تعمیر کولرگازی در تهران

3.5/5 - (6 امتیاز)

نمایندگی کولرگازی در تهران

نمایندگی کولرگازی در تهران

کولرگازی یکی از دستگاهایی می‌باشد که برای تهویه‌ی مطبوع استفاده می‌شود. همانطور که می‌دانید، کولرگازی برای خنک کردن هوای داخل یک فضای سر بسته مانند یک واحد خانگی، صنعتی، تجاری، آموزشی و… استفاده می‌گردد. کولرهای گازی معمولا با گازهایی مانند R-32، R-22 و R-410A کار می‌کند. این گازها، مانند گازهای معمولی نیستند. این گازها به دلیل داشتن داشتن شاخص ODP هیچگونه اثر منفی ندارد و درصد تاثیر گذاری آن روی لایه‌ی اوزون، تقریبا صفر است. همچنین این گازها، می‌توانند سریع‌تر، گرمای محیط را بگیرد و به سرما تبدیل کنند.

کولرگازی‌ها به دو بخش اصلی، تقسیم می‌شوند. این دو بخش، بخش داخلی و بخش خارجی می‌باشد که بخش داخلی، در داخل ساختمان و بخش خارجی در خارج از ساختمان مانند دیوار یا پشت بام، قرار می‌گیرد. بخش داخلی، وظیفه‌ی تصفیه‌ی هوای داخلی را برعهده دارد درحالی که بخش خارجی، قطعاتی مانند کمپرسور، فن، کویل تبادل حرارت و… را پوشش می‌دهد.

کولرهای گازی به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند. اولین دسته، کولرگازی پنجره‌ای و دومین، اسپلیت است. کولرگازی پنجره‌ای، در کنار پنجره نصب می‌گردد و برای فضای کوچک، بسیار مناسب است درحالی که اسپیلت‌ها، به دو بخش خارجی و داخلی تقسیم می‌شوند که با یک لوله، به یکدیگر، متصل می‌شود. اسپلیت ها معمولا برای فضاهای بزرگتر مناسب هستند و خنکی بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کولرگازی، یکی از مهمترین عناصر خانه شناخته می‌شود زیرا در فصول گرم زمستان، وظیفه‌ی کاهش دمای خانه را دارد و باید از آن به درستی مراقبت کنید تا بتوانید طول عمر کولر گازی خود را افزایش دهید. در ادامه‌ی این مطلب، شما بهترین روش‌های نگهداری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آشنا خواهید شد.

برای اینکه بتوانید از کولرگازی خود به بهینه ترین روش ممکن استفاده نمایید، باید برخی از فاکتورها مانند مصرف انرژی، گاز مصرفی کولر گازی، نصب صحیح آن، فضایی که در آن کولر گازی و… را نصب کرده اید را مورد بررسی قرار دهید همچنین جهت کاهش مصرف انرژی مصرفی خود می‌توانید از کولرهایی با کلاس انرژی بالاتری، استفاده نمایید. همچنین سعی کنید کولرگازی را برای ساعتی در طول روز، خاموش کنید و به صورت پیوسته از آن، استفاده نکنید زیرا ممکن است کولرگازی شما، صدمه ببیند.

 

نصب و تعمیر کولرگازی و اسپلیت

قاصدک سرویس به عنوان مجری تخصصی تعمیر و نصب انواع مختلف کولرگازی از سال 1387، در تهران با برندهای نام داری از قبیل سامسونگ، الجی، اجنرال، جنرال شکار، دایکین، ایران رادیاتور، گرین و… همکاری نموده است. این سیستم تهویه مطبوع، یکی از پرطرفدار ترین سیستم ها می‌باشد و از آنجایی که کولرگازی، یکی از مهمترین بخش هر خانه بخصوص در فصول گرم سال است، پس تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی، بسیار مهم واقع شده است.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی در تهران، وظیفه‌ی ارائه خدماتی از قبیل نصب کولرگازی در تهران، تعمیر کولرگازی در تهران، خدمات پس از فروش و… را دارد. لازم به ذکر است که تمامی متخصصان مجرب قاصدک سرویس، دوره های آموزشی برگزار شده توسط تولیدکنندگان مطرح کولر گازی را با موفقیت گذرانده و گواهینامه های معتبر مربوطه را دریافت کرده اند.

