طراحی و دکوراسیون اداری املاک

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی و دکوراسیون اداری املاک | قاصدک چوب

 

بازدید طراحی و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار قبل از اتمام قرار داد 

 

قاصدک چوب بزرگترین تولید کننده انواع دکوراسیون اداری برای املاک 09121541062

 

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری برای املاک

 

ما به عنوان مدیر یا مشاوران املاک باید بدانید که دکوراسیون داخلی بنگاه املاک تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد. به طور مثال برخی از مشاوران املاک خیلی به ویترین آژانس املاک‌ اهمیت نمی‌دهند؛ اما ویترین اولین جایی است که چشم مشتری با آن برخورد می‌کند.

حتی شاید یک مشتری با دیدن تبلیغات و طراحی ویترین، جذب بنگاه املاک شما شود. دکوراسیون مشاور املاک در رسیدن به موفقیت در جذب و حفظ مشتری‌ها، از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر فضای داخلی شما مناسب باشد، مشتری در بدو ورود احساس راحتی خواهد کرد و سپس شما به موفقیت در معامله نزدیک‌تر می‌شوید.

به طور کلی در هنگام چیدمان دفتر معاملات املاک باید به چند نکته مهم توجه کنید:

 

 • رنگ
 • نورپردازی
 • مبلمان
 • کمدها
 • نقشه
 • تجهیزات اداری و جانبی

هر کدام از این عناصر باید طوری انتخاب و چیده شوند که نظر مشتری را جلب کرده و تاثیر مثبتی بر او بگذارند. با طراحی داخلی درست در نهایت شما تجربه بهتری از حضور در آژانس را به مشتری عرضه می‌کنید.

دکوراسیون ورودی آژانس طراحی ودکوراسیون اداری املاک

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های دکوراسیون آژانس املاک، ورودی دفتر است. ورودی دفتر اولین مکانی است که مشتری در ابتدا از آن گذر می‌کند. در نتیجه بهتر است سعی کنید ورودی دفتر را به گونه‌ای طراحی کنید که در اولین برخورد رضایت مشتری را به دست بیاورید. در حقیقت طراحی ورودی به گونه‌ای معرف برند کسب و کار شما نیز محسوب می‌شود.

در ورودی آژانس باید از ترکیب نورپردازی، رنگ و کاغذ دیواری به درستی استفاده کنید. همکاری با یک طراح داخلی در اینجا اهمین زیادی پیدا می‌کند. ورودی دفتر باید روشن‌تر بوده و نور بیشتری نسبت به قسمت‌های دیگر داشته باشد. اگر بتوانید رنگ قسمت ورودی را هم از سایر بخش‌ها متمایز کنید، فضای دعوت کننده‌ای ایجاد کرده‌اید که مخاطب را راغب‌تر می‌کند.

علاوه بر رنگ، می‌توانید المان‌های دعوت کننده‌ای چون فلش راهنما و تابلوهایی برای دکوراسیون ورودی دفتر انتخاب کنید.

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری برای املاک

طراحی و دکوراسیون اداری املاک| قاصدک چوب

 

بازدید طراحی و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار قبل از اتمام قرار داد 

 

قاصدک چوب بزرگترین تولید کننده انواع دکوراسیون اداری برای املاک 09121541062

 

مبلمان اداری دکوراسیون مشاور املاک طراحی و دکوراسیون اداری املاک

یکی از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون مشاور املاک که تاثیر زیادی بر تجربه مناسب مشتریان دارد، مبلمان اداری است. باوجود تمام نوآوری‌هایی که در صنعت مشاوره املاک و بازدیدهای غیرحضوری دیده می‌شود، هنوز هم سهم زیادی از تعامل مشتریان با مشاوران، در داخل آژانس و بنگاه صورت می‌گیرد. درنتیجه زمانی که مشتری در آژانس شما حضور دارد، باید احساس راحتی کند.

