تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان

4.6/5 - (18 امتیاز)

نمایندگی بوتان در اسلامشهر و گلستان

 

نمایندگی بوتان در رودهن و نمایندگی بوتان در بومهن
در این بخش از سایت، در مورد تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان خواهیم پرداخت. نمایندگی بوتان در اسلامشهر و گلستان پیشرو در خدمات تعمیر و سرویس انواع پکیج های بوتان، ایران رادیاتور و.. با 15 سال سابقه در این زمینه در شهرهای مختلفی اعم از رباط کریم، پرند، اسلامشهر، شهریار، پردیس، قرچک و حتی مناطق شمال تهران و.. میباشد که این بار، قصد ارائه خدمات به شهر اسلامشهر و گلستان را دارد.

 

نمایندگی رسمی بوتان در اسلامشهر و گلستان با کد مجاز نمایندگی 12241 و خدماتی 24 ساعته در 7 روز هفته، حتی در ایام تعطیل اینجاست تا شمارا به سمت زمستانی گرم، سوق دهد. شما میتوانید جهت ثبت سفارش، با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از 2 ساعت، دستگاهتان عیب یابی و در کمتر از 24 ساعت، دستگاهتان تعمیر شود و سپس یک گارانتی 6 ماهه برای دستگاهتان، از سمت نمایندگی مرکزی بوتان در اسلامشهر و گلستان، دریافت خواهید کرد.

 

ما افتخار داریم که به حیث نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان در خدمت شما قرار داریم.

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان با ارائه پیشنهادی در رابطه با تعمیرات پکیج بوتان آماده ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد. چنانچه شما بعد از خرابی دستگاه خود نیاز به تعمیر کار پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان داشته باشید، می‌توانید با نمایندگی مجاز بوتان اسلامشهر و گلستان تماس (09121541062) حاصل نمایید تا بتوانید از خدمات این مجموعه نهایت بهره را ببرید.

 

در ادامه مقاله، به بررسی برخی از مشکلات پکیج بوتان میپردازیم و سعی میکنم شمارا تا حد امکان به گونه ای راهنمایی کنیم که در وهله اول، خودتان برای رفع مشکل خودتان، اقدام کنید ولی درصورتی که نتوانسته اید مشکل را حل کنید، با ما تماس بگیرید تا برای رفع مشکلتان اقدام شود و به بار آوردن هزینه های گزاف، خودداری شود.

ما با داشتن بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیر پکیج بوتان، سرویس پکیج بوتان، تعمیر آبگرمکن بوتان، سرویس آبگرمکن بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر رادیاتور بوتان در اسلامشهر و گلستان، سرویس رادیاتور بوتان در اسلامشهر و گلستان و ارائه خدمات تمامی محصولات بوتان، درکنار شما هستیم.

در مجموعه قاصدک سرویس کلیه تعمیر کاران پکیج دارای مدرک بالای فنی حرفه ای و تجربه چندین ساله بوده که در انجام تمامی عملیات تعمیر، حرفه ای هستند مانند سرویس فن پکیج، تعویض بلبرینگ فن پکیج، تعویض پرشر فن پکیج، تعویض برنر پکیج، تعویض مفصل احتراق پکیج تعویض مبدل پکیج و…

 

تعمیر برد پکیج بوتان:

برد پکیج یکی از قطعات اصلی پکیج میباشد که تعمیر آن نیازمند یک تکنسین دوره دیده و باتجربه است زیرا تکنسین هایی که به تازگی وارد این عرصه شدند، آشنایی کاملی با این قطعه حیاتی که وظیفه اش مسئول رسیدگی و کنترل بخش های مختلف پکیج و عملکرد دستگاه میباشد را ندارند. برد پکیج برای پکیج، عملکرد مشابهی با مغز انسان برای انسان دارد. همانطور که شما به دنبال یک دکتر خئوب برای خودتان هستید باید دنبال یک تکنسین خوب برای پکیجتان هم باشید.

