نمایندگی کولر آبی پرند

4.7/5 - (12 امتیاز)

نصب کولر آبی در پرند

 

نمایندگی کولر آبی پرند

بهترین زمان تعمیر و سرویس کولر آبی در پرند قبل از رسیدن فصل گرماست. بهتر است در بهار که هوا رو به گرما می رود، قبل از اینکه گرما شدید شود دست به کار شوید و از کولر خودتان بازدید کنید. نزدیک فصل تابستان کم کم افراد زیادی را می بینیم که در پشت بام منازل مشغول تعمیر کولر آبی پرند خود هستند. شما می توانید بررسی کولر را خودتان انجام بدهید و یا این کار را به یک متخصص تعمیرکار برای تعمیر و سرویس کولر آبی در پرند بسپارید.

یکی از عواملی که در سفارش تعمیرات کولر آبی در پرند توسط یک فرد حرفه ای تاثیر دارد، قیمت سرویس کولر آبی است. ما با نمایندگی فروش و تعمیر ، نصب در خدمت شما هستیم و در نمایندگی کولر آبی پرند می توانیم هر آنچه مورد نیاز شما از یک کولر آبی در پرند هست را تامین کنیم.

شما می‌توانید جهت ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در پرند، نصب کولر آبی در پرند، سرویس کولر آبی در پرند و… با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت فرمایید.

 

قطعات مهم در کولر آبی

کولر هاي آبی که براي خنك کردن هواي داخل ساختمان ها بويژه در مناطق خشك بكار می روند و به طور کلی از دو قسمت عمده تشكيل می‌شوند: .1 اجزاء الكتريكی .2 اجزاء مكانيكی

اجزاء الكتريكی: شامل یک کابل چهار رشته و کليد مخصوص : براي ارتباط کليد به کولر از کابل چهار رشته استفاده می شود که سطح مقطع سيم ها نبايد کمتر 1 ميلی متر مربع باشد.کليد کولر شامل :يك کليد تك پل براي واتر پمپ، يك کليد تك / از 5 پل براي الكتروموتور فن ويك کليد تبديل براي دور کند وتند الكتروموتور می باشد.

جعبه اتصال یا ترمینال: جهت ايجاد اتصالات مطمئن وعايق از بدنه فلزي کولر که در داخل اطاقك کولر قرار دارد.

خازن اصلاح ضریب قدرت: که بر روي بدنه نصب شده واز نوع روغنی وبا ظرفيت 22 الی 25 ميكرو فاراد با ولتاژ نامی 022 تا 052 ولت است.

الکتروموتور دو دور فن: که معمولا داراي دو دور 1222 و 1522 دور در دقيقه است. الكتروموتر کولرهاي خانگی از قسمت هاي زير تشكيل شده است:الف) استاتور ب) روتور ج) در پوش‌ها د )کليد گريز از مرکز که نقش عمده اي در راه اندازي وتنظيم دور موتور دارد و بر اساس نيروي گريز از مرکز عمل کرده وضمن عمل خود سيم پيچ راه انداز را از مدار خارج می کند قسمت متحرك اين کليد بر روي محور روتور تعبيه شده وصفحه کائوچويی کليد گريز از مرکز بر روي در پوش موتور نصب شده است. بر روي قسمت کائچويی موتور اين لغات  com =مشترك HI =تند LO =کند ديده می شود .

خازن راه انداز: با ظرفيت 132 082 ميكروفاراد 112 ولت که در هنگام استارت در مدار بوده وپس از – – آنكه روتور به 55 در صد سرعت نامی خود رسيد.کليد گريز از مرکز خازن راه انداز وسيم پيچ کمكی را از مدار خارج می سازد.

پمپ آب (واتر پمپ): آب را از تشتك تا حدود دو متر ارتفاع پمپاژ کرده وبه سه راهی آب وناودانی ها در بالاي اطاقك کولر می رساند.

 

جهت ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در پرند، سرویس کولر آبی در پرند، نصب کولر آبی در پرند و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

 

محل نصب مناسب کولر آبی:

  1. هنگام نصب کولر، محلی را انتخاب کنيد که ايجاد لرزش وصدا ننمايد مثل روي ستون ها – ونزديك ديوار ها
  2. براي زير کولر از چهار پايه اي به ارتفاع 32 سانتيمتر استفاده کنيد و براي جلوگيري از فرو – رفتن پايه ها در آسفالت وغيره از صفحات فلزي به اضلاع 12 در 12 استفاده کنيد.
  3. کولر را در نزديكی لوله دودکش وهوا کش آشپزخانه ولوله چاه فاضلاب قرار ندهيد.
  4. بمنظور جلوگيري از لرزش در محل اتصال کولر به کانال ها بايد از برزنت استفاده شود.

