نصب و تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور

4.2/5 - (5 امتیاز)

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور، یک شرکت تولیدی لوازم خانگی ایرانی است که در سال 1358 فعالیت خود را با تولید رادیاتورهای آلمینیومی آغاز کرد. همانطور که می‌دانید، شرکت ایران رادیاتور یک شرکت تولید محصولاتی از قبیل پکیج و رادیاتور می‌باشد البته این شرکت در سال 1395، زمینه‌ی فعالیت خود را گسترش داد و اولین سیستم سرمایشی تهویه مطبوع خود را معرفی نمود و تحت عنوان کولرگازی ایران رادیاتور، به بازار لوازم خانگی، معرفی کرد. همچنین نام دیگر کولرگازی ایران رادیاتور، اسپیلت دیواری ایران رادیاتور نیز می‌باشد زیرا پنل داخلی آن، بر روی دیوار، نصب می‌گردد.

کولرگازی ایران رادیاتور، یکی از بهترین کولرگازی‌های ایرانی می‌باشند و به دلیل کیفیت بالا و ایرانی بودن محصول، طرفداران بی شماری در سراسر کشور، پیدا کردند. همچنین ایی کولرگازی‌ها، دارای چندین ویژگی هستند که آنهارا پیشرفته‌تر و پرطرفدارتر از باقی کولرهای گازی ایرانی می‌کند. از این ویژگی‌ها می‌توان به مواردی مانند برچسب انرژی آ دو مثبت، مناسب برای شهرهای بزرگ به دلیل آلودگی زیاد، گاز مبرد مصرفی، کمپرسور روتاری و… اشاره نمود.

 

نمایندگی ایران رادیاتور در تهران، کیست؟

شرکت ایران رادیاتور، تنوع زیادی در تولید محصولات برودتی دارد که از انواع مختلف این محصولات، می‌توان به داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دو تیکه، کولرگازی پنجره‌ای، پرتابل و… اشاره نمود. تمامی این محصولات، نیازمند یک سرویس خدماتی مجرب و با سابقه‌ی کاری مفید می‌باشد که این سرویس خدماتی، می‌بایست توسط شرکت ایران رادیاتور، تائید شده باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور که در سال 1387 به عنوان نماینده‌ی رسمی و مورد تائید شرکت ایران رادیاتور در تهران انتخاب گردید، موظف به ارائه‌ی تمامی خدمات محصولات برودتی ایران رادیاتور می‌باشد و آنهارا به صورت گارانتی و غیر گارانتی انجام می‌دهد پس در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از سمت نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور و یا تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در تهران شدید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت کنید.

 

 

سرویس کولرگازی ایران رادیاتور:

سرویس کولرگازی، یکی از مهمترین خدماتی است که باید هر کولرگازی، آن را به طور میانگین، سالی یک الی دو بار، دریافت کند و این سرویس، حتما باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد. سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث افزایش طول عمر کولرگازی می‌شود و احتمال بروز خرابی در کولرگازی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات سرویس کولرگازی ایران رادیاتور، عموما شامل شستشوی فیلترها، شارژگاز کولرگازی ایران رادیاتور، بررسی قطعات مکانیکی کولرگازی، بررسی اتصالات الکتریکی کولرگازی و… می‌شود. همچنین سرویس کولرگازی، شامل یک سری خدمات ویژه توسط قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت می‌شود که از این خدمات می‌توان به مواردی مانند باز کردن پنل داخلی کولرگازی، شستشوی یونیت خارجی کولرگازی (کندانسور)، وکیوم لوله‌های کولرگازی، شستشوی یونیت داخلی کولرگازی ایران رادیاتور، تعویض فیلتر کولرگازی و…. می‌شود.

 

نصب کولرگازی ایران رادیاتور:

نصب کولرگازی ایران رادیاتور، یکی از مهمترین خدماتی است که قاصدک سرویس، به مشتریان ایران رادیاتور، ارائه می‌دهد. نصب کولرگازی به طور کلی، بسیار مهم می‌باشد و باید به صورت صحیح، توسط نمایندگی رسمی آن، نصب گردد.

نصب توسط یک فردی که ممکن است تجربه‌ی کافی را نداشته باشد، ممکن است باعث مواردی مانند نصب غیر تراز کولرگازی، نصب کندانسور کولرگازی در مکان نامناسب، نصب کولرگازی در ارتفاع اشتباه و… شود که پیامدهایی از قبیل سر و صدای کولرگازی، ساطع شدن باد گرم از کولرگازی، سرد نکردن کولرگازی، نشتی آب در کولرگازی و… شود.