 

قاصدک سرویس، دارای خبره ترین و با تجربه ترین تکنسین ها در سرتاسر شهر اسلامشهر و گلستان میباشد با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه، میتواند مناسب ترین انتخاب برای شما باشد. جهت اعزام تکنسین، شما میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا بهترین هارا در زمینه پکیج، برای پکیجتان، اعزام کنید.

 

 

ارورهای پکیج بوتان:

یکی دیگر از مشکلات رایجی که برای افراد که از پکیج استفاده میکنند، رخ میدهد، نمایش کد های خطا بروی صفحه نمایش پکیج میباشد. این کد های خطا معمولا نشان دهنده یک عیب در دستگاه پکیج میباشد که باید به آن توجه کرد و آن را برطرف نمود. در ادامه مطلب ما به بررسی این کدهای خطا و دلایل آنها میپردازیم ولی درصورتی که مشکلتان حل نشد، با قاصدک سرویس – نمایندگی بوتان در اسلامشهر و گلستان، تماس حاصل فرمایید تا مشکلتان سریع تر از آنچه که انتظار دارید، برطرف شود.

یادتان باشد که مدل دیجیتال، در صورت بروز مشکل، نمایشگر دستگاه کد خطای مربوطه را نمایش می دهد و در مدل آنالوگ، با استفاده از چراغ های LED روی پکیج و با استفاده از تعریف ارورها از جداول ذیل می توان به عیب دستگاه پی برد.

 

کد خطا دلیل
 E01 مشکل از شعله پکیج بوتان است در این حالت شما با مشکل روشن نشدن شعله پکیج بوتان مواجه می شوید
E02 کلید حرارتی مبدل پکیج دچار مشکل شده است
E03 پرشر سوئیچ دچار مشکل شده است
E04 فشار آب کم است
E06 قطع شدن ان تی سی (سنسوری که دمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد)
E07 ان تی سی پکیج قطع شده است
E11 برد دستگاه و یا مشعل آن با مشکل روبرو شده است

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

 

دلیل سردی رادیاتورهای پکیج بوتان چیست؟

اگر با سرد شدن رادیاتورهای پکیج مواجه شدید باید رادیاتور را بررسی کنید، زیرا ممکن است رادیاتور هوا گرفته باشد و این مشکل را به وجود آورده باشد. برای عیب‌یابی خرابی پکیج باید شیر ورودی گاز و بررسی کنید تا اندازه شیر با فشار گاز تناسب داشته باشد. البته خرابی در سنسورهای گرمایشی هم می‌تواند دلیل رخ‌داده این حادثه باشد. اگر سنسورهای گرمایشی نیاز به تعویض و تعمیر دارند در اسرع وقت این کار را انجام دهید.

اگر قطعه موردنظر را تعمیر کردید اما بازهم متوجه شدید عملکرد پمپ مشکل دارد، باید برد الکترونیک دستگاه را چک کنید تا اگر ایراد دربرد الکترونیک دستگاه باشد آن را تعویض یا تعمیر کنید. اگر شما می‌خواهید از خدمات تکنسین‌های باتجربه و ماهر استفاده کنید ما به شما تهران سرویسکاران را معرفی می‌کنیم.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

دلیل افت فشار پکیج بوتان چیست؟

·         کم بودن فشار آب شهری از دلایل افت فشار پکیج بوتان

در صورتی که فشار آب شهری پایین باشد افت فشار پکیج بوتان را همراه دارد. زیرا آبی که وارد سیستم می‌شود باید پر فشار باشد. حداقل میزان فشار یا بار پکیج باید 0.5 بار بوده، در غیر اینصورت است سیستم روشن نمی‌شود و آبگرم مصرفی وارد شیر‌ها نخواهد شد، همینطور گرمایش محیط نیز توسط رادیاتور انجام نمی‌شود.

 

·         خرابی شیر اطمینان یا شیر تخلیه علت بالا و پایین شدن فشار پکیج

دلیل افت فشار پکیج دیواری بوتان می‌تواند ایراد و خرابی در شیر اطمینان سیستم باشد. این قطعه معمولاً بار اضافی سیستم را تخلیه می‌کند و کاهش فشار را سیستم را به همراه دارد.