انتخاب مبلمان اداری مناسب برای آژانس املاک چالش‌های خاص خود را دارد. شما باید مبلمانی را انتخاب کنید که در عین شیک بودن، راحت هم باشد. به‌هرحال زمانی که مشتری روی صندلی آژانس شما نشسته است، حالت‌های روحی متفاوتی دارد. برخی اوقات ناراحت، برخی اوقات نگران و حتی برخی اوقات عصبانی است. راحتی مبلمان، تا حد زیادی چالش‌های روحی او را برطرف کرده و او را برای یک معامله مناسب آماده می‌کند.

فراموش نکنید که هزینه کردن برای خرید مبلمان اداری مناسب آژانس املاک، اصلا اشتباه نیست. شاید بیشترین هزینه را باید به این بخش اختصاص دهید. راحتی و تجربه حضور آرام در آژانس شما، برای مشتریان بسیار جذاب خواهد بود. پس صندلی‌ها و طراحی‌های سنتی و ساده قدیمی را کنار بگذارید و به فکر یک مبلمان شیک و راحت باشی، حتی اگر آژانس کوچکی دارید که فقط جای یک نفر مشتری دارد!

 

رنگ و نور در دکوراسیون مشاور املاک طراحی و دکوراسیون اداری املاک

 

طبق یافته‌های علم روانشناسی در طراحی دکوراسیون‌ها به ویژه طراحی دکوراسیون دفتر املاک، بهتر است از رنگ‌هایی استفاده شود که آرامبخش بوده و اعتماد و اعتبار بیشتری ایجاد می‌کند. همچنین بهتر است از رنگ‌های هیجانی و استرس‌زا استفاده نکنید چرا که تاثیر منفی بر ذهن مشتری می‌گذارد.

نور طبیعی همواره بهترین و زیباترین نور در محیط کار است. نور طبیعی تاثیر زیادی بر زیبایی و دلنشین بودن محیط می‌گذارد. برای اینکه نور زیادی داشته باشید، باید پارتیشن‌ها و وسایل اضافی را کاهش دهید تا نور کافی به محیط برسد. استفاده از آینه نیز یکی از راه‌هایی است که فضا را بزرگ‌تر نشان داده و کوچک بودن محیط، کمتر خودش را نشان می‌دهد. البته قطعا نباید در استفاده از آینه زیاده‌روی کنید.

 

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری برای املاک

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری املاک | قاصدک چوب

 

بازدید طراحی و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار قبل از اتمام قرار داد 

 

قاصدک چوب بزرگترین تولید کننده انواع دکوراسیون اداری برای املاک 09121541062

 

 

 

اهمیت نقشه در دکوراسیون مشاور املاک طراحی و دکوراسیون اداری برای املاک

 

مشتریان از شما انتظار دارند، هر نوع سوال و شک و شبهه در مورد منطقه محل فعالیت را پاسخگو باشید. بنابراین شما در نقش مشاوران املاک باید حتما در دکوراسیون دفتر کارتان از نقشه استفاده کنید.

استفاده از نقشه روی دیوارهای بنگاه املاک از سال‌ها پیش مرسوم است. ازطرفی بسیاری از بنگاه‌ها، دیزاین مناسبی برای جانمایی نقشه و همچنین انتخاب نوع نقشه در دکوراسیون ندارند. مثلا یک نقشه کلی از کشور ایران به‌هیچ‌وجه در یک آژانس محلی کاربرد ندارد.

همچنین نقشه شهر هم برای چنین آژانسی مفید نخواهد بود. آژانس‌های محلی باید نقشه‌ای از محله موردفعالیت خود روی دیوار داشته باشند و موقعیت املاک را هرازچندگاهی روی نقشه علامت بزنند.

