمام سیم‌کشی‌های برق استفاده کنید، فضای بیشتری آزاد کنید و درهم‌کاری را کاهش دهید.

 

کیفیت چاپ طراحی غرفه نمایشگاهی

در غرفه های نمایشگاهی، چاپ پارچه و چاپ وینیل رایج ترین مواردی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. هر دو مزایا و معایب خود را دارند اما هر کدام گزینه خوبی است. چاپ های وینیل در مقایسه با پارچه ای که بافت خاص خود را دارد ظاهر براق تری دارد که باید در نظر گرفته شود.

شما با چاپ پارچه محدودیت اندازه چاپ نخواهید داشت و می توانید به اندازه طراحی غرفه نمایشگاهی خود بزرگ شوید. گرافیک غرفه نمایشگاه فابریک نیز در برابر سایش و پارگی مقاوم‌تر است و گرافیک آن در هنگام تا شدن تاب نمی‌خورد.

نتیجه‌گیری: همه این عناصر بصری اصلی برای ایده‌های طراحی غرفه نمایشگاهی شما لازم است تا پیش‌نیاز یک غرفه نمایشگاهی منحصر به برند شما را برآورده کند.

 

 

 

 

 

 

 

ایده های طراحی غرفه نمایشگاهی که بودجه مناسبی دارند

محدودیت بودجه دیگر مانعی برای دستیابی به یک غرفه نمایشگاهی الهام بخش برای رویداد بعدی شما نیست. بهترین ایده طراحی مقرون‌به‌صرفه برای نمایشگاه‌ها، داشتن بنرهای رول‌آپ است، زیرا گرافیک‌های بزرگ فریبنده را به نمایش می‌گذارند و با قیمت مناسبی در دسترس هستند.

شما همچنین می توانید پایه خود را با نگهدارنده های بروشور تاشو که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر هستند و مقرون به صرفه و انعطاف پذیر هستند تکمیل کنید. اگرچه مقرون به صرفه است، اما اکثر رول آپ ها و نگهدارنده های بروشور موجود در بازار فاقد کیفیت هستند و جلوه زیادی در مقابل بازدیدکنندگان شما

 

ایجاد نمی کنند.

یکی از راه های عالی برای صرفه جویی در بودجه، اجاره غرفه به جای خرید است. این به شما امکان می‌دهد تا با هزینه نسبتاً کم، طرح‌های تازه‌ای برای هر نمایش داشته باشید. بدیهی است که راه اندازی یک غرفه نمایشگاهی فوق العاده با بودجه، علم موشکی نیست.

رای استفاده از ایده‌های خلاقانه مقرون‌به‌صرفه برای غرفه‌های نمایشگاهی، تنها چیزی که نیاز دارید، برنامه‌ریزی دقیق و تصمیم‌گیری هوشمندانه است که می‌تواند تأثیری ماندگار داشته باشد.

 

 

طراحی غرفه Shell Scheme

جدای از ایده های طراحی نمایشگاه مقرون به صرفه فوق برای غرفه شما، یکی دیگر از راه های سودآور برای تأثیرگذاری در یک رویداد، اجاره غرفه Shell Scheme است. حالا منظورتان از غرفه طرح پوسته چیست؟

یک غرفه Shell Scheme شامل یک فضای سیستم مدولار است که یک سازمان دهنده به طور کلی

 

در اختیار شما قرار می دهد. . این یک غرفه کوچک است که در بسته بندی متشکل از یک فرش، یک سقف شبکه ای و یک تابلوی نام فاسیا ارائه می شود. اندازه آن معمولاً 3 در 3 متر است.

اگرچه اندازه آن کوچک است و فضای محدودی دارد، اما گرافیک قوی و استفاده از فضای مناسب مطمئناً بسیار خوب است. برخی ترجیح می دهند دو غرفه Shell Scheme را رزرو کنند و فضای آنها را به 6 متر در 3 متر بزرگتر کنند. همچنین می‌توانید از پنجره‌های بازشو مغناطیسی و تریبون/پیش‌خوان‌های قابل حمل برای دید و ذخیره‌سازی بیشتر هدایا و وسایل خود استفاده کنید.

