نمایندگی بوش سرویس در کرج | 24 ساعته | BOSCH Services

4.9/5 - (13 امتیاز)

ثبت گارانتی

نمایندگی بوش سرویس در کرج

نمایندگی بوش سرویس در البرز

ارائه تمامی خدمات محصولات بوش در کرج با کد مجاز نمایندگی 51004 از سال 1387

نمایندگی بوش سرویس در کرج نمایندگی بوش سرویس در البرز

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی رسمی بوش در کرج

قاصدک سرویس، نمایندگی مجاز بوش از سال 1387 با کد مجاز 51004، تخصصی ترین و بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش میباشد که دارای تیم فنی ای با سطح علم و تجربه کاری بالا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بوش، سامسونگ، الجی و… است. تیم فنی قاصدک سرویس، با داشتن تجربه ای به ارزش 15 سال، آماده ارائه خدمات به مشتریان بوش میباشد. خدماتی که ما به شما ارائه میکنیم، شامل سه دسته نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش مانند قطعات یدکی یا فروش جرمگیر و… است که در ادامه به توضیحات بیشتری در این رابطه، خواهیم پرداخت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، ثبت درخواست تعمیر، سرویس دستگاه و.. با قاصدک سرویس – نمایندگی مجاز تمام لوازمهای خانگی بوش، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیرگاه مرکزی بوش در کرج – نمایندگی بوش در کرج

 

خدماتی که به قاصدک سرویس نسبت به باقی مراکز خدماتی، برتری میدهد.

1.      دریافت گارانتی 6 ماهه دستگاه پس از تعمیر و یا تعویض قطعه

2.      تعویض قطعه فقط در صورت نیاز

3.      استفاده از قطعات اصل و فابریک و خرید قطعات از شرکت رسمی بوش در آلمان

4.      اعزام تکنسین و بازید فقط در 24 ساعت

5.      بازید و کارشناسی دستگاه جهت عیب یابی، به صورت رایگان

6.      بررسی وضعیت دستگاه و پیگیری رضایت مشتری پس از حضور تکنسین در منزل

7.      تعمیر دستگاه فقط و فقط در منزل و در صورت نیاز، فقط ارسال قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی

8.      گارانتی دستگاه پس از نصب

9.      تعمیر دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

10.  پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

11.  داشتن سرویسکاران، مهندسان و تکنسین های با تجربه، متعهد و متخصص

 

جهت ثبت هرگونه سفارش در زمینه تعمیر، نصب، سرویس، مشاوره و… در البرز با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان نمایندگی بوش در البرز، شما را برای انتخاب بهترین تصمیم، راهنمایی کنند.

 

خدماتی که قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی مجاز بوش در کرج ارائه میدهد، چیست؟

همانطور که پیشتر گفته شد، قاصدک سرویس، تمام خدمات محصولات بوش را ارائه میکند زیرا شرکت قاصدک سرویس، نمایندگی مجاز شرکت بوش از سال 1387 میباشد. خدمات ما به سه دسته اصلی تعمیرات، نصب و خدمات پس از فروش تقسیم میشود.

 

جهت ثبت هرگونه سفارش در زمینه تعمیر، نصب، سرویس، مشاوره و… در البرز با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان نمایندگی بوش در البرز، شما را برای انتخاب بهترین تصمیم، راهنمایی کنند.

 

 

نمایندگی لباسشویی بوش – نمایندگی یخچال بوش – نمایندگی مجاز بوش در کرج

خدمات تعمیرات توسط کادر مجرب تعمیرکاران ما صورت میگیرد. ما به عنوان نمایندگی مجاز بوش، اجازه تعمیرات تمامی محصولات بوش را با ارائه گارانتی، داریم یعنی پس از تعمیر لباسشویی بوش در کرج، تعمیر یخچال بوش در کرج، تعمیر یخچال فریزر بوش در کرج، تعمیر ظرفشویی بوش بوش در کرج، تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در کرج و…، دستگاه شمارا طبق اصول شرکت بوش، به مدت 6 ماه گارانتی پس از تعمیر میکنیم. به عبارت دیگر اگر پس از تعویض قطعه، دستگاه شما نیازمند تعمیر باشد، تعمیر شما به صورت رایگان انجام میشود.