 

نکاتی که باید قبل از نصب کولر آبی به آن توجه نمایید نصب کولر آبی در پرند

هاي کولر را جدا کنيد ودر صورت نياز پوشال ها را تعويض کنيد. پوشال ها بايد به گونه اي توسط توري هاي سيمی محكم به در پوش ها بسته شوند که آب از آنها بر روي فن ويا تسمه و پمپ و موتور نريزد.

کف کولر را شست وشو داده ودر صورت زنگ زدگی ،سوراخ شدن آن را ترميم کنيد. البته بهتر است در پايان فصل گرما واز کار انداختن کولر محل هاي زنگ زده را ضد زنگ زده ورنگ کاري نماييم. ياتاقان هاي  توربين وجا روغنی هاي روي موتور را روغن کاري کنيد وبا دست هر دو فلكه را بچرخانيد تامطمئن شويد که مانعی در حرکت آن ها موجود نيست .تسمه وفلكه هاي پولی موتور وتوربين بايد در يك امتداد باشند تا موجب لنگی وساييدگی تسمه و لرزش نشود.

در صورت ساييدگی وبريدگی تسمه آن را تعويض کنيد. معمولا پمپ هاي آب احتياج به روغنكاري ندارند ولی آن ها را از جاي خود خارج کرده ورسوب اطراف پروانه ها را تميز کنيد همچنين صافی آن را تميز کرده ودر جاي خود قرار دهيد.

با پر کردن تشتك تحتانی از آب و روشن نمودن واتر پمپ اطمينان حاصل نماييد که مسير آب در شيلنگ و سه راهه و آب پخش کن ها باز است. ناودان هاي پخش کننده مستقر در در پوش ها را تميز کرده تا منافذ آن ها باز شود.
شناور را طوري تنظيم نماييد که آبی از تشتك يا دريچه اطمينان سرازير نشود.

هنگام روشن کردن کولر ابتدا به مدت ده دقيقه واتر پمپ را روشن کرده تا پوشال ها خيس شوند و قبل از روشن کردن موتور اصلی کولر براي اولين بار پارچه بزرگی را خيس نموده جلوي دريچه ها گرفته تا ذرات زنگ وگرد خاك را به خود گرفته ومحيط را کثيف نكند. در پايان فصل گرما آب تشتك را خالی کرده وروي کولر را با برزنتی پوشانيد و شير فلكه آب را بسته وحتی الامكان لوله هاي رابط را قطع نماييد.

 

جهت ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در پرند، سرویس کولر آبی در پرند، نصب کولر آبی در پرند و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

 

عیب یابی کولر آبی:

چرا با زدن کليد ها، الكتروموتور دور و پمپ آب روشن نمی شوند؟ نصب کولر آبی در پرند
ممکن است فیوز قطع شده باشد و يا خراب شده باشد. جهت رفع عیب باید ورود و خروج فاز به فيوز را بتوسط فاز متر بررسی نماييد. اگر به فيوز فاز می رسد اما با حرکت اهرم آن فاز خارج نمی شود، فيوز خراب شده است آن را با فيوزي هم آمپر خودش تعويض نماييد.

همچنین ممکن است در فاز يا نول اصلی (سيم رابط) مشكلی بوجود آمده. جهت رفع عیب، اگر در مبدأ درون کليد برق وجود دارد، فيوز هم سالم است اما به ترمينال کولر برق 222 ولت نمی رسد، بطور قطع سيم کابل رابط دچار اشكال شده است جهت رفع عیب باید آن را تعويض نماييد.

 

چرا موتور کار می کند اما باد کولر خنك نيست؟ تعمیر کولر آبی در پرند

اگر باد کولر آبی خنک نیست ممکن است در کف تشتك آبی وجود نداشته باشد. جهت رفع عيب باید آب را چک نمایید. عدم وجود آب يا کافی نبودن آن می تواند به سوراخ شدن تشتك کولر یا نشتی آب از شير اطمينان تنظيم نبودن فلوتر شناور مربوط باشد.