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

 

بهترین ایده ها برای غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه ها فرصتی عالی برای بازاریابی محصول یا خدمات شما و ایجاد ارتباطات در صنعت هستند. و قطعاً نمی خواهید این فرصت را از دست بدهید. برای داشتن یک رویداد موفق در نمایشگاه، باید حداکثر جمعیت را به سمت غرفه خود بکشید.

بنابراین، چگونه توجه آنها را جلب می کنید؟ اگرچه 60 درصد موفقیت رویداد شما به غرفه نمایشگاهی شما بستگی دارد، 40 درصد بقیه بستگی به نحوه جذب بازدیدکنندگان و دستیابی به هدف مورد نظر دارد. پس از همه، هدف این است که یک تجربه قابل توجه برای مشتریان خود ایجاد کنید.

برای این، بیایید دریابیم که ایده‌های تعاملی که مطمئناً ایده‌های طراحی غرفه نمایشگاهی شما را در افزایش تعامل در غرفه شما تکمیل می‌کنند، چیست.

 

 

بخش مذاکره و مشاوره فضاهای نمایشگاهی

 

بهترین راه برای جذاب جلوه دادن غرفه نمایشگاهی، ارائه نمایش زنده از محصول یا خدماتتان است. این به بازدیدکنندگان امکان می دهد محصول شما را به صورت حضوری مشاهده کنند. همچنین می توانید یک نمایش بصری را از طریق صفحه نمایش لمسی یا دیوارهای ویدئویی تنظیم کنید.

یکی دیگر از تکنیک‌های افزودن فاکتور WOW به رویدادتان، داشتن دیوارهای دیوار گرافیتی دیجیتال است که بازدیدکنندگان را قادر می‌سازد تا روی صفحه دیجیتال نقاشی کنند و بنویسند. این مطمئناً به عنوان یک ابزار تعاملی عالی کار خواهد کرد.

 

سازماندهی بازی ها و مسابقات

چه کسی دوست ندارد برنده شود؟ و ایده رقابت برای دریافت جایزه افراد را تشویق می کند تا در فعالیت ها شرکت کنند. بنابراین، بازی‌هایی که در غرفه نمایشگاهی ترتیب داده می‌شوند، می‌توانند در جذب مشتریان به سمت غرفه شما شگفت‌انگیز باشند.

همچنین می‌توانید آزمون‌هایی را در قالب مسابقاتی ترتیب دهید که می‌توانند دانش آن‌ها را آزمایش یا به چالش بکشند. این می تواند در عین حال سرگرم کننده، جذاب و آموزنده باشد.

 

بخش پشتیبانی فضاهای نمایشگاهی

مردم چیزهای رایگان را دوست دارند. هیچ چیز مانند هدایا باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان از غرفه شما نمی شود. فقط به یاد داشته باشید، ارزش هدیه احتمالاً جذابیت به سمت غرفه شما را تعیین می کند. بنابراین، مطمئن شوید که هدایای خود را عاقلانه و با در نظر گرفتن مخاطب هدف و خط کسب و کار انتخاب می کنید.

ترفند این است که موارد بسیار جالبی را انتخاب کنید که برند شما را از سایرین متمایز کند و یک نقطه صحبت در اطراف برند شما ایجاد کند.

 

تجربه طراحی غرفه نمایشگاهی

با افزایش سرعت فناوری، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده مطمئناً در نمایشگاه‌ها موفق شده‌اند. با توسعه برنامه های مجازی شگفت انگیز برای رویداد خود، جایگاه خود را به یک عرصه تعاملی تبدیل کنید. این نه تنها سر و صدا ایجاد می کند، بلکه حس کنجکاوی را در بین شرکت کنندگان ایجاد می کند.