همچنین خدمات نصب باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا نمایندگان غیر مجاز ممکن است کولرگازی را به درستی نصب نمایند ولی امکان ارائه‌ی خدمات گارانتی به محصولات شمارا ندارند و تنها نمایندگان مجاز هستند که می‌توانند گارانتی محصول شمارا فعال نمایند.

در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی ایران رادیاتور در سراسر تهران دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با تجربه و مجاز ما، برای نصب کولرگازی ایران رادیاتور شما در سراسر تهران، اقدام نمایند.

خدمات نصب کولرگازی ایران رادیاتور، علاوه بر نصب کولرگازی ایران رادیاتور به همراه گارانتی، شامل خدماتی دیگر نیز می‌شود که از این خدمات، می‌توان بهه مواردی مانند لوله کشی استاندارد کل مسیر کولرگازی، تست فشار قبل از نصب برای لوله کشی توکار، وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور، رعایت استاندارد نصب با توجه به شرایط مکان و…

 

 

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور:

بخش تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، پرتقاضاترین خدمات کولرگازی ایران رادیاتور می‌باشد. این خدمات، تمامی مشکلات کولرگازی را پوشش می‌دهد و قاصدک سرویس، این خدمات را در سراسر تهران، ارائه می‌دهد. کولرگازی‌ها معمولا به دلیل سرویس نشدن دوره‌ای و به موقع، دچار بروز خرابی می‌شود پس حتما برای جلوگیری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آن را سرویس نمایید همچنین به طور کلی، خدمات تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، به دو دسته‌ی تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شوند که قاصدک سرویس، ارائه‌ی خدمات تعمیر را برای هر دو مورد را برعهده دارد.

در ادامه به بررسی چندین سوال متداول در رابطه با تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور و بررسی ایرادات رایج کولرگازی ایران رادیاتور پرداخته ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند در وهله‌ی اول برای رفع عیب کولرگازی خود اقدام نمایید و یا حداقل بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

 

چرا کولرگازی ایران رادیاتور، خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟

 1. بهتر است ابتدا جریان‌های الکتریکی و مباحث مربوط به آن را چک نمایید. فیوز بررق کولرگازی، برق ساختمان، پریز برق کولرگازی، جعبه‌ی تقسیم و… را بررسی نمایید.
 2. فیوز مینیاتوری را چک نمایید. فیوز مینیاتوری معمولا غعال نیست و پس از بالا رفتن جریان برق، فعال می‌شود که باعث خاموش شدن کولرگازی ایران رادیاتور، می‌گردد.
 3. سیم کشی را به طور کامل بررسی کنید زیرا ممکن است سیم کشی کولرگازی، سوخته باشد. در صورت سوختگی سیم کشی، حتما برای تعویض آن، اقدام نمایید.
 4. ممکن است فیلتر کولرگازی، کثیف یا آلوده شده باشد. کثیفی یا آلودگی فیلتر کولرگازی باعث قطع شدن جریان هوا می‌شود در نتیجه، کولرگازی در برخی از شرایط، خاموش می‌َشود.
 5. ممکن است برد الکترونیکی کولرگازی، توسط عواملی مانند جریان برق، دو فاز شدن برق و… آسیب دیده باشد. برای عیب یابی برد خود، ولتاژ داخل پنل را اندازه گیری کنید و در صورتی که ولتاژ بیش از 220 ولت بود، یعنی احتمال اینکه کولرگازی خاموش شده است، خرابی برد کولرگازی است. برای جلوگیری از این مورد، از محافظ برق استفاده نمایید.

 

چرا کولرگازی ایران رادیاتور سرما ندارد؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، فیلترها سبب جریان هوا در کولرگازی می‌شود و کثیف بودن آن، در برخی از شرایط ممکن است باعث سرما نداشتن کولرگازی شود.
 2. ممکن است سطح گاز در کولرگازی کاهش یافت باشد زیرا گاز موجود در کولرگازی، باد گرم محیط را می‌گیرد و پس از تبخیر، باعث به وجود آمدن هوای سرد می‌شود.
 3. عدم وکیوم کولرگازی در نصب نیز می‌تواند باعث این مورد شود و تنها راه از بین بردن این مشکل، تخلیه گاز دستگاه، وکیوم کردن دستگاه و سپس شارژ مجدد کولرگازی است.
 4. ممکن است قطعاتی مانند خازن کولرگازی و یا کمپرسور آن، دچار مشکل شده باشد.

