تعمیر، سرویس پکیج بوتان غرب تهران

4.3/5 - (9 امتیاز)

سرویس پکیج بوتان غرب تهران تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران

 

در این بخش در مورد تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران خواهیم پرداخت. نمایندگی تعمیر بوتان در غرب تهران پیشرو در خدمات تعمیرو سرویس پکیج در صورت نیاز به تعمیر پکیج بوتان به شماره های 09121541062  و یا 02128427994  تماس حاصل فرمایید .

خدمات نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران (قاصدک سرویس) به طور 24 ساعته در هفت روز هفته حتی ایام تعطیل در خدمات همشهریان غرب تهران قرار دارد .اولویت اول ما رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات در غرب تهران میباشد.

ما افتخار داریم که به حیث نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران در خدمت شما قرار داریم .

 

نمایندگی تعمیرپکیج بوتان در غرب تهران:

نمایندگی  تعمیر پکیج بوتان درقدس  با ارائه پیشنهادی در رابطه با تعمیرات پکیج بوتان آماده ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد .چنانچه شما بعد از خرابی دستگاه خود نیاز به تعمیر کار پکیج بوتان در غرب تهران را داشته باشید. می‌توانید با نمایندگی مجاز بوتان غرب تهران تماس حاصل نمایید تا بتوانید از خدمات این مجموعه نهایت بهره را ببرید بعد از توضیحاتی که در رابطه با نمایندگی بوتان در غرب تهران برای شما عزیزان ارائه خواهید گردید . می‌خواهیم به یک سری از خرابی های پکیج بوتان در مدل های مختلف بپردازیم .

قاصدک سرویس با داشتن بیشتر از 15 سال تجربه در عرصه تعمیر پکیج و آبگرمکن ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیرات پکیج و آبگرمکن میباشد. برای تعمیر آبگرمکن در قدم نخست دانستن مدل داستگاه خیلی مهم است و باید مدل دستگاه تشخیص داده شود. چرا که دانستن مدل دستگاه شما را در بسیاری از مشکلات یاری میکند و از طرفی هم برای تعمیر کار کمک مینکند تا براحتی دستگاه شما را تعمیر کند. لازم به ذکر است در صورت نیاز به شماره تماس نمایندگی یا آدرس الکترونیکی به سایت قاصدک سرویس مراجعه کرده و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید.

 

 

تعمیرات پکیج بوتان در غرب تهران:

پکیج بوتان یکی از مرغوب پکیج ها در سال 1401 در ایران میباشد و در صنعت گرمایش جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است. در این بخش اطلاعاتی در مورد نگهداری و استفاده درست از پکیج و نکات ایمنی در مورد پکیج ارائه می گردد تا شما بتوانید در قدم نخست خودتان پکیج خود را تعمیر نمایید اگر مشکل برطرف نشد میتوانید به نمایندگی پکیج بوتان در غرب تهران با مجموعه قاصدک سرویس در تماس شده تا مشکل پکیج شما حل گردد. در صورت نیاز به قطعه هم نمایندگی ما قطعات خیلی با کیفیت را در خدمت شما قرار میدهد. و بدون استفاده از سرویس کار نمایندگی بوتان در غرب تهران اقدام به خرید قطعه و شخصا وارد عمل شوید .

 

تعمیر کار بوتان در  غرب تهران:

در مجموعه قاصدک سرویس کلیه تعمیر کاران پکیج دارای مدرک بالای فنی حرفه ای بوده و در بخش های زیر، بسیار حرفه ای هستند.

سرویس فن پکیج  (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض بلبرینگ فن پکیج(تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض پرشر فن پکیج(تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض برنر پکیج (تعمیر پکیج بوتان  در غرب تهران)
تعویض مفصل احتراق پکیج (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض مبدل پکیج  (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعمویض بای پاس پکیج (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض هوزینگ (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض صفحه کفی پکیج (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعویض مبدل ثانویه و سرویس مکمل پکیج (تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)

 

آموزش تعمیر برد پکیج بوتان در غرب تهران:

برد پکیج یکی از قطعات اصلی پکیج میباشد که اگر دچار مشکل شود معمولا تعمیر آن کار هر کسی نیست برد پکیج بعنوان مغز پکیج میباشد مسول رسیدگی و کنترل بخش های مختلف پکیج و عملکرد دستگاه میباشد برای تعمیر برد پکیج خود با متخصصین نمایندگی پکیج در تماس باشید.

