تعمیر پکیج در سراسر تهران | تعمیر و سرویس – 09121541062

5/5 - (2 امتیاز)

 

قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر پکیج لورچ، تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج بوش، تعمیر پکیج فرولی و تعمیر پکیج ایساتیس در تهران می‌باشد. قاصدک سرویس، اولین فعالیت خود را در زمینه‌ی تعمیر پکیج بوتان از سال 1386 شروع کرده است و قصد دارد تا زمینه‌ی فعالیت خود را برای تمامی برندهای پکیج، گسترش دهد. یکی از هدف‌های قاصدک سرویس، ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران می‌باشد که درحال تحقق است. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات تعمیر پکیج و سرویس پکیج، با قاصدک سرویس با شماره تلفن 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر پکیج لورچتعمیر پکیج لورچ: نمایندگی لورچ

شرکت لورچ با عنوان قطب تولیدکننده لوازم خانگی و تاسیسات در خاورمیانه نیز شناخته می‌شود. این شرکت در سال 1356 با هدف تولید محصولات با کیفیت، کار آفرینی، اشتغال زایی در شهر صنعتی اصفهان، آغاز به کار کرد. گروه صنعتی لورچ، علاوه بر کاهش نیاز کشور به واردات، بلکه صادرات پکیج را نیز در کشورهای مختلف خاورمیانه برعهده گرفت و حال با اشتغال زایی برای بیش از 300 نفر، گامی در راستای رسیدن به هدف خود، برداشته است.

قاصدک سرویس، که در سال 1393 به عنوان نمایندگی لورچ برگزیده شد، حال نیز قصد دارد تا خدمات لورچ را در تهران گسترش دهد و خدمات لورچ مانند تعمیر پکیج لورچ، سرویس پکیج لورچ و… را در سراسر تهران به صورت 24 ساعته ارائه نماید. حال شما می‌توانید با 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان پکیج لورچ، برای تعمیر محصولات شما اقدام نمایند.

 

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان: نمایندگی بوتان 

شرکت بوتان، شرکتی صنعتی در زمینه‌ی تولید آبگرمکن، پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور است. این شرکت صنعتی در سال 1332 به هدف تولید گاز مایع و گسترش آن شکل گرفت و حال، پس از گذشت دهه ها از آن زمان، بیش از چهارده میلیون خانواده ایرانی در سرار ایران، از لوازم خانگی‌های بوتان مانند آبگرمکن، پکیج و رادیاتور استفاده می‌کنند.

قاصدک سرویس، از سال 1387 به نمایندگی شرکت بوتان در سراسر تهران برگزیده شد و حال، اعلام آمادگی ارائه خدمات به تمام مناطق تهران از جمله تعمیر پکیج بوتان در شمال تهران، تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران، تعمیر پکیج بوتان در جنوب تهران، تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران، تعمیر پکیج بوتان در حومه تهران می‌کند. جهت در خواست تعمیر پکیج بوتان، سرویس پکیج بوتان، تعمیر آبگرمکن بوتان و… می‌توانید با شماره تلفن 09121541062 تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور: نمایندگی ایران رادیاتور

شرکت صنعتی ایران رادیاتور از سال 1358 به دلیل کمبود، واردات رادیاتور و پکیج و کاهش هزینه‌های مردم ایران، تصمیم گرفت فعالیت خود را در زمینه تولید پکیج و رادیاتور شروع نمایید. شرکت ایران رادیاتور، پس از گذشت 8 سال، به دلیل عدم فضای کافی تصمیم گرفت تا فعالیت خود را در باقی استان‌های ایران افزایش دهد و به این دلیل، شرکت ایران رادیاتور، حال بیش از 40 کارخانه در سراسر ایران دارد.

قاصدک سرویس، به عنوان نماینده رسمی و مجاز ایران رادیاتور در سراسر تهران از سال 1391، تصمیم دارد که ارائه خدمات پکیج ایران رادیاتور را به صورت کامل در تمامی مناطق تهران، پوشش دهد. این خدمات تمام مناطق تهران را در بر می‌گیرد و به صورت 24 ساعته برای شما مشتریان ایران رادیاتور در دسترس است. جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور، دریافت خدمات پکیج ایران رادیاتور و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ایران رادیاتور، برای ارائه خدمات به شما، اقدام نمایند.

 

تعمیر پکیج بوش

تعمیر پکیج بوش: نمایندگی بوش 

همانطور که حتما می‌دانید، بوش یک شرکت تولید لوازم خانگی در آلمان می‌باشد. این برند، محصولاتی مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، پکیج و… تولید می‌کند و قدمتی بیش از 80 سال در ایران دارد. پکیج بوش ابتدا به صورت خصوصی وارد ایران می‌شد اما پس از گذشت مدتی، این شرکت با شرکت بوتان همکاری نمود و حال، مونتاژ و.. پکیج بوش با شرکت بوتان می‌باشد. پکیج این برند، بازدهی گرمای بالایی – حدودا 93.1% – را دارد و از لحاظ ایمنی، تضمین شده است.

همانطور که پیشتر گفته شد، قاصدک سرویس تنها نمایندگی رسمی و مجاز بوتان از سال 1387 می‌باشد در نتیجه، قاصدک سرویس، علاوه بر ارائه خدمات پکیج بوتان، وظیفه‌ی ارائه خدمات پکیج بوش در سراسر تهران به صورت شبانه روزی را بر عهده دارد. جهت تعمیر پکیج بوش، سرویس پکیج بوش و… می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر پکیج بوش شما، سرویس پکیج بوش شما و… اقدام نمایند.

میر پکیج

تعمیر پکیج فرولی

تعمیر پکیج فرولی: نمایندگی فرولی

اولین جرقه‌ی شرکت صنعتی فرولی در سال 1955 میلادی  در ایتالیا و با تولید دیگ گاز سوز زده شد و درب جدیدی را به سمت تولید پکیج، برای تمام جهان گشود. این شرکت علاوه بر تولید و مطرح کردن ایده‌ی پکیج، برای بیش از 3000 نفر در سراسر جهان، کارآفرینی نموده است. همچنین این شرکت ملقب به “بهترین درجه سانتی گراد” و “بانک حرارت جهانی” در سراسر جهان، می‌باشد.