استفاده از چند نقشه در دکوراسیون مشاور املاک، می‌تواند جذابیت‌های محیطی را افزایش دهد. به‌علاوه فراموش نکنید که موقعیت اماکن مهم و کاربردی محل را هم روی نقشه‌ها مشخص کنید. همچنین استفاده از نقشه‌های دیجیتال را هم در دستور کار داشته باشید. می‌توانید یک نقشه اختصاصی از محله را به‌همراه دسترسی‌ها و مکان املاک در گوگل مپ بسازید و با مشتریان به اشتراک بگذارید.

 

بخش تخصصی عقد قراردادها طراحی و دکوراسیون اداری برای املاک

 

شما به عنوان مشاوران املاک به خوبی می‌دانید که روزانه افراد زیادی به بنگاه معاملات املاک شما می‌آیند که برخی از آنان سوال‌هایی دارند و مشاوره می‌خواهند. برخی از آن‌ها گذری می‌آیند و از همه مهم‌تر کسانی هستند که برای عقد قرارداد به سمت شما متمایل هستند.

بنابراین بهتر است در بنگاه املاک جایی را به بخش تخصصی اختصاص بدهید تا جلسات مذاکره برای عقد قراردادهای مهم، جلسه‌های کاری و موارد این‌چنینی را در آنجا با تمرکز پیش ببرید. دیزاین این بخش، باید کاملا رسمی و اداری باشد.

 

 

 

 

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری املاک | قاصدک چوب

 

بازدید طراحی و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار قبل از اتمام قرار داد 

 

قاصدک چوب بزرگترین تولید کننده انواع دکوراسیون اداری برای املاک 09121541062

 

 

 

استفاده از گلدان‌های طبیعی طراحی و دکوراسیون اداری املاک

 

گل‌های طبیعی همواره حس نشاط و سرزندگی را به همراه می‌آورند. همچنین باعث افزایش عملکرد و بازدهی کارکنان می‌شوند. زمانی که محیط شاد و مفرح باشد، حس خوبی به مشتریان و کارکنان منتقل می‌شود. همچنین صبر و حوصله کارکنان در برقراری ارتباط موثر افزایش می‌یابد. می‌توانید از گل‌های آپارتمانی کوچک و بزرگ برای شادابی دفتر کار املاک استفاده کنید.

 

کاغذ دیواری در دکوراسیون مشاور املاک

 

گزینه‌های زیادی چون رنگ، کاغذ دیواری و انواع پنل‌های سه بعدی برای دیزاین دیوارهای بنگاه املاک وجود دارد. برای زیباتر شدن دفتر املاک، می‌توانید از ترکیب رنگ و کاغذ دیواری در کنار هم استفاده کنید. شما به عنوان مشاوران املاک باید بر اساس بودجه و فضایی که دارید، بهترین و مناسب‌ترین طراحی را انتخاب کنید.

 

کمد دیواری طراحی و دکوراسیون اداری املاک

 

کمد دیواری و قفسه یکی از المان‌ها و وسایل مهم در دفتر کار اداری است. حتما باید در انتخاب کمد دیواری توجه داشته باشید که علاوه بر زیبایی، فضای کافی برای چیدن فایل‌ها و پرونده‌ها و سندهایتان داشته باشد. باید به عمق و ابعاد آن‌ها توجه کنید تا متناسب با پرونده‌هایتان باشد.

 

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری برای املاک

 

 

طراحی و دکوراسیون اداری املاک| قاصدک چوب

 

بازدید طراحی و مشاوره رایگان | یک سال گارانتی بدون قید و شرط | تحویل کار قبل از اتمام قرار داد 

 

قاصدک چوب بزرگترین تولید کننده انواع دکوراسیون اداری برای املاک 09121541062

 

 

 

عناصر اصلی هویت بصری برند را می‌شناسید؟

هویت بصری از مجموعه‌ای از عناصر تشکیل شده که به صورت یکپارچه تصویری واحد در ذهن مخاطب ایجاد می‌کنند. این موارد، تنها منتهی به لوگو نمی‌شود. عناصر اصلی هویت برند شامل موارد زیر است:

