نصب و تعمیر کولرگازی جنرال

4.3/5 - (18 امتیاز)

تعمیر کولرگازی جنرال

 

برند جنرال، به طور کلی به دو دسته‌ی جنرال ایرانی و جنرال آمریکایی تقسیم می‌شود که برند جنرال آمریکایی، دیگر فعالیتی ندارد و هیچ محصولی را به بازار ارائه نمی‌کند. برند جنرالی که توسط ایران تولید و به بازار ارائه می‌گردد، با نام‌های متفاوتی در بازار موجود هستند. این نام‌ها معمولا اسم جنرال، با یک پسوند یا پیشوند بخصوص است مانند جنرال شرق، جنرال استیل، جنرال بست، جنرال بریجند و…. (تعمیر کولرگازی جنرال)

هر کدام از این شرکت‌ها، محصول خاصی را تولید می‌کنند برای مثال، یخچال جنرال، لباسشویی جنرال، تلوزیون جنرال، کولرآبی جنرال، کولرگازی جنرال و… که هر کدام، از کیفیت قابل قبول و خوبی، برخوردارند ولی بحث کولر گازی جنرال، به این مضوع ختم نمی‌شود. کولرهای گازی جنرال، تحت نظر شرکت توشیبا که در تایلند مستقر است، تولید می‌شود و برخلاف دانایی خیلی از افراد، کولرگازی جنرال، یک کولرگازی ایرانی نمی‌باشد.

کولرگازی‌های جنرال، به طور کلی به چند دسته‌ی زیر تقسیم می‌شود. :

 1. جنرال شکار
 2. جنرال گلد
 3. جنرال مکس

 

یکی از پر فروش ترین برند های کولر گازی در بازار کولر گازی جنرال است. این برند تحت لیسانس کشور تایلند (برند توشیبا) و تحت مونتاژ کشور چین تولید شده است. کمپانی جنرال در تولید انواع کولر های گازی و هوشمند فعالیت می کند. شاید برایتان جالب باشد بدانید برند جنرال متعلق به  شرکت توشیبا است. این کمپانی از سال ۱۹۷۴ میلادی فعالیت خود را با کشور های چین و تایلند شروع کرده است . ولی اکنون شما می توانید تولید کولر های گازی جنرال را نه تنها در کشور های چین و تایلند بلکه در کشور های دیگر همچون ژاپن، آمریکا، ایران و… مشاهده کنید.

 

نمایندگی جنرال در تهران، کیست؟

شرکت جنرال، تنوع زیادی در تولید محصولات برودتی دارد که از انواع مختلف این محصولات، می‌توان به داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دو تیکه، کولرگازی پنجره‌ای، پرتابل و… اشاره نمود. تمامی این محصولات، نیازمند یک سرویس خدماتی مجرب و با سابقه‌ی کاری مفید می‌باشد که این سرویس خدماتی، می‌بایست توسط شرکت جنرال ، تائید شده باشد.

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی جنرال که در سال 1387 به عنوان نماینده‌ی رسمی و مورد تائید شرکت جنرال در تهران انتخاب گردید، موظف به ارائه‌ی تمامی خدمات محصولات برودتی جنرال می‌باشد و آنهارا به صورت گارانتی و غیر گارانتی انجام می‌دهد پس در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از سمت نمایندگی کولرگازی جنرال و یا تعمیر کولرگازی جنرال در تهران شدید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت کنید.