 

چرا کولرگازی ایران رادیاتور، نشتی آب دارد؟

 1. یخ زدگی پنل کولرگازی، معمولا باعث بروز نشتی آب در کولرگازی می‌شود و یخ زدگی پنل معمولا به دلیل کاهش سطح گاز کولرگازی، نشت گاز در سیکل سرمایش و سرویس نکردن آن، رخ می‌دهد.
 2. ممکن است لوله‌ی تخلیه‌ی آب کولرگازی، شکسته باشد. در چنین شرایطی معمولا نشتی به صورت چکه‌ی آب از پشت بلوور فن است.
 3. اگر یونیت کولرگازی ایران رادیاتور پس از نصب اولیه یا نصب مجدد به صورت تراز نصب نشده باشد، احتمالا نشتی آب در پنل خارجی کولرگازی، قابل مشاهده خواهد بود.

 

چرا کولرگازی ایران رادیاتور، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

 1. ممکن است قاب یا فریم کولرگازی شما شکسته باشد و باعث به وجود آمدن سر و صدای آزار دهنده شود.
 2. ممکن است کولرگازی تراز نصب نشده باشد و این باعث سر و صدا می‌گردد.
 3. ممکن است پیچ‌های یونیت داخلی کولرگازی یا پایه‌ی یونیت خارجی کولرگازی شل شده باشد.
 4. در یکی از بدترین حالت‌ها ممکن است موتور فن خراب شده باشد یا نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 5. ممکن است برخی از قطعات فرسوده شده باشند یا زنگ زده باشند.

 

 

هزینه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی به چه صورت است؟

هزینه‎ی خدمات تعمیر کولرگازی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و اعلام یک قیمت واحد و دقیق قبل از کارشناسی و بازدید، عملا غیر ممکن است. از مواردی که رروی قیمت تعمیر کولرگازی موثرند، می‌توان به نوع خرابی کولرگازی، هزینه‌ی اتحادیه، لوازم مورد نیاز هنگام تعمیر و… اشاره نمود. جدول زیر، یک قیمت کلی بدون در نظر گرفتن برخی از هزینه‌ها مانند قطعات هنگام تعمیر و… می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید هزینه‌ی تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور خود را، تخمین بزنید.

خدمات کولرگازی ایران رادیاتور
هزینه خدمات کولرگازی ایران رادیاتور
نصب کولرگازی ایران رادیاتور
 • پایه دیواری یونیت خارجی: 290/000 الی 490/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 6 سانتیمتر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 9 سانتی متر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • نصب پنل: 195/000 الی 330/000 تومان
 • هر متر لوله مسی: محاسبه با قیمت روز بازار می باشد
شارژگاز کولرگازی ایران رادیاتور
 • گاز به علت نشتی: 740/000 الی 1/430/000 تومان
 • رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل: 150/000 الی 340/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 140/000 الی 230/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 85/000 لی 140/000 تومان
خدمات خازن کولرگازی ایران رادیاتور
 • خازن: 145/000 الی 290/000 تومان
 • تعویض خازن: 130/000 الی 185/000 تومان
برد الکترونیکی کولرگازی ایران رادیاتور
 • تعویض برد: 230/000 الی 380/000 تومان
بلوور یونیت داخلی کولرگازی ایران رادیاتور
 • تعویض بلوور: 230/000 الی 380/000 تومان
ترانس برد کولرگازی ایران رادیاتور
 • تعویض ترانس برد: 230/000 الی 380/000 تومان
سنسور یونیت داخلی کولرگازی ایران رادیاتور
 • سنسور یونیت داخلی: 145/000 الی 270/000 تومان
 • تعویض سنسور: 230/000 الی 380/000 تومان
شیربرقی کولرگازی ایران رادیاتور
 • شیربرقی از 9000 الی 30000: 270/000 الی 390/000 تومان
 • تعویض شیربرقی: 230/000 الی 380/000 تومان
کمپرسور کولرگازی ایران رادیاتور
 • کمپرسور:با قیمت روز بازار محاسبه می گردد.
 • تعویض کمپرسور با شارژگاز: 230/000 الی 380/000 تومان
بلبرینگ فن کولرگازی ایران رادیاتور
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ: 690/000 الی 1/120/000 تومان

 