همچنین ممکن است واتر پمپ عمل نکند يا شلينگ رابط پاره شده باشد.
جهت رفع عیب به کنار کولر برويد و به پوشال ها دقت نماييد. اگر صداي ريزش آب به گوش نرسيد وهمچنين قطرات آب جاري روي پوشال ها رؤيت نشد، مطمئن باشيد در سيستم پمپاژآب مشكلی بوجود آمده. اين عيب می تواند به خود واتر پمپ ويا پارگی شلينگ مربوط باشد.

می‌توانید دريچه ها را باز نماييد تا مورد معيوب را دقيقا شناسايی کنيد. خرابی واتر پمپ می تواند به هرز شدن پروانه و يا نيم سوز شدن موتور مربوط باشد البته گاها ديده می شود که واتر پمپ کاملا سالم است اما در سيستم برق رسانی به آن مشكل بوجود آمده قبل از آن که واتر پمپ را سوخته تلقی کنيد، سيم هاي رابطش را جدا نموده وبتوسط دو سيم ديگر به آن برق 222 ولت برسانيد. اگر عمل نكرد وپروانه هم گريپاژ نيست پس واتر پمپ سوخته است در صورت پاره شدن شلينگ نيز آن را تعويض نماييد.

 

جهت ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در پرند، سرویس کولر آبی در پرند، نصب کولر آبی در پرند و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

 

مشخصات اجزا مکانیکی کولر آبی نصب کولر آبی در پرند

بدنه کولر -پارچه برزنتی: جهت جلوگیری از انتقال لرزش‌های کولر به کانال خارجی الزاما باید از برزنت استفاده شود. بدیهی است این پاچه باید کاملا سالم باشد و هرگونه خرابی یا پارگی این پارچه‌ی برزنتی سبب لرزش کولر می‌گردد.

ناودان‌ها: بر روی هر یک از درپوش‌های کولر مسیری جهت ورود و توزیع اب وجود دارد که به ناودانی معروف است.

آب پخش کن، پولی بزرگ و پولی کوچک: توسط دو پولی و تسمه راابط بین آنها نیروی مکانیکی به وجود آمده در الکتروموتور به محور فن منتقل می‌شود. هم راستا بودن دو پولی بسیار فوق العاده با اهمیت است.

 

شناور (فلوتر) کولر آبی:  با استفاده از شناور میزان آب داخت مخزن کولر همواره ثابت است. خرابی این قطعه ممکن است سبب نشتی آب و یا عدم خنکی در کولر آبی شود.

فیوز: جهت حفاظت الکتریکی کولر در برابر خطراتی چون اضافه بار و…

جعبه ترمینال: جهت ایجاد اتصالات مطمعن و عایق از بدنه کولر.

کلید مخصوص کولر: جهت راه اندازی و کنترل موتور دو دور و واتر پمپ.

الکترو موتور دوسرعته: جهت به چرخش در آوردن فن در کولر آبی که شامل قسمت‌هایی مانند خازن راه انداز، خازن اصلاح ضریب قدرت، کلید گریز از مرکز، سیم پیچ راه انداز، سیم پیچ دور کند، سیم پیچ دور تند و… می‌شود.

واتر پمپ (پمپ آب کولر آبی):به کمک واتر پمپ، آب از مجزن به سه راه آب منتقل و از آنجا به ناودان‌ها هدایت می‌شود.

 

ساختمان موتور کولر آبی سرویس کولر آبی در پرند

این نوع موتورها از نوع قفسی (قفس سنجابی) با راه انداز خازنی یا مقاومتی دو دور می‌باشند، که در قدرتهای مختلف ۰٫۲۵ ، ۰٫۵ و ۰٫۷۵ اسب بخار و بالاتر نسبت به حجم هوادهی کولر انتخاب می‌شوند.

این نوع موتورها به دلیل نداشتن کلکتور (روتور سیم پیچی شده) با صدای بسیار کم ‌، حجم ، قیمت کمتر و عمر طولانی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند. موتور کولر دارای دو دور حدود ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ دور در دقیقه است، که به نام دور کند و دور تند معروف است.

ساختمان این موتورها بر اساس سه مشخصه سیم پیچ که راه انداز دورکند و دورتند هستند، ساخته می‌شوند.