فشار نرمال در پکیج دیواری معمولاً ببینه 0.7 تا 1.5 بار تنظیم شده است و اگر این میزان کمتر و بیشتر شود آب اضافه از طریق شیر اطمینان از مدار سیستم خارج می شود. اگر شیر اطمینان ایراد و خرابی داشته باشد و فشار از عدد ۳ بیشتر شود این بخش عمل نمی‌کند و احتمال ترکیدگی لوله‌های آب نیز وجود دارد.

 

·         ایجاد نشتی در مدار بسته پکیج دیواری

دلایل شایع افت فشار پکیج دیواری بوتان می‌تواند به خاطر نشتی در مدار بسته سیستم باشد. نشتی آب از جمله مواردی است که اگر اتفاق بیفتد سرعت فشار را نیز ‌می‌تواند کاهش دهد. میزان نشتی که ممکن است اتفاق بیفتد در کاهش و افزایش افت فشار بی تاثیر خواهد بود.

 

·         خرابی و باز ماندن شیر پرکن پکیج دیواری بوتان

از جمله علت افت فشار پکیج بوتان در حالت تابستانه باز ماندن شیر پرکن و یا خرابی این بخش است. البته در بیشتر مواقع این اتفاق افزایش فشار را به همراه دارد. زمانی فشار آب ساختمان کم باشد افت فشار در پکیج دیواری اتفاق می‌افتد که لازم است شیرپرکن را باز کنید و سپس کاملا ببندید.

 

·         وجود هوا در داخل پکیج دیواری بوتان

یکی دیگر از دلیل افت فشار پکیج بوتان که باعث افت فشار سیستم می‌شود وجود هوا در داخل سیستم گرمایشی است. با هواگیری سیستم می توانیم مشکل را حل کرد این کار توسط پیچ هواگیری صورت می‌پذیرد.

 

·         نشتی پکیج دیواری عامل افت فشار سیستم

نشت در پکیج دیواری می‌تواند باعث ایجاد نوسان در فشار سیستم شود. وجود نشتی یا سوراخ در دریچه‌ها و لوله‌های پکیج دیواری و همینطور وجود نم و رطوبت در اطراف سیستم نشان می‌دهد که سیستم دچار نشتی شده است. از جمله دلایلی که باعث نشتی می‌شود خوردگی و فرسودگی در لوله‌ها و قطعات داخلی، ایراد و خرابی در پمپ آب، است.

برای حل این مشکل بهتر است در سریع‌ترین زمان ممکن با خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری تماس بگیرید، زیرا اگر نشتی آب همچنان ادامه داشته باشد و به آن بی‌توجه باشید می‌تواند خرابی و آسیب را برای سایر قطعات نیز به وجود بیاورد و راندمان و کارایی سیستم را کاهش دهد.

 

·         خرابی منبع انبساط علت افت فشار پکیج

در صورتی که منبع انبساط دستگاه معیوب شود با افت فشار پکیج دیواری بوتان مواجه می‌شوید. از جمله اجزای حائز اهمیت در ساختار پکیج‌های گرمایشی بخش منبع انبساط به شمار می‌رود. زیرا این بخش وظیفه دارد تا فشار آب را متعادل سازی کرده و آن را به داخل مدار انتقال دهد و سپس آب مصرفی را به مدار گرمایشی منتقل کند. در واقع منبع انبساط کمک می‌کند تا فشار آب ثابت نگه داشته شده و حفظ شود و در نهایت جریان آب گرم شود.

اگر این قطعه خراب شود میزان فشار آب گرم نیز با اختلال مواجه خواهد شد و در نهایت فشاری که به منبع وارد می‌شود افزایش خواهد یافت. برای آنکه با این مشکل مواجه نشوید می‌توانید در بازه‌های زمانی منظم منبع انبساط را تست کنید. در صورتی که این بخش خراب باشد باید آن را تعویض نمایید. اگر از دریچه منبع انبساط آب خارج شود نشان دهنده خرابی و ایراد در این قطعه خواهد بود.