 

 

سرویس کولرگازی جنرال:

سرویس کولرگازی، یکی از مهمترین خدماتی است که باید هر کولرگازی، آن را به طور میانگین، سالی یک الی دو بار، دریافت کند و این سرویس، حتما باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد. سرویس دوره‌ای کولرگازی، باعث افزایش طول عمر کولرگازی می‌شود و احتمال بروز خرابی در کولرگازی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات سرویس کولرگازی جنرال، عموما شامل شستشوی فیلترها، شارژگاز کولرگازی جنرال، بررسی قطعات مکانیکی کولرگازی، بررسی اتصالات الکتریکی کولرگازی و… می‌شود. همچنین سرویس کولرگازی، شامل یک سری خدمات ویژه توسط قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت می‌شود که از این خدمات می‌توان به مواردی مانند باز کردن پنل داخلی کولرگازی، شستشوی یونیت خارجی کولرگازی (کندانسور)، وکیوم لوله‌های کولرگازی، شستشوی یونیت داخلی کولرگازی جنرال، تعویض فیلتر کولرگازی و…. می‌شود.

 

نصب کولرگازی جنرال:

نصب کولرگازی جنرال، یکی از مهمترین خدماتی است که قاصدک سرویس، به مشتریان جنرال، ارائه می‌دهد. نصب کولرگازی به طور کلی، بسیار مهم می‌باشد و باید به صورت صحیح، توسط نمایندگی رسمی آن، نصب گردد.

نصب توسط یک فردی که ممکن است تجربه‌ی کافی را نداشته باشد، ممکن است باعث مواردی مانند نصب غیر تراز کولرگازی، نصب کندانسور کولرگازی در مکان نامناسب، نصب کولرگازی در ارتفاع اشتباه و… شود که پیامدهایی از قبیل سر و صدای کولرگازی، ساطع شدن باد گرم از کولرگازی، سرد نکردن کولرگازی، نشتی آب در کولرگازی و… شود.

همچنین خدمات نصب باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا نمایندگان غیر مجاز ممکن است کولرگازی را به درستی نصب نمایند ولی امکان ارائه‌ی خدمات گارانتی به محصولات شمارا ندارند و تنها نمایندگان مجاز هستند که می‌توانند گارانتی محصول شمارا فعال نمایند.

در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی جنرال در سراسر تهران دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با تجربه و مجاز ما، برای نصب کولرگازی جنرال شما در سراسر تهران، اقدام نمایند.

خدمات نصب کولرگازی جنرال، علاوه بر نصب کولرگازی جنرال به همراه گارانتی، شامل خدماتی دیگر نیز می‌شود که از این خدمات، می‌توان بهه مواردی مانند لوله کشی استاندارد کل مسیر کولرگازی، تست فشار قبل از نصب برای لوله کشی توکار، وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور، رعایت استاندارد نصب با توجه به شرایط مکان و…

 

 

تعمیر کولرگازی جنرال:

بخش تعمیر کولرگازی جنرال، پرتقاضاترین خدمات کولرگازی جنرال می‌باشد. این خدمات، تمامی مشکلات کولرگازی را پوشش می‌دهد و قاصدک سرویس، این خدمات را در سراسر تهران، ارائه می‌دهد. کولرگازی‌ها معمولا به دلیل سرویس نشدن دوره‌ای و به موقع، دچار بروز خرابی می‌شود پس حتما برای جلوگیری و افزایش طول عمر کولرگازی خود، آن را سرویس نمایید همچنین به طور کلی، خدمات تعمیر کولرگازی جنرال ، به دو دسته‌ی تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شوند که قاصدک سرویس، ارائه‌ی خدمات تعمیر را برای هر دو مورد را برعهده دارد.

در ادامه به بررسی چندین سوال متداول در رابطه با تعمیر کولرگازی جنرال و بررسی ایرادات رایج کولرگازی جنرال پرداخته ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند در وهله‌ی اول برای رفع عیب کولرگازی خود اقدام نمایید و یا حداقل بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

 