 

نصب کولر گازی در تهران

قاصدک سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات انواع مختلف اسپیلت و کولر گازی در برندهای مختلف و بزرگ تولید شده، سعی بر ارائه‌ی بهترین خدمات برای کولرگازی دارد از این رو، تیم پشتیبانی و کادر فنی قاصدک، متشکل از افرادی آموزش دیده در زمینه‌ی تعمیرات کولرگازی، نصب کولرگازی، ارائه‌ی خدمات کولر گازی و… می‌باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی کولرگازی، با ارائه‌ی 18 ماه گارانتی پس از نصب بدون قید و شرط، محصول شما و کارشناس نصب کولرگازی خود را برای شما ضمانت می‌کند. همچنین تمامی کارشناس‌های قاصدک سرویس، موظف به ارائه‌ی فاکتور رسمی از سوی شرکت می‌باشند تا اطمینان شما مشتریان را بتوانیم کسب نماییم.

 

نمایندگی کولرگازی در تهران

مردم در فصل تابستان و گرما به فکر تعمیر کولرگازی خود می افتند. قاصدک سرویس با تعمیرکار کولرگازی مجرب و متخصص آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. نمایندگی کولرگازی در تهران، هزینه کمتری از تعمیر نمایندگان غیر مجاز کولرگازی دارد زیرا ممکن است دستگاه شما، مشمول گارانتی باشد و فقط یک نمایندگی مجاز، قادر به ارائه‌ی خدمات به شما خواهد بود.

کادر فنی نمایندگی کولرگازی در تهران، کادری آموزش دیده، با تجربه و مجرب می‌باشد که همه‌ی اعضای این کادر، از فیلترهای علمی  عبور کرده اند و آزمون‌های فنی و حرفه‌ای را با نمرات بالا، گذرانده اند تا همه‌ی ما باهم – مجموعه‌ی قاصدک – بتوانیم بهترین خدمات را برای کولرگازی در تهران ارائه نماییم.

 

چرا کولرگازی، کار نمی‌کند؟

 1. اگر کولرگازی شما کار نمی‌کند،مواردی مانند اتصالات الکتریکی، جعبه تقسیم، محافظ برق و… را بررسی نمایید.
 2. ممکن است فیلترها و کویل‌‌ها کثیف شده باشند. به عبارتی دیگر، عدم سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث این رخداد می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل، باید برای سرویس دوره‌ای کولر گازی خود، اقدام نمایید. به عبارتی دیگر، خرابی کویل‌های کولرگازی سبب آسیب به فن‌ها و کمپرسور می‌شود پس رعایت بهداشت و تمیز کردن دوره‌ای آن، بسیار مهم است.
 3. احتمال بعدی، معیوب شدن ترموستات کولرگازی است. سنسور ترموستات معمولا در پشت پنل کنترل، است و دمارا اندازه گیری می‌کند. برای این که از سالم بودن این قطعه مطمئن شوید، باید دمای دستگاه را تغییر دهید. اگر سنسور ترموستات کار کرد، یعنی مشکل کولرگازی در سنسور آن نمی‌باشد.
 4. ممکن است فیوز دستگاه خراب شده باشد. برای عیب یابی و تعمیر فیوز کولرگازی، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.
 5. ممکن است که کولرگازی شما، دچار یخ زدگی شده باشد. برای بررسی این مورد، دستگاه را یک بار خاموش و روشن نمایید و از یخ زده نبودن فیلتر کولرگازی اطمینان حاصل نمایید. یخ زدگی کولررگازی، عموما به دلیل خرابی تسمه فن رخ می‌دهد.
 6. آخرین احتمال معمولا کمپرسور دستگاه است. معمولا در چنین شرایطی، کمپرسور دستگاه به دلیل سوختن خازن، دچار مشکل می‌شود و برای رفع این مورد، باید برای تعویض و یا تعمیر این قطعه، اقدام نمایید.