می تواند به شما کمک کند پیام برند خود را به شیوه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز منتشر کنید.

 

کلام را به صورت اجتماعی پخش کنید

 

برای موفقیت بزرگ رویداد خود، تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی و دیگر پلتفرم های دیجیتال ضروری است. در حالی که نمایشگاه شما را قادر می سازد به صورت حضوری با مشتری ارتباط برقرار کنید، رسانه های اجتماعی به شما امکان می دهند قبل و حتی بعد از نمایشگاه به صورت آنلاین با آنها ارتباط برقرار کنید. یک استراتژی رسانه ای برنامه ریزی کنید که به شما کمک می کند الهام بخش و درگیر مخاطب شوید و در پلتفرم های دیجیتال در مورد محصولات و خدمات شما سر و صدا ایجاد کند.

 

میزبان یک غرفه عکس

چه کسی عکس را دوست ندارد؟ راه اندازی یک غرفه عکس در غرفه نمایشگاه شما قطعاً بازدیدکنندگان را جذب می کند. . می‌توانید یک بنر، وسایل یا دکوری خلاقانه برای پس‌زمینه داشته باشید که افراد را برای کلیک کردن روی عکس‌ها در غرفه‌تان تحریک کند. ارسال عکس ها از طریق ایمیل به شما امکان می دهد اطلاعات تماس آنها را دریافت کنید.

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

 

بخش نمایش فضاهای نمایشگاهی

نمایشگاه ها می تواند برای غرفه داران و همچنین بازدیدکنندگان خسته کننده و وقت گیر باشد. بنابراین، به شرکت کنندگان مکانی برای استراحت و آرامش خود ارائه دهید. به این ترتیب می توانید آنها را به غرفه خود دعوت کنید و محصولات یا خدمات خود را معرفی کنید.

می‌توانید یک سالن مخصوص نشستن در جایگاه خود ایجاد کنید که Wi-Fi رایگان یا نقاط شارژ را برای بازدیدکنندگانی که اطلاعات تماس خود را ترک می‌کنند، فعال می‌کند.

 

بخش مذاکره و مشاوره فضاهای نمایشگاهی

 

یکی دیگر از راه‌های آسان و مؤثر دیگر برای اینکه گروه هدف خود را به بازدید از غرفه نمایشگاه خود ببرید، ارسال یک ایمیل به آنها است که محل غرفه خود را مشخص می‌کند و آیا می‌توانید با فرد مناسب در غرفه خود قرار ملاقات بگذارید. بازدیدکنندگان واقعاً علاقه مند به یک بحث متمرکز در غرفه شما پاسخ مثبت می دهند که برای هر دو مفید باشد.

 

طراحی غرفه های نمایشگاهی:

ساخت و آرایش غرفه از ابزارهای موثر تبلیغات بوده و اهمیت آن در حدی است که در کشور های صنعتی با مدیریت مستقل در ارایه کالا و خدمات عمل می نمایند امروزه در صنعت نمایشگاهی غرفه داران به این باور رسیده اند که برای داشتن نمایشی موفق، نیاز به جذب و درگیر نمودن بازدیدکنندگان از غرفه می باشد و می توان بیان نمود که غرفه در نمایشگاه به منزله کارت شناسایی یک شرکت و غرفه داراست.

در همین راستا چیدانه با همراهی گروه معماری یسنا روند طراحی غرفه های نمایشگاهی را برای شما بازگو می کند با ما همراه باشید

 

 

ویژگی های غرفه های نمایشگاهی

بطور خلاصه می توان عنوان نمود یک غرفه نمایشی باید دارای ویژگیهای زیر باشد:

 1. دارای جذابیت لازم
 2. هماهنگ با نوع کالاهای نمایشی
 3. وضعیت مکانی مناسب
 4. قابل درک بودن پیام طراح برای بیننده
 5. طراحی مناسب با کالاهای قابل ارایه

 

 

تعیین اندازه ی مناسب برای غرفه های نمایشگاهی

تعیین اندازه یک غرفه بر اساس ذوق و سلیقه نیست و صرف بزرگی غرفه به اعتبار شرکت نمی افزاید و کوچک بودن نیز ممکن است نتواند اهداف شرکت را محقق نماید لذا برای تعیین اندازه مورد نیاز یک غرفه می بایست تعداد کالاهای نمایشی ، اندازه و حجم و نحوه ارایه آنها ، نیاز به فضای مذاکره و تشریفات و ….. را در نظر گرفت و اندازه غرفه را بطور نسبی محاسبه نمود.