چرا کولرگازی جنرال، خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟

 1. بهتر است ابتدا جریان‌های الکتریکی و مباحث مربوط به آن را چک نمایید. فیوز بررق کولرگازی، برق ساختمان، پریز برق کولرگازی، جعبه‌ی تقسیم و… را بررسی نمایید.
 2. فیوز مینیاتوری را چک نمایید. فیوز مینیاتوری معمولا غعال نیست و پس از بالا رفتن جریان برق، فعال می‌شود که باعث خاموش شدن کولرگازی جنرال، می‌گردد.
 3. سیم کشی را به طور کامل بررسی کنید زیرا ممکن است سیم کشی کولرگازی، سوخته باشد. در صورت سوختگی سیم کشی، حتما برای تعویض آن، اقدام نمایید.
 4. ممکن است فیلتر کولرگازی، کثیف یا آلوده شده باشد. کثیفی یا آلودگی فیلتر کولرگازی باعث قطع شدن جریان هوا می‌شود در نتیجه، کولرگازی در برخی از شرایط، خاموش می‌َشود.
 5. ممکن است برد الکترونیکی کولرگازی، توسط عواملی مانند جریان برق، دو فاز شدن برق و… آسیب دیده باشد. برای عیب یابی برد خود، ولتاژ داخل پنل را اندازه گیری کنید و در صورتی که ولتاژ بیش از 220 ولت بود، یعنی احتمال اینکه کولرگازی خاموش شده است، خرابی برد کولرگازی است. برای جلوگیری از این مورد، از محافظ برق استفاده نمایید.

 

 

چرا کولرگازی جنرال سرما ندارد؟

 1. همانطور که در بالاتر گفته شد، فیلترها سبب جریان هوا در کولرگازی می‌شود و کثیف بودن آن، در برخی از شرایط ممکن است باعث سرما نداشتن کولرگازی شود.
 2. ممکن است سطح گاز در کولرگازی کاهش یافت باشد زیرا گاز موجود در کولرگازی، باد گرم محیط را می‌گیرد و پس از تبخیر، باعث به وجود آمدن هوای سرد می‌شود.
 3. عدم وکیوم کولرگازی در نصب نیز می‌تواند باعث این مورد شود و تنها راه از بین بردن این مشکل، تخلیه گاز دستگاه، وکیوم کردن دستگاه و سپس شارژ مجدد کولرگازی است.
 4. ممکن است قطعاتی مانند خازن کولرگازی و یا کمپرسور آن، دچار مشکل شده باشد.

 

چرا کولرگازی جنرال، نشتی آب دارد؟

 1. یخ زدگی پنل کولرگازی، معمولا باعث بروز نشتی آب در کولرگازی می‌شود و یخ زدگی پنل معمولا به دلیل کاهش سطح گاز کولرگازی، نشت گاز در سیکل سرمایش و سرویس نکردن آن، رخ می‌دهد.
 2. ممکن است لوله‌ی تخلیه‌ی آب کولرگازی، شکسته باشد. در چنین شرایطی معمولا نشتی به صورت چکه‌ی آب از پشت بلوور فن است.
 3. اگر یونیت کولرگازی جنرال پس از نصب اولیه یا نصب مجدد به صورت تراز نصب نشده باشد، احتمالا نشتی آب در پنل خارجی کولرگازی، قابل مشاهده خواهد بود.

 

چرا کولرگازی جنرال، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

 1. ممکن است قاب یا فریم کولرگازی شما شکسته باشد و باعث به وجود آمدن سر و صدای آزار دهنده شود.
 2. ممکن است کولرگازی تراز نصب نشده باشد و این باعث سر و صدا می‌گردد.
 3. ممکن است پیچ‌های یونیت داخلی کولرگازی یا پایه‌ی یونیت خارجی کولرگازی شل شده باشد.
 4. در یکی از بدترین حالت‌ها ممکن است موتور فن خراب شده باشد یا نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 5. ممکن است برخی از قطعات فرسوده شده باشند یا زنگ زده باشند.