در روی بدنه موتور کولر قسمت الکتریکی کلید گریز از مرکز وجود دارد که سرهای خروجی سیم پیچ‌ها و کابل ورودی برق به آن متصل می‌شود. روی قسمت کائوچویی این کلید لغات (COM) مشترک (HI) تند (LO) کند دیده می‌شود.

جریانی که موتور در دورهای تند و کند می‌کشد، حدود یک اسب بخار و (۴٫۲ آمپر) است. برای کولرهای با حجم هوا دهی زیاد از موتورهای سه فاز با یک دور (۱۵۰۰ دور در دقیقه) استفاده می‌شود. ساختمان کولر آبی از بخشهای مختلفی تشکیل شده‌اند که آنها را بررسی می‌کنیم.

بدنه (طوقه): این قسمت استاتور از ورقهای فولادی ساخته شده و توسط دستگاه درز جوش به صورت استوانه‌ای کامل در آمده است. قبل از جوش بدنه سوراخ‌هایی توسط پرس جهت تهویه روی آن تعبیه می‌گردد. قبل از اینکه هسته و سیم‌بندی در آن قرار گیرد، روی آن آزمایشهایی انجام می‌گیرد. بدنه ابتدا فسفاته ، سپس لعابکاری و سرانجام رنگ می‌شود. موقعی که استاتور روی پایه‌اش قرار می‌گیرد، حتما قسمت بیرون منفذ آن باید به سمت بالا باشد تا در مقابل ریزش آب و غیره محافظت گردد.

هسته: هسته الکتروموتور از ورق‌های دینامو (فولاد سیلیس‌دار) که روی آن شیارهای مخصوص و متفاوت تعبیه گردیده ، تشکیل شده است. قطر داخلی هسته ۸٫۹ سانتیمتر و طول یا ضخامت محوری هسته برای موتورهای ۳/۱ اسب بخار ، ۴٫۳ سانتیمتر و برای موتورهای ۲/۱ و ۴/۳ اسب بخار ۵٫۴ سانتیمتر است.

رتور: رتور نیز از ورق‌های دینامو (فولاد سیلیس‌دار) تشکیل شده است. در روی ورقها شیارهایی تعبیه شده است که آلومینیم مذاب درآن تزریق می‌شود. آلومینیم مذاب پره‌های خنک‌کننده دو سر رینگ را که میله‌های روتور را اتصال کوتاه می‌کند، نگه می‌دارد. جهت سبک شدن روتور و تهویه بهتر آن در روی هسته در قسمت مرکزی سوراخهایی تعبیه می‌شود.

درپوش و بوش‌ها: درپوش‌های انتهایی ، قسمتی از موتور را تشکیل می‌دهند، که در مرکز آنها بوش‌های نگهدارنده محور رتور تعبیه شده است. جنس بوش‌ها از استیل و قسمت داخلی آنها از برنز می‌باشد تا در مقابل بارهای سنگین و سبک از استحکام کافی برخوردار باشند. روی بوشها منفذی تعبیه گردیده که در داخل آن نمد مخصوص آغشته به روغن قرار می‌گیرد.

کلید گریز از مرکز (صفحه اتصالات): این کلید روی درپوش عقب الکتروموتور قرار دارد و چهارسر توسط فیش‌ها از زیر به آن اتصال دارد. در قسمت رویی یا بیرونی کلید ، یک سیم مخصوص دور زیاد که به فیشی با علامت HI که مخفف HIGH ، سیم دور کم به فیشی که به علامت LO که مخفف LOW و سیم برق مشترک به فیش با علامت COM که مخفف (COMON) است، متصل می‌شوند.

توربین (بادبزن): قسمت اصلی کولر که هوای داخل اطاقک را به داخل کانال می‌دمد، توربین یا بادبزن نامیده می‌شود. توربین از طریق یک فلکه (پولی) بزرگ با یک تسمه به فلکه موتور متصل می‌گردد. توربین از تعدادی پره که با شکل و زاویه خاصی حول یک استوانه قرار دارند، تشکیل شده است.

پولی یا فلکه: پولی از آلومینیم خشک تهیه شده و انتقال قدرت از الکتروموتور به فن یا پروانه از طریق آنها انجام می‌گیرد. پولی کوچک روی محور موتور و پولی بزرگ روی محور پروانه نصب می‌شود. طرز قرار گرفتن آنها طوری است که هر دو آنها دقیقا روی یک صفحه فرضی قرار می‌گیرند.