 

 

فضاهای تشکیل دهنده ی غرفه های نمایشگاهی

فضای غرفه می تواند به تعدادی و یا همه موارد زیر تقسیم شود :

 1. فضای نمایش کالاها
 2. فضای بخش اطلاع رسانی
 3. فضای مذاکره و مشاوره
 4. فضای نمایشهای تصویری
 5. فضای مبلمان اداری
 6. فضای خدمات و پذیرایی
 7. فضای انبار یا لوازم اضافی
 8. فضای آموزش

 

 

بخش اطلاعات فضاهای نمایشگاهی

در این بخش که معمولا در ابتدای غرفه است برای آشنایی و اطلاع رسانی شرکت ها با بازدیدکنندگان می باشد و از قسمت های مهم جهت جذب مخاطب و رسیدن به اهداف شرکت ها می باشد .

در این بخش ارایه بروشورها و هدایای کوچک شرکت ها و راهنمایی بازدیدکنندگان و پاسخ به آنها در حد اطلاع رسانی انجام می پذیرد و می تواند بعنوان پیشانی شرکتها جهت نمایش شخصیت شرکت و جذب بازدید کننده عمل نماید.

 

بخش نمایش فضاهای نمایشگاهی

فضای نمایش از ارکان اصلی غرفه محسوب می گردد دراین بخش ارایه خدمات ، کالا و یا ماکت محصول انجام می پذیرد در این قسمت ارتباط مسئول غرفه و یا کارشناسان بخش فروش و فنی با بازدیدکنندگان و خریداران برقرار می گردد . بازدیدکننده از نزدیک با محصول و اهداف حضور شرکت آشنا شده و نحوه تعاملات بعدی پایه گذاری خواهد شد.

 

 

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

 

 

 

 

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی | قاصدک چوب 

 

 طراحی بازدید و مشاوره رایگان | تحویل کار حتی پیش از اتمام قرداد

 

قاصدک چوب  09121541062

 

 

نتیجه:

بنابراین، اینها اکثر ایده های نامزدی بودند که می توانستند به عنوان بخشی از طراحی غرفه نمایشگاهی شما استفاده شوند. مردم عاشق تعامل هستند و چیدمان چنین عناصر جذاب در طراحی نمایشگاه به شما کمک می کند تا یک تجربه برند به یاد ماندنی برای مشتریان بالقوه خود ایجاد کنید. ما برای رویداد بعدی شما به شما الهام طراحی غرفه نمایشگاهی داده ایم.

ایده های طراحی بر اساس غرفه های نمایشگاهی مدولار و سفارشی

هنگام انتخاب بین طراحی غرفه نمایشگاهی مدولار و سفارشی برای رویداد خود، باید زمان بگذارید و مختصری در مورد معیارهایی که می توانند بر موفقیت غرفه تأثیر بگذارند، تهیه کنید. عمدتاً شامل بودجه اختصاص داده شده، اندازه مورد نیاز، وسایل حمل و نقل و نیاز پایه قابل استفاده مجدد است.

طراحی غرفه نمایشگاهی مدولار ماهیت انعطاف پذیری دارد و می توان از آن دوباره استفاده کرد. آنها در اشکال و اندازه های مختلف موجود هستند. غرفه نمایشگاهی سفارشی شما را قادر می سازد تا یک صفحه سفارشی ایجاد کنید

 

09121541062