قاصدک سرویس که از سال 1395، نمایندگی رسمی این شرکت را در سراسر تهران برعهده گرفت تا بتواند خیال مشتریان فرولی را در سراسر تهران، راحت نماید. مشتریان فرولی می‌توانند در هر ساعتی از روز، جهت تعمیر پکیج فرولی، سرویس پکیج فرولی، خدمات پس از فروش فرولی و… با قاصدک سرویس تماس حاصل فرماید تا کارشناسان قاصدک، برای ارائه خدمات به شما در سراسر تهران، اقدام شود.

 

تعمیر پکیج ایساتیستعمیر پکیج ایساتیس: نمایندگی ایساتیس 

شرکت ایساتیس، یک شرکت صنعتی ایرانی است که در سال 1385 با هدف انتقال تکنولوژی ایتالیا به ایران، در استان یزد، تاسیس گردید. نام این شرکت، برگرفته از نام باستانی استان یزد می‌باشد. این شرکت در سال 1390، خط تولیدی رادیاتور پنلی را راه انداخت  و این خط رادیاتور پنلی، به کمک شرکت ایتالیایی LEAS راه اندازی گردید. این رادیاتورهای پنلی، دارای 15 سال گارانتی تعویض هستند.

قاصدک سرویس از سال 1393، به دلیل داشتن سابقه فعالیت بالا و داشتن یک تیم با تجربه در زمینه‌ی تعمیرات به عنوان نمایندگی رسمی ایساتیس، منتخب گردید. برای ثبت سفارش تعمیر پکیج ایساتیس یا سرویس آن، می‌توانید با شماره تتماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

چرا پکیج روشن است ولی رادیاتورها گرم نیستند؟

 1. وجود هوا در مدار گرم کننده‌ی پکیج – برای رفع این مشکل، باید برای هواگیری پکیج خود، اقدام نمایید.
 2. کم بودن شعله – باید شعله‌ی پکیج را تنظیم کنید که بهتر است با کمک یک کارشناس پکیج، انجام دهید.
 3. کم بودن فشار بار پکیج – باید فشار بار پکیج حداقل روی یک و حداکثر روی دو باشد. بهترین مقدار، یک و نیم است.
 4. اختلال در ان تی سی مدار گرمایش – ان تی سی وظیفه‌ی تشخیص دما را دارد و با خرابی آن، دستگاه دیگر نمی‌تواند دمای آب پکیج را تشخیص دهد.
 5. نقض در پمپ دستگاه – زمانی که پمپ دستگاه خراب شود، این اتفاق رخ می‌دهد، برای رفع آن باید دستگاه توسط کارشناس بررسی شود و برای جلوگیری از خرابی پمپ، باید دستگاه را دوره‌ای سرویس کنید.
 6. اختلال در دریچه سوپاپ – ممکن است دریچه سوپاپ، رسوب گرفته باشد، نیمه باز مانده باشد یا فنر، ضعیف شده باشد.
 7. اختلال فنی در عملکرد برد پکیج – برای عیب یابی برد پکیج خود باید از کارشناس تعمیرات آن کمک بگیرید.
 8. ظرفیت پکیج – ممکن است ظرفیت پکیجی که انتخاب کردید، کمتر از مساحت ساختمانتان بوده باشد.
 9. بسته بودن شیرهای ورودی و خروجی پکیج – اگر شیرهای ورودی و خروجی باز باشد، چنین اتفاقی در پکیج می‌افتد. برای رفع و چک کردن این مشکل، پکیج خود را چک نمایید.

چرا پکیج، آب مصرفی را گرم نمی‌کند؟

 1. اگر فلوسوئیچ دستگاه خراب باشد، پکیج آب را گرم نمی‌کند.
 2. ممکن است ارتفاع شعله کم باشد، در نهایت پکیج قادر به گرم کردن آب نخواهد بود.
 3. خرابی ان تی سی آب گرم مصرفی می‌تواند باعث رخ دادن این اتفاق شود.
 4. زمانی که فشار آب ورودی به پکیج زیاد باشد، آب گرم نخواهد شد.
 5. اگر برد پکیج دستگاه شما خراب باشد، دستگاه هیچ فرمانی برای گرم کردن آب دریافت نمی‌کند.
 6. ممکن است دودکشی که استفاده می‌کنید، غیر استاندارد باشد. آن را چک کنید و در صورت غیر استاندارد بودن، آن را استاندارد نمایید.
 7. اگر پکیج شما دو مبدل است، ممکن است مشکل در پمپ دستگاه باشد. برای عیب یابی می‌‌توانید از یک کارشناس کمک بگیرید.
 8. زمانی که پتانسیومتر آب مصرفی پکیج شما خراب یا معیوب می‌شود، آب خروجی پکیج گرم نخواهد شد.

 

چرا شعله پکیج، به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، دودکش بسیار مهم است و خرابی آن باعث می‌شود تا پکیج، انفجاری روشن شود. دودکش را چک کنید زیرا خرابی دودکش علاوه بر اینکه باعث می‌شود پکیج انفجاری روشن شود، باعث خطرات ایمنی می‌شود.
 2. وجود اختلال در فشار گاز، باعث می‌شود تا پکیج، انفجاری روشن شود. شیر گاز ورودی را چک نمایید و از اینکه فشار گازتان بسیار زیاد نیست، اطمینان حاصل نمایید.
 3. برخی از قطعاتی که استفاده می‌کنید، مانند ژیگلور، نازل گاز و.. باید مخصوص گازمایع باشند نه گاز شهری پس حتما قطعات دستگاه خود را چک نمایید.
 4. سوراخ های مشعل دستگاه خود را چک نمایید. زمانی که سوراخ های مشعل دستگاه شما دچار گرفتگی یا مسدودیت می‌شود.
 5. الکترود جرقه زن را چک نمایید. زمانی که الکترود جرقه زن دستگاه شما، ضعیف می‌شود و یا به هر دلیلی کثیف و معیوب می‌شود، دستگاه شما به صورت انفجاری روشن می‌شود.