در غیر این صورت باعث خوردگی تسمه می‌شوند. روی مرکز هریک از پولی‌ها یک پیچ مغزی قرار دارد که باید توسط آچار آلن روی سطح صاف محورها تنظیم و سپس محکم شود. در غیر اینصورت پس ازمدتی به صورت هرزگرد حرکت می‌کنند.

یاتاقان: یاتاقان یا بستر قسمتی است که یک سر محور فن در داخل آنها قرار می‌گیرد. ساختمان یاتاقان طوری است که نیروی وزن ناشی ا زمحور و فن و اصطکاک را به بدنه منتقل می‌سازد، و چون باید حداقل اصطکاک و ساییدگی را داشته باشد، لازم است ماهانه یک بار روغن‌کاری شوند. بهترین یاتاقانها نوع گرافیتی و بلبرینگی هستند.

جهت ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در پرند، سرویس کولر آبی در پرند، نصب کولر آبی در پرند و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

 

خدماتی که قاصدک سرویس برای کولر آبی ارائه می‌دهد نصب کولر آبی در پرند

تعمیر کولرآبی پوشال در پرند، تعمیر کولرآبی پرتابل در پرند، تعمیر کولر آبی سلولوزی در پرند، تعمیر کولر آبی رومیزی، تعمیر و تعویض پمپ آب کولر آبی، تعمیر و تعویض دینام کولر آبی، تعمیر و تعویض کولر آبی، تعویض پوشال کولر آبی، سرویس کولر آبی، نصب کولر آبی، تعویض کف کولر آبی و…

 

هزینه تعمیر کولر آبی چقدر است؟ نمایندگی کولر آبی در پرند

هزینه تعمیر کولر آبی به مشکل کولر بستگی دارد. به عنوان مثال اگر موتور کولر سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، هزینه‌ها به نوع موتوری که خریداری می‌کنید وابسته است. قاصدک سرویس فقط هزینه نصب موتور کولر آبی را از شما دریافت می‌کند و خرید موتور کولر به عهده خودتان است. هزینه سرویس کولر آبی نیز جدای از هزینه ای که بابت خرید پوشال کولر پرداخت می کنید، محاسبه خواهد شد.

قیمت سرویس و راه‌اندازی کولر آبی در قاصدک سرویس همیشه شفاف و روشن است و شما در قسمت بالایی همین صفحه می‌توانید قیمت سرویس‌های مختلف کولر آبی را ملاحظه کنید. قبل از شروع کار، قیمت خدمات موردنظر به‌طور کامل برای شما شرح داده خواهد شد و تعمیرکار کولر آبی قاصدک سرویس نیز در انتها فاکتور قطعات و لوازم تعویضی را به شما ارائه خواهد کرد. سرویس کولر آبی در پرند

شرح خدمات | تقریبی قیمت واحد(تومان)
قیمت نصب و راه‌اندازی کولر آبی 270,000
قیمت سرویس کولر آبی 230,000
قیمت تعمیر پوسیدگی کف کولر 230,000
قیمت تعویض کامل کف کولر 290,000
قیمت تعویض پروانه و شفت 230,000
قیمت تعویض برزنت 165,000
قیمت تعویض یاتاقان 175,000
قیمت تعویض یاتاقان سمت دینام 230,000
قیمت سرویس زمستانه کولر آبی 195,000
قیمت تعویض پمپ 115,000
قیمت تعویض پولی موتور 145,000
قیمت تعویض پولی پروانه 350,000
قیمت تعویض موتور 145,000
قیمت باز و بست دینام جهت ارسال به تعمیرگاه 270,000
قیمت تعویض تسمه 95,000

جهت ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در پرند، سرویس کولر آبی در پرند، نصب کولر آبی در پرند و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

 

چگونه باید سفارش خود را ثبت نماییم؟

هر زمان که نیاز به سرویس کردن کولر داشته باشید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا یکی از متخصصان ما برای خدمات سرویس کولر آبی به محل مورد نظرتان مراجعه کنند. خدمات سرویس کولر آبی شامل، تعویض پوشال، روغن‌کاری کولر، نصب و راه‌اندازی و تمامی خدمات مربوط به تعمیر کردن کولر آبی است.