 

 

هزینه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی به چه صورت است؟

هزینه‎ی خدمات تعمیر کولرگازی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و اعلام یک قیمت واحد و دقیق قبل از کارشناسی و بازدید، عملا غیر ممکن است. از مواردی که رروی قیمت تعمیر کولرگازی موثرند، می‌توان به نوع خرابی کولرگازی، هزینه‌ی اتحادیه، لوازم مورد نیاز هنگام تعمیر و… اشاره نمود. جدول زیر، یک قیمت کلی بدون در نظر گرفتن برخی از هزینه‌ها مانند قطعات هنگام تعمیر و… می‌باشد و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید هزینه‌ی تعمیر کولرگازی جنرال خود را، تخمین بزنید.

خدمات کولرگازی جنرال
هزینه خدمات کولرگازی جنرال
نصب کولرگازی جنرال
 • پایه دیواری یونیت خارجی: 290/000 الی 490/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 6 سانتیمتر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت 9 سانتی متر: 90/000 الی 140/000 تومان
 • نصب پنل: 195/000 الی 330/000 تومان
 • هر متر لوله مسی: محاسبه با قیمت روز بازار می باشد
شارژگاز کولرگازی جنرال
 • گاز به علت نشتی: 740/000 الی 1/430/000 تومان
 • رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل: 150/000 الی 340/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 140/000 الی 230/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 85/000 لی 140/000 تومان
خدمات خازن کولرگازی جنرال
 • خازن: 145/000 الی 290/000 تومان
 • تعویض خازن: 130/000 الی 185/000 تومان
برد الکترونیکی کولرگازی جنرال
 • تعویض برد: 230/000 الی 380/000 تومان
بلوور یونیت داخلی کولرگازی جنرال
 • تعویض بلوور: 230/000 الی 380/000 تومان
ترانس برد کولرگازی جنرال
 • تعویض ترانس برد: 230/000 الی 380/000 تومان
سنسور یونیت داخلی کولرگازی جنرال
 • سنسور یونیت داخلی: 145/000 الی 270/000 تومان
 • تعویض سنسور: 230/000 الی 380/000 تومان
شیربرقی کولرگازی جنرال
 • شیربرقی از 9000 الی 30000: 270/000 الی 390/000 تومان
 • تعویض شیربرقی: 230/000 الی 380/000 تومان
کمپرسور کولرگازی جنرال
 • کمپرسور:با قیمت روز بازار محاسبه می گردد.
 • تعویض کمپرسور با شارژگاز: 230/000 الی 380/000 تومان
بلبرینگ فن کولرگازی جنرال
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ: 690/000 الی 1/120/000 تومان

 

چرا باید قاصدک سرویس را انتخاب کرد؟

 1. قاصدک سرویس، نمایندگی رسمی جنرال در سراسر تهران می‌باشد و خدماتی از قبیل نصب کولرگازی جنرال، سرویس کولرگازی جنرال، تعمیر کولرگازی جنرال و… را برعهده دارد.
 2. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی جنرال، پس از نصب کولرگازی جنرال، آن را به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی شرکتی توسط شرکت جنرال، می‌کند و پس از تعمیر، قطعه و یا دستگاه را به مدت 6 الی 36 ماه نیز گارانتی شرکتی می‌کند.
 3. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی رسمی جنرال، موظف به ارائه‌ی خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، به مشتریان جنرال در سرار تهران می‌باشد و تمام مراحل خدمات را طی 24 ساعت به مشتری ارائه می‌کند.
 4. قاصدک سرویس، به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال، تعمیر قطعات کولرگازی جنرال را بر تعویض آن اولوییت قرار داده است و در صورت تعمیر نشدن قطعات کولرگازی‌تان، برای تامین و تعویض قطعه اقدام می‌شود.
 5. تمام قطعاتی که توسط قاصدک سرویس، تامین می‌گردند، از شرکت رسمی جنرال، تهیه می‌شوند و برای شما ارائه می‌گردد.
 6. کادری مجرب و آموزش دیده با بیش از چندین سال سابقه‌ی درخشان در ارائه‌ی خدمات به کولرگازی‌های مختلف
 7. آموزش کامل به مشتری توسط کارشناس پس از خدمات نصب، تعمیر، سرویس و…