 

·         سوراخ شدن مبدل حرارتی علت پایین آمدن بار پکیج دیواری

یکی از مواردی که ممکن است از دلایل افت فشار پکیج دیواری بوتان باشد، سوراخ شدن مبدل حرارتی است. زیرا اگر این بخش سوراخ شود جریان آب از مسیر رادیاتور وارد مسیر آب گرم می‌شود و افت فشار در سیستم را به همراه دارد.  این اتفاق شایع نیست اما ممکن است اتفاق بیفتد. اگر مبدل حرارت سوراخ شود می‌توان نمایندگی عمیر پکیج بوتان کمک گرفته و به با تعمیر و یا تعویض آن بپردازید.

·         رسوب گرفتن علت پایین آمدن فشار پکیج دیواری

از جمله رایج ترین مشکلات پکیج دیواری بوتان و به خصوص افت فشار پکیج بوتان در حالت زمستانه، می‌توان به تجمع رسوبات در قطعات و لوله‌ها اشاره کرد. وجود املاحی مانند کلسیم، گچ و آهک به مرور در قطعات و لوله‌های پکیج دیواری رسوب ایجاد می‌کند و در صورتی که به آن رسیدگی نشود مجاری ورودی را مسدود کرده و موجب نوسان و افت فشار سیستم می‌شود.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

تعمیر فن پکبج بوتان:

محصولات احتراق را از داخل محفظه احتراق به خارج هدایت میکند و با توجه به عایق بندی محفظه نسبت به محیط خارج، هوای الزم جهت احتراق بداخل محفظه مکش می شود.

چند ثانیه قبل از هنگامی که سیستم احتراق یعنی برنر و جرقه زن اتوماتیک فرمان شروع کار را از برد دریافت نمایند، فن، عمل خارج کردن گازهای انباشته شده احتمالی در محفظه احتراق را شروع می کند. به طور اتوماتیک 15 ثانیه پس از خاموش شدن برنر فن به کار خود ادامه می دهد وسپس قطع خواهدشد.

این امر باعث تخلیه کامل محفظه احتراق از محصوالت احتراق می شود. برد دستگاه قابلیت برنامه ریزی برای فعالیت فن پس از خاموش شدن برنر را از صفر تا 99 ثانیه دارا میباشد. تکیه گاه محورفن دستگاه بوتان  از نوع بلبرینگی است و باتوجه به اینکه توان آن 52وات می باشد و از قدرت مکش و دهش بالایی برخوردار است، کم صدا خواهد بود.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

فعال کردن حالت زمستانه پکیج بوتان:

در صفحۀ نمایش پکیج وضعیت کارایی سیستم را مشاهده می‌کنید. کلید زمستان، تابستان را فشار دهید تا صفحه نمایش گزینه‌هایی به نام ۲ و ۵ را بروز دهد، که در این حالت عملیات پکیج در وضعیت زمستانه قرار خواهد گرفت. برای تنظیم دمای گرمایش از مثبت و منفی استفاده کنید.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

کاهش فشار پکیج بوتان:

 1. برای تنظیم پکیج بوتان برای زمستان ابتدا از همه شیرآبی را که به سیستم وارد می‌شود ببندید.
 2. شیر پکیج بوتان را کامل باز کنید.
 3. یکی از شیرهای منزل را در جهت آب گرم باز بگذارید تا آب درون آن خالی شود.
 4. در همین حالت که آب از سیستم خارج می‌شود، فشارسنج را بررسی کنید تا فشار کاملاً پایین بیاید.
 5. زمانی که فشار پکیج روی فشارسنج به نقطۀ استاندارد مورد نظرتان رسید، هم شیرآب گرم و هم شیر پرکن را کامل ببندید.
 6. شیرآب داخلی سیستم را کامل باز نمایید.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

محل نصب پکیج:

پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج دیواری، به طور کلی، مواردی است که در زیر نام برده شده است.