تعمیر برد پکیج در غرب تهران توسط تعمیر کار دوره دیده و با سابقه از نمایندگی قاصدک سرویس : 09121541062

 

عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران:

یکی دیگر از مشکلات رایجی که برای افراد که از پکیج استفاده میکنند پیش می آید نمایش کد های خطا بروی صفحه نمایش پکیج میباشد کد های خطا معمولا نشان دهنده یک عیب در دستگاه پکیج میباشد که باید به آن توجه کرد و آن را برطرف نمود. برای عیب یابی پکیج بوتان در غرب تهران با نمایندگی تعمیر پکیج در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

 

سرویس کار و تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران:

اگر به دنبال یک سرویسکار خوب برای سرویس پکیج خود میباشید کافی است با ما در تماس باشید ما سرویسکار پکیج متخصص و دوره دیده را به محل شما اعزام میکنیم و خودمان بر کار او نظارت داریم و اعزام سرویسکار پکیج غرب تهران به محل شما یکی از خدمات نمایندگی پکیج میباشد.

تعمیر رادیاتور پکیج بوتان در غرب تهران
تعمیر رادیاتور الومینیومی ( تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعمیر رادیاتور چدنی ( تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعمیر رادیاتور فولادی ( تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعمیر رادیاتور مسی ( تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
تعمیر رادیاتور قرنیزی ( تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)
هواگیری رادیتور( تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران)

 

تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران:

نمایندگی فروش پکیج بوتان در سرتاسر شهرستان غرب تهران قابلیت مشاهده شدن دارد و شما می توانید نسبت به خرید پکیج خود اقدام لازم را انجام دهید اما لازم به ذکر است.که بگویم با توجه به اقتصاد امروزی کلیه پکیج های تولیدی شرکت بوتان همگی در یک رتبه قیمتی بوده و قابلیت فاحشی در بین فروشندگان به نظر نمی رسد.

اما توضیح مجموعه قاصدک سرویس به شما عزیزان خرید پکیج بوتان از نمایندگی بوتان می باشد بعد از خرید پکیج بوتان و ظرفیت سنجی توسط کارشناسان مجاز شرکت صنعتی بوتان شما در مرحله نصب پکیج بوتان و نصب رادیاتور ها می باشد. که در اینجا با توجه به نیاز مشتریان به نصاب پکیج بوتان و نصاب رادیاتور غرب تهران می توانید:

از طریق نمایندگی مجاز  تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران اقدام لازم را به عمل آورید. لازم به ذکر است که بعد از خرید دستگاه و ارسال به محل مسکونی و در این صورت شما از باز نمودن خودسرانه پکیج خودآسیب زدن به کارتون آن جدا خودداری فرمایید که باز شدن جعبه توسط نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران نجام می‌گیرد.

و اگر خدای نکرده مشکلی در پکیج که به صورت غریزی و یاشکستگی و یا خرابی باشد قابلیت پیگیری دارد.
اما باز نمودن توسط مشتری تبعات بالایی از جمله قبول نمودن گارانتی برای مصرف کننده دارد توصیه نمایندگی بوتان در غرب تهران عدم باز نمودن پکیج در داخل کارتون می باشد.

 

نمایندگی فروش و تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران:

اما کلیه مشتریان توجه به گفته های نمایندگی بوتان در غرب تهران به دلیل عدم استفاده صحیح از دستگاه به همراه عدم توجه به رسوب گیری مشکلاتی را برای دستگاه های خود به وجود می‌آورند که در نهایت موجبات خرابی قطعات پکیج را فراهم می سازد همچنین شمامی توانید جهت جلوگیری از این هزینه اضافی نسبت به رسوب گیری وزن سرویس پکیج خود بوتان هر ساله از طریق نمایندگی مجاز به پکیج بوتان و یا نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در غرب تهران اقدامات لازم را انجام دهید.

تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران:

بد نیست در اینجا وسایلی را که در رابطه با تعمیرات پکیج بوتان در غرب تهران برای شما می زنیم با کتری آب داخل خانه مقایسه نمایید. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد زمانی که کتری را از کارتون خود باز نموده و آن را نصب نموده و بعد از گذشت چند ماه خواهی دید که جداره های موجوددر کتری شما همگی دارای رسوب می باشد که حاکی ازخرابی آب و املاح بالای آن می باشد. در پکیج های بوتان این مشکلات هم برایشان رخ می دهد اما چگونه برای جلوگیری از خرابی جلوگیری نماییم ما باید به صورت سالانه طبق منوال سرویس پکیج بوتان و توصیات شرکت صنعتی پکیج بوتان نسبت به رسوب گیری دستگاه سالانه اقدام لازم را انجام دهیم.

 

 

نمایندگی فروش بوتان در غرب تهران:

اما کلیه مشتریان توجه به گفته های نمایندگی بوتان در غرب تهران به دلیل عدم استفاده صحیح از دستگاه به همراه عدم توجه به رسوب گیری مشکلاتی را برای دستگاه های خود به وجود می‌آورند که در نهایت موجبات خرابی قطعات پکیج را فراهم می سازد. شمامی توانید جهت جلوگیری از این هزینه اضافی نسبت به رسوب گیری وزن سرویس پکیج خود بوتان هر ساله از طریق نمایندگی مجاز به پکیج بوتان و یا نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در غرب تهران اقدامات لازم را انجام دهید.

 

تعمیر فن پکبج بوتان در غرب تهران:

محصولات احتراق را از داخل محفظه احتراق به خارج هدایت میکندوبا توجه به عایق بندی محفظه نسبت به محیط خارج، هوای الزم جهت احتراق بداخل محفظه مکش می شود. چند ثانیه قبل از هنگامی که سیستم احتراق یعنی برنر و جرقه زن اتوماتیک فرمان شروع کار را از برد دریافت نمایند، فن، عمل خارج کردن گازهای انباشته شده احتمالی در محفظه احتراق را شروع می کند.

به طور اتوماتیک 15 ثانیه پس از خاموش شدن برنر فن به کار خود ادامه می دهد وسپس قطع خواهدشد.این امر باعث تخلیه کامل محفظه احتراق از محصوالت احتراق می شود. برد دستگاه قابلیت برنامه ریزی برای فعالیت فن پس از خاموش شدن برنر را از صفر تا 99 ثانیه دارا میباشد. تکیه گاه محورفن دستگاه بوتان  از نوع بلبرینگی است و باتوجه به اینکه توان آن 52وات می باشد و از قدرت مکش و دهش باالئی برخوردار است، کم صدا خواهد بود.

 

تعمیر ونتوری فن پکیج بوتان در غرب تهران:

اصطالع ونتوری یکی از قوانین فیزیک است.با عبور محصوالت احتراق از زیر این قطعه در داخل آن مکش ایجاد می گردد

و این مکش یا فشار منفی بوسیله شیلنگ به پرشرسوئیچ هوا انتقال داده می شود و باعملکرد این پرشر و گزارش به برد، خروج صحیح محصوالت احتراق تایید و دستگاه به کار خود ادامه میدهد.
البته در پکیج های بوتان ، به جای ونتوری از لوله پیتوت بهره گرفته شده است که باعبور جریان محصوالت احتراق از قسمت پایین آن فشار منفی ایجاد می گردد.

 

 

عیب آثار عیب راهکار رفع عیب
سوختن سیم پیچ فن ایجادخطای E15و E2 تعویض فن
تابیدگی یا شکستگی پره های فن ایجاد صدای نامتعارف وگاها
ایجادخطای E15و E2
سرویس و در صورت نیازتعویض فن
ذوب شدن ونتوری ایجادخطای E15و E2 تعویض ونتوری

 

 

آموزش تعمیرترموستات اتاقی پکیج بوتان در غرب تهران:

پکیج های بوتان قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی را دارا می باشند.کابل اتصال به ترموستات بروی برد تعبیه شده است و با اتصال ترموستات به برد، در مود سیستم گرمایشی،برد ابتدا از ترموستات گزارش دریافت کرده و سپس باتوجه به گزارش ترمیستور سیستم گرمایشی ،فرمان صادر می کند.