 

چرا کولرگازی، نشتی آب دارد؟

 1. اگر فیلترهای هوای کولرگازی شما کثیف شده باشد، شاهد بروز نشتی در کولرگازی خواهید بود. کثیفی در فیلتر هوا، اجازه‌ی عبور هوا را در کولرگاز نمی‌دهد و در نتیجه کویل های تبخیرکننده دچار یخ زدگی می شوند. در ادامه باید بدانید که مبرد از طریق سیم پیچ های تبخیرکننده جریان میابد و برای جذب گرما نیاز به جریان مناسب هوا می باشد، در صورت محدود بودن جریان هوا یخ زدگی و در نتیجه نشتی آب رخ می دهد.
 2. ممکن است پنل تخلیه دستگاه سرریز شده باشد. معمولا این قطعه در قسمت پایین سیستم داخلی می‌باشد و وظیفه‌ی آن، جمع کردن بخارات چگالش یافته است. برای بررسی و رفع این مشکل باید دستگاه را خاموش نمایید و از پنل‌ها و لوله‌های تخلیه، بازدید نمایید و از عدم وجود نشتی در کولرگازی مطمئن شوید. در صورت مشاهده هرگونه مسدودیتی، برای رفع آن، اقدام نمایید.

 

 

علت کارکردن پیوسته کولر گازی چیست؟

 1. ممکن است دمای دستگاه را سهوا، خیلی پایین تنظیم کرده باشید. در چنین شرایطی، زمانی که اختلاف دمای زیادی بین دمای محیط و ترموستات باشد، باعث می‌شود تا کولرگازی به صورت پیوسته کار کند.
 2. ممکن است کولرگازی شما، توان خنک کردن مکان شما را نداشته باشد به عبارتی دیگر، زمانی که کولرگازی نتواند محیط مورد نظر را پوش دهد، به صورت یکسره کار می‌کند تا دمای محیط، به اندازه‌ی دلخواه برسد.
 3. زمانی که کویل های کندانسور دستگاه بیش از حد آلوده شده باشد، دستگاه به صورت یکسره و پیوسته کار می‌کند. همانطور که قبلا گفته شد، سرویس‌های دوره‌ای کولرگازی را حتما انجام دهید زیرا آلودگی بیش از حد کندانسور، سبب میشود تا کولرگازی آسیب ببیند و در نتیجه، راندمان سیستم تا حد قابل توجهی، کاهش یابد.

 

کولرگازی با وجود شروع به کار قادر به سرد کردن محیط نمی‌باشد، علت چیست؟

اگر کولرگازی شما نیز قادر به سرد کردن محیط اطراف نمی‌باشد، بهتر است مواردی که در ادامه ذکر شده است را جهت عیب یابی و تعمیر کولرگازی در تهران، امتحان نمایید.

 1. ابتدا ترموستات و تنظیمات آن را چک نمایید. برای این کار، کافیست دمای ترموستات کولرگازی خود را تغییر دهید و نحوه کارکرد سیستم خود را بررسی نمایید و در صورت مشاهده‌ی هرگونه مسئله‌ی غیر عادی، برای تعمیر و یا تعویض ترموستات خود، اقدام نمایید.
 2. ممکن است موتور یا کمپرسور دستگاه، دچار مشکل یا هرگونه نقض فنی، شده باشد. از آنجایی که سیستم‌های کولرگازی از قطعات و قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است، باید قطعاتی مانند کمپرسور یا موتور را مورد بررسی جدی، قرار دهید.
 3. احتمالات دیگری نیز وجود دارد برای مثال، ممکن است مبرد دستگاه دچار نشتی شده باشد زیرا مبرد دستگاه، هوای گرم را به خود جذب می‌کند و بین تبخیر کننده و کندانسور، جریان دارد. پس در نتیجه، عدم مبرد کافی در سیستم تهویه کولرگازی، باعث می‌شود تا کولرگازی نتواند فضارا به اندازه‌ای که باید خنک کند، خنک کند.
 4. در صورت عدم رفع مشکل، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای عدم سرمایش کولرگازی، ثبت نمایید.