 

 

قاصدک سرویس، چه خدماتی را برای کولرگازی جنرال، به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال، ارائه می‌کند؟

قاصدک سرویس به عنوان نمایندگی کولرگازی جنرال، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای کولرگازی جنرال می‌باشد پس در صورتی که نیاز به هرگونه خدماتی برای کولرگازی جنرال دارید، می‌توانید با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای دریافت خدمات موردنظر خود، ثبت نمایید. برخی از خدماتی که قاصدک سرویس برای کولرگازی جنرال ارائه می‌کند، به شرح زیر می‌باشد.

 1. نصب کولرگازی جنرال در سرار تهران
 2. سرویس کولرگازی جنرال در سراسر تهران
 3. تعمیر کولرگازی جنرال در سراسر تهران
 4. جابجایی کولرگازی جنرال در سراسر تهران (جابجایی یونیت داخلی و خارجی)
 5. شارژ کولرگازی جنرال در سراسر تهران
 6. و…

 

چرا کولرگازی جنرال بوی بدی می‌دهد؟

بوی کولرگازی، معمولا نشانه‌ای از خراب شدن کولرگازی نمی‌باشد ولی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این بو (بوی کپک یا قارچ) معمولا به دلیل عدم سرویس کولرگازی، رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آ«، حتما سرویس دوره‌ای کولرگازی را فراموش نکنید.

 1. بوی نم زدگی یا بوی کپک و قارچ و… معمولا نشان دهنده‌ی کپک زدن کولرگازی می‌باشد. برای بررسی این مورد حتما دو یونیت خارجی و داخلی را بررسی نمایید و هردو را تمیز و ضد عفونی کنید.
 2. رطوبت زیاد در کولرگازی نیز منجر به کپک زدن در قسمت یونیت خارجی و کندانسور می‌شود پس حتما یونیت خارجی را به صورت دوره‌ای، تمیز نمایید.
 3. فیلترهای سیستم تهویه را مرتبا تمیز کنید زیرا کثیفی فیلتر علاوه بر روشن نشدن کولرگازی، دمای نامتناسب کولرگازی و… باعث ایجاد بوی بد در یونیت داخلی ئو در نتیجه محیط کولرگازی، می‌شود.
 4. اگر بو به صورت نم یا قارچ و کپک نبود، بهتر است مواردی مانند موتور کولرگازی، برد کولرگازی، کمپرسور کولرگازی، کندانسور کولرگازی، سیستم الکتریکی کولرگازی و… را چک نمایید زیرا ممکن است سوختگی در این قسمت‌ها رخ داده باشد.

 

ظرفیت مناسب کولرگازی جنرال برحسب مساحت، چگونه است؟

متراژ (متر مربع) نوع فضا ظرفیت مورد نظر (BTU)
9 یک اتاق 4000 الی 9000
9 الی 17 یک اتاق 6000 الی 7500
17 الی 25 یک اتاق 7500 الی 9000
25 الی 37 یک اتاق 9000 الی 10500
تا 37 چند اتاق 10500 الی 12000
37 الی 46 چند اتاق 12000 الی 13500
46 الی 65 چند اتاق 13500 الی 15000
65 الی 75 چند اتاق 15000 الی 16500
بیشتر از 84 فضای بزرگ 16500 الی 18000
84 الی 92 فضای بزرگ 18000 الی 19500
92 الی 102 فضای بزرگ 19500 الی 21000
102 الی 111 فضای بزرگ 21000 الی 22500
111 الی 140 فضای بزرگ 22500 الی 24000
140 الی 158 فضای بزرگ 24000 الی 25500
158 الی 177 فضای بزرگ 25500 الی 27000
177 الی 205 فضای بزرگ 27000 الی 28500

 