چرا فشار پکیج افت کرده است؟

 1. فشار پکیج بسیار مهم است و افزایش یا کاهش آن، نتایجی را با خود به همراه می‌آورد. اولین دلیل افت فشار بار پکیج، نشتی در مدار گرمایش می‌باشد. برای عیب یابی این مورد، بهتر است از یک کارشناس تعمیر پکیج کمک بگیرید.
 2. زمانی که در مدار گرمایش پکیج، هوا وجود داشته باشد، پکیج دچار افت فشار می‌شود. برای رفع افت فشار پکیج از این رو، باید برای هواگیری پکیج اقدام نمایید. جهت هواگیری پکیج، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.
 3. زمانی که هرگونه نشتی در اتصالات پکیج و قطعات آن وجود داشته باشد، پکیج دچار افت فشار می‌شود. جهت تعمیر پکیج خود در این مورد باید از کارشناس تعمیر پکیج، کمک بگیرید.
 4. جهت عیب یابی پکیج خود به دلیل افت فشار، مواردی مانند منبع انبستط پکیج، شیرهای رادیاتور و شیر اطمینان را چک نمایید زیرا خرابی یا نشتی در یکی از این موارد سبب افت فشار پکیج می‌شود.

 

چرا فشار آب پکیج، بالا رفته است؟

بالا رفتن فشار آب پکیج، مانند پایین آمدن فشار آب پکیج خطرناک و حائز اهمیت است. فشار متعادل آب پکیج باید بین یک الی دو باشد و مناسب ترین فشار، یک و نیم است. در صورت مشاهده‌ی فشار پکیج بالاتر از دو، بهتر است برای عیب یابی پکیج خود، اقدام نمایید. برای عیب یابی پکیج خود، مواردی مانند شیر پرکن، مبدل حرارتی (دستگاه های تک مبدل) و منبع انبساط پکیج را چک نمایید و درصورت مشاهده خرابی، برای تعمیر یا تعوض آن قطعه، اقدام نمایید.

 

چرا آب پکیج، گرم و سرد می‌شود؟

 1. زمانی که آب پکیج شما دچار نوسان می‌شود، آب سرد و گرم خواهد شد. یکی از دلایل نوسانات پکیج، نقض در کیت تعمیر و موتور سه طرفه می‌باشد. برای رفع این مشکل باید کیت تعمیر را بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه شکستگی و.. آن را تعمیر یا تعویض نمایید.
 2. زمانی که فشار آب ورودی دستگاه بسیار زیاد باشد، فشار پکیج بالا می‌رود. برای رفع این مشکل، باید فشار پکیج را چک نمایید و مطمئن شوید فشار بار دستگاه، زیاد نیست.
 3. زمانی که ارتفاع شعله دستگاه شما، کم یا زیاد باشد، این اتفاق رخ می‌دهد. برای تنظیم شعله پکیج خود باید از یک کارشناس کمک بگیرید.
 4. مواردی دیگر از قبیل غلوسوئیچ پکیج، مبدل اصلی، ان تی سی آب گرم مصرفی، مبدل ثانویه و… را بررسی نمایید و درصورت بروز مشکل، برای رفع آنها اقدام نمایید.

چرا پکیج، نشتی آب دارد؟

 1. اگر از پکیج شما نیز آب چکه می‌کند و یا نشتی آب پکیج، بیشتر از چکه کردن است، ممکن است برخی از قطعات پکیج، از آبند خارج شده باشد برای مثال ممکن است واشرها و اورینگ‌ها دچار فرسودگی شده باشند.
 2. زمانی که فشار پکیج شما بالا می‌رود، از پکیج نشتی آب رخ می‌دهد. باید حتما حواستان به فشار پکیج باشد. یکی از دلایل فشار بالا رفتن فشار آب پکیج در موارد نشتی آب، مسدود شدن دریچه فشار است.
 3. زمانی که هرگونه نقضی در اتصالات دستگاه شما وجود داشته باشد، پکیج نشت می‌کند. از اینگونه نقض‌ها می‌توان به عواملی مانند شل شدن اتصالات لوله، اتصالات شلنگ ورودی آب، اتصالات شلنگ خروجی آب و… می‌باشد.
 4. نصب نادرست پکیج نیز یکی دیگر از دلایلی است که پکیج در آن، نشتی می‌دهد. حتما هنگام نصب پکیج خود، از یک نمایندگی موثق و یک کارشناس باتجربه، کمک بگیرید.
 5. خرابی شیر اطمینان، یکی دیگر از احتمال رایجی است که برای پکیج، رخ می‌دهد. شیر اطمینان وظیفه‌ی تنظیم فشار را دارد و در صورتی که شیر اطمینان خراب شود، مکن است فشار پکیج بالا رود و پکیج نشتی کند.

چرا پکیج، سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند؟

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد سر و صدای زیاد در پکیج می‌شود. این دلایل می‌توانند نشان دهنده عیب خاصی نباشند و فقط مشکلاتی مانند نصب نادرست داشته باشند یا ممکن است شما به صدای آب در لوله‌های پکیج، حساس شده باشید همچنین فشار کم آب در پکیج باعث ایجاد سر و صدا خواهند شد به علاوه سر و صداها می‌توانند نشان دهنده‌ی مشکلی در پکیج باشد. برای مثال ممکن است نقض فنی‌ای در سیستم احتراق دستگاه شما وجود داشته باشد یا فن و پمپ دستگاه شما، آسیب دیده باشد یا برخی از قطعات داخل پکیج، شکسته باشد.

آیا قاصدک سرویس، پس از ارائه خدمات، دستگاه را گارانتی می‌کند؟

بله. قاصدک سرویس به عنوان یک نمایندگی مجاز، پس از تعمیر پکیج، تعویض قطعه و… پکیج و قطعه‌ی مورد نظر را به مدت 6 الی 36 ماه، گارانتی می‌کند پس می‌توانید با خیال راحت با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان، برای تعمیر پکیج شما اقدام نمایند.