 1. لوگو (نمایی از کل هویت)
 2. لوازم‌التحریر (سربرگ، کارت ویزیت، پاکت،‌ خودکار و غیره)
 3. ابزارهای بازاریابی (بروشور، کاتالوگ،‌ وب‌سایت و کتابچه)
 4. طراحی لباس مشاور املاک (ست اداری که کارمندان استفاده می‌کنند)

 

نحوه چیدمان دفتر مشاور املاک

نحوه چیدمان دفتر مشاور املاک موضوع بسیار مهمی است که می‌تواند بر روی مشتری و روند کار کارکنان تاثیرگذار باشد. پس با کمک گرفتن از یک معمار داخلی حرفه‌ای با توجه به متراژ فضا و تعداد کارمندان بهترین نحوه چیدمان دفتر مشاور املاک را برای فضای مدنظرتان طراحی کنید.

 

سوالات متداول دکوراسیون اداری برای املاک

 

نحوه سفارش پروژه به چه صورت میباشد؟

جهت سفارش پروژه میتوانید با شماره تماس های درج شده و یا از طریق واتساپ و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید ; و مشخصات پروژه خود را ذکر فرمایید. سفارش پروژه میتواند از طریق ارسال عکس از فضا و یا بعد از بازدید توسط تیم ما انجام گیرد.

 

در چه مرحله ایی از فضای مورد نظر بازدید میشود؟

جهت شروع پروسه طراحی بازدید از ملک الزامی میباشد و پلان ساختمان مورد نظر در صورت عدم وجود توسط تیم ما به رایگان برداشت میشود.

 

آیا انجام طراحی صرفا و بدون اجرا امکان پذیر است؟

بله ، امکان پذیر است . اما توصیه ما به شما انجام طراحی و اجرا توسط یک تیم واحد است و علاوه بر آن در صورت اجرای طرح توسط ما تخفیف مناسبی بر روی تعرفه طراحی دریافت خواهد کرد.

 

روند طراحی و اجرای یک پروژه به چه صورت است؟

 1. بازدید حضوری از ملک و مشاوره در خصوص چند و چون پروژه و یا ارسال عکس توسط شما و مشاوره
 2. انعقاد قرارداد طراحی و چک شدن طرح توسط کارفرما تا زمان تایید نهایی طرح
 3. ارائه برآورد هزینه های اجرایی
 4. انعقاد قرارداد اجرا
 5. ارائه لیست کامل از آیتم های اجرایی ; شامل کوچکترین مسائل دخیل در اجرا جهت دستیابی به دقیق ترین تخمین هزینه های اجرا
 6. بالانس نسبت هزینه/کیفیت طبق بودجه ایی که کارفرمای محترم برای پروژه در نظر گرفته اند
 7. شروع پروسه اجرا منطبق بر طرح تصویب شده و زمان اجرای پروژه درج شده در قرارداد و هزینه های اعلامی
 8. تحویل پروژه

 

چگونه میتوانیم به حُسن انجام کار توسط تیم شما اعتماد کنیم؟

کارفرماهای ما مهمترین سرمایه های ما هستند که اولین هدف ما جلب رضایت ایشان از پروژه های ما میباشد و همچنین تداوم همکاری با ایشان ; همچنین در قراردادهای شرکت تمامی موارد تعهد های شرکت درج شده و به امضای طرفین میرسد . و گذشته از اینها رزومه ی ما گواه بر حسن انجام کارمان خواهد بود.

 

هزینه ساخت دکوراسیون داخلی برای آپارتمان من چقدر است؟

هزینه ی اجرای پروژه بر اساس نیاز های شما از پروژه ; و سطح کیفی کار و متریال هایی که قرار است استفاده شوند متغیر است . بهترین حالت مدیریت هزینه های اجرا ; بالانس کردن آیتم های اجرایی بر اساس بودجه مورد نظرتان است . نگران نباشید ما این موضوع را به بهترین نحو برایتان مدیریت میکنیم.

09121541062