نکاتی که باید جهت نصب کولرگازی جنرال رعایت گردد

 1. نصب دقیق یونیت داخلی کولرگازی روی دیوار با رعایت ارتفاع از جانب‌ها
 2. نصب کندانسور کولرگازی با شرایط مناسب و زیر سایه
 3. بررسی لوله‌های کولرگازی و سیکل لوله کشی
 4. رعایت شیب پنل و لوله کشی صحیح کولرگازی جنرال
 5. حتما باید وکیوم کولرگازی انجام شود در غیر اینصورت، بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.
 6. بررسی محیط و انتخاب بهترین مسیر برای لوله کشی توکار

 

چرا پنل داخلی کولرگازی جنرال، برفک زده است؟

 1. ممکن است مسیر لوله‌های دستگاه با هرچیزی بخصوص پرز و مو، کیپ شده باشد.
 2. سطح گاز مبرد در کولرگازی به طرز چشمگیری کاهش یافته است. باید برای شارژگاز کولرگازی جنرال خود، اقدام نمایید.
 3. کثیفی پنل داخلی نیز موجب برفک زدن کولرگازی می‌شود. حتما کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

جهت عیب یابی کولرگازی جنرال، سرویس کولرگازی جنرال، تعمیر کولرگازی جنرال و… در سراسر تهران، با شماره تماس 09121541062 تماس حاصل فرمایید تا سوالات خود را بپرسید، مشاوره‌ی رایگان بگیرید، درخواست خود را ثبت نمایید و…

 

 

 

سوالات متداول:

 1. آیا قاصدک سرویس تمامی مشکلات کولرگازی جنرال شما را رفع می‌کند؟

پاسخ ما به این سوال شما، بله است. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیر کولرگازی جنرال قاصدک سرویس قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سرویس همگی در زمینه تعمیر کولرگازی جنرال آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت. در صورتی که کولرگازی جنرال شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سرویس تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت.

 

 1. چگونه سفارش تعمیر کولرگازی جنرال، نصب کولرگازی جنرال و سرویس کولرگازی جنرال را ثبت باید کرد؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09121541062 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان قاصدک سرویس، در کمتر از 24 ساعت، خدمات نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی را برای شما ارائه خواهد کرد.

 

 1. خدمات صورت گرفته در تعمیر کولرگازی جنرال چه مدت گارانتی دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه قاصدک سرویس،  شامل 6 الی 18 ماه ضمانت می باشد. مدت زمان گارانتی این قطعات، وابسته به قطعه است و قطعات گرانتر و مهمتر، شامل مدت گارانتی بیشتری خواهد شد.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

نصب کولرگازی جنرال  در شمال تهران: نصب کولر گازی جنرال  در ونک، نصب کولر گازی جنرال  در الهیه، نصب کولر گازی جنرال  در زعفرانیه، نصب کولر گازی جنرال  در تجریش، نصب کولر گازی جنرال  در قلهک، نصب کولر گازی جنرال  در دروس، نصب کولر گازی جنرال  در ظفر، نصب کولر گازی جنرال  در ولنجک، نصب کولر گازی جنرال  در قیطریه، نصب کولر گازی جنرال  در دربند، نصب کولر گازی جنرال  در فرشته، نصب کولر گازی جنرال  در فرمانیه، نصب کولر گازی جنرال  در نیاوران، نصب کولر گازی جنرال  در شریعتی، نصب کولر گازی جنرال  در آجودانیه، نصب کولر گازی جنرال  در کامرانیه، نصب کولر گازی جنرال  در میرداماد، نصب کولر گازی جنرال  در جردن، نصب کولر گازی جنرال  در اندرزگو

نصب کولرگازی جنرال  در شرق تهران: نصب کولر گازی جنرال  در پیروزی، نصب کولر گازی جنرال  در مطهری، نصب کولر گازی جنرال  در دزاشیب، نصب کولر گازی جنرال  در تهرانپارس، نصب کولر گازی جنرال  در پاسداران، نصب کولر گازی جنرال  در هروی، نصب کولر گازی جنرال  در حشمتیه، نصب کولر گازی جنرال  در سهروردی