چرا باید پکیج را به جای موتور خانه، انتخاب نمود؟

 1. موتور خانه‌ها بسیار هزینه‌برتر هستند. به طور متوسط، هزینه‌ی یک آپارتمان با پکیج، تقریبا معادل یک موتورخانه برای یک خانه است زیرا موتورخانه، مصرف بالاتری نسبت به پکیج دارد و در نتیجه، شما باید هزینه‌ی بیشتری را پرداخت کنید.
 2. پکیج، برای محیط زیست، مناسب تر است. پکیج‌ها مانند موتورخانه‌ها نیاز به انرژی دارد تا آب را برای شما گرم کند ولی انرژی مصرفی پکیج‌ها، بسیار به صرفه‌تر هستند و به جای نفت و سوخت فسیلی و.. از گاز و برق استفاده می‌کنند.
 3. کار با پکیج‌های دیواری، بسیار راحت‌تر است ولی برای هرگونه اعمال در تغییرات در سیستم موتورخانه، باید از یک کارشناس، کمک بگیرید و در ضمن، پکیج نگهداری تمیزتر و ساده‌تری نسبت به موتورخانه دارد.
 4. هر خانه، یک پکیج دارد درحالی که یکک موتورخانه، ممکن است برای یک واحد مسکونی کلی باشد و زمانی که موتورخانه به مشکل می‌خورد، برخلاف پکیج که یک خانواده را درگیر می‌کند، موتورخانه چندین خانواده را درگیر خواهد کرد.

چگونه پکیج خود را عیب یابی نماییم؟

برای عیب یابی پکیج خود، بهتر است موارد زیر را بررسی کنید. اینگونه بدون نیاز به تعمیر کار پکیج، می‌توانید پکیج خود را درصورتی که مشکلتان جزئی بود، برطرف و تعمیر کنید.

 1. همیشه برق پکیج را چک کنید. در خیلی از موارد، پکیج مشکلی جدی‌ای ندارد و به دلایلی مانند قطعی برق، نواسانات برق، خرابی دوشاخ، خرابی فیوز، خرابی جعبه تقسیم، خرابی محفظ برق، ممکن است شاهد تغییراتی در پکیج خود باشید.
 2. حداقل هفته‌ای سه بار، فشار بار پکیج خود را چک کنید تا فشار بار پکیجتان در محدوده‌ای ایمن باشد. همانطور که بالاتر گفته شد، این محدوده ایمن، بین یک الی دو می‌باشد و بهترین مقدار، یک و نیم است. برای تنظیم فشار بار پکیج، از شیر پر کن که در زیر پکیج رار دارد، استفاده نمایید.
 3. مرتبا شیرهای ورودی پکیج را چک نمایید. مطمئن شوید شیر ورودی گاز، باز است و همچنین فشار آن، بسیار زیاد نباشد که باعث مواردی مانند انفجاری روشن شدن پکیج، شود.
 4. حتما دودکش‌تان باید استاندارد نصب شده باشد تا باعث مواردی مانند نشتی، بالا رفتن فشار و… نشود.

چرا پکیج، خاموش می‌شود؟

اگر پکیجتان پس از روشن کردن آن، خاموش می‌شود، ابتدا باید مواردی را که قبلا به شما گفته شد را انجام دهید. برای مثال، ابتدا حتما باید از سلامت برق و اتصالات خود مطمئن باشید و سپس باید حتما فشار بار را چک نمایید. زمانی که پکیج دچار کاهش فشار شده باشد، پکیج خاموش خواهد شد. برای افزایش فشار بار پکیج خود، با استفاده از شیر پر کن، فشار پکیج را تا 1.5 تنظیم نمایید. قطعه شیر پرکن در زیر پکیج قرار دارد و معمولا ولوم این قطعه، آبی یا مشکلی است. برای تنظیم فشار بار پکیج، باید آن را برخلاف جهت عقربه‌های ساعت، بچرخانید و زمانی که عقربه‌های فشار بار پکیج روی 1.5 ایستاد، آن را ببندید.

 

ارورهای پکیج:

ارورهای پکیج، دسته‌ای متشکل از اعداد یا حروف لاتین هستند که روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می‌شود. این خطاها توسط برد فرمان، عیب یابی و پیدا شده اند و آنهارا به صورت نمایشی روی دستگاه نمایش می‌دهند. پس زمانی که دستگاهتان ارور می‌دهد دو حالت کلی وجود دارد: 1. اروری توسط برد پکیج شما، پیدا شده است و باید برای رفع آن اقدام نمایید. 2. برد پکیج شما دچار اختلالی در عملکرد خود شده است و اشتباها، ارور پیدا می‌کند.

برای بررسی ارورها پکیج مورد نظر خود، روی آن کلیک نمایید.

 1. ارورهای پکیج بوتان
 2. ارورهای پکیج ایران رادیاتور
 3. ارورهای پکیج بوش
 4. ارورهای پکیج ایساتیس
 5. ارورهای پکیج فرولی

ارورهای پکیج بوتان:

چرا چراغ سبز پکیج بوتان، روشن است؟ روشن بودن چراغ سبز پکیج بوتان، نشان دهنده‌ی این است که مشعل دستگاه شما، روشن است.

چرا چراغ سبز چشمک زن 1 ثانیه روشن 5 ثانیه خاموش است؟ در چنین حالتی، یعنی دستگاه شما در حالت استندبای قرار دارد.

چرا چراغ سبز چشمک زن 0.5 ثانیه روشن 0.5 ثانیه خاموش است؟ این ارور نشان دهنده این است که پرشر آب دچار نقض شده است.

چراغ قرمز چشمک زن پکیج بوتان، نشانه چیست؟ یعنی ترموستات حد، قطع شده است.

چراغ قرمز ثابت پکیج بوتان، نشانه چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که ترموستات دود و ان تی سی گرمایش دستگاه، قطع شده است.

چراغ زرد چشمک زن پکیج بوتان، نشانه چیست؟ در صورت مشاهده چراغ زرد چمک زن، باید بدانید که حداکثر توان گرمایشی دستگاه شما فعال است.

چراغ زرد ثابت پکیج بوتان، نشانه چیست؟ زمانی که ان تی سی دستگاه قطع باشد، این ارور رخ می‌دهد.

 

ارورهای پکیج بوتان مدل پارما و مدل بیتا:

چراغ سبز و قرمز ثابت پکیج بوتان، نشانه چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی این است که ان تی سی آب مصرفی، دچار مشکل شده است.

چراغ قرمز 0.5 ثانیه روشن و 0.5 ثانیه خاموش پکیج بوتان، نشانه چیست؟ این ارور نشان دهنده این استکه چراغ ترموستات، قطع شده است.

چراغ قرمز 0.2 ثانیه روشن و 0.2 ثانیه خاموش پکیج بوتان، نشانه چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی این است که ان تی سی گرمایش دستگاه، دچار مشکل شده است.

چراغ قرمز 0.2 ثانیه روشن و 0.2 ثانیه خاموش پکیج بوتان، نشانه چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی این است که پرشر دود و پرشر آب، قطع است.