 

جهت ثبت هرگونه سفارش در زمینه تعمیر، نصب، سرویس، مشاوره و… در البرز با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان نمایندگی بوش در البرز، شما را برای انتخاب بهترین تصمیم، راهنمایی کنند.

 

 

 

نمایندگی یخچال بوش – نمایندگی مجاز بوش در کرج- نمایندگی بوش در کرج

خدمات بعدی که ما به عنوان نمایندگی بوش در کرج، ارائه میکنیم، خدمات نصب میباشد. پس از نصب دستگاه بوش شما توسط کادر نصب ما و تضمین سلامت دستگاه، دستگاه شما نیز مشمول گارانتی 18 ماهه میشود که طی این 18 ماه اگر دستگاه شما نیازمند هرگونه تعمیری باشد، ما آن را به صورت گارانتی انجام میدهیم. نصب دستگاه بوش توسط ما، فقط شامل دستگاه های مبله نمیشود بلکه شما میتوانید با تماس گرفتن با ما، درخواست اعزام کارشناس کنید تا نصب دستگاه های توکار شما نیز انجام شود.

قاصدک سرویس، مسئولیت نصب تمامی دستگاه های توکار بوش را در البرز به عهده دارد پس در صورت نصب لباسشویی توکار بوش در کرج، نصب ظرفشویی توکار بوش در کرج، نصب یخچال توکار بوش در کرج، نصب یخچال فریزر توکار بوش در کرج، نصب یخچال ساید بای ساید توکار بوش در کرج، نصب فر توکار بوش در کرج، نصب اسپرسوساز توکار بوش در البرز و… میتوانید با ما تماس بگیرید و از گارانتی 18 ماهه ما، برخوردار شوید.

 

جهت ثبت هرگونه سفارش در زمینه تعمیر، نصب، سرویس، مشاوره و… در البرز با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان نمایندگی بوش در البرز، شما را برای انتخاب بهترین تصمیم، راهنمایی کنند.

 

نمایندگی رسمی بوش در کرج – نمایندگی مجاز بوش در کرج – نمایندگی لباسشویی بوش

آخرین خدماتی که نمایندگی مجاز بوش به شما ارائه میدهد، خدمات “خدمات پس از فروش بوش” میباشد. ارائه این خدمات، از پس هر مرکز خدماتی ای برنمی آید زیرا دلال هایی وجود دارد که ممکن است قطعه ی غیر اورجینال به مراکز خدماتی بفروشد. شاید برای شما این سوال پیش آید “چگونه از اورجینال بودن قطعات خود، مطمئن هستید؟” پاسخ این است “زیرا ما با دلال ها کار نمیکنیم.” برخلاف باقی شرکت های خدماتی و نمایندگی های بوش، ما با دلال ها کار نمیکنیم بلکه مستقیما با خود شرکت بوش مستقر در آلمان، کار میکنیم و قطعات هارا از آنها دریافت میکنیم.

خدماتی که ما در این بخش ارائه میدهیم، فروش قطعات یدکی محصولات بوش است. این قطعات یدکی شامل تمام محصولات بوش میباشد برد لباسشویی بوش، موتور خرد کن بوش، لاستیک های دور لباسشویی بوش، پارچ آبمیوه گیری بوش، شیشه های یخچال فریزر بوش، قزص ماشین ظرفشویی بوش، جرمگیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی بوش، دستمال لکه بر استیل بوش، فیلتر آب اسپرسوساز بوش، محافظ مخصوص ماشین ظرفشویی و….

تمام این محصولات را ما از شرکت بوش آلمان خریداری میکنیم و برای شما میفرستیم پس با خیال راحت، از ما خرید کنید.

 

جهت ثبت هرگونه سفارش در زمینه تعمیر، نصب، سرویس، مشاوره و… در کرج با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان نمایندگی بوش در کرج، شما را برای انتخاب بهترین تصمیم، راهنمایی کنند.