علت روشن و خاموش شدن پیوسته اسپیلت چیست؟

 1. روشن خاموش شدن پیوسته‌ی کولرگازی می‌تواند بسیار نگران کننده باشد. از این رو، شما باید برای عیب یابی کولرگازی خود، اقدام نمایید. اولین موردی که باید برای روشن خاموش شدن کولرگازی، چک نمایید، فیلتر هوای آن است. زمانی که فیلتر هوا بیش از حد آلوده یا مسدود شده باشد، کولرگازی پیوسته روشن و خاموش می‌شود. از آنجایی که فیلتر هوا، وظیفه‌ی حذف گرد و غبار را دارد پس حتما باید آن را چک نمایید.
 2. زمانی که سطح مبرد در پکیج کمتر از حدی تعریف شده باشد، این ارور، رخ می‌دهد. از آنجایی که هوای قرار گرفته در کویل های مسی حاوی مبرد می‌باشد، در نتیجه کم بودن سطح مبرد در کولرگازی، سبب خاموش و روشن شدن پیوسته‌ی آن می‌شود.
 3. ممکن است ریموت کولرگازی دچار مشکل شده باشد. برای بررسی این مشکل، ریموتی تهیه کنید و پس از ست کردن آن با کولرگازی، ریموت دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 4. ممکن است ظرفیت اسپیلت مورد استفاده در محیط، بیش از حدی که باید باشد، بوده است. در چنین شرایطی، این کولرگازی، محیط شما را به راحتی خنک می‌کند اما نمی‌تواند سبب کاهش سطح رطوبت در محیط شما شود. این عملکرد، سبب روشن و خاموش شدن متوالی دستگاه می‌شود و در نتیجه، مشکلات بیشتری در پکیج شما به وجود خواهد آمد.

 

اسپیلت سروصدای زیادی ایجاد می کند، مشکل چیست؟

کولرهای گازی، به دلایل مختلفی، سر و صدا تولید می‌کند که البته، برخی از آنها طبیعی و نگران کننده نیستند ولی برخی از آن هارا باید جدی گرفت. پس به طور کلی، جهت جلوگیری از رخداد هرگونه اتفاقی، حتما آن را جدی بگیرید و مواردی که در ادامه ذکر شده است را، برای عیب یابی کولرگازی خود، بررسی نمایید.

 1. در اولین قدم، ممکن است محل نصب کولرگازی شما، تراز و مناسب نبوده است به گونه‌ای که این محل نصب، سبب ایجاد سر و صدای زیادی می‌شود پس حتما ابتدا، محل نصب را چک نمایید.
 2. مواردی مانند سر و صدای کولرگازی، از کجا نشات می‌گیرد را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است صدای ناهنجار، از خود کولرگازی بوده باشد. در صورتی که این سر و صدا از فن بود، ابتدا برای تمیز کردن فن کولرگازی، اقدام نمایید. همچنین مواردی مانند تیغه‌ی فن را بررسی نمایید و از نحوه‌ی قرار گیری صحیح آن، مطمئن شوید.
 3. موتور کولرگازی را جهت رفع سر و صدای زیاد آن، بررسی نمایید. در اکثر مواقع، مشکل سر و صدای زیاد کولر، با یک روغن کاری ساده توسط شما، رفع خواهد شد و همیشه مشکل، یک مشکل فنی نخواهد بود.
 4. در آخر، پیچ‌های سیستم کولرگازی را حتما چک کنید زیرا ممکن است در اثر استفاده‌ی مداوم، پیچ‌های کولرگازی، شل شده باشد یا نصاب شما، آنهارا به خوبی نبسته باشد.

 

عوامل موثر بر هزینه‌های کولرگازی

معولا پس از خرید یک دستگاه اسپیلت نو، شما هزینه‌ای را متحمل نخواهید شد زیرا هزینه‌های نصب و… معمولا با شرکت ارائه کننده‌ی گارانتی می‌باشد و شما طبیعتا نباید هزینه‌ای برای نصب کولرگازی و یا نصب اسپیلت پرداخت نمایید. همچنین قاصدک سرویس، علاوه بر نصب رایگان کولرگازی، گارانتی دستگاه شما را نیز فعال پس از فرآیند نصب می‌کند پس در صورتی که نیازمند نصب کولرگازی در تهران، تعمیر کولرگازی در تهران، جابجایی کولرگازی در تهران، سرویس کولرگازی در تهران و… هستید، تنها کافیست با ما به شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست نصب و تعمیر کولرگازی خود را ثبت نمایید.