 

ارورهای پکیج بوتان، مدل پرلا و پرلا پرو:

دلیل ارور E01 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور به دلیل عدم تشکیل شعله، رخ می‌دهد.

دلیل ارور E02 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده فعال بودن ترموستات حد است.

دلیل ارور E03 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده فعال بودن پرشر دود است.

دلیل ارور E04 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که فشار مدار گرمایش، با کمبود مواجه شده است.

دلیل ارور E05 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که سنسور شوفاژ خراب شده است و باید تعویض گردد.

دلیل ارور E06 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که ان تی سی آب گرم مصرفی، قطع است.

دلیل ارور E07 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که آب گرمایش قطع است.

دلیل ارور E011 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که قبل از اینکه برد سدتگاه فرمانی بدهد، شعله به وجود می‌آید.

چرا چراغ پکیج بوتان، چشمک می‌زند؟ زمانی که آب گرمایش کافی نباشد، پکیج بوتان چشمک می‌زند؟

دلیل ارور ADJ پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که باید حداقل و حداکثر دمای گرمایش تنظیم شود.

 

ارورهای پکیج بوتان مدل CV:

دلیل ارور E1 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که گاز شما مشکل دارد و شعله، تشکیل نمی‌شود.

دلیل ارور E2 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که ترموستات حد فعال باشد.

دلیل ارور E3 پکیج بوتان، چیست؟ این کد، زمانی نمایش داده می‌شود که پرشر دود قرار است بعد از دو دقیقه، فعالیت خود را آغاز کند.

دلیل ارور E4 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که مدولاتور شیر گاز، دچار خطا شود.

دلیل ارور E5 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که ان تی سی مدار گرمایش، دچار مشکل شده باشد.

دلیل ارور E6 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که ان تی سی مدار آب گرم، دچار مشکل شده باشد.

دلیل ارور E7 پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که قبل از اینکه دستگاه را فعال نمایید، پرشر دود فعال می‌شود.

دلیل ارورE8 پکیج بوتان، چیست؟  زمانی که ترموستات اتاقی دچار اختلال شود، این ارور رخ می‌دهد.

دلیل ارور E9 پکیج بوتان، چیست؟  این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که دمای آب پکیج، به 95 درجه سانتی گراد، افزایش یابد.

دلیل ارورE13 پکیج بوتان، چیست؟  زمانی که نرم افزار دود دچار مشکل شده باشد، این ارور رخ می‌دهد.

دلیل ارورE15 پکیج بوتان، چیست؟  این ارور، نشان دهنده این است که پرشر دود، مشکل دارد.

دلیل ارور E17 پکیج بوتان، چیست؟  این ارور، نشان می‌دهد که ترموستات دود فعال است.

دلیل ارورE25 پکیج بوتان، چیست؟  ارور ای 17، زمانی رخ می‌دهد که مبدل اصلی، یخ زده باشد.

دلیل ارورE27 پکیج بوتان، چیست؟  این ارور، نشان دهنده این است که پرشر آب اختلالی در عملکرد خود، دارد.

دلیل ارور E29 پکیج بوتان، چیست؟  زمانی که مدار برق رسانی شیر گاز، دچار مشکل شود، این ارور رخ می‌دهد.

دلیل ارور E99 پکیج بوتان، چیست؟  این ارور زمانی رخ می‌دهد که دستگاه نتواند فن دار بودن یا نبودن دستگاه را تشخیص دهد.

 

ارورهای پکیج بوتان، مدل روما:

دلیل ارور A01 پکیج بوتان، چیست؟ زمانی که حسگر دستگاه شعله را حس نکند، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور A02 پکیج بوتان، چیست؟ درصورت وجود هرگونه اختلالی در عملکرد ترمسوتات، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور A03 پکیج بوتان، چیست؟ زمانی که پرشر دود عمل نمایید، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارورA04  پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که مشکلی در پرشر آب، وجود داشته باشد.

دلیل ارور A05  پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی خرابی در برد است.

دلیل ارور A06  پکیج بوتان، چیست؟ زمانی که اختلالی در ان تی سی مصرفی باشد، این ارور نمایان می‌شود.

دلیل ارور A07  پکیج بوتان، چیست؟ زمانی که اختلالی در ان تی سی گرمایش باشد، این ارور نمایان می‌شود.

دلیل ارور A11  پکیج بوتان، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که حسگر قبل از فرمان برد، عمل کند.

دلیل ارور ADJ  پکیج بوتان، چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که باید حداقل و حداکثر دمای گرمایش تنظیم شود.

 

ارورهای پکیج ایران رادیاتور:

 • ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff, e24ff,  eco22ff, b24ff
 • ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل K
 • ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل L

 

ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff, e24ff,  eco22ff, b24ff

دلیل ارور 30 و 40 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که برد کنترل پکیج، مشکلی داشته باشد. جهت رفع این ارور باید سیم کشی‌هارا چک کنید و برد را عیب یابی کنید.

دلیل ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این خطا زمانی رخ می‌دهد که ترموستات ایمنی 105 پکیج، فعال شده است.

دلیل ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده این است که دمای حرارت مبدل اولیه به بیش از 89 درجه سانتی گراد رسیده است.

دلیل ارور 80 و 70 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که سنسور شعله نتوانسته است شعله را تشخیص دهد یا شعله فعال نشده است.

دلیل ارور 80 و 60 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که پکیج ایران رادیاتور، یخ زدایی با پمپ روشن آن فعال است. درواقع این ارور زمانی نشان داده می‌شود که پکیج دچار یخ زدگی شده باشد.

دلیل ارور 70 و 60 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور به طور کلی به معنای عملکرد ضد یخ زدگی با مشعل روشن است. همچنین این ارور می‌توانید نشان دهنده معیوب بودن ترمیستور و یا ان تی سی نیز باشد.

دلیل ارور 80 و 50 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این دو چراغ زمانی روشن می‌شوند که سنسور آب گرم، باز شده باشد.

دلیل ارور 70 و 50 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ زمانی که چراغ 70 و 50 پکیج روشن می‌شود، باید آن را به منزله‌ی کوتاه شدن سنسور آب گرم گرفت و برای عیب یابی آن اقدام نمود.