 

مراحل کار، به چه صورت است؟

ابتدا شما باید با شماره تفلن 09121501062 تماس حاصل فرمایید و مشکلات دستگاه خود را به کارشناسان ما بگویید. درصورت امکان، مهندسین ما به شما کمک میکنند تا دستگاه خود را با کمک و پشتیبانی ما از طریق تلفن حل کنید و این مشاوره، کاملا به صورت رایگان صورت میگیرد ولی اگر مهندسین ما، مشکلات دستگاه شما را جدی تشخیص دهد، کارشناسی خبره جهت بازدید و کارشناسی به صورت رایگان، میفرستد. کارشناس پس از عیب یابی دستگاهتان، هزینه تعمیرات را به شما اعلام میکند و در صورت موافق بودن شما، دستگاه تعمیر میشود.

پس از گذران مرحله تعمیر دستگاه، سلامت دستگاه شما چک میشود و دستگاه شما 6 الی 18 ماه توسط قاصدک سرویس، گارانتی میشود و طی این بازه زمانی، تعمیرات دستگاه شما به صورت گارانتی و بدون هیچ هزینه ای، گارانتی میشود.

 

جهت ثبت هرگونه سفارش در زمینه تعمیر، نصب، سرویس، مشاوره و… در کرج با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان نمایندگی بوش در کرج، شما را برای انتخاب بهترین تصمیم، راهنمایی کنند.

 

در ادامه این مطلب، ما برای شما چندین مقاله در رابطه با تعمیرات لوازم خانگی بوش در خانه، ارائه کرده ایم. در این مقالات، ما به بررسی جزئی تمام لوازم های خانگی بوش پرداخته ایم. همچنین شما با خواندن این مقالات در رابطه با محصول خود، میتوانید محصول خود را بیشتر بشناسید و حتی در صورت امکان، خودتان آچار به دست شوید و آن را تعمیر کنید.

 

1.      تعمیر یخچال بوش، تعمیر فریزر بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش

این مقاله به تعمیر یخچال بوش، تعمیر فریزر بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش و تعمیر یخچال فریزر بوش، اختصاص داده شده است. با خواندن این مقاله، شما اطلاعاتی در رابطه با ارورهای یخچال فریزر بوش و ارورهای ساید بای ساید بوش، ایرادات متداول آنها، دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر بوش و ساید بای ساید بوش، نکات نگهداری از یخچال فریزر بوش و ساید بای ساید بوش و… دست خواهید یافت که به شما کمک میکند تا عمر ساید بای ساید بوش خود را افزایش دهید و از خراب شدن آنها جلوگیری کنید.

 

کلیک کنید

 

2.      تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر خشک کن بوش و تعمیر لباسشویی-خشک کن بوش

این مقاله به شما در راستای طول عمر لباسشویی خشک کن بوش و لباسشویی-خشک کن بوش کمک میکند. با خواندن این مقاله، شما اطلاعات زیادی در رابطه با نحوه نگهداری لباسشویی بوش و خشک کن بوش، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر خشک کن بوش، تعمیر لباسشویی-خشک کن بوش، دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی و خشک کن بوش، مناسب ترین جرمگیر برای لباسشویی بوش، بهترین محافط برای لباسشویی بوش و… کمک میکند.

 

کلیک کنید

 

3.      تعمیر ظرفشویی بوش

این مقاله مناسب افرادی میباشد که در زندگی روزمره خود، بسیار درگیر هستند و حتی وقت شستن ظرفهای پس از یک ویده غذایی خود را ندارند به عبارت دیگر این مقاله مناسب افرادی است که از ماشین ظرفشویی استفاده میکند. در این مقاله شما به صورت کامل ماشین ظرفشویی خود را خواهید شناخت. دسترسی مستقیم به دفترچه راهنمای فارسی خواهید داشت، با بهترین جرمگیرها آشناخواهید شد، نکات نگهداری از آنهارا یاد خواهید گرفت و…

 

کلیک کنید

 

4.      تعمیر جاروبرقی بوش

این مقاله، یک مقاله برای تعمیر جاروبرقی بوش میباشد. در این مقاله شما میتوانید با جاروبرقی خود، بیشتر آشنا شوید به عبارت دیگر، در این مقاله ایرادات رایجی که برای جاروبرقی بوش، رخ میدهد، مورد بررسی جز به جز قرار گرفته است. همچنین اطلاعاتی درمورد نحوه نگهداری از جاروبرقی بوش در این مقاله ذکر شد است که با رعایت آنها و تعویض فیلتر و کیسه، میتوانید باعث افزایش طول عمر جاروبرقی بوش شوید.