 

تعمیر شیر کنترل گاز در غرب تهران:

جهت کنترل روشن وخاموش شدن و تنظیم شعله از شیر کنترل گازSit845 استفاده می شود.

این شیر از دو قسمت اصلی تشکیل شده است

– بوبین

– بدنه شیر گاز

بوبین شیرگاز از دو شیرسولونوئیدی تشکیل شده است که هر دو از برد الکترونیکی تغذیه می کنند. شیر سولونوئیدی اول که جهت باز یا بسته شدن شیرگاز عمل می کند بابرق225 ولت تغذیه می شود.

شیر سولونوئیدی دوم که جهت تنظیم مقدار گاز خروجی ازشیرگاز عمل می کند بابرق24 ولت تغذیه می شود.

بروی بدنه اصلی شیرگاز یک پروپ مکانیکال وجود دارد که محدوده حداقل و حداکثرباز بودن شیرگاز راتعیین می نماید

 

 آموزش تعمیر مجموعه چند راهه پکیج بوتان در غرب تهران:

مجموعه چند راهه ، گاز را به داخل برنر متصاعد نموده ،گاز متصاعد شده ازطریق برنر به فضای داخل محفظه احتراق وارد و بوسیله دستگاه جرقه زن اتوماتیک، احتراق و شعله تشکیل می گردد.از خصوصیات بخش چند راهه تقسیم مساوی گاز در بین شیارهای موجود برروی برنر می باشد.این امرباعث میشود،شعله گاز در تمام نقاط برنر یکسان بوده و حرارت یکنواختی در تمام قسمتهای مبدل اولیه وجود داشته باشد.

 

نمایندگی تعمیر بوتان اسلام شهر

 تعمیر مشعل پکیج بوتان در غرب تهران:

مشعل قطعه ای است که در پکیج نصب می گردد و با مخلوط کردن گاز و هوا ، یک اشتعال مناسب را برای گرم کردن آب داخل مبدل ، به وجود می آورد.مشعل شامل تعدادی پره می باشد که با فاصله معین از یکدیگر قرار می گیرند. جریان گاز وارد چند راهه می گردد که اصطالحا به آن مانیفولد می گویند

و از آنجا توسط نازل (ژیگلور) وارد لوله ونتوری پره مشعل می شود و در حین ورود به آن با هوای اولیه مخلوط می گردد. گاز و هوا پس از مخلوط شدن به سر مشعل می رسد و آنگاه توسط الکترود جرقه زن ، شعله تشکیل می گردد

و با کمک هوای ثانویه که به داخل ومحفظه احتراق مکیده می شود ، عمل احتراق تقریبا بطور کامل انجام می پذیرد.هرجه قدرت حرارت پکیج باالتر باشد ، تعداد نازل مشعل آن نیز ، بیشتر می باشد . به عنوان مثال ، تعداد نازل مشعل در آرتاو آریان24، 11 عدد و در آریان22،12 عدد و در آریان22، 15عدد می باشد.

جنس این قطعه از استیل و سازنده آن کشور ایتالیا می باشد. توان ایجاد حرارتی معادل 1155 درجه را دارا است.به دلیل نوع سوراخکاری که برروی این قطعه وجود دارد از هرنوع گرفتگی ویا آلودگی برحذر میباشد.

 

 

سوالات متداول:

 سوال: هزینه تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران چقدر است ؟

پاسخ : هزینه تعمیر پکیج بوتان حدود 250،000 تومان نمایندگی تعمیر پکیج بوتان غرب تهران میباشد ولی بازهم عواملی روی قیمت، تاثیر گذار میباشد.

 سوال: قیمت و هزینه ایاب ذهاب تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران چقدر است ؟

پاسخ : هزینه ایاب ذهاب پکیج بوتان 70،000 تومان.نمایندگی پکیج بوتان غرب تهران

 

 سوال:قیمت و هزینه  اجرت باز و بسته کردن و عیب یابی پکیج بوتان در غرب تهران چقدر است ؟

پاسخ: هزینه بازو بسته کردن پکیج بوتان 150،000.نمایندگی پکیج بوتان غرب تهران

 

 سوال:هزینه رفع عیب و تعویض قعطه پکیج بوتان چقدر است؟

پاسخ: هزینه رفع عیب و تعویض قطعه 350،000 است.

09121541062