 

مهم‌ترین علائم خرابی کولر گازی چیست؟

در ادامه به بررسی رایج‌ترین علامت‌هایی که نشان دهنده‌ی خرابی کولر گازی می‌باشد، پرداخته ایl که شما در صورت مشاهده‌ی آنها، حتما باید با نمایندگی کولرگازی در تهران تماس بگیرید و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید. این علائم در ادامه، ذکر شده است. آن را بخوانید و جهت بررسی آن اقدام نمایید.

 1. کولرگازی به جای باد سرد، باد گرم تولید می‌کنند – ممکن است تنظیمات اشتباهی را برای کولرگازی خود، انتخاب کرده باشید. در صورتی که مشکل از تنظیمات نبود، برای رفع عیب خود با شماره تماس 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.
 2. اختلال در عملکرد ترموستات کولرگازی – ترموستات قطعه‌ای حیاتی است که معمولا در پشت کولرگازی است و وظیفه‌ی آن، اندازه گیری دمای محیط می‌باشد. هرگونه خرابی در این قطعه را جدی بگیرید.
 3. کولرگازی، سر و صدای زیادی تولید می‌کند – عمده دلایل سر و صدای زیاد کولرگازی، مربوط به خرابی قطعاتی از قبیل ترموستات کولرگازی، موتور کولرگازی، پمپ کولرگازی و فیلتر کولرگازی است که قطعاتی بسیار مهم برای کولر هستند.
 4. کولرگازی دمای یکنواختی ندارد – معمولا کولرگازی به دلیل اختلال در فرآیند ترموستات کولرگازی، دمای یکنواخت سرد و یا دمای یکنواخت گرم خود را از دست می‌دهد. جهت عیب یابی کولرگازی خود می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.
 5. کولرگازی خنک نمی‌کند – خنک نکردن کولرگازی معمولا به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که مهمترین آن، کاهش سطح مبرد در کولرگازی است. جهت رفع این مشکل، با نمایندگی کولرگازی تهران – قاصدک سرویس – تماس حاصل فرمایید.

 

چرا اسپیلت، خنک نمی‌کند؟

اگر کولرگازی یا اسپیلت شما نیز فرآیند خنک سازی را به درستی انجام نمی‌دهد و یا با اختلال انجام می‌دهد، خوب است مواردی مانند فیلتر هوا، مسدود شدن دریچه‌های دستگاه، کثیف شدن کندانسور کولرگازی، کاهش سطح گاز مبرد در کولرگازی و… را چک نمایید. چهار دلیل بالا، دلیل عمده‌ای است که طی آن، کولرگازی به خوبی قادر به سرد کردن و یا خنک کردن اطراف خود، نخواهد بود.

جهت شارژ گاز کولرگازی در تهران، می‌توانید با نمایندگی کولرگازی واحد تهران به شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست شارژ گاز کولرگازی خود را ثبت نمایید.

 

کدام کولرگازی، بهترین برند است؟

حتما تا به حال با خود فکر کرده اید که “چه کولرگازی‌ای بخرم؟”، “کولرگازی الجی خوبه یا کولرگازی سامسونگ؟“، “کولرگازی جنرال خوبه یا کولرگازی یونیوا؟“، “کولرگازی ایران رادیاتور بخرم یا کولرگازی جنرال شکار؟”، “کولرگازی جنرال شکار بخرم یا اجنرال” در پاسخ باید به شما بگوییم، هر کولرگازی، ویژگی‌های فردی منحصر به فرد خود را دارد و سوال بهترین برند کولرگازی چیست؟، سوالی‌ست مانند بهترین غذا چیست؟ همانطور که هر غذا، ویژگی و طعم منحصر به خود را دارد، کولرگازی‌ها نیز همینطور است.