دلیل ارور 50.70.80 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این سه چراغ زمانی به نمایش در می‌آیند که سنسور شوفاژ مدار، قطع شده باشد.

دلیل ارور 50 و 60 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد مانند اتصالی در سنسور شوفاژ، اتصالی در سنسور مدار گرمایش، بروز عیب در ان تی سی یا ترمیستور و….

دلیل ارور 40.70.80 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی به نمایش در می‌آید که ترموستات قطع شده باشد ولی دمای آب معمولی باشد.

دلیل ارور 70 و 40 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ زمانی که پرشر سوئیچ آب، بازز باشد، این ارور به نمایش در می‌آید.

دلیل ارور 80 و 40 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ زمانی که سنسور دود باز باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور 40 و 60 و 80 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ روشن بودن این سه چراغ، نشان دهنده‌ی این است که فن کار نمی‌کند اما پرشر باز است.

دلیل ارور 40 و 60 و 70 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این چراغ نشان دهنده‌ی این است که فن کار نمی‌کند و همچنین پرشر هوا بسته است.

 

ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل K

دلیل ارور AF در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که سیستم دچار یخ زدگی شده باشد. برای رفع این ارور، باید مواردی مانند ان تی سی و ترمیستور را مورد بررسی قرار دهید.

دلیل ارور E1 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور به شما می‌گوید که پرشر سوئیچ آب قطع شده است و باید پرشر آب را برای عیب یابی و رفع ارور، مورد بررسی قرار دهید.

دلیل ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده روشن نشدن شعله پکیج است که معمولا به دلایلی مااند قطعی گاز، رخ می‌دهد.

دلیل ارور E8 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ زمانی که دمای ترموستات حدی به 105 درجه می‌رسد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E10 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد ولی بارز ترین آن، می‌تواند خرابی در سنسور دود باشد.

دلیل ارور E99-E30-E12 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این سه ارور، هر سه نشان دهنده خرابی در برد الکترونیک است و باید با یک کارشناس جهت عیب یابی دستگاه خود، در ارتباط باشید.

دلیل ارور E31 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده خرابی در ترمیستور مدار شوفاژ است.

دلیل ارور E32 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور مانند ارور بالا نیز، نشان دهنده خرابی در ترمیستور مدار شوفاژ است.

دلیل ارور E41 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان می‌دهد که ترمیستور آب گرم مصرفی، دچار مشکل شده است.

دلیل ارور E42 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ ارور ای 42 در پکیج ایران رادیاتور مانند ارور ای 41 نشان دهنده این است که ترمیستور آب گرم مصرفی، دچار مشکل شده است.

دلیل ارور E50 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که پرشر سوئیچ هوا، متصل است اما فن کار نمی‌کند.

دلیل ارور E51 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که پرشر سوئیچ هوا در وضعیت، قطع می‌باشد اما فن روشن است.

دلیل ارور E91 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی نوسان در ولتاژ برق می‌باشد. برای رفع این ارور باید برای برق دستگاه خود را چک نمایید.

دلیل ارور E81 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که ترموستات حدی دمارا 105 درجه تشخیص می‌دهد درحالی که ترمیستور، دمارا طبیعی و مناسب اندازه گیری کرده است.

ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل L

دلیل ارور E1 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ زمانی که پرشر سوئیچ آب، قطع شود، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ دلیل این ارور معمولا قطعی گاز است که طی آن، شمعک پکیج، روشن نمی‌شود.

دلیل ارور E8 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که دمای ترموستات حدی به 105 درجه برسد.

دلیل ارور E10 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که ترموستات دود و یا دودکش دستگاه شما به مشکلی برخورده باشد.

دلیل ارور E12 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده خرابی در برد الکترونیک است. برای رفع ای ارور باید از یک کارشناس، کمک بگیرید.

دلیل ارور E30 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده خرابی در برد الکترونیک است. برای رفع ای ارور باید از یک کارشناس، کمک بگیرید.

دلیل ارور E31 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی اختلال در ترمیستور مدار شوفاژ است.

دلیل ارور E32 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نیز مانند ارور بالا نشان دهنده‌ی اختلال در ترمیستور مدار شوفاژ است.

دلیل ارور E41 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی اختلال در ترمیستور آبگرم مصرفی است.

دلیل ارور E50 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور به شما می‌گوید که پرشر سوئیچ هوا در وضعیت متصل است ولی فن دستگاه، خاموش است.

دلیل ارور E51 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی این است که پرشر سوئیچ هوا در وضعیت متصل است اما فن روشن است.

دلیل ارور E81 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی این است که ترموستات حدی، دمای 105 درجه را رد کرده درحالی که ترمیستور دمای طبیعی را اندازه گیری می‌کند.

دلیل ارور E88 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان می‌دهد که گرمای پکیج از 89 درجه بیشتر و از 105 درجه کمتر است.

 

اروهای پکیج بوش – مدل‌های یورومکس، کلاسیک، سیلور و کامفورت

 

دلیل ارور A3 پکیج بوش، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که برد، مشکلی را در حس گر دود حس کند یا تشخیص دهد که سیم آن، قطع شده است.

دلیل ارور A4 پکیج بوش، چیست؟ برد این ارور را زمانی شناسایی می‌کند که پکیج فاقد فن است اما حسگر دود فعال است.

دلیل ارور A6 پکیج بوش، چیست؟ این ارور، اعلام کننده تخلیه نشدن دود توسط ان تی سی می‌باشد. برای رفع این مورد باید حسگر ان تی سی را مورد بررسی قرار دهید.

دلیل ارور A7 پکیج بوش، چیست؟ این ارور نشان دهنده اختلال در سنسور ان تی سی است.

دلیل ارور A8 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که ارتباط can با برد قطع شود، این ارور رخ می‌دهد.

دلیل ارور AA پکیج بوش، چیست؟ درصورتی که دمای مبدل با دمای آب خروجی، مشکل داشته باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور AC پکیج بوش، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که ارتباط قطعات TA211E یا RAM با برد از بین رود یا دچار اختلال شود.

دلیل ارور C1 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که کنتاکت‌های پرشر سوئیچ در حین کار قطع می‌شود، این ارور رخ می‌دهد.