 • دودکش هر واحد
 • مساحت هر واحد
 • مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی هر واحد
 • امکان تامین اکسیژن موردنیاز دستگاه

 

پس باید از لحاظ ایمنی، دستگاه خود را جایی نصب کنید که دستگاه با هوای آزاد  بیرون ارتباط داشته باشد تا اکسیژن مورد نیاز خود را از بیرون تامین کند. در این صورت احتمال نشتی و تجمع گازهای نشت شده کمتر میشود و ایمنی شما تامین میشود ولی قبل از خرید، بهتر است به یک سری نکات که در زیر ذکر شده است، دقت کنید.

 

 • فشار آب شهر در محل نصب پکیچ باید حداقل 1 اتمسفر و حداکثر 3 الی 5 اتمسفر باشد.
 • درصورتی که بخشی از دودکش پکیج به صورت افقی و بیش از 30 سانتی متر باشد، استفاده از پکیج های فن دار الزامی است.
 • اگر محل نصب پکیج در حیاط، بالکن، فضای باز و.. باشد باید دستگاه از وزش شدید باد، محفوظ باشد.

 

علاوه بر 7 نکته بالا، چندین نکته دیگر نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید که در دسته بندی دیگری قرار میگیرد.

 • دستگاه نباید بالای دستگاه های گرمازا مانند اجاق گاز باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار مقابل، یک متر باشد.
 • حداقل فاصله دستگاه از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین، 10 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله از کف تمام شده تا زیر پکیج دیواری 120 سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله عمودی کلاه تعدیل پکیج دیواری تا دریچه دودکش باید 30 سانتیمتر باشد.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

مشکلات متداول و رایج پکیج:

مشکلات متداول پکیج نحوه رفع مشکل
خاموش شدن ناگهانی پکیج بررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز
روشن نشدن پکیج بررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج
کاهش یا افزایش فشار پکیج هواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن
نشت آب از پکیج بررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی
صدای زیاد پکیج رسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب
بوی دود و سوختگی از پکیج بررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج
سرد و گرم شدن آب پکیج رسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج
داغ شدن بیش از حد آب پکیج هواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن
سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورها هواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج
گرم شدن رادیاتورها در تابستان بستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان
کار نکردن دکمه‌های پکیج برای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.
روشن ماندن فن پکیج رفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

 

چرا دکمه های پکیج کار نمی کند؟

یکی دیگر از مشکلات متداول پکیج دیواری، از کار افتادن کلیدهای آن است. در صورتی که هر یک از موارد زیر اتفاق بیوفتد، امکان خرابی دکمه‌ها وجود داشته و در این حالت بهترین راهکار تعویض آنهاست:

 • پکیج در زمانی که نباید روشن یا خاموش می شود.
 • دما از آنچه که ترموستات نشان می دهد، گرمتر و یا سردتر است.
 • از ترموستات صدای کلیک شنیده نمی شود.
 • ترموستات و یا تایمر مکانیکی وز وز می کنند.
 • پیچ رادیاتورها دما را طبق تنظیمات افزایش و کاهش نمی دهند.
 • آب خروجی خیلی داغ است.

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

مشکلات و خرابی های پکیج مربوط به تغذیه گاز

مشکلات و خرابی‌های پکیج که به تغذیه گاز مربوط می‌شوند عبارت‌اند از:

 • بوی گاز می‌تواند به نشتی گاز از لوله ها و اتصالات پکیج مربوط باشد. این مساله بسیار مهم و حیاتی ست و باید سریعا به آن رسیدگی شود.
 • اگر بوی گاز از پکیج احساس می‌کنید، سریعا شیر گاز پکیج را بسته، در و پنجره ها را باز کنید و از یک تکنسین کمک بگیرید.
 • برای یافتن تقریبی محل نشتی گاز می‌توان از مخلوط آب و صابون و ریختن آن روی لوله‌ها برای دیدن نقاطی که کف یا حباب ایجاد می‌شود، استفاده کرد.
 • در برخی منازل آپارتمانی شیر گاز اضطراری دومی نیز تعبیه شده است که اغلب در ورودی شیر اصلی گاز به داخل خانه یافت می شود. در صورتی که منزل شما شیر گاز اضطراری دومی دارد مطمئن شوید که این شیر نیز باز است.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