در ادامه، بهترین فاکتور‌ها برای انتخاب و خرید یک کولرگازی در تهران را مورد بررسی قرار داده ایم. این مطلب، برای کسانی که می‌خواهند برای خرید کولرگازی در تهران اقدام کنند، بسیار کارآمد خواهد بود. آن را بخوانید و کولر گازی خود را انتخاب نمایید.

 1. بهترین و مهمترین ویژگی در هر کولرگازی، سطح انرژِی مصرفی آن است. کولرگازی‌هایی که سطح انرژی مصرفی بالایی دارد، مشکلاتی مانند بالا رفتن رقم‌های کنتور برق را به ارمغان می‌آورد همچنین علاوه بر بالا رفتن هزینه‌های شما در مصرف برق، این مصرف انرژی زیاد، آسیب زیادی به اجداد آینده‌ی ما و محیط زیست خواهد رساند پس سعی کنید کولرگازی‌ای با سطح مصرفی A+ یا A++ تهیه نمایید.
 2. یکی دیگر از مواردی که قبل از خرید کولرگازی باید به آن توجه کنید، خدمات پس از فروش آن است. کولرهای گازی‌ای که بهترین خدمات پس از فروش را دارند، عمر طولانی‌تری دارند زیرا ایین کولرها به صورت دوره‌ای سرویس می‌شوند و اگر قطعات آنها، خراب شود، به راحتی می‌توان آن را از خدمات پس از فروش آن تهیه کرد برخلاف دیگر کولرهای گازی که خرابی در قطعات آن، سبب تعویض کولرگازی می‌شود.
 3. ظرفیت کولرگازی باید مطابق با ظرفیت خانه‌ی شما باشد. برای مثال برای یک خانه به مساحت 90 الی 120 متر مربع، کولرگازی 48000، بسیار مناسب است. در ادامه به بررسی بهترین ظرفیت‌های کولرگازی برای مساحت‌های مختلف، پرداخته ایم.
مساحت – برحسب متر مربع ظرفیت کولرگازی – بر حسب BTU
12 الی 20 متر مربع 9000 بی تی یو
20 الی 30 متر مربع 12000 بی تی یو
30 الی 45 متر مربع 18000 بی تی یو
45 الی 60 متر مربع 24000 بی تی یو
60 الی 75 متر مربع 30000 بی تی یو
75 الی 90 متر مربع 36000 بی تی یو
90 الی 120 متر مربع 48000 بی تی یو

 

 

تعمیرات تمامی برندهای کولر گازی در تهران

مهم نیست برند کولرگازی شما چیست. قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر کولرگازی در تهران، وظیفه‌ی ارائه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی برای تمامی برندها از سامسونگ گرفته تا ایران رادیاتور را تحت پوشش خدماتی خود، قرار داده است. تکنسین‌های تعمیر کولرگازی در تهران قاصدک، قادر به ارائه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی برای تمامی برندهای بازار هستند و می‌توانند آنهارا در سریع ترین زمان ممکن، عیب یابی و در منزل شما، تعمیر نمایند. تمامی فرآیند تعمیر کولرگازی توسط قاصدک سرویس، به صورت اصولی و تحت نظر اتحادیه خدمات لوازم خانگی انجام می‌شود پس با خیال راحت، جهت تعمیر کولرگازی در تهران خود، با ما تماس بگیرید.

 

نصب و سرویس کولر گازی در تهران

فرآیند نصب کولرگازی در تهران و سرویس کولرگازی در تهران، همانند فرآیند خدمات تعمیر کولرگازی در تهران قاصدک، به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، ارائه می‌شود. این خدمات نیز تحت نظر اتحادیه‌ی لوازم خانگی، به انجام می‌رسد و خدمات نصب و سرویس کولرگازی توسط کارشناسان مجرب قاصدک سرویس، ارائه می‌گردد. خدمات نصب کولرگازی در تهران، به صورت رایگان بوده است و کاربران در صورت نیز به نصب کولرگازی خود می‌توانند با شماره تماس 09121541062، درخواست خود را برای نصب و یا سرویس کولرگازی، ثبت نمایند.