دلیل ارور C4 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که کنتاکت‌های پرشر سوئیچ دود پس از روشن شدن دستگاه، قطع نمی‌شوند، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور C6 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که اختلالی در پرشر سوئیچ دود وجود داشته باشد، این ارور رخ می‌دهد.

دلیل ارور CA پکیج بوش، چیست؟ زمانی که آبی که از فلومتر عبور می‌کند، بیش از حد مجاز باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارورCC پکیج بوش، چیست؟ زمانی که اختلالی در ارتباط برد و ترموستات برقی رخ می‌دهد، این اتفاق می‌افتد.

دلیل ارور D3 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که ارتباط بین پایه 8 و 9 ترمینال قطع می‌شود، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E2 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که اختلالی در ان تی سی گرمایش به وجود آید، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E9 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که ترموستات حد عمل کند یا نمایش داده شود،  این ارور نشان داده می‌شود.

دلیل ارور EA پکیج بوش، چیست؟ زمانی که شعله به هر ذلیلی عم از قطعی گار، تشکیل نشود، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور F0 پکیج بوش، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که اختلالی در واحد کنترل به وجود آید.

دلیل ارور F7 پکیج بوش، چیست؟ زمانی که حسگر شعله، سیگنال اشتباهی ساطع کند، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور FA پکیج بوش، چیست؟ این ارور مربوط به سیگنال حسگر شعله اس و باید حسگر یا سنسور شعله را برای رفع آن، مورد بررسی قرار دهید.

دلیل ارور FD پکیج بوش، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که دکمه ری استارت را بیش از 30 ثانیه فشار داده باشید. برای رفع این ارور، دکمه را بار دیگر برای کمتر از 30 ثالنیه فشار دهید.

 

ارورهای پکیج ایساتیس:

دلیل ارور E1 پکیج ایساتیس، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که فشار آب در مدار گرمایش، پایین است. برای رفع این ارور، می‌توانید فشار آب را چک کنید زیرا ممکن است مشکل از آب ساختمان باشد.

دلیل ارور E2 پکیج ایساتیس، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد شعله دستگاه شما به هردلیلی از قبیل فشار کم گاز، نبود گاز، خرابی شعله و… دچار مشکل شده باشد.

دلیل ارور E3 پکیج ایساتیس، چیست؟ این کد، زمانی نمایش داده می‌شود که اختلالی در عملکرد ان تی سی گرمایش دستگاه، باشد.

دلیل ارور E4 پکیج ایساتیس، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که اختلالی در عملکرد ان تی سی مصرفی دستگاه وجود داشته باشد.

دلیل ارور E6 پکیج ایساتیس، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که ایرادی در پرشر سوئیچ دود، وجود داشته باشد.

دلیل ارور E7 پکیج ایساتیس، چیست؟ این کد را وقتی مشاهده می‌کنید که کلید حرارتی دستگاه شما فعال باشد.

دلیل ارورE8 پکیج ایساتیس، چیست؟  زمانی که ارتباط برد اصلی و صفحه نمایش به مشکلی بربخورد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E9 پکیج ایساتیس، چیست؟  برای رفع این ارور باید محل جامپر s4 را تغییر دهید.

دلیل ارورEE پکیج ایساتیس، چیست؟  این کد وقتی نمایش داده می‌شود که جامپر یا دیپ سوئیچ اصلی روی برد اصلی، جابجا شده باشد.

 

ارورهای پکیج فرولی:

دلیل ارور A01 پکیج فرولی، چیست؟ اگر مشعل دستگاه روشن نباشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور A02 پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که علامت شعله باشد ولی مشعل خاموش باشد.

دلیل ارور A03 پکیج فرولی، چیست؟ در صورتی که سنسور اطمینان عمل نکند، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارورA04 پکیج فرولی، چیست؟ اگر ترموستات دود فعال باشد، این ارور نماش داده می‌شود.

دلیل ارور F05  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی اختلال در عملکرد فن است.

دلیل ارور A06  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که شعله، در هر دقیقه، شیش بار خاموش می‌شود.

دلیل ارور F08  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که دمای مبدل حرارتی، بیش از حد افزایش یافته باشد.

دلیل ارور A09  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور وقتی نمایش داده می‌شود که اختلالی در شیر گاز وجود داشته باشد.

دلیل ارور F10  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که خطایی در سنسور مدار اول شوفاژ رخ دهد.

دلیل ارور F11  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنده خطا در مدار گرمایشی آب است.

دلیل ارور F12  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنده خطا در سنسور آب گرمایشی است.

دلیل ارور F14  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که خطایی در سنسور اطمینان مدار شوفاژ وجود داشته باشد.

دلیل ارور A16  پکیج فرولی، چیست؟ در صورت اختلالی در شیر گاز، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور F20  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنده اختلال در کنترل احتراق است.

دلیل ارور A21  پکیج فرولی، چیست؟ احتراق غیر طبیعی، نشان دهنده‌ی این ارور است.

دلیل ارور F34  پکیج فرولی، چیست؟ این کد خطا زمانی نشان داده می‌شود که ولتاژ برق مصرفی، کمتر از 170 ولت باشد.

دلیل ارور F35  پکیج فرولی، چیست؟ این کد نشان دهنده وجود نوسان در فرکانس برق مصرفی است برای رفع این ارور اتصالات برقی را چک نمایید.

دلیل ارور F37  پکیج فرولی، چیست؟ این کد زمانی نشان داده می‌شود که مدار شوفاژ دارای فشار کمی باشد. فشار بار پکیج را برای رفع این ارور چک نمایید.

دلیل ارور F39  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنده اختلال در خطاحسگر یا دما سنج خارجی است.

دلیل ارور A41  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی که خطایی در موقعیت سنسورها باشد، نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور A42  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنذه‌ی اخطار در سنسور دوگانه است.

دلیل ارور F43  پکیج فرولی، چیست؟ این کد، نشان دهنده فعال بودن سیستم حفاظت از مبدل حرارتی است.

دلیل ارور A50  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور نشان دهنده خطا در سیم پیچی شیر گاز است.

دلیل ارور A51  پکیج فرولی، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که پکیج از مدار دودکش محافظت می‌کند. برای رفع این ارور حتما مدار دودکش پکیج را چک نمایید.

 

ارورهای پکیج لورچ:

دلیل ارور E0 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور در پکیج لورچ، نشان دهنده‌ی خرابی در ترموستات پکیج می‌باشد.