نکات افزایش طول عمر پکیج:

 • سرویس منظم و دوره‌ای بسیار مهم و حیاتی است.
 • اگر پکیج شما تحت فشار بوده و به تنش های فشاری حساس است، بصورت منظم فشار سیستم را چک کنید. (فشار را روی عدد پیشنهادی در دفترچه راهنما تنظیم کنید.)
 • در تابستان هر ماه سیستم گرمایشی منزل را به مدت 10 الی 15 دقیقه روشن کنید تا از فریز شدن و خشکی پمپ و سایر اجزاء حساس آن جلوگیری شود.
 • ترموستات و تایمرهای دستگاه را چک کرده و مطمئن شوید به درستی کار می‌کند.
 • به صورت منظم پکیج خود را جهت هرگونه نشتی و آبریزش بررسی کنید.
 • رادیاتورهای خود را در ابتدای هر بار استفاده در سال، هواگیری کرده و از نبود هوای اضافه در سیستم اطمینان حاصل کنید.
 • مطمئن شوید که فضای کافی در اطراف پکیج قرار دارد و تهویه به درستی انجام می شود.
 • تمامی خروجی‌های فن و دودکش‌ها را بررسی کرده و هرگونه مانع را از میان بردارید.
 • در صورتی که شعله پیلوت قابل دیدن است، از آبی بودن رنگ شعله و مداوم بودن آن مطمئن شوید.

 

برای عیب یابی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان، تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و سرویس پکیج بوتان در گلستان با نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان (09121541062) تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول

 

سوال: جهت ثبت سفارش، باید با چه شماره تلفنی، تماس بگیرم؟

پاسخ: درصورتی که شما، نیاز به یک تکنسین چیره دست جهت تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان و یا سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر و گلستان نیاز دارید، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 سوال: علت داغ بودن بیش از حد آب پکیج چیست؟

پاسخ: اگر آب خروجی از پکیج خیلی داغ می‌شود، این مشکل به ترموستات دستگاه مربوط است. معمولا تعویض ترموستات می‌تواند مشکل را برطرف کند.

 سوال: علت بوی گاز از پکیج چیست؟

پاسخ: اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد.

سوال: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان چیست؟

پاسخ: علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان، چرخش آب به صورت طبیعی (نیروی ترموسیفون) در رادیاتورها است.

 

زمینه های فعالیت قاصدک سرویس – نمایندگی بوتان در اسلامشهر و نمایندگی بوتان در گلستان

تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، سرویس پکیج بوتان در اسلامشهر، تعمیرکار پکیج در اسلامشهر، سرویس آبگرمکن بوتان در اسلامشهر، تعمیر آبگرمکن بوتان در اسلامشهر، نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر، نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر، خدمات بوتان در اسلامشهر، تعمیر حوله خشک کن بوتان در اسلامشهر، نمایندگی مجاز بوتان در اسلامشهر، نمایندگی مرکزی بوتان در اسلامشهر، تعمیر پکیج بوتان در گلستان، سرویس پکیج بوتان در گلستان، تعمیرکار پکیج در گلستان، سرویس آبگرمکن بوتان در گلستان، تعمیر آبگرمکن بوتان در گلستان، نمایندگی پکیج بوتان در گلستان، نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در گلستان، خدمات بوتان در گلستان، تعمیر حوله خشک کن بوتان در گلستان، تعمیر پکیج بوتان، سرویس پکیج بوتان، نمایندگی مجاز بوتان در گلستان، نمایندگی مرکزی بوتان در گلستان

09121541062

error: Content is protected !!