 

سوالات متداول:

 

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولر گازی شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیرکولر گازی در تهران قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی برندهای مختلف آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 1. قاصدک سرویس کدام برندهای کولرگازی را تعمیر می‌کند؟

تمامی برندهای مطرح اسپلیت توسط تکنسین‌های قاصدک سرویس تعمیر می‌شوند. برندهای کولرگازی ال جی، کولرگازی سامسونگ، کولرگازی جنرال، کولرگازی اجنرال، کولرگازی هایسنس، کولرگازی گری، کولرگازی توشیبا، کولرگازی تی سی ال، کولرگازی هیتاچی، کولرگازی بوش و…

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی در تهران، نصب کولرگازی در تهران و سرویس کولرگازی در تهران خود را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط

نصب کولرگازی در شمال تهران: نصب کولر گازی در ونک، نصب کولر گازی در الهیه، نصب کولر گازی در زعفرانیه، نصب کولر گازی در تجریش، نصب کولر گازی در قلهک، نصب کولر گازی در دروس، نصب کولر گازی در ظفر، نصب کولر گازی در ولنجک، نصب کولر گازی در قیطریه، نصب کولر گازی در دربند، نصب کولر گازی در فرشته، نصب کولر گازی در فرمانیه، نصب کولر گازی در نیاوران، نصب کولر گازی در شریعتی، نصب کولر گازی در آجودانیه، نصب کولر گازی در کامرانیه، نصب کولر گازی در میرداماد، نصب کولر گازی در جردن، نصب کولر گازی در اندرزگو

نصب کولرگازی در شرق تهران: نصب کولر گازی در پیروزی، نصب کولر گازی در مطهری، نصب کولر گازی در دزاشیب، نصب کولر گازی در تهرانپارس، نصب کولر گازی در پاسداران، نصب کولر گازی در هروی، نصب کولر گازی در حشمتیه، نصب کولر گازی در سهروردی

نصب کولرگازی در غرب تهران: نصب کولر گازی در چیذر، نصب کولر گازی در مرزداران، نصب کولر گازی در گیشا، نصب کولر گازی در جنت آباد، نصب کولر گازی در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی در سعادت آباد، نصب کولر گازی در صادقیه، نصب کولر گازی در شهرک غرب، نصب کولر گازی در چیتگر، نصب کولر گازی در اوین، نصب کولر گازی در شهر زیبا، نصب کولر گازی در اکباتان، نصب کولر گازی در ستارخان

نصب کولرگازی در جنوب تهران: نصب کولر گازی در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی در منیریه، نصب کولر گازی در ولیعصر، نصب کولر گازی در نواب

نصب کولرگازی در حومه تهران: نصب کولر گازی در رباط کریم، نصب کولر گازی در پرند، نصب کولر گازی در شهریار، نصب کولر گازی در اندیشه، نصب کولر گازی در اسلامشهر، نصب کولر گازی در کرج، نصب کولر گازی در البرز، نصب کولر گازی در پردیس، نصب کولر گازی در شهر قدس

سرویس کولرگازی در شمال تهران: سرویس کولر گازی در ونک، سرویس کولر گازی در الهیه، سرویس کولر گازی در زعفرانیه، سرویس کولر گازی در تجریش، سرویس کولر گازی در قلهک، سرویس کولر گازی در دروس، سرویس کولر گازی در ظفر، سرویس کولر گازی در ولنجک، سرویس کولر گازی در قیطریه، سرویس کولر گازی در دربند، سرویس کولر گازی در فرشته، سرویس کولر گازی در فرمانیه، سرویس کولر گازی در نیاوران، سرویس کولر گازی در شریعتی، سرویس کولر گازی در آجودانیه، سرویس کولر گازی در کامرانیه، سرویس کولر گازی در میرداماد، سرویس کولر گازی در جردن، سرویس کولر گازی در اندرزگو

سرویس کولرگازی در شرق تهران: سرویس کولر گازی در پیروزی، سرویس کولر گازی در مطهری، سرویس کولر گازی در دزاشیب، سرویس کولر گازی در تهرانپارس، سرویس کولر گازی در پاسداران، سرویس کولر گازی در هروی، سرویس کولر گازی در حشمتیه، سرویس کولر گازی در سهروردی