دلیل ارور E1 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی در پکیج لورچ رخ می‌دهد که جرقه زن شما به درستی، کار نکند در چنین حالتی، دستگاه شما قفل نمی‌کند.

 دلیل ارور E2 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده مشکل در سوئیچ فشار هواست.

دلیل ارور E3 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی خرابی در ان تی سی سیستم سرمایشی دستگاه است. در چنین حالتی، دستگاه قادر به گرم کردن رادیاتورها نخواهد بود.

دلیل ارور E4 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که سنسور دمای ان تی سی آب گرم مشکل پیدا کرده است و در چنین شرایطی، دستگاه دیگر قادر به گرم کردن آب نخواهد بود.

دلیل ارور E5 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور به شما می‌گوید که مشکلی در مدولاسیون شیر گاز وجود دارد و در این حالت، شعله بسیار کم خواهد بود.

دلیل ارور E6 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که سنسور سیستم گرمایشی، دمارا بالای 90درجه سانتی گراد، تشخیص دهد.

دلیل ارور E7 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی خرابی در سوئیچ فشار هوا می‌باشد.

دلیل ارور E8 پکیج لورچ، چیست؟ زمانی که فشار آب افت کرده باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور، فشار آب ورودی را چک نمایید.

دلیل ارور E9 پکیج لورچ، چیست؟ زمانی که دستگاه، دمای آب گرم مصرفی را بیش از حد تشخیص دهد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E10 پکیج لورچ، چیست؟ زمانی که فشار بیش از حدی در پکیج باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E12 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که اختلالی در کارکرد کنترل از راه دور وجود داشته باشد.

دلیل ارور E13 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده مشکلی در نرم افزار یا برد الکترونیک است. برای رفع این ارور، از کارشناس کمک بگیرید.

دلیل ارور E15 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی مسدود بودن دودکش است. برای رفع این ارور، دودکش را چک نمایید و در صورت مشاهده هرگونه گرفتگی، برای رفع آن اقدام نمایید.

دلیل ارور E16 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده مشکلی در نرم افزار یا برد الکترونیک است. برای رفع این ارور، از کارشناس کمک بگیرید.

دلیل ارور E25 پکیج لورچ، چیست؟ زمانی که دمای آب، بیش از اندازه پایین باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E26 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که ایرادی در شیر برقی گاز شما وجود داشته باشد. این ارور را جدی بگیرید.

دلیل ارور E28 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی رخ می‌دهد که برد، هرگونه مشکلی را در سنسور آب گرم مصرفی یا سنسور سیستم گرمایشی، بیابد.

دلیل ارور E31 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور زمانی نشان داده می‌شود که ترموستات اتاقی دستگاه، خراب شده باشد.

دلیل ارور E40 پکیج لورچ، چیست؟ اگر سیکل گرمایشی پکیج مشکلی داشتخ باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E77 پکیج لورچ، چیست؟ درصورتی که ترموستات مخزن دستگاه شما مشکلی داشه باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.

دلیل ارور E99 پکیج لورچ، چیست؟ این ارور نشان دهنده وجود مشکل در تنظیمات برنامه‌ی پکیج لورچ شماست.

 

سوالات متداول:

عملیات تعمیر پکیج، در کجا انجام می‌شود؟

قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر پکیج، موظف به ارائه خدمات تعمیر پکیج در منزل می‌باشد. تمامی فرآیند تعمیر پکیج شما در منزل انجام خواهد شد و پس از تعمیر، دستگاه یا قطعه شما، به مدت 36 ماه گارانتی خواهد شد.

هزینه تعمیر پکیج، چقدر می‌باشد؟

هزینه‌ی تعمیر پکیج به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این عوامل می‌توان به مواردی مانند نوع خرابی، تعمیر یا تعویض قطعه، سرویس پکیج و… اشاره نموند. جهت استعلام از هزینه‌ی تعمیر پکیج، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

قاصدک سرویس، تعمیر چه نوع پکیج‌هایی را انجام می‌دهد؟

قاصدک سرویس به عنوان یک نمایندگی مجاز، وظیفه‌ی ارائه خدمات تعمیر پکیج لورچ، تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج بوش، تعمیر پکیج ایساتیس و تعمیر پکیج فرولی را دارد. در صورت نیاز به تعمیر پکیج، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید.

 

مناطق تحت پوشش قاصدک سرویس:

تعمیر پکیج در شمال تهران:

تعمیر پکیج در زعفرانیه، تعمیر پکیج در تجریش، تعمیر پکیج در ظفر، تعمیر پکیج در ولنجک، تعمیر پکیج در قیطریه، تعمیر پکیج در فرمانیه، تعمیر پکیج در نیاوران، تعمیر پکیج در شریعتی، تعمیر پکیج در فرشته، تعمیر پکیج در میرداماد و…

تعمیر پکیج در غرب تهران:

تعمیر پکیج در سعادت آباد، تعمیر پکیج در صادقیه، تعمیر پکیج در شهرک غرب، تعمیر پکیج در گیشا، تعمیر پکیج در مرزداران، تعمیر پکیج در شهر زیبا، تعمیر پکیج در اوین، تعمیر پکیج در چیذر، تعمیر پکیج در طرشت، تعمیر پکیج در سازمان برنامه

تعمیر پکیج در شرق تهران:

تعمیر پکیج در ازگل، تعمیر پکیج در پاسداران، تعمیر پکیج در مطهری، تعمیر پکیج در تهرانپارس، تعمیر پکیج در سهروردی، تعمیر پکیج در پیروزی، تعمیر پکیج در دزاشیب

تعمیر پکیج در جنوب تهران: تعمیر پکیج در مهرآباد جنوبی، تعمیر پکیج در شهر ری، تعمیر پکیج در یافت آباد، تعمیر پکیج در دماوند، تعمیر پکیج در منیریه

تعمیر پکیج در حومه تهران:

تعمیر پکیج در رباط کریم، تعمیر پکیج در پرند، تعمیر پکیج در شهریار، تعمیر پکیج در اندیشه، تعمیر پکیج در شهر قدس، تعمیر پکیج در پردیس، تعمیر پکیج در دماوند، تعمیر پکیج در پاکدشت، تعمیر پکیج در ورامین، تعمیر پکیج در گیلاوند

09121541062