چرا باید قاصدک سرویس را انتخاب کرد؟

 1. قاصدک سرویس، نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در سراسر تهران می‌باشد و خدماتی از قبیل نصب کولرگازی ایران رادیاتور، سرویس کولرگازی ایران رادیاتور، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور و… را برعهده دارد.
 2. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور، پس از نصب کولرگازی ایران رادیاتور، آن را به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی شرکتی توسط شرکت ایران رادیاتور، می‌کند و پس از تعمیر، قطعه و یا دستگاه را به مدت 6 الی 36 ماه نیز گارانتی شرکتی می‌کند.
 3. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور، موظف به ارائه‌ی خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، به مشتریان ایران رادیاتور در سرار تهران می‌باشد و تمام مراحل خدمات را طی 24 ساعت به مشتری ارائه می‌کند.
 4. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، تعمیر قطعات کولرگازی ایران رادیاتور را بر تعویض آن اولوییت قرار داده است و در صورت تعمیر نشدن قطعات کولرگازی‌تان، برای تامین و تعویض قطعه اقدام می‌شود.
 5. تمام قطعاتی که توسط قاصدک سرویس، تامین می‌گردند، از شرکت رسمی ایران رادیاتور، تهیه می‌شوند و برای شما ارائه می‌گردد.
 6. کادری مجرب و آموزش دیده با بیش از چندین سال سابقه‌ی درخشان در ارائه‌ی خدمات به کولرگازی‌های مختلف
 7. آموزش کامل به مشتری توسط کارشناس پس از خدمات نصب، تعمیر، سرویس و…

 

 

قاصدک سرویس، چه خدماتی را برای کولرگازی ایران رادیاتور، به عنوان نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، ارائه می‌کند؟

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای کولرگازی ایران رادیاتور می‌باشد پس در صورتی که نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی ایران رادیاتور دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات موردنظر خود، ثبت نمایید. برخی از خدماتی که قاصدک سرویس برای کولرگازی ایران رادیاتور ارائه می‌کند، به شرح زیر می‌باشد.

 1. نصب کولرگازی ایران رادیاتور در سرار تهران
 2. سرویس کولرگازی ایران رادیاتور در سراسر تهران
 3. تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در سراسر تهران
 4. جابجایی کولرگازی ایران رادیاتور در سراسر تهران (جابجایی یونیت داخلی و خارجی)
 5. شارژ کولرگازی ایران رادیاتور در سراسر تهران
 6. و…

 

چرا کولرگازی ایران رادیاتور بوی بدی می‌دهد؟

بوی کولرگازی، معمولا نشانه‌ای از خراب شدن کولرگازی نمی‌باشد ولی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این بو (بوی کپک یا قارچ) معمولا به دلیل عدم سرویس کولرگازی، رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آ«، حتما سرویس دوره‌ای کولرگازی را فراموش نکنید.

 1. بوی نم زدگی یا بوی کپک و قارچ و… معمولا نشان دهنده‌ی کپک زدن کولرگازی می‌باشد. برای بررسی این مورد حتما دو یونیت خارجی و داخلی را بررسی نمایید و هردو را تمیز و ضد عفونی کنید.
 2. رطوبت زیاد در کولرگازی نیز منجر به کپک زدن در قسمت یونیت خارجی و کندانسور می‌شود پس حتما یونیت خارجی را به صورت دوره‌ای، تمیز نمایید.
 3. فیلترهای سیستم تهویه را مرتبا تمیز کنید زیرا کثیفی فیلتر علاوه بر روشن نشدن کولرگازی، دمای نامتناسب کولرگازی و… باعث ایجاد بوی بد در یونیت داخلی ئو در نتیجه محیط کولرگازی، می‌شود.
 4. اگر بو به صورت نم یا قارچ و کپک نبود، بهتر است مواردی مانند موتور کولرگازی، برد کولرگازی، کمپرسور کولرگازی، کندانسور کولرگازی، سیستم الکتریکی کولرگازی و… را چک نمایید زیرا ممکن است سوختگی در این قسمت‌ها رخ داده باشد.

 

ظرفیت مناسب کولرگازی ایران رادیاتور برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

نکاتی که باید جهت نصب کولرگازی ایران رادیاتور رعایت گردد

 1. نصب دقیق یونیت داخلی کولرگازی روی دیوار با رعایت ارتفاع از جانب‌ها
 2. نصب کندانسور کولرگازی با شرایط مناسب و زیر سایه
 3. بررسی لوله‌های کولرگازی و سیکل لوله کشی
 4. رعایت شیب پنل و لوله کشی صحیح کولرگازی ایران رادیاتور
 5. حتما باید وکیوم کولرگازی انجام شود در غیر اینصورت، بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.
 6. بررسی محیط و انتخاب بهترین مسیر برای لوله کشی توکار
نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور

چرا پنل داخلی کولرگازی ایران رادیاتور، برفک زده است؟

 1. ممکن است مسیر لوله‌های دستگاه با هرچیزی بخصوص پرز و مو، کیپ شده باشد.
 2. سطح گاز مبرد در کولرگازی به طرز چشمگیری کاهش یافته است. باید برای شارژگاز کولرگازی ایران رادیاتور خود، اقدام نمایید.
 3. کثیفی پنل داخلی نیز موجب برفک زدن کولرگازی می‌شود. حتما کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

جهت عیب یابی کولرگازی ایران رادیاتور، سرویس کولرگازی ایران رادیاتور، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور و… در سراسر تهران، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا سوالات خود را بپرسید، مشاوره‌ی رایگان بگیرید، درخواست خود را ثبت نمایید و…

 

 

 

سوالات متداول:

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی ایران رادیاتور شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی ایران رادیاتور شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، نصب کولرگازی ایران رادیاتور و سرویس کولرگازی ایران رادیاتور را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نصب کولرگازی ایران رادیاتور در شمال تهران: نصب کولر گازی ایران رادیاتور در ونک، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در الهیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در زعفرانیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در تجریش، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در قلهک، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در دروس، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در ظفر، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در ولنجک، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در قیطریه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در دربند، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در فرشته، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در فرمانیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در نیاوران، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در شریعتی، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در آجودانیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در کامرانیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در میرداماد، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در جردن، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در اندرزگو

نصب کولرگازی ایران رادیاتور در شرق تهران: نصب کولر گازی ایران رادیاتور در پیروزی، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در مطهری، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در دزاشیب، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در تهرانپارس، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در پاسداران، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در هروی، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در حشمتیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در سهروردی

نصب کولرگازی ایران رادیاتور در غرب تهران: نصب کولر گازی ایران رادیاتور در چیذر، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در مرزداران، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در گیشا، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در جنت آباد، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در سعادت آباد، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در صادقیه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک غرب، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در چیتگر، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در اوین، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در شهر زیبا، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در اکباتان، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در ستارخان

نصب کولرگازی ایران رادیاتور در جنوب تهران: نصب کولر گازی ایران رادیاتور در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در منیریه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در ولیعصر، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در نواب

نصب کولرگازی ایران رادیاتور در حومه تهران: نصب کولر گازی ایران رادیاتور در رباط کریم، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در پرند، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در شهریار، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در اسلامشهر، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در کرج، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در البرز، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در پردیس، نصب کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

سرویس کولرگازی ایران رادیاتور در شمال تهران: سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در ونک، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در الهیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در زعفرانیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در تجریش، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در قلهک، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در دروس، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در ظفر، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در ولنجک، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در قیطریه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در دربند، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در فرشته، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در فرمانیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در نیاوران، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در شریعتی، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در آجودانیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در کامرانیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در میرداماد، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در جردن، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در اندرزگو

سرویس کولرگازی ایران رادیاتور در شرق تهران: سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در پیروزی، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در مطهری، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در دزاشیب، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در تهرانپارس، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در پاسداران، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در هروی، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در حشمتیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در سهروردی

سرویس کولرگازی ایران رادیاتور در غرب تهران: سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در چیذر، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در مرزداران، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در گیشا، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در جنت آباد، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در سعادت آباد، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در صادقیه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک غرب، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در چیتگر، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در اوین، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در شهر زیبا، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در اکباتان، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در ستارخان

سرویس کولرگازی ایران رادیاتور در جنوب تهران: سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در منیریه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در ولیعصر، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در نواب

سرویس کولرگازی ایران رادیاتور در حومه تهران: سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در رباط کریم، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در پرند، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در شهریار، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در اسلامشهر، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در کرج، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در البرز، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در پردیس، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در شمال تهران: تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در ونک، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در الهیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در تجریش، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در قلهک، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در دروس، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در ظفر، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در ولنجک، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در قیطریه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در دربند، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در فرشته، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در فرمانیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در نیاوران، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شریعتی، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در آجودانیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در کامرانیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در میرداماد، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در جردن، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندرزگو

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در شرق تهران: تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در پیروزی، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در مطهری، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در دزاشیب، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در پاسداران، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در هروی، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در حشمتیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در سهروردی

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در غرب تهران: تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در چیذر، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در مرزداران، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در گیشا، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در جنت آباد، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در صادقیه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در چیتگر، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اوین، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اکباتان، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در ستارخان

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در منیریه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در ولیعصر، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در نواب

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در حومه تهران: تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در رباط کریم، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در پرند، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهریار، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در کرج، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در البرز، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در پردیس، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

09121541062