سرویس کولرگازی در غرب تهران: سرویس کولر گازی در چیذر، سرویس کولر گازی در مرزداران، سرویس کولر گازی در گیشا، سرویس کولر گازی در جنت آباد، سرویس کولر گازی در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی در سعادت آباد، سرویس کولر گازی در صادقیه، سرویس کولر گازی در شهرک غرب، سرویس کولر گازی در چیتگر، سرویس کولر گازی در اوین، سرویس کولر گازی در شهر زیبا، سرویس کولر گازی در اکباتان، سرویس کولر گازی در ستارخان

سرویس کولرگازی در جنوب تهران: سرویس کولر گازی در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی در منیریه، سرویس کولر گازی در ولیعصر، سرویس کولر گازی در نواب

سرویس کولرگازی در حومه تهران: سرویس کولر گازی در رباط کریم، سرویس کولر گازی در پرند، سرویس کولر گازی در شهریار، سرویس کولر گازی در اندیشه، سرویس کولر گازی در اسلامشهر، سرویس کولر گازی در کرج، سرویس کولر گازی در البرز، سرویس کولر گازی در پردیس، سرویس کولر گازی در شهر قدس

تعمیر کولرگازی در شمال تهران: تعمیر کولر گازی در ونک، تعمیر کولر گازی در الهیه، تعمیر کولر گازی در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی در تجریش، تعمیر کولر گازی در قلهک، تعمیر کولر گازی در دروس، تعمیر کولر گازی در ظفر، تعمیر کولر گازی در ولنجک، تعمیر کولر گازی در قیطریه، تعمیر کولر گازی در دربند، تعمیر کولر گازی در فرشته، تعمیر کولر گازی در فرمانیه، تعمیر کولر گازی در نیاوران، تعمیر کولر گازی در شریعتی، تعمیر کولر گازی در آجودانیه، تعمیر کولر گازی در کامرانیه، تعمیر کولر گازی در میرداماد، تعمیر کولر گازی در جردن، تعمیر کولر گازی در اندرزگو

تعمیر کولرگازی در شرق تهران: تعمیر کولر گازی در پیروزی، تعمیر کولر گازی در مطهری، تعمیر کولر گازی در دزاشیب، تعمیر کولر گازی در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی در پاسداران، تعمیر کولر گازی در هروی، تعمیر کولر گازی در حشمتیه، تعمیر کولر گازی در سهروردی

تعمیر کولرگازی در غرب تهران: تعمیر کولر گازی در چیذر، تعمیر کولر گازی در مرزداران، تعمیر کولر گازی در گیشا، تعمیر کولر گازی در جنت آباد، تعمیر کولر گازی در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی در صادقیه، تعمیر کولر گازی در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی در چیتگر، تعمیر کولر گازی در اوین، تعمیر کولر گازی در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی در اکباتان، تعمیر کولر گازی در ستارخان

تعمیر کولرگازی در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی در منیریه، تعمیر کولر گازی در ولیعصر، تعمیر کولر گازی در نواب

تعمیر کولرگازی در حومه تهران: تعمیر کولر گازی در رباط کریم، تعمیر کولر گازی در پرند، تعمیر کولر گازی در شهریار، تعمیر کولر گازی در اندیشه، تعمیر کولر گازی در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی در کرج، تعمیر کولر گازی در البرز، تعمیر کولر گازی در پردیس، تعمیر کولر گازی در شهر قدس

برندها: نمایندگی کولرگازی ال جی، نمایندگی کولرگازی هایسنس، نمایندگی کولرگازی سامسونگ، نمایندگی کولرگازی دایکین، نمایندگی کولرگازی جنرال، نمایندگی کولرگازی جنرال مکس، نمایندگی کولرگازی جنرال شکار، نمایندگی کولرگازی اجنرال، نمایندگی کولرگازی جنرال گلد، نمایندگی کولرگازی زانتی، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، نمایندگی کولرگازی ایوولی، نمایندگی کولرگازی مدیا، نمایندگی کولرگازی توشیبا، نمایندگی کولرگازی هیتاچی، نمایندگی کولرگازی گری، نمایندگی کولرگازی گاسونیک، نمایندگی کولرگازی تی سی ال

09121541062