 

کلیک کنید

 

5.      تعمیر جاروشارژی بوش

جاروشارژی بوش نیز یک مقاله اختصاصی دارد. در این مقاله، جاروشارژی بوش، به صورت تخصصی و ریز به ریز مورد کارشناسی مهندسین ما قرار گرفته است و باعث بهبود علم شما نسبت به جارو شارژی تان میشود. در این مقاله، کارشناسان ما، جارو شارژی بوش را به همراه ایرادات رایج و حیاتی بررسی کرده اند تا باعث افزایش طول عمر جارو شارژی تان شود و خواندن این مقاله، برای شماای که متری جارو شارژی بوش هستید، خالی از لطف نیست.

کلیک کنید

 

6.      تعمیر لوازم آشپزخانه بوش

با کلیک روی این مقاله، شما به صفحه ای لینک میشوید که در آن ما تمامی محصولات آشپزخانه بوش را مورد بررسی قرار داده ایم. منظور از تعمیر لوازم آشپزخانه بوش (اصطلاحا سی-پی بوش)، تعمیر لوازمی است مانند تعمیر گوشت کوب برقی بوش، تعمیر چرخ گوشت بوش، تعمیر آبمیوه گیر بوش، تعمیر خردکن بوش، تعمیر آسیاب برقی بوش، تعمیر اسپرسو ساز بوش، تعمیر قهوه ساز بوش، تعمیر بلندر بوش، تعمیر مخلوط کن بوش و….

 

کلیک کنید

 

سوالات متداول:

چگونه باید برای تعمیر محصول بوش خود در البرز، با قاصدک سرویس، ارتباز برقرار کرد؟

درصورت تمایل همکاری با قاصدک سرویس، میتوانید با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناس ما، در کوتاه ترین زمان، به خانه شما، مراجعه کند.

 

هزینه تعمیرات به چگونه است؟

هزینه بازدید و کارشناسی، رایگان میباشد ولی هزینه تعمیرات، پس از بازدید و کارشناسی توسط کارشناس اعلام میشود. این هزینه با توجه به نوع تعمیر شما و داشتن گارانتی دستگگاهتان، متفاوت میباشد.

 

دستگاه بوش من، در کجا تعمیر میشود؟

محض اطمینان شما، دستگاه بوشتان بدون در نظر گرفتن نوع محصول، در خانه تان تعمیر و گارانتی میگردد مگر آنکه وضعیت دستگاه بسیار حاد باشد که در این صورت، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی بوش در کرج و یا تعمیر گاه مرکزی البرز، منتقل میشود.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

خدمات پس از فروش بوش در کرج، نمایندگی بوش سرویس در کرج، نمایندگی بوش در کرج، خرید قطعات لباسشویی بوش در کرج، خرید قطعات ظرفشویی بوش در کرج، خرید محافط برای بوش در کرج، خرید جرمگیر ظرفشویی بوش در کرج، خرید جرمگیر لباسشویی بوش در کرج، بوش سرویس در کرج، خرید پارچ آبمیوه گیر بوش در کرج

نمایندگی لوازم بوش در کرج؛

نمایندگی ظرفشویی بوش در کرج، نمایندگی لباسشویی بوش در کرج، نمایندگی یخچال فریزر بوش در کرج، نمایندگی ساید بای ساید بوش در کرج، نمایندگی جارو برقی بوش در کرج، نمایندگی یخچال بوش، نمایندگی لباسشویی بوش، نمایندگی ظرفشویی بوش، نمایندگی یخچال یوش، نمایندگی مجاز بوش، نمایندگی بوش، نمایندگی مجاز بوش در کرج، نمایندگی بوش در کرج، نمایندگی جارو شارژی بوش در کرج، نمایندگی گوشت کوب برقی بوش در کرج، نمایندگی اتو بوش در کرج، نمایندگی بلندر بوش در کرج، نمایندگی قهوه ساز بوش در کرج، نمایندگی کتری بوش در کرج ، نمایندگی چای ساز بوش در کرج، نمایندگی آبمیوه گیر بوش در کرج