نصب کولرگازی جنرال  در غرب تهران: نصب کولر گازی جنرال  در چیذر، نصب کولر گازی جنرال  در مرزداران، نصب کولر گازی جنرال  در گیشا، نصب کولر گازی جنرال  در جنت آباد، نصب کولر گازی جنرال  در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی جنرال  در سعادت آباد، نصب کولر گازی جنرال  در صادقیه، نصب کولر گازی جنرال  در شهرک غرب، نصب کولر گازی جنرال  در چیتگر، نصب کولر گازی جنرال  در اوین، نصب کولر گازی جنرال  در شهر زیبا، نصب کولر گازی جنرال  در اکباتان، نصب کولر گازی جنرال  در ستارخان

نصب کولرگازی جنرال  در جنوب تهران: نصب کولر گازی جنرال  در مهرآباد جنوبی، نصب کولر گازی جنرال  در منیریه، نصب کولر گازی جنرال  در ولیعصر، نصب کولر گازی جنرال  در نواب

نصب کولرگازی جنرال  در حومه تهران: نصب کولر گازی جنرال  در رباط کریم، نصب کولر گازی جنرال  در پرند، نصب کولر گازی جنرال  در شهریار، نصب کولر گازی جنرال  در اندیشه، نصب کولر گازی جنرال  در اسلامشهر، نصب کولر گازی جنرال  در کرج، نصب کولر گازی جنرال  در البرز، نصب کولر گازی جنرال  در پردیس، نصب کولر گازی جنرال  در شهر قدس

سرویس کولرگازی جنرال  در شمال تهران: سرویس کولر گازی جنرال  در ونک، سرویس کولر گازی جنرال  در الهیه، سرویس کولر گازی جنرال  در زعفرانیه، سرویس کولر گازی جنرال  در تجریش، سرویس کولر گازی جنرال  در قلهک، سرویس کولر گازی جنرال  در دروس، سرویس کولر گازی جنرال  در ظفر، سرویس کولر گازی جنرال  در ولنجک، سرویس کولر گازی جنرال  در قیطریه، سرویس کولر گازی جنرال  در دربند، سرویس کولر گازی جنرال  در فرشته، سرویس کولر گازی جنرال  در فرمانیه، سرویس کولر گازی جنرال  در نیاوران، سرویس کولر گازی جنرال  در شریعتی، سرویس کولر گازی جنرال  در آجودانیه، سرویس کولر گازی جنرال  در کامرانیه، سرویس کولر گازی جنرال  در میرداماد، سرویس کولر گازی جنرال  در جردن، سرویس کولر گازی جنرال  در اندرزگو

سرویس کولرگازی جنرال  در شرق تهران: سرویس کولر گازی جنرال  در پیروزی، سرویس کولر گازی جنرال  در مطهری، سرویس کولر گازی جنرال  در دزاشیب، سرویس کولر گازی جنرال  در تهرانپارس، سرویس کولر گازی جنرال  در پاسداران، سرویس کولر گازی جنرال  در هروی، سرویس کولر گازی جنرال  در حشمتیه، سرویس کولر گازی جنرال  در سهروردی

سرویس کولرگازی جنرال  در غرب تهران: سرویس کولر گازی جنرال  در چیذر، سرویس کولر گازی جنرال  در مرزداران، سرویس کولر گازی جنرال  در گیشا، سرویس کولر گازی جنرال  در جنت آباد، سرویس کولر گازی جنرال  در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی جنرال  در سعادت آباد، سرویس کولر گازی جنرال  در صادقیه، سرویس کولر گازی جنرال  در شهرک غرب، سرویس کولر گازی جنرال  در چیتگر، سرویس کولر گازی جنرال  در اوین، سرویس کولر گازی جنرال  در شهر زیبا، سرویس کولر گازی جنرال  در اکباتان، سرویس کولر گازی جنرال  در ستارخان