سرویس دوره‌ای کولر آبی چه فایده‌ای دارد؟ تعمیر کولر آبی در پرند

سرویس دوره‌ای کولر آبی باعث می‌شود که اگر مشکلی در کولر آبی مشاهده کردید خیلی سریع‌تر آن را رفع کنید و از خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنید. معمولاً در ابتدای فصل گرما و زمان روشن کردن کولر آن را سرویس می‌کنند. همچنین بعد از پایان فصل گرما و برای جمع‌کردن کولر نیز آن را سرویس می‌کنند.

قیمت سرویس و تعمیر کولر آبی بر چه اساس محاسبه می‌شود؟ تعمیر کولر آبی در پرند

عوامل متعددی مثل حجم کار، قطعات مصرفی و… می‌تواند بر روی هزینه سرویس و تعمیر کولر آبی اثرگذار باشد. قیمت سرویس و تعمیر کولر آبی به مشکل پیش‌آمده برای دستگاه بستگی دارد و طبق تعرفه‌های اتحادیه محاسبه می‌شود. در همین صفحه می‌توانید اطلاعات مربوط به هر خدمت مربوط به سرویس و تعمیر کولر آبی را مشاهده کنید.

در خدمات تعمیر کولر آبی تهیه اوازم یدکی توسط چه کسی صورت میگیرد؟ نصب کولر آبی در پرند

در این سرویس خرید لوازم‌یدکی مربوط به کولر به عهده مشتری است. ولی درصورتی‌که مشتری رضایت داشته باشد که این کار توسط متخصص انجام شود، از نظر قاصدک سرویس مسئله‌ای نیست. البته متخصص موظف است در صورت تهیه هرگونه وسایل، فاکتور آن را به مشتری ارائه کند.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نمایندگی کولر آبی آبسال در پرند، نمایندگی کولر آبی آدنیس در پرند، نمایندگی کولر آبی آزمایش در پرند، نمایندگی کولر آبی آسا الکتریک در پرند، نمایندگی کولر آبی الکتروسان در پرند، نمایندگی کولر آبی انرژی در پرند، نمایندگی کولر آبی برفاب در پرند، نمایندگی کولر آبی جنرال در پرند، نمایندگی کولر آبی پارس در پرند، نمایندگی کولر آبی پلار در پرند، نمایندگی کولر آبی توان در پرند، نمایندگی کولر آبی سپهر الکتریک در پرند، نمایندگی کولر آبی کاوه در پرند، نمایندگی کولر آبی کویر در پرند، نمایندگی کولر آبی لورچ در پرند، نمایندگی کولر آبی آذر درخشان در پرند، نمایندگی کولر آبی مشهد دوام در پرند،نمایندگی کولر آبی در پرند

نصب کولر آبی آبسال در پرند، نصب کولر آبی آدنیس در پرند، نصب کولر آبی آزمایش در پرند، نصب کولر آبی آسا الکتریک در پرند، نصب کولر آبی الکتروسان در پرند، نصب کولر آبی انرژی در پرند، نصب کولر آبی برفاب در پرند، نصب کولر آبی جنرال در پرند، نصب کولر آبی پارس در پرند، نصب کولر آبی پلار در پرند، نصب کولر آبی توان در پرند، نصب کولر آبی سپهر الکتریک در پرند، نصب کولر آبی کاوه در پرند، نصب کولر آبی کویر در پرند، نصب کولر آبی لورچ در پرند، نصب کولر آبی آذر درخشان در پرند، نصب کولر آبی مشهد دوام در پرند، نصب کولر آبی در پرند

تعمیر کولر آبی آبسال در پرند، تعمیر کولر آبی آدنیس در پرند، تعمیر کولر آبی آزمایش در پرند، تعمیر کولر آبی آسا الکتریک در پرند، تعمیر کولر آبی الکتروسان در پرند، تعمیر کولر آبی انرژی در پرند، تعمیر کولر آبی برفاب در پرند، تعمیر کولر آبی جنرال در پرند، تعمیر کولر آبی پارس در پرند، تعمیر کولر آبی پلار در پرند، تعمیر کولر آبی توان در پرند، تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک در پرند، تعمیر کولر آبی کاوه در پرند، تعمیر کولر آبی کویر در پرند، تعمیر کولر آبی لورچ در پرند، تعمیر کولر آبی آذر درخشان در پرند، تعمیر کولر آبی مشهد دوام در پرند، تعمیر کولر آبی در پرند

09121541062