تعمیر لوازم بوش در کرج؛

تعمیر ظرفشویی بوش در کرج، تعمیر  لباسشویی بوش در کرج، تعمیر یخچال فریزر بوش در کرج، تعمیر  ساید بای ساید بوش در کرج، تعمیر جارو برقی بوش در کرج، تعمیر جارو شارژی بوش در کرج، تعمیر گوشت کوب برقی بوش درکرج، تعمیر اتو بوش در کرج، تعمیر بلندر بوش در کرج، تعمیر قهوه
ساز بوش در کرج، تعمیر کتری بوش در کرج ، تعمیر چای ساز بوش در کرج، تعمیر آبمیوه گیر بوش در کرج

هزینه نصب لوازم توکار بوش در کرج؛

هزینه نصب لباسشویی توکار بوش در کرج، هزینه نصب ظرفشویی توکار بوش در کرج، هزینه نصب یخچال فریزر توکار بوش در کرج، هزینه نصب یخچال توکار بوش در کرج، هزینه نصب فر توکار بوش در کرج، هزینه نصب وارمر توکار بوش در کرج، هزینه نصب قهوه ساز توکار بوش در کرج هزینه نصب درب لوازم توکار بوش در کرج، هزینه نصب درب لباسشویی توکار بوش در کرج،هزینه نصب درب ظرفشویی توکار بوش در کرج، هزینه نصب درب یخچال فریزر توکار بوش در کرج، هزینه نصب درب یخچال توکار بوش در کرج

خدمات پس از فروش بوش در البرز، نمایندگی بوش سرویس در البرز، نمایندگی بوش در البرز، خرید قطعات لباسشویی بوش در البرز، خرید قطعات ظرفشویی بوش در البرز، خرید محافط برای بوش در البرز، خرید جرمگیر ظرفشویی بوش در البرز، خرید جرمگیر لباسشویی بوش در البرز، بوش سرویس در البرز، خرید پارچ آبمیوه گیر بوش در البرز

نمایندگی لوازم بوش در البرز؛

نمایندگی ظرفشویی بوش در البرز، نمایندگی لباسشویی بوش در البرز، نمایندگی یخچال فریزر بوش در البرز، نمایندگی ساید بای ساید بوش در البرز، نمایندگی جارو برقی بوش در البرز، نمایندگی یخچال بوش، نمایندگی لباسشویی بوش، نمایندگی ظرفشویی بوش، نمایندگی یخچال یوش، نمایندگی مجاز بوش، نمایندگی بوش، نمایندگی مجاز بوش در البرز، نمایندگی بوش در البرز، نمایندگی جارو شارژی بوش در البرز، نمایندگی گوشت کوب برقی بوش در البرز، نمایندگی اتو بوش در البرز، نمایندگی بلندر بوش در البرز، نمایندگی قهوه ساز بوش در البرز، نمایندگی کتری بوش در البرز ، نمایندگی چای ساز بوش در البرز، نمایندگی آبمیوه گیر بوش در البرز

تعمیر لوازم بوش در البرز؛

تعمیر ظرفشویی بوش در البرز، تعمیر  لباسشویی بوش در البرز، تعمیر یخچال فریزر بوش در البرز، تعمیر  ساید بای ساید بوش در البرز، تعمیر جارو برقی بوش در البرز، تعمیر جارو شارژی بوش در البرز، تعمیر گوشت کوب برقی بوش درالبرز، تعمیر اتو بوش در البرز، تعمیر بلندر بوش در البرز، تعمیر قهوه
ساز بوش در البرز، تعمیر کتری بوش در البرز ، تعمیر چای ساز بوش در البرز، تعمیر آبمیوه گیر بوش در البرز

هزینه نصب لوازم توکار بوش در البرز؛

هزینه نصب لباسشویی توکار بوش در البرز، هزینه نصب ظرفشویی توکار بوش در البرز، هزینه نصب یخچال فریزر توکار بوش در البرز، هزینه نصب یخچال توکار بوش در البرز، هزینه نصب فر توکار بوش در البرز، هزینه نصب وارمر توکار بوش در البرز، هزینه نصب قهوه ساز توکار بوش در البرز هزینه نصب درب لوازم توکار بوش در البرز، هزینه نصب درب لباسشویی توکار بوش در البرز،هزینه نصب درب ظرفشویی توکار بوش در البرز، هزینه نصب درب یخچال فریزر توکار بوش در البرز، هزینه نصب درب یخچال توکار بوش در البرز، نمایندگی بوش در البرز

09121541062