سرویس کولرگازی جنرال  در جنوب تهران: سرویس کولر گازی جنرال  در مهرآباد جنوبی، سرویس کولر گازی جنرال  در منیریه، سرویس کولر گازی جنرال  در ولیعصر، سرویس کولر گازی جنرال  در نواب

سرویس کولرگازی جنرال  در حومه تهران: سرویس کولر گازی جنرال  در رباط کریم، سرویس کولر گازی جنرال  در پرند، سرویس کولر گازی جنرال  در شهریار، سرویس کولر گازی جنرال  در اندیشه، سرویس کولر گازی جنرال  در اسلامشهر، سرویس کولر گازی جنرال  در کرج، سرویس کولر گازی جنرال  در البرز، سرویس کولر گازی جنرال  در پردیس، سرویس کولر گازی جنرال  در شهر قدس

تعمیر کولرگازی جنرال  در شمال تهران: تعمیر کولر گازی جنرال  در ونک، تعمیر کولر گازی جنرال  در الهیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در تجریش، تعمیر کولر گازی جنرال  در قلهک، تعمیر کولر گازی جنرال  در دروس، تعمیر کولر گازی جنرال  در ظفر، تعمیر کولر گازی جنرال  در ولنجک، تعمیر کولر گازی جنرال  در قیطریه، تعمیر کولر گازی جنرال  در دربند، تعمیر کولر گازی جنرال  در فرشته، تعمیر کولر گازی جنرال  در فرمانیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در نیاوران، تعمیر کولر گازی جنرال  در شریعتی، تعمیر کولر گازی جنرال  در آجودانیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در کامرانیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در میرداماد، تعمیر کولر گازی جنرال  در جردن، تعمیر کولر گازی جنرال  در اندرزگو

تعمیر کولرگازی جنرال  در شرق تهران: تعمیر کولر گازی جنرال  در پیروزی، تعمیر کولر گازی جنرال  در مطهری، تعمیر کولر گازی جنرال  در دزاشیب، تعمیر کولر گازی جنرال  در تهرانپارس، تعمیر کولر گازی جنرال  در پاسداران، تعمیر کولر گازی جنرال  در هروی، تعمیر کولر گازی جنرال  در حشمتیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در سهروردی

تعمیر کولرگازی جنرال  در غرب تهران: تعمیر کولر گازی جنرال  در چیذر، تعمیر کولر گازی جنرال  در مرزداران، تعمیر کولر گازی جنرال  در گیشا، تعمیر کولر گازی جنرال  در جنت آباد، تعمیر کولر گازی جنرال  در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی جنرال  در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی جنرال  در صادقیه، تعمیر کولر گازی جنرال  در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی جنرال  در چیتگر، تعمیر کولر گازی جنرال  در اوین، تعمیر کولر گازی جنرال  در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی جنرال  در اکباتان، تعمیر کولر گازی جنرال  در ستارخان

تعمیر کولرگازی جنرال  در جنوب تهران: تعمیر کولر گازی جنرال  در مهرآباد جنوبی، تعمیر کولر گازی جنرال  در منیریه، تعمیر کولر گازی جنرال  در ولیعصر، تعمیر کولر گازی جنرال  در نواب

تعمیر کولرگازی جنرال  در حومه تهران: تعمیر کولر گازی جنرال  در رباط کریم، تعمیر کولر گازی جنرال  در پرند، تعمیر کولر گازی جنرال  در شهریار، تعمیر کولر گازی جنرال  در اندیشه، تعمیر کولر گازی جنرال  در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی جنرال  در کرج، تعمیر کولر گازی جنرال  در البرز، تعمیر کولر گازی جنرال  در پردیس، تعمیر کولر گازی جنرال  در شهر قدس

09121541062

